02 Ekim 2013 | 18:25
  • +
  • -

Trabzonspor - Lazio maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Trabzonspor-Lazio maçına nefesler tutuldu... Trabzonspor-Lazio maçı saat kaçta? Trabzonspor-Lazio maçı hangi kanalda? UEFA Avrupa Ligi J Grubu maçında Trabzonspor, yarın İtalya'nın Lazio takımını konuk edecek.

Trabzonspor - Lazio maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Trabzonspor-Lazio maçına nefesler tutuldu...Trabzonspor-Lazio maçı saat kaçta?Trabzonspor-Lazio maçı hangi kanalda?UEFA Avrupa Ligi J Grubu maçında Trabzonspor, yarın İtalya'nın Lazio takımını konuk edecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda ikinci hafta maçları yarın oynanacak.

Ligdeki tek Türk temsilcisi Trabzonspor, J Grubu'nda İtalya'nın Lazio takımını konuk edecek.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak ve İsveç Futbol Federasyonu'ndan Martin Hansson'un görev yapacağı karşılaşmada, Hansson'un yardımcılıklarını Fredrik Nilsson ve Joakim Flink yapacak.

Stat: Hüseyin Avni Aker

Tarih: 3 Ekim 2013 Perşembe

Saat: 20:00

Yayın: NTV

105. randevu

Bordo-mavili takım Avrupa serüveninde bugüne kadar oynadığı 104 maçta 39 galibiyet, 27 beraberlik, 38 yenilgi aldı.

Avrupa arenasında rakip fileleri 137 kez havalandıran Trabzonspor, kalesinde 143 gol gördü.

Akçay namağlup ünvanını sürdürmek istiyor

Trabzonspor'da, teknik direktör Mustafa Akçay, Lazio karşısında Avrupa kupalarındaki namağlup ünvanını da sürdürmeye çalışacak.

İtalyan takımlarıyla 11. randevu

Trabzonspor, bugünkü Lazio maçıyla birlikte İtalyan takımları karşısındaki 11'inci maçına çıkacak.

Bordo-mavililer, Avrupa arenasında İtaylan takımlarından 2 kez İnter ve Lazio ile 1'er kez de Cagliari ve Perugia ile eşleşti.

Karadeniz ekibi, bu maçlarda 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta yarın oynanacak 24 karşılaşmanın programı şöyle:

A Grubu:

19.00 Kuban-Valencia

22.05 Swansea-St. Gallen

B Grubu:

22.05 Ludogorets-Dinamo Zagreb

22.05 Chornomorets-PSV Eindhoven

C Grubu:

22.05 Esbjerg-Salzburg

22.05 Elfsborg-Standard Liege

D Grubu:

19.00 Rubin Kazan-Zulte Waregem

22.05 Wigan-Maribor

E Grubu:

22.05 Dnipro-Fiorentina

22.05 Paços Ferreira-Pandurii

F Grubu:

22.05 Apoel-Eintracht Frankfurt

22.05 Bordeaux-Maccabi Tel Aviv

G Grubu:

20.00 Rapid Wien-Dinamo Kiev

20.00 Genk-Thun

H Grubu:

20.00 Sevilla-Freiburg

20.00 Slovan Liberec-Estoril Praia

I Grubu:

20.00 Rijeka-Real Betis

20.00 Olympique Lyon-Vitoria Guimaraes

J Grubu:

20.00 Legia Varşova-Apollon

20.00 Trabzonspor-Lazio

K Grubu:

20.00 Tromsö-Sheriff

19.00 Anji-Tottenham Hotspur

L Grubu:

19.00 Shakhter Karagandy-Maccabi Haifa

20.00 AZ Alkmaar-PAOK


MOBİL'DE MYNET SPOR
En güncel spor haberleri, son dakika gelişmeleri ve en iyi spor yazarları QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!