SPOR

Arda Turan’a DM’den yürüme tavsiyeleri: 'Bam bam bam olmaz…'

Geçtiğimiz günlerde Cansel Gördük ile yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan'a gazeteci Ahmet Hakan köşesinden DM'den yürüme tavsiyeleri verdi. Hakan, ' Mesaj atmadan önce “Ya ne gerek var şimdi” sorusunu kendi kendine birkaç kez sormayı ihmal etmeyeceksin. Çok değil en azından biraz seçici olacaksın. “Bam bam bam” olmaz… Taktik falan yapacaksın" ifadelerini kullandı.

Arda Turan’a DM’den yürüme tavsiyeleri: 'Bam bam bam olmaz…'

Barcelona'da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde kısmetse olur adlı yarışma programına katılan Cansel Gördük ile yazışmaları internette yayınlanmıştı. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bu yazışmalarını köşesinde espirili bir dille yazdı.

İşte Ahmet Hakan’ın Arda Turan’a DM’den yürüme tavsiyeleri verdiği yazısı:

“DM'den yürürken DM'den yürüyor gibi yapmayacaksın. En gizli ve en mahrem alanlarda mesajlaşırken bile “hoyrat gözler bunu görebilir” endişesini bir an bile aklından çıkarmayacaksın ve yazdığın her kelimeyi buna göre yazacaksın. Mesaj atmadan önce “Ya ne gerek var şimdi” sorusunu kendi kendine birkaç kez sormayı ihmal etmeyeceksin. Çok değil en azından biraz seçici olacaksın. “Bam bam bam” olmaz… Taktik falan yapacaksın.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
ahmet hakan sende az dm atmıyorsun ...
Bu arda rezil ayaga dusmus para olsada eksik bi seyler var onuda parayla alamiyorsun
Ben anlamam Taktik Maktik Yok BAM BAM BAM böyle daha güzel :)
Tarafsız bölge'nin taraflı gevşeği ve şöhret ile kendini kaybeden gevşek. Git gide bozuluyor ahmak.
Onu da sen bil , ya adam sana mi soracak kime yuruyecek bizim kizlardan biri hacklense insan icine cikamam biraz aynaya bakin yav
@melbournedenizli_2017 He ona soracak?!! Mal mısın?! Adam topluma malolmuş!! Sıradan bir ilişki yaşayamaz.
MAALESEF ÜÇ KURUŞ PARA GÖREN ÜNLÜ ERKEKLERİN ÇOĞU BAM..BAM...BAM...OT SÜPÜRGESİNE PERUK TAK, LOŞ BİR ORTAMDA SANDALYEYE OTURT, BİZİM DOYUMSUZ FUTBOLCULAR BAM...LAR MIYIM DİYE DÜŞÜNÜR.
Diğer Haberler