HABER
SEÇİM 2024
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
SEÇİM 2024
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
İspanya La Liga (1)
Fransa Ligue 1 (1)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (12)
Suudi Arabistan Premier Ligi (5)
Belçika 1. Ligi (1)
Portekiz Süper Ligi (3)
Avusturya Bundesliga Ligi (1)
İspanya La Liga 2 (1)
Çin Süper Ligi (1)
Rusya Premier Ligi (1)
Meksika 2. Ligi (3)
Slovenya 2. Ligi (4)
Ukrayna 2. Ligi (4)
Gürcistan 1. Ligi (3)
Litvanya 1. Ligi (3)
Hırvatistan 2. Ligi (2)
Slovakya 2. Ligi (4)
Sırbistan 1. Ligi (3)
Azerbaycan 2. Ligi (2)
Özbekistan Süper Ligi (2)
Şili Primera Ligi (1)
Galler Premier Ligi (4)
Çekya 2. Ligi (4)
İsrail 2. Ligi (5)
Ermenistan 1. Ligi (2)
İsveç 1. Ligi (5)
Gürcistan 2. Ligi (1)
Fransa Ulusal Ligi (5)
Kuzey İrlanda Kupası (1)
Galler 2. Ligi (14)
İsviçre Challenge Ligi (3)
Lüksemburg 2. Ligi (3)
İngiltere Ulusal Ligi (12)
Belçika 2. Ligi (2)
İrlanda 1. Ligi (5)
İngiltere 1. Ligi (12)
İngiltere 2. Ligi (12)
Hollanda Keuken Kampioen Ligi (9)
Portekiz 2. Ligi (3)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (1)
Japonya J-1 Ligi (1)
Danimarka Kupası (2)
Avusturya 1. Ligi (3)
İrlanda Premier Ligi (5)
Litvanya A Lyga (1)
Arnavutluk 1. Ligi (3)
Avustralya 1. Ligi (1)
Azerbaycan Premier Ligi (2)
Arjantin Primera B Ligi (2)
Slovakya Süper Ligi (1)
Slovenya 1. Ligi (3)
Estonya 1. Ligi (1)
Ekvador Primera (2)
Katar Yıldızlar Ligi (2)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Moldova 1. Ligi (1)
Romanya Liga 1 (2)
Macaristan 1. Ligi (1)
Belarus 1. Ligi (2)
Bulgaristan 1. Ligi (3)
Sırbistan Süper Ligi (4)
Hırvatistan 1. Ligi (2)
Letonya Virsliga (1)
Brezilya Paulista A1 (1)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
B.A.E Premier Ligi (2)
NON Lig Premier (8)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (4)
İsveç 2. Ligi (18)
Brezilya Amazonense (2)
Amerika 1. Ligi (1)
Avusturya Amatör Ligi (14)
CAF Şampiyonlar Ligi (1)
Lübnan Premier Ligi (1)
Endonezya Süper Ligi (3)
Bolivya Premier - Apertura (2)
Angola 1. Ligi (1)
Almanya Regionalliga (1)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (24)
Kuveyt Premier Ligi (1)
Ürdün 1. Ligi (1)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Şili Primera B Ligi (1)
Cezayir Ulusal Kupası (4)
Fas Kupası (2)
Amerika Şampiyonluk Ligi (1)
Peru Primera - Apertura (2)
Çekya 3. Ligi (15)
İspanya La Liga
Puan Durumu
23:00
Cadiz
-
Granada
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
23:00
Lille
-
Lens
İngiltere Şampiyonluk Ligi
15:30
Bristol City
-
Leicester City
16:00
Millwall
-
West Bromwich Albion
18:00
Cardiff City
-
Sunderland
18:00
Southampton
-
Middlesbrough
18:00
Huddersfield Town
-
Coventry City
18:00
Hull City
-
Stoke City
18:00
Norwich City
-
Plymouth Argyle
18:00
Preston North End
-
Rotherham United
18:00
Queens Park Rangers
-
Birmingham City
18:00
Sheffield Wednesday
-
Swansea City
20:30
Blackburn Rovers
-
Ipswich Town
23:00
Watford
-
Leeds United
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
22:00
Al-Ittihad Jeddah
-
Al Fayha
22:00
Al Taawon
-
Al Hazm
22:00
Al Akhdoud
-
Al Raed
22:00
Al Ettifaq
-
Al Ahli SC
22:00
Damac
-
Al Khaleej
Belçika 1. Ligi
22:45
KAA Gent
-
Standard Liege
Portekiz Süper Ligi
18:30
Gil Vicente
-
Famalicao
21:00
Benfica
-
Chaves
23:30
Estrela da Amadora
-
Sporting Lizbon
Avusturya Bundesliga Ligi
21:30
Austria Wien
-
BW Linz
İspanya La Liga 2
22:30
Burgos
-
Espanyol
Çin Süper Ligi
14:00
Shenzhen Peng City
-
Cangzhou Mighty Lions
Rusya Premier Ligi
19:30
Dinamo Moskova
-
Rostov
Meksika 2. Ligi
MS
04:00
Atletico Morelia
3 - 4
Venados FC
MS
06:00
Dorados
0 - 3
Atlante
03:00
Celaya
-
Coyotes de Tlaxcala
Slovenya 2. Ligi
17:00
Ilirija Ljubljana
-
Triglav
17:30
Jadran Dekani
-
Tabor Sezana
20:30
NK Krka
-
Fuzinar
20:30
Rudar Velenje
-
Tolmin
Ukrayna 2. Ligi
13:00
72'
FSC Mariupol
1 - 1
Prykarpattya
13:30
İY
Podillya-Khmelintskyi
1 - 1
Kremin Kremenchuk
14:00
27'
Karpaty Lviv
1 - 0
Viktoriya Sumy
14:30
Livyi Bereh
-
Ahrobiznes Volochysk
Gürcistan 1. Ligi
18:00
Dila Gori
-
Iberia 1999
19:00
Kolkheti-1913 Poti
-
FC Telavi
20:00
Dinamo Batumi
-
Torpedo Kutaisi
Litvanya 1. Ligi
19:00
Panevezys-2
-
Be1 NFA
19:00
Siauliai-2
-
Neptunas Klaipeda
19:00
Kauno Zalgiris-2
-
Nevezis
Hırvatistan 2. Ligi
15:45
Cibalia
-
Zrinski Jurjevac
17:30
Solin
-
Jarun
Slovakya 2. Ligi
MS
12:30
Slovan Bratislava II
0 - 0
Tatran Presov
14:00
28'
Slavoj Trebisov
0 - 0
FC Petrzalka
17:00
Puchov
-
Dolny Kubin
19:00
FK Pohronie
-
Komarno
Sırbistan 1. Ligi
17:00
Jedinstvo Ub
-
Metalac
17:00
Radnicki Beograd
-
FK Sloboda Uzice
21:00
Dubocica Leskovac
-
Macva Sabac
Azerbaycan 2. Ligi
14:00
30'
Zaqalata FK
0 - 0
MOIK Bakü
15:00
İmişli FK
-
Shamakhi
Özbekistan Süper Ligi
17:00
FC AGMK
-
Bunyodkor
17:15
Qizilqum Zarafshon
-
Lokomotiv Tashkent
Şili Primera Ligi
02:30
Cobresal
-
Palestino
Galler Premier Ligi
15:30
Barry Town
-
Penybont
15:30
Colwyn Bay
-
Aberystwyth Town
15:30
Pontypridd United AFC
-
Haverfordwest County
15:30
Connah's Quay Nomads
-
Newtown
Çekya 2. Ligi
20:00
Zbrojovka Brno
-
Sparta Prag B
20:00
Vysocina Jihlava
-
Dukla Prag
20:00
FK Pribram
-
Sellier & Bellot Vlasim
20:00
Opava
-
SK Hanacka Kromeriz
İsrail 2. Ligi
16:00
Hapoel Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
Hapoel Umm Al-Fahm
16:00
Hapoel Kfar Saba
-
Sektzia Nes Tziona
16:00
Hapoel Nof HaGalil
-
Bnei Yehuda Tel Aviv
16:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
Ermenistan 1. Ligi
14:00
30'
Nikarm
0 - 0
Ararat II
14:00
3'
Gandzasar
0 - 0
Lernayin Artsakh
İsveç 1. Ligi
15:00
Lunds BK
-
FC Rosengard
16:00
Torns
-
Torslanda IK
16:00
Vasalund
-
Karlbergs BK
17:00
Falkenberg
-
Trollhattan
18:00
FBK Karlstad
-
Taby
Gürcistan 2. Ligi
18:00
Lokomotiv Tiflis
-
Shturmi
Fransa Ulusal Ligi
21:30
Chateauroux
-
FC Martigues
21:30
Le Mans
-
SAS Epinal
21:30
Marignane Gignac
-
FC Versailles 78
21:30
SO Cholet
-
Red Star
21:30
Dijon
-
Nimes Olympique
Kuzey İrlanda Kupası
22:45
Glentoran
-
Linfield
Galler 2. Ligi
17:00
Baglan Dragons
-
Llantwit Major F.C.
17:00
Carmarthen Town
-
Cwmbran Celtic
17:30
Ammanford
-
Caerau (Ely)
17:30
Llanelli Town
-
Pontardawe Town
17:30
Trefelin
-
Goytre United
17:30
Afan Lido
-
Abergavenny Town
17:30
Llandudno
-
Holywell Town
17:30
Buckley Town
-
Guilsfield
17:30
Gresford Athletic
-
Ruthin Town
17:30
Llanidloes Town
-
Chirk AAA F.C.
17:30
Mold Alexandra
-
Caersws
17:30
Porthmadog
-
Airbus UK
22:30
Cambrian & Clydach Vale
-
Abertillery Bluebirds
22:30
Prestatyn Town FC
-
Flint Town United
İsviçre Challenge Ligi
21:30
Neuchatel Xamax
-
Schaffhausen
21:30
Stade Nyonnais
-
Sion
22:15
Bellinzona
-
Aarau
Lüksemburg 2. Ligi
22:00
Grevenmacher
-
Yellow Boys Weiler
22:00
Jeunesse Canach
-
Mamer
22:00
Etzella Ettelbruck
-
FC Lorentzweiler
İngiltere Ulusal Ligi
18:00
Boreham Wood
-
Dagenham & Redbridge
18:00
Dorking Wanderers
-
Bromley
18:00
Ebbsfleet United
-
Southend United
18:00
Gateshead
-
Rochdale
18:00
Hartlepool United
-
FC Halifax Town
18:00
Kidderminster Harriers
-
Altrincham
18:00
Maidenhead United
-
Aldershot Town
18:00
Oldham Athletic
-
AFC Fylde
18:00
Oxford City
-
Wealdstone
18:00
Solihull Moors
-
Barnet
18:00
Woking
-
Eastleigh
18:00
York City
-
Chesterfield
Belçika 2. Ligi
22:00
Club Brugge II
-
Dender
22:00
Beerschot VA
-
KRC Genk II
İrlanda 1. Ligi
22:45
Treaty United
-
Finn Harps
22:45
Longford Town
-
UCD
22:45
Kerry FC
-
Wexford
22:45
Bray Wanderers
-
Cobh Ramblers
22:45
Cork City
-
Athlone Town
İngiltere 1. Ligi
18:00
Derby County
-
Blackpool
18:00
Exeter City
-
Charlton Athletic
18:00
Barnsley
-
Cambridge United
18:00
Reading
-
Northampton Town
18:00
Stevenage
-
Bolton Wanderers
18:00
Fleetwood Town
-
Cheltenham Town
18:00
Lincoln City
-
Leyton Orient
18:00
Peterborough United
-
Carlisle United
18:00
Port Vale
-
Bristol Rovers
18:00
Shrewsbury Town
-
Oxford United
18:00
Wigan Athletic
-
Burton Albion
18:00
Wycombe Wanderers
-
Portsmouth
İngiltere 2. Ligi
18:00
Accrington Stanley
-
Morecambe
18:00
Barrow
-
Grimsby Town
18:00
Bradford City
-
Tranmere Rovers
18:00
Colchester United
-
Newport County
18:00
Crawley Town
-
Doncaster Rovers
18:00
Gillingham
-
Crewe Alexandra
18:00
Forest Green Rovers
-
Stockport County
18:00
Milton Keynes Dons
-
Walsall
18:00
Salford City
-
Sutton United
18:00
Swindon Town
-
Notts County
18:00
AFC Wimbledon
-
Harrogate Town
18:00
Wrexham
-
Mansfield Town
Hollanda Keuken Kampioen Ligi
22:00
ADO Den Haag
-
Groningen
22:00
Den Bosch
-
FC Dordrecht
22:00
Helmond Sport
-
Willem II
22:00
Telstar
-
Utrecht II
22:00
Emmen
-
Ajax II
22:00
De Graafschap
-
AZ Alkmaar II
22:00
NAC Breda
-
Maastricht
22:00
FC Eindhoven
-
Cambuur
22:00
VVV Venlo
-
TOP Oss
Portekiz 2. Ligi
14:00
26'
CF Os Belenenses
0 - 0
Feirense
17:00
Pacos Ferreira
-
Oliveirense
18:30
Tondela
-
Vilaverdense
İskoçya Şampiyonluk Ligi
22:45
Ayr United
-
Airdrieonians
Japonya J-1 Ligi
13:00
68'
Tokyo Verdy
0 - 2
Kyoto Sanga
Danimarka Kupası
18:30
FC Nordsjaelland
-
AGF Aarhus
21:00
Silkeborg
-
Fredericia
Avusturya 1. Ligi
20:00
St Polten
-
Amstetten
20:00
Leoben
-
Kapfenberg
22:30
Ried
-
Grazer AK
İrlanda Premier Ligi
22:45
Derry City
-
Galway United
22:45
Shelbourne
-
Dundalk
22:45
Drogheda United
-
St Patricks
22:45
Waterford FC
-
Sligo Rovers
22:45
Shamrock Rovers
-
Bohemians
Litvanya A Lyga
20:00
Banga Gargzdai
-
Dziugas Telsiai
Arnavutluk 1. Ligi
17:00
Egnatia
-
Kukesi
21:00
Tirana
-
Teuta
21:00
Vllaznia
-
Erzeni Shijak
Avustralya 1. Ligi
MS
11:45
Adelaide United
4 - 1
Western United FC
Azerbaycan Premier Ligi
15:30
Kabala
-
Neftçi Bakü
18:00
Kapaz
-
Karabağ
Arjantin Primera B Ligi
21:00
Guillermo Brown
-
Talleres Remedios
01:00
Agropecuario
-
Quilmes
Slovakya Süper Ligi
19:30
Ruzomberok
-
Dunajska Streda
Slovenya 1. Ligi
17:00
Rogaska
-
Bravo
19:30
Maribor
-
NK Radomlje
22:15
Domzale
-
Mura
Estonya 1. Ligi
15:30
FC Kuressaare
-
JK Tallinna Kalev
Ekvador Primera
MS
03:00
LDU Quito
5 - 0
Imbabura SC
03:00
Deportivo Macara
-
Barcelona Guayaquil
Katar Yıldızlar Ligi
21:30
Umm Salal
-
Muaither SC
21:30
Al-Shamal
-
Al Ahli
Bosna Hersek 1. Ligi
16:00
Igman Konjic
-
Sloga Doboj
18:00
Tuzla City
-
Sarajevo
22:00
Zeljeznicar
-
Velez
Moldova 1. Ligi
16:00
Sparta Selemet
-
Saxan Gagauz Yeri
Romanya Liga 1
18:30
FC Voluntari
-
AFC Hermannstadt
21:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
CFR Cluj
Macaristan 1. Ligi
22:00
Puskas Akademia FC
-
Fehervar FC
Belarus 1. Ligi
17:00
Dnepr Mogilev
-
Arsenal Dzyarzhynsk
19:00
Dinamo Brest
-
Smorgon
Bulgaristan 1. Ligi
15:00
Pirin Blagoevgrad
-
Etar
17:30
Arda Kardzhali
-
Krumovgrad
20:00
Levski Sofya
-
Slavia Sofya
Sırbistan Süper Ligi
16:00
Cukaricki
-
Novi Pazar
18:00
Radnik Surdulica
-
Vojvodina
20:00
IMT Novi Belgrad
-
Zeleznicar Pancevo
20:00
FK TSC Backa Topola
-
Vozdovac
Hırvatistan 1. Ligi
17:00
Istra 1961
-
Lokomotiva Zagreb
20:00
Slaven Belupo
-
NK Osijek
Letonya Virsliga
17:00
FS Jelgava
-
FS Metta LU
Brezilya Paulista A1
MS
03:00
Palmeiras
1 - 0
Novorizontino
Güney Kıbrıs 1. Ligi
20:00
Apollon Limassol
-
AEZ Zakakiou
20:00
Doxa Katokopia
-
Othellos
B.A.E Premier Ligi
21:00
Al-Wahda
-
Shabab Al Ahli
21:00
Al Ittihad Kalba
-
Ajman
NON Lig Premier
18:00
Ashton United
-
Whitby Town
18:00
Folkestone Invicta
-
Lewes
18:00
Basingstoke
-
Gosport Borough
18:00
Chesham United
-
Hayes & Yeading United
18:00
Hungerford Town
-
Bracknell Town
18:00
Poole Town
-
AFC Totton
18:00
AFC Telford United
-
Redditch United
18:00
Hitchin Town
-
Needham Market
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
MS
03:00
Instituto
1 - 2
Argentinos Juniors
00:00
Defensa y Justicia
-
Estudiantes
00:00
Tigre
-
Belgrano
02:30
Huracan
-
River Plate
İsveç 2. Ligi
15:00
Viggbyholms IK
-
Osteraker United FK
15:00
Smedby AIS
-
Sylvia
15:00
Enskede IK
-
Nyköpings
15:00
Karlshamn
-
IFK Hassleholm
15:00
Österlen FF
-
Nosaby IF
16:00
IK Gauthiod
-
Vanersborgs FK
16:00
Enköpings SK
-
FC Gute
16:00
Herrestads
-
Kumla
16:00
Ahlafors IF
-
Lidköpings
16:00
Saffle SK
-
Stenungsunds IF
16:00
BK Forward
-
Grebbestads
16:00
BK Astrio
-
IK Tord
16:00
Laholms FK
-
Öckerö IF
17:00
Team TG FF
-
IFK Lulea
17:00
Kristianstads
-
Simrishamn
18:00
Hittarps IK
-
Bergdalens IK
18:00
Kongahalla
-
Motala AIF FK
21:00
Varbergs GIF
-
Savedalens
Brezilya Amazonense
02:00
Manaus
-
Sao Raimundo AM
02:00
Amazonas
-
Parintins
Amerika 1. Ligi
02:00
Lexington
-
Greenville Triumph
Avusturya Amatör Ligi
20:00
SPG Silz/Mötz
-
SC Imst
20:30
Pinzgau Saalfelden
-
Wolfurt
21:00
Schwaz
-
St. Johann
21:00
Drassburg
-
Neusiedl
21:00
FC Marchfeld
-
TWL Elektra
21:00
Gleisdorf 09
-
Wolfsberger AC (A)
21:00
Lask Linz (A)
-
Union Vöcklamarkt
21:00
SC Weiz
-
Allerheiligen
21:00
SV Wallern
-
ASK Klagenfurt
21:00
Bad Gleichenberg
-
Voitsberg
21:00
Hertha Wels
-
Deutschlandsberger SC
21:30
Ardagger
-
Wiener Sport-Club
21:30
FCM Traiskirchen
-
Rapid Wien II
21:30
Kremser SC
-
Oberwart
CAF Şampiyonlar Ligi
21:00
Simba Sports Club
-
Al Ahli
Lübnan Premier Ligi
15:15
Tadamon Sour
-
Tripoli
Endonezya Süper Ligi
16:30
Barito Putera
-
PSIS Semarang
16:30
Madura United
-
PSS Sleman
16:30
Borneo FC
-
PSM Makassar
Bolivya Premier - Apertura
MS
03:00
Blooming
1 - 0
Aurora
02:00
Real Santa Cruz
ERT
The Strongest
Angola 1. Ligi
17:00
CD Lunda Sul
-
Bravos do Maquis
Almanya Regionalliga
15:00
Hertha Berlin II
-
1. FC Lokomotive Leipzig
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
16:00
Gloucester City
-
Brackley Town
18:00
Chelmsford City
-
Dartford
18:00
Yeovil Town
-
Torquay United
18:00
Weston Super Mare
-
Taunton Town
18:00
Welling United
-
Dover Athletic
18:00
St.Albans City
-
Braintree Town
18:00
Hemel Hempstead Town
-
Aveley
18:00
Havant & Waterlooville
-
Worthing
18:00
Hampton & Richmond
-
Tonbridge Angels
18:00
Farnborough
-
Chippenham Town
18:00
Eastbourne Borough
-
Maidstone United
18:00
Bath City
-
Weymouth
18:00
Alfreton Town
-
Rushall Olympic
18:00
Tamworth
-
Bishop's Stortford
18:00
South Shields
-
Spennymoor Town
18:00
Scunthorpe United
-
King's Lynn Town
18:00
Scarborough Athletic
-
Warrington Town
18:00
Farsley Celtic
-
Southport
18:00
Darlington
-
Chorley
18:00
Buxton
-
Chester
18:00
Boston United
-
Peterborough Sports
18:00
Blyth Spartans
-
Curzon Ashton
18:00
Banbury United
-
Hereford
20:00
Truro City
-
Slough Town
Kuveyt Premier Ligi
21:30
Al Fahaheel
-
Al Qadsia
Ürdün 1. Ligi
22:30
Al Salt
-
Sahab
Kolombiya Primera - Apertura
01:00
Alianza FC
-
Deportes Tolima
Uruguay Primera - Apertura
18:30
Cerro Largo
-
Racing Montevideo
22:00
Penarol
-
Club Nacional
Şili Primera B Ligi
00:00
Union San Felipe
-
Deportes Limache
Cezayir Ulusal Kupası
00:00
USM Annaba
-
CS Constantine
00:00
US Biskra
-
MC Oran
00:00
CR Belouizdad
-
Olympique Akbou
00:00
ES Mostaganem
-
NA Hussein Dey
Fas Kupası
01:00
Chabab Mohammedia
-
Youssoufia Berrechid
01:00
Olympique Khouribga
-
Difaa El Jadida
Amerika Şampiyonluk Ligi
02:00
North Carolina FC
-
Hartford Athletic
Peru Primera - Apertura
MS
04:00
Alianza Lima
3 - 0
CD Los Chankas
03:00
Cusco FC
-
Union Comercio
Çekya 3. Ligi
MS
12:15
FK Admira Prag
1 - 2
Loko Vltavin
MS
12:30
Ceske Budejovice II
3 - 1
Kraluv Dvur
MS
12:30
Sparta Kolin
1 - 0
Jablonec B
17:00
Uhersky Brod
-
Zlin B
17:00
Sokol Hostoun
-
Povltavska
17:00
FK Hodonin
-
Zlinsko
17:00
FK Blansko
-
Start Brno
17:00
Banik Sous
-
Mlada Boleslav II
17:30
Frydek-Mistek
-
Karvina B
18:00
Slovan Velvary
-
Teplice B
18:30
Jiskra Domazlice
-
Viktoria Plzen B
18:30
Sokol Zivanice
-
Hradec Kralove II
19:00
SK Hranice
-
Tatran Bohunice
20:00
Pisek
-
Dukla Prag II
20:00
Usti nad Labem
-
Chlumec nad Cidlino
CANLI SKORLAR