HABER
SEÇİM 2024
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
SEÇİM 2024
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Meksika 2. Ligi (2)
Arnavutluk 2. Ligi (1)
Hırvatistan 2. Ligi (2)
Slovakya 2. Ligi (1)
Azerbaycan 2. Ligi (3)
Özbekistan Süper Ligi (1)
Şili Primera Ligi (2)
Guatemala Ulusal Ligi (5)
İtalya Serie C Ligi (6)
Galler 2. Ligi (1)
Ekvador Primera (1)
B.A.E Premier Ligi (2)
Danimarka 2. Ligi (6)
Romanya Liga 2 (1)
Brezilya Paraense (1)
NON Lig Premier (1)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (3)
Ekvador B Ligi (2)
İsveç 2. Ligi (7)
Brezilya Potiguar (1)
Brezilya Amazonense (1)
Brezilya Amapaense (1)
Amerika 1. Ligi (1)
Avustralya NPL Batı (1)
Avustralya NPL Güney (2)
Brezilya Copa do Nordeste (8)
Hindistan 1. Ligi (2)
Endonezya Süper Ligi (2)
Bolivya Premier - Apertura (2)
El Salvador 1. Ligi (2)
Polonya 2. Ligi (3)
Almanya Regionalliga (9)
Ürdün 1. Ligi (1)
Kosta Rika Primera - Clausura (2)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Fas Kupası (2)
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi (2)
Peru Primera - Apertura (1)
Meksika 2. Ligi
MS
04:00
Leones Negros UdeG
2 - 4
CA La Paz
MS
06:00
Correcaminos de la UAT
0 - 2
Cimarrones
Arnavutluk 2. Ligi
MS
16:00
KS Lushnja
4 - 3
FK Vora
Hırvatistan 2. Ligi
17:30
33'
Dugopolje
0 - 0
Dubrava
17:30
34'
BSK Bijelo Brdo
0 - 1
NK Sesvete
Slovakya 2. Ligi
17:00
46'
Povazska Bystrica
0 - 3
FK Humenne
Azerbaycan 2. Ligi
MS
14:00
Karvan
0 - 0
Difai Agsu
MS
14:00
Qaradağ Lökbatan
3 - 0
İrevan FK
MS
15:00
Araz Saatlı
4 - 0
Energetik Mingechevir
Özbekistan Süper Ligi
17:00
İY
Dinamo Samarkand
0 - 1
Metallurg Bekobod
Şili Primera Ligi
00:00
Audax Italiano
-
Coquimbo Unido
02:30
O'Higgins
-
Deportes Iquique
Guatemala Ulusal Ligi
MS
05:00
Antigua GFC
3 - 0
CSD Comunicaciones
20:00
Deportivo Zacapa
-
Club Xelaju
23:00
CSD Municipal
-
Coban Imperial
00:00
Deportivo Achuapa
-
Xinabajul
00:45
Deportivo Guastatoya
-
Coatepeque
İtalya Serie C Ligi
22:30
Carrarese
-
Perugia
22:45
Gubbio
-
Torres
22:45
Vis Pesaro
-
Lucchese
22:45
Fermana
-
Rimini
22:45
Catania
-
Giugliano
22:45
Padova
-
U.S. Pergolettese
Galler 2. Ligi
22:30
Denbigh Town
-
Bangor 1876
Ekvador Primera
03:00
LDU Quito
-
Imbabura SC
B.A.E Premier Ligi
21:00
Al-Nasr
-
Hatta
21:00
Emirates
-
Bani Yas
Danimarka 2. Ligi
MS
15:00
Fremad Amager
1 - 3
Middelfart
MS
15:00
HIK (Hellerup)
4 - 2
FA 2000
MS
16:00
Aarhus Fremad
0 - 1
Skive
MS
16:00
Esbjerg
4 - 2
FC Roskilde
17:00
İY
AB Gladsaxe
0 - 2
Nykobing FC
17:00
46'
Thisted
0 - 0
Brabrand
Romanya Liga 2
20:00
Corvinul Hunedoara
-
Gloria Buzau
Brezilya Paraense
02:00
Tuna Luso
-
Remo
NON Lig Premier
23:00
Walton & Hersham
-
Harrow Borough
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
MS
03:30
Lanus
2 - 2
Club Atletico Union
02:00
Rosario Central
-
Barracas Central
03:00
Instituto
-
Argentinos Juniors
Ekvador B Ligi
MS
03:00
Independiente Juniors
3 - 2
Gualaceo
00:30
Chacaritas
-
Manta
İsveç 2. Ligi
18:00
Skelleftea
-
IFK Östersund
19:00
Kiruna FF
-
Bergnasets AIK
21:00
Landvetter IS
-
Vastra Frölunda
21:00
Husqvarna FF
-
Qviding FIF
21:00
Bodens BK
-
Gottne
21:15
Vanersborgs IF
-
IFK Skövde
21:30
IK Sleipner
-
Nacka Iliria
Brezilya Potiguar
21:00
Globo FC
-
Baraunas
Brezilya Amazonense
22:45
Manaus
-
Operario AM
Brezilya Amapaense
02:00
Sao Paulo (AP)
-
Trem
Amerika 1. Ligi
02:30
Charlotte Independence
-
Spokane Velocity
Avustralya NPL Batı
MS
14:00
Perth SC
6 - 0
Inglewood United
Avustralya NPL Güney
MS
12:00
Adelaide Raiders
2 - 0
Adelaide City
MS
12:00
Adelaide United II
0 - 4
MetroStars
Brezilya Copa do Nordeste
MS
03:30
CRB
2 - 0
Altos
MS
03:30
Botafogo PB
4 - 0
Bahia
MS
03:30
Ceara SC
2 - 1
Itabaiana
MS
03:30
America Natal
1 - 0
Nautico
MS
03:30
River AC
0 - 1
Abc FC
MS
03:30
EC Vitoria
3 - 0
Treze
MS
03:30
Sport Recife
3 - 0
Juazeirense
MS
03:30
Maranhao AC
3 - 2
Fortaleza
Hindistan 1. Ligi
MS
13:00
Delhi FC
3 - 1
Shillong Lajong
17:30
32'
Aizawl
1 - 0
Churchill Brothers
Endonezya Süper Ligi
16:30
77'
Persik Kediri
4 - 2
TIRA Persikabo
16:30
74'
Persib Bandung
0 - 0
Bhayangkara
Bolivya Premier - Apertura
22:00
GV San Jose
-
Always Ready
03:00
Blooming
-
Aurora
El Salvador 1. Ligi
MS
03:30
Santa Tecla
3 - 1
CD Dragon
MS
04:30
Isidro Metapan
0 - 3
Alianza FC
Polonya 2. Ligi
19:00
Wisla Pulawy
-
Olimpia Elblag
21:00
GKS Jastrzebie
-
Kotwica Kolobrzeg
21:30
Stal Stalowa Wola
-
Sandecja Nowy Sacz
Almanya Regionalliga
21:00
Bayern Münih II
-
FC Schweinfurt
21:00
FSV 63 Luckenwalde
-
Berliner FC Dynamo
21:00
Rot Weiss Erfurt
-
Greifswalder FC
21:00
FSV Frankfurt
-
TuS Koblenz
21:00
FC Astoria Walldorf
-
FC 08 Homburg
21:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
-
TSV Steinbach
21:30
Oberhausen
-
Düren Merzenich
21:30
Weiche Flensburg
-
SV Drochtersen/Assel
21:30
SC Spelle-Venhaus
-
Eintracht Norderstedt
Ürdün 1. Ligi
22:30
Moghayer Al Sarhan
-
Shabab Al-Aqaba
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
04:00
AD San Carlos
2 - 0
Club Sport Herediano
MS
05:00
C.S. Cartagines
3 - 4
Deportivo Saprissa
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
Millonarios
3 - 1
Independiente Santa Fe
Paraguay 1. Ligi - Apertura
MS
03:30
Sportivo Trinidense
0 - 1
Sportivo Luqueno
Fas Kupası
01:00
MAS Fes
-
Ittihad Tanger
01:00
Kawkab Marrakech
-
Hassania Agadir
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
20:45
Barcelona (K)
-
Brann (K)
23:00
Paris St Germain (K)
-
Hacken (K)
Peru Primera - Apertura
23:00
Deportivo Garcilaso
-
Comerciantes Unidos
CANLI SKORLAR