HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Trendyol Süper Lig (4)
İngiltere Premier Ligi (7)
Almanya Bundesliga Ligi (5)
İtalya Serie A Ligi (3)
İspanya La Liga (4)
Fransa Ligue 1 (1)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (10)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (3)
Portekiz Süper Ligi (4)
Avusturya Bundesliga Ligi (2)
Amerika Major Ligi (9)
TFF 3. Lig (28)
Fransa Ligue 2 (9)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (4)
İspanya La Liga 2 (3)
İtalya Serie B Ligi (8)
Güney Kore K-Ligi (3)
İskoçya Premier Ligi (4)
Çin Süper Ligi (1)
Yunanistan Süper Ligi 1 (4)
Brezilya Serie A (3)
Meksika 2. Ligi (1)
Norveç Eliteserien (1)
Güney Kore 2. Ligi (3)
Slovenya 2. Ligi (4)
Bosna Hersek 2. Ligi (12)
Ukrayna 2. Ligi (5)
Gürcistan 1. Ligi (3)
Bulgaristan 2. Ligi (8)
Letonya 1. Ligi (1)
Litvanya 1. Ligi (2)
Çin 1. Ligi (4)
Hırvatistan 2. Ligi (3)
Yunanistan Süper Ligi 2 (2)
Slovakya 2. Ligi (4)
Sırbistan 1. Ligi (4)
San Marino 1. Ligi (2)
Tunus 1. Ligi (3)
Şili Primera Ligi (2)
Cezayir Ulusal Ligi (3)
Andorra Premier Ligi (1)
Guatemala Ulusal Ligi (2)
Çekya 2. Ligi (7)
Polonya 1. Ligi (2)
Güney Kıbrıs 2. Ligi (6)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Estonya 2. Ligi (3)
Makedonya 2. Ligi (8)
Almanya 3. Ligi (6)
Mısır 1. Ligi (2)
İtalya Serie C Ligi (10)
Primera Division RFEF (8)
İsveç 1. Ligi (9)
Gürcistan 2. Ligi (5)
Norveç 2. Ligi (5)
Karadağ 1. Ligi (5)
İsviçre Challenge Ligi (3)
Malta 1. Ligi (3)
Kazakistan Premier Ligi (4)
İngiltere Ulusal Ligi (1)
İskoçya 1. Ligi (5)
İskoçya 2. Ligi (5)
Belçika 2. Ligi (2)
İrlanda 1. Ligi (1)
Finlandiya Ykkönen Ligi (2)
Finlandiya Veikkausliiga (3)
İngiltere 1. Ligi (12)
İngiltere 2. Ligi (12)
Norveç 1. Ligi (6)
İsveç Superettan Ligi (4)
Portekiz 2. Ligi (3)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (4)
Japonya J-1 Ligi (5)
Brezilya Serie B (4)
Avusturya 1. Ligi (4)
Litvanya A Lyga (1)
Arnavutluk 1. Ligi (2)
Ermenistan Premier Ligi (2)
Avustralya 1. Ligi (3)
Azerbaycan Premier Ligi (1)
Japonya J-2 Ligi (4)
Polonya Ekstraklasa (3)
Arjantin Primera B Ligi (6)
Slovakya Süper Ligi (4)
Slovenya 1. Ligi (2)
Estonya 1. Ligi (2)
Güney Afrika PSL (3)
Ekvador Primera (4)
Bosna Hersek 1. Ligi (2)
Brezilya Serie C (4)
Moldova 1. Ligi (5)
Ukrayna Premier Ligi (4)
Romanya Liga 1 (2)
İsrail 1. Ligi (5)
Macaristan 1. Ligi (3)
Belarus 1. Ligi (3)
Bulgaristan 1. Ligi (2)
Sırbistan Süper Ligi (3)
Hırvatistan 1. Ligi (2)
Letonya Virsliga (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (1)
Kuzey İrlanda Premier Ligi (6)
İsviçre Kupası (1)
B.A.E Premier Ligi (3)
Danimarka 2. Ligi (2)
Romanya Liga 2 (6)
NON Lig Premier (44)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (2)
İsveç 2. Ligi (23)
Tunus 2. Ligi (5)
Malavi Süper Ligi (3)
Avustralya NPL Güney (3)
Avustralya NPL Kuzey (3)
Japonya J-3 Ligi (4)
Avustralya NPL Queensland (1)
Avustralya NPL Başkent (2)
Güney Kore 3. Ligi (4)
Güney Afrika 1. Ligi (4)
Avusturya Amatör Ligi (11)
Tayland Premier Ligi (4)
Fas Premier Ligi (3)
Lübnan Premier Ligi (2)
Hong Kong 1. Ligi (1)
Angola 1. Ligi (4)
Gana Premier Ligi (6)
El Salvador 1. Ligi (2)
Polonya 2. Ligi (5)
Bahreyn Premier Ligi (3)
Finlandiya Kakkonen Ligi (5)
Almanya Regionalliga (22)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (2)
Kuveyt Premier Ligi (4)
Ürdün 1. Ligi (2)
Tacikistan 1. Ligi (3)
Meksika Premier Ligi - Clausura (3)
Kosta Rika Primera - Clausura (4)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Umman Profesyonel Ligi (3)
Şili Primera B Ligi (4)
Katar Emir Kupası (2)
Amerika Şampiyonluk Ligi (7)
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi (1)
Belarus 2. Ligi (4)
Peru Primera - Apertura (3)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Çekya 3. Ligi (15)
Nijerya Premier Ligi (2)
Trendyol Süper Lig
Puan Durumu
16:00
Kasımpaşa
-
Yılport Samsunspor
16:00
EMS Yapı Sivasspor
-
Tümosan Konyaspor
19:00
Atakaş Hatayspor
-
Rams Başakşehir
19:00
Fenerbahçe
-
Beşiktaş
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
14:30
West Ham United
-
Liverpool
17:00
Fulham
-
Crystal Palace
17:00
Manchester United
-
Burnley
17:00
Newcastle United
-
Sheffield United
17:00
Wolverhampton
-
Luton Town
19:30
Everton
-
Brentford
22:00
Aston Villa
-
Chelsea
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
16:30
Bayern Münih
-
Eintracht Frankfurt
16:30
RB Leipzig
-
Borussia Dortmund
16:30
Freiburg
-
Vfl Wolfsburg
16:30
Augsburg
-
Werder Bremen
19:30
Bayer Leverkusen
-
Vfb Stuttgart
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
16:00
Lecce
-
Monza
19:00
Juventus
-
Milan
21:45
Lazio
-
Hellas Verona
İspanya La Liga
Puan Durumu
15:00
Las Palmas
-
Girona
17:15
Almeria
-
Getafe
19:30
Deportivo Alaves
-
Celta Vigo
22:00
Atletico Madrid
-
Athletic Bilbao
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
22:00
Paris St Germain
-
Havre AC
İngiltere Şampiyonluk Ligi
17:00
Blackburn Rovers
-
Coventry City
17:00
Bristol City
-
Rotherham United
17:00
Cardiff City
-
Middlesbrough
17:00
Millwall
-
Plymouth Argyle
17:00
Southampton
-
Stoke City
17:00
Watford
-
Sunderland
17:00
Huddersfield Town
-
Birmingham City
17:00
Norwich City
-
Swansea City
17:00
Sheffield Wednesday
-
West Bromwich Albion
22:00
Hull City
-
Ipswich Town
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Raed
-
Al Ettifaq
18:00
Al Akhdoud
-
Abha
21:00
Al Khaleej
-
Al Nassr
Belçika 1. Ligi
17:00
KV Mechelen
-
Oud Heverlee Leuven
19:15
Standard Liege
-
Sint Truiden
21:45
KAA Gent
-
Westerlo
Portekiz Süper Ligi
17:30
Casa Pia
-
Chaves
17:30
Vizela
-
Rio Ave
20:00
Benfica
-
Braga
22:30
Vitoria Guimaraes
-
Boavista
Avusturya Bundesliga Ligi
18:00
WSG Tirol
-
Austria Lustenau
18:00
Wolfsberger AC
-
BW Linz
Amerika Major Ligi
20:45
Austin FC
-
Los Angeles Galaxy
02:30
FC Cincinnati
-
Colorado Rapids
02:30
Columbus Crew
-
CF Montreal
02:30
DC United
-
Seattle Sounders
02:30
New England Revolution
-
Inter Miami CF
02:30
New York Red Bulls
-
Vancouver Whitecaps
02:30
New York City FC
-
Charlotte FC
02:30
Orlando City
-
Toronto FC
02:30
Philadelphia Union
-
Real Salt Lake
TFF 3. Lig
15:00
Orduspor 1967
-
Siirt İl Özel İdaresispor
15:00
Pazarspor
-
Ergene Velimeşespor
15:00
Mardin 1969 Spor
-
İnegöl Kafkas Gençlikspor
15:00
Artvin Hopaspor
-
52 Orduspor FK
15:00
Aliağa Futbol
-
Kırıkkalegücü Futbol SK
15:00
Malatya Arguvan SK
-
Talasgücü Belediyespor
15:00
Tarsus İdman Yurdu
-
Karabük İdmanyurduspor
15:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
-
Edirnespor
15:00
Hacettepe 1945 SK
-
Anadolu Üniversitesi
15:00
Kemerkent Bulvarspor
-
Kelkit Hürriyet SK
15:00
Amasyaspor FK
-
Silifke Belediyespor
15:00
Amber Çay Eynesil Belediyespor
-
Çimentaş Elazığspor
15:00
Sapanca Gençlikspor
-
Karşıyaka
15:00
Turgutluspor
-
Tpao Batman Petrolspor
15:00
Bursa Yıldırımspor
-
Bergama Sportif Faaliyetler
15:00
Fatsa Belediyespor
-
Bayburt Özel İdarespor
15:00
Merkür Jet Erbaaspor
-
Belediye Kütahyaspor
15:00
Bornova 1877 Sportif Yatırımlar
-
Karatay Termal 1922 Konyaspor
15:00
Büyükçekmece Tepecikspor
-
Silivrispor
15:00
Kuşadasıspor
-
Onvo Ağrı 1970 Spor
15:00
Darıca Gençlerbirliği
-
Akhisarspor
15:00
Sivas Dört Eylül Futbol
-
Karaköprü Belediyespor
15:00
Armoni Alanya Kestelspor
-
Sultanbeyli Belediyespor
15:00
İdaş Çatalcaspor
-
Tokat Belediye Plevnespor
15:00
23 Elazığ FK
-
Sebat Gençlikspor
15:00
Nevşehir Belediyespor
-
Bitexen Adana 1954 FK
15:00
Muş 1984 Muşspor
-
Güneş Holding Çankaya SK
15:00
Gümüşhane Sportif Faaliyetler
-
Kepezspor Futbol
Fransa Ligue 2
16:00
Saint Etienne
-
Caen
20:00
AC Ajaccio
-
US Quevilly
20:00
Paris FC
-
Angers
20:00
Pau FC
-
Guingamp
20:00
Annecy
-
Bastia
20:00
Valenciennes
-
Grenoble
20:00
Amiens SC
-
Troyes
20:00
Laval
-
Bordeaux
20:00
US Concarneau
-
Rodez AF
Almanya Bundesliga 2. Ligi
14:00
Holstein Kiel
-
Kaiserslautern
14:00
Eintracht Braunschweig
-
Hamburger SV
14:00
Paderborn 07
-
Elversberg
21:30
Schalke 04
-
Fortuna Düsseldorf
İspanya La Liga 2
17:15
Leganes
-
Real Zaragoza
17:15
Burgos
-
Amorebieta
19:30
Elche
-
Espanyol
İtalya Serie B Ligi
15:00
Parma
-
Lecco
15:00
Ternana
-
Ascoli
15:00
Modena
-
Südtirol
15:00
Brescia
-
Spezia
17:15
Palermo
-
Reggiana
17:15
Cittadella
-
FeralpiSalo
17:15
Sampdoria
-
Como
17:15
Cosenza
-
Bari
Güney Kore K-Ligi
08:00
Daejeon Hana Citizen
-
FC Seoul
10:30
Gimcheon Sangmu
-
Gangwon
10:30
Gwangju
-
Suwon FC
İskoçya Premier Ligi
17:00
Kilmarnock
-
Hearts
17:00
Aberdeen
-
Motherwell
17:00
St Johnstone
-
Hibernian
17:00
Livingston
-
Ross County
Çin Süper Ligi
14:00
Shanghai Port FC
-
Shanghai Shenhua
Yunanistan Süper Ligi 1
20:00
Kifisia
-
Pas Giannina
20:00
Volos N.F.C.
-
Panserraikos
20:00
Panetolikos
-
Atromitos
20:00
Asteras Tripolis
-
OFI Crete
Brezilya Serie A
22:00
Vasco da Gama
-
Criciuma
00:30
Cuiaba
-
Atletico Mineiro
03:00
Bahia
-
Gremio
Meksika 2. Ligi
02:00
Venados FC
-
CA La Paz
Norveç Eliteserien
19:00
Rosenborg
-
Bodo Glimt
Güney Kore 2. Ligi
08:00
Seoul E-Land FC
-
Chungnam Asan
10:30
Cheonan City
-
Gimpo Citizen
10:30
Busan I'Park
-
Ansan Greeners
Slovenya 2. Ligi
18:00
Fuzinar
-
Triglav
18:00
Dravinja
-
Brinje Grosuplje
19:00
NK Krka
-
Tolmin
19:00
Nafta
-
Rudar Velenje
Bosna Hersek 2. Ligi
17:30
Drina Zvornik
-
FK Modrica
17:30
Sloboda Mrkonjic
-
Zeljeznicar Banja Luka
17:30
BSK Banja Luka
-
Romanija Pale
17:30
Famos Vojkovici
-
Velez Nevesinje
17:30
Leotar
-
Slavija
17:30
FK Laktaši
-
Rudar Prijedor
17:30
Borac Kozarska Dubica
-
Kozara
18:00
Gorazde
-
Vis Simm-Bau
18:00
Mladost Doboj Kakanj
-
Sloboda Tuzla
18:00
Zvijezda Gradacac
-
Gradina Srebrenik
18:00
Tomislav
-
Rudar Kakanj
18:00
Radnik Hadzici
-
Jedinstvo Bihac
Ukrayna 2. Ligi
12:00
Bukovyna
-
FC Dinaz Vyshhorod
12:30
FC Poltava
-
Karpaty Lviv
13:00
Podillya-Khmelintskyi
-
Chernihiv
14:00
Inhulets
-
Prykarpattya
15:00
Livyi Bereh
-
Nyva Buzova
Gürcistan 1. Ligi
18:00
Iberia 1999
-
Torpedo Kutaisi
19:00
Dila Gori
-
Samgurali Tskhaltubo
20:00
Dinamo Batumi
-
FC Gagra
Bulgaristan 2. Ligi
13:15
Spartak Varna
-
Montana
17:00
Maritsa Plovdiv
-
Strumska Slava
17:00
Dunav Ruse
-
Dobrudzha Dobrich
17:00
Chernomorets Burgas
-
Ludogorets II
17:00
Bdin Vidin
-
Litex Lovech
17:00
Sportist Svoge
-
CSKA 1948 Sofya II
17:00
Belasitsa Petrich
-
Chernomorets Balchik
17:00
Yantra
-
Spartak Pleven
Letonya 1. Ligi
15:00
JFK Ventspils
-
AFA Olaine
Litvanya 1. Ligi
14:00
FK Tauras Taurage
-
Atmosfera
16:00
FK Riteriai
-
Siauliai-2
Çin 1. Ligi
10:30
Jiangxi Lushan
-
Qingdao Red Lions
10:30
Suzhou Dongwu
-
Guangzhou FC
14:30
Guangxi Pingguo Haliao
-
Foshan Nanshi
14:30
Yunnan Yukun
-
Chongqing Tongliang Long
Hırvatistan 2. Ligi
15:00
Orijent
-
Croatia Zmijavci
18:00
Solin
-
Zrinski Jurjevac
18:00
BSK Bijelo Brdo
-
Cibalia
Yunanistan Süper Ligi 2
16:00
Larisa
-
AEK II
16:00
Diagoras
-
Panathinaikos II
Slovakya 2. Ligi
17:30
Tatran Presov
-
Slavoj Trebisov
17:30
FK Spisska Nova Ves
-
Dolny Kubin
17:30
Komarno
-
Puchov
19:00
FK Pohronie
-
FC Samorin
Sırbistan 1. Ligi
17:00
Tekstilac Odzaci
-
OFK Belgrad
17:00
Jedinstvo Ub
-
FK Indija
17:00
Graficar
-
Smederevo 1924
17:00
Radnicki Sremska Mitrovica
-
Macva Sabac
San Marino 1. Ligi
16:00
Tre Fiori
-
S.S. Murata
19:15
Cosmos
-
San Giovanni
Tunus 1. Ligi
17:00
Stade Tunisien
-
US Monastir
17:00
Etoile Sportive Metlaoui
-
CA Bizertin
17:00
US Ben Guerdene
-
EGS Gafsa
Şili Primera Ligi
22:00
Copiapo
-
Universidad Catolica
00:30
Deportivo Nublense
-
Cobreloa
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
ES Ben Aknoun
-
JS Kabylie
18:00
ASO Chlef
-
NC Magra
22:00
MC Alger
-
Paradou AC
Andorra Premier Ligi
21:30
Esperança d'Andorra
-
CE Carroi
Guatemala Ulusal Ligi
21:00
Coban Imperial
-
CSD Comunicaciones
00:00
Deportivo Mixco
-
Deportivo Achuapa
Çekya 2. Ligi
11:15
MFK Vyskov
-
FK Varnsdorf
11:15
MFK Chrudim
-
FK Pribram
11:30
Prostejov
-
Vysocina Jihlava
15:00
Dukla Prag
-
Sigma Olomouc B
18:00
FC Silon Taborsko
-
SK Lisen
18:00
Sellier & Bellot Vlasim
-
SK Hanacka Kromeriz
19:00
Zbrojovka Brno
-
Opava
Polonya 1. Ligi
18:30
Stal Rzeszow
-
Lechia Gdansk
21:00
GKS Tychy
-
Zaglebie Sosnowiec
Güney Kıbrıs 2. Ligi
16:00
Omonia Aradippou
-
Digenis Ypsonas
16:00
Ayia Napa
-
Omonia 29is Maiou
17:00
MEAP Nisou
-
PAEEK
17:00
Digenis
-
Akritas Chloraka
17:00
Enosis Paralimni
-
ASIL Lysi
17:00
Olympiakos Nicosia
-
Peyia 2014
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Mika Yerevan
-
Andranik
15:00
BKMA II
-
Syunik
Estonya 2. Ligi
12:30
Viimsi JK
-
Paide Linnameeskond U21
12:30
Harju JK Laagri
-
FC Elva
19:00
FC Tallinn
-
Tallinna FCI Levadia U21
Makedonya 2. Ligi
17:00
FK Ohrid Lihnidos
-
Kamenica-Sasa
17:00
FK Novaci
-
Detonit Plachkovica
17:00
Belasica
-
FK Kozuv Gevgelija
17:00
Osogovo Kocani
-
Karaorman Struga
17:00
Pobeda Prilep
-
Vardar Negotino
17:00
Bashkimi
-
FK Skopje
17:00
Teteks
-
Aresimi
17:00
Besa Doberdoll
-
Pelister
Almanya 3. Ligi
15:00
Jahn Regensburg
-
Dynamo Dresden
15:00
MSV Duisburg
-
Sandhausen
15:00
Borussia Dortmund II
-
Erzgebirge Aue
15:00
Viktoria Köln
-
Preussen Münster
15:00
Saarbrücken
-
Hallescher FC
17:30
SC Verl
-
SV Waldhof Mannheim
Mısır 1. Ligi
17:00
Baladiyyat Al-Mehalla
-
ZED FC
20:00
El Gouna
-
Al Ittehad Alexandria
İtalya Serie C Ligi
19:30
Casertana
-
Sorrento
19:30
Monterosi
-
Foggia
19:30
Juve Stabia
-
Picerno
19:30
Latina
-
Taranto
19:30
Catania
-
Benevento
19:30
Brindisi
-
Turris
19:30
Avellino
-
Crotone
19:30
Potenza
-
Virtus Francavilla
19:30
SS Monopoli 1966
-
Messina
19:30
Audace Cerignola
-
Giugliano
Primera Division RFEF
17:00
Ponferradina
-
Barcelona B
17:00
Osasuna B
-
Real Union
17:00
Unionistas de Salamanca CF
-
Sabadell
17:30
Celta Vigo B
-
SD Logrones
19:00
San Fernando CD
-
Real Madrid B (Castilla)
19:00
Lugo
-
Rayo Majadahonda
19:00
Fuenlabrada
-
Teruel
21:00
Cornella
-
Sestao River
İsveç 1. Ligi
14:00
Onsala
-
Falkenberg
14:00
Torns
-
Tvaakers IF
17:00
Hammarby Talang FF
-
Friska Viljor
17:00
Vasalund
-
IF Karlstad
17:00
FBK Karlstad
-
Karlbergs BK
17:00
Ariana
-
Oskarshamns AIK
17:00
BK Olympic
-
Norrby
17:00
Jönköpings Södra
-
FC Rosengard
18:00
United IK Nordic
-
IFK Stocksund
Gürcistan 2. Ligi
15:00
Kolkheti Khobi
-
Spaeri
15:00
FC Rustavi
-
WIT Georgia
15:30
Sioni Bolnisi
-
Dinamo Tiflis II
18:00
Lokomotiv Tiflis
-
Gareji Sagarejo
19:00
Shturmi
-
Aragvi Dusheti
Norveç 2. Ligi
15:00
Ull Kisa
-
Grorud
15:00
Eidsvold TF
-
Gjøvik-Lyn
15:00
Strommen
-
Kjelsas
15:00
Sotra
-
Jerv
16:00
Follo
-
Skeid
Karadağ 1. Ligi
19:00
Jedinstvo BP
-
FK Arsenal Tivat
19:00
Buducnost Podgorica
-
Sutjeska
19:00
Mladost Donja Gorica
-
FK Rudar Pljevlja
19:00
Petrovac
-
Jezero
20:00
Mornar Bar
-
FK Decic Tuzi
İsviçre Challenge Ligi
19:00
Vaduz
-
FC Baden 1897
19:00
Stade Nyonnais
-
Thun
19:00
Wil
-
Schaffhausen
Malta 1. Ligi
15:00
Gudja United
-
Sliema Wanderers
16:00
Floriana
-
Hamrun Spartans
17:15
Hibernians
-
Marsaxlokk FC
Kazakistan Premier Ligi
12:00
Tobol Kostanay
-
FC Zhenis
14:30
FC Turan
-
FC Astana
14:30
Atyrau
-
Kyzylzhar
17:00
Kaisar Kyzylorda
-
Kairat Almaty
İngiltere Ulusal Ligi
19:30
Barnet
-
Solihull Moors
İskoçya 1. Ligi
17:00
Alloa Athletic
-
Hamilton
17:00
Annan Athletic
-
Falkirk
17:00
FC Edinburgh
-
Stirling Albion
17:00
Kelty Hearts
-
Montrose
17:00
Queen of the South
-
Cove Rangers
İskoçya 2. Ligi
17:00
Clyde
-
East Fife
17:00
Dumbarton
-
Elgin City
17:00
Forfar Athletic
-
Stranraer
17:00
Stenhousemuir
-
Bonnyrigg Rose Athletic
17:00
Spartans
-
Peterhead
Belçika 2. Ligi
17:00
Patro Eisden
-
Deinze
21:00
Zulte Waregem
-
Lommel SK
İrlanda 1. Ligi
21:30
Longford Town
-
Wexford
Finlandiya Ykkönen Ligi
16:00
FC Jazz
-
KuPS Akatemia
17:00
Atlantis
-
Rovaniemi
Finlandiya Veikkausliiga
15:00
Haka
-
Helsinki
17:00
Lahti
-
KuPS
18:30
Oulu
-
VPS Vaasa
İngiltere 1. Ligi
14:30
Derby County
-
Carlisle United
14:30
Exeter City
-
Oxford United
14:30
Barnsley
-
Northampton Town
14:30
Reading
-
Blackpool
14:30
Stevenage
-
Cheltenham Town
14:30
Fleetwood Town
-
Burton Albion
14:30
Lincoln City
-
Portsmouth
14:30
Peterborough United
-
Bolton Wanderers
14:30
Port Vale
-
Cambridge United
14:30
Shrewsbury Town
-
Leyton Orient
14:30
Wigan Athletic
-
Bristol Rovers
14:30
Wycombe Wanderers
-
Charlton Athletic
İngiltere 2. Ligi
17:00
Accrington Stanley
-
Tranmere Rovers
17:00
Barrow
-
Mansfield Town
17:00
Bradford City
-
Newport County
17:00
Colchester United
-
Crewe Alexandra
17:00
Crawley Town
-
Grimsby Town
17:00
Gillingham
-
Doncaster Rovers
17:00
Forest Green Rovers
-
Notts County
17:00
Milton Keynes Dons
-
Sutton United
17:00
Salford City
-
Harrogate Town
17:00
Swindon Town
-
Morecambe
17:00
AFC Wimbledon
-
Walsall
17:00
Wrexham
-
Stockport County
Norveç 1. Ligi
17:00
Moss
-
Egersunds
17:00
Sandnes
-
Levanger
17:00
Asane
-
Stabaek
17:00
Kongsvinger
-
Start
17:00
Bryne
-
Sogndal
17:00
Aalesund
-
Raufoss
İsveç Superettan Ligi
16:00
Landskrona
-
Utsiktens BK
16:00
Gefle
-
Sandvikens IF
16:00
Sundsvall
-
Varbergs BoIS
18:00
Örgryte IS
-
Östers IF
Portekiz 2. Ligi
13:00
Mafra
-
Oliveirense
16:00
Maritimo
-
Feirense
17:30
Leixoes
-
Vilaverdense
İskoçya Şampiyonluk Ligi
17:00
Arbroath
-
Queens Park
17:00
Dunfermline
-
Inverness CT
17:00
Greenock Morton
-
Raith Rovers
17:00
Partick Thistle
-
Ayr United
Japonya J-1 Ligi
07:00
Hokkaido Consadole Sapporo
-
Shonan Bellmare
08:00
Jubilo Iwata
-
Machida Zelvia
08:00
Vissel Kobe
-
Kyoto Sanga
08:00
Albirex Niigata
-
FC Tokyo
09:00
Cerezo Osaka
-
Yokohama Marinos
Brezilya Serie B
03:00
45+7'
Guarani
0 - 1
Chapecoense
23:00
CRB
-
Amazonas
23:00
Paysandu
-
Botafogo-SP
00:00
America Mineiro
-
Novorizontino
Avusturya 1. Ligi
15:15
FAC Team für Wien
-
First Vienna
15:30
Admira WM
-
FC Liefering
15:30
Sturm Graz II
-
Dornbirn
15:30
SW Bregenz
-
Grazer AK
Litvanya A Lyga
15:00
Dziugas Telsiai
-
Transinvest
Arnavutluk 1. Ligi
19:00
Skenderbeu
-
Erzeni Shijak
19:00
Dinamo Tirana
-
Laçi
Ermenistan Premier Ligi
15:00
West Armenia
-
FC Ararat Armenia
18:00
Shirak
-
FC Noah
Avustralya 1. Ligi
10:15
Wellington Phoenix
-
Macarthur FC
10:15
Newcastle Jets
-
Central Coast Mariners
12:45
Melbourne Victory
-
Western Sydney Wanderers
Azerbaycan Premier Ligi
17:00
Sabah
-
Sebail
Japonya J-2 Ligi
08:00
Thespakusatsu Gunma
-
V-Varen Nagasaki
08:00
Mito Hollyhock
-
Fujieda MYFC
08:00
Vegalta Sendai
-
JEF United Ichihara
08:00
Ehime FC
-
Ventforet Kofu
Polonya Ekstraklasa
16:00
Gornik Zabrze
-
LKS Lodz
18:30
Slask Wroclaw
-
Ruch Chorzow
21:00
Widzew Lodz
-
Rakow Czestochowa
Arjantin Primera B Ligi
20:30
Tristan Suárez
-
Club Atlecio Estudiantes
21:30
Almagro
-
Almirante Brown
22:00
Patronato
-
Talleres Remedios
00:00
Nueva Chicago
-
CA Mitre
00:00
Agropecuario
-
San Martin Tucuman
02:00
Defensores De Belgrano
-
Atlanta
Slovakya Süper Ligi
16:30
Zilina
-
Spartak Trnava
19:00
Ruzomberok
-
Zeleziarne Podbrezova
19:00
MFK Skalica
-
Trencin
19:00
FC Kosice
-
Zlate Moravce
Slovenya 1. Ligi
18:30
Bravo
-
NK Radomlje
21:15
Domzale
-
Maribor
Estonya 1. Ligi
14:30
JK Tallinna Kalev
-
Nomme Kalju FC
17:00
FC Kuressaare
-
Flora Tallinn
Güney Afrika PSL
16:00
AmaZulu
-
Chippa United
18:30
Kaizer Chiefs
-
SuperSport United
21:00
Stellenbosch
-
Polokwane City
Ekvador Primera
03:00
İY
Deportivo Cuenca
4 - 0
Mushuc Runa
21:00
Universidad Catolica(Ekv.)
-
Cumbaya FC
23:30
Libertad
-
Orense
02:00
LDU Quito
-
Tecnico Universitario
Bosna Hersek 1. Ligi
14:30
Sloga Doboj
-
Zvijezda '09 Brgule
17:00
Gosk Gabela
-
Zeljeznicar
Brezilya Serie C
23:00
Sampaio Correa
-
Figueirense
23:00
Abc FC
-
Nautico
01:00
São Bernardo
-
Tombense
01:30
Athletic Club
-
Remo
Moldova 1. Ligi
16:00
Victoria Bardar
-
Speranta Drochia
16:00
Floresti
-
Univer Oguzsport
16:00
Saxan Gagauz Yeri
-
Sparta Selemet
18:00
Milsami Orhei
-
CSF Balti
20:00
Zimbru
-
Dacia Buiucani
Ukrayna Premier Ligi
13:00
Minai
-
Chernomorets O.
13:00
SK Dnipro-1
-
Dinamo Kiev
15:30
LNZ Cherkasy
-
Shakhtar Donetsk
18:00
Rukh Lviv
-
Veres Rivne
Romanya Liga 1
17:30
FC U Craiova 1948
-
Universitatea Cluj
20:30
FCSB
-
Farul Constanta
İsrail 1. Ligi
17:00
Maccabi Bnei Raina
-
Maccabi Tel Aviv
17:30
Hapoel Jerusalem
-
Hapoel Hadera
18:00
Maccabi Petah Tikva
-
Maccabi Netanya
20:00
Hapoel Tel Aviv
-
Beitar Jerusalem
20:00
FC Ashdod
-
Hapoel Petah Tikva
Macaristan 1. Ligi
15:30
Paksi FC
-
Mezökövesdi
18:00
Diosgyor
-
Kecskemeti TE
20:30
Debreceni
-
Ujpest
Belarus 1. Ligi
16:00
Isloch
-
Neman Grodno
18:00
Torpedo Zhodino
-
Smorgon
20:15
Dnepr Mogilev
-
Dinamo Minsk
Bulgaristan 1. Ligi
16:15
CSKA Sofya
-
Levski Sofya
19:00
Botev Plovdiv
-
Slavia Sofya
Sırbistan Süper Ligi
17:00
Radnik Surdulica
-
Novi Pazar
19:00
Javor Ivanjica
-
IMT Novi Belgrad
21:00
Zeleznicar Pancevo
-
Radnicki Nis
Hırvatistan 1. Ligi
18:00
Varazdin
-
Dinamo Zagreb
20:00
Hajduk Split
-
Rudes
Letonya Virsliga
16:00
Tukums 2000
-
Valmiera
19:00
Riga FC
-
Rigas FS
Güney Kıbrıs 1. Ligi
19:00
Nea Salamis
-
Ethnikos Achnas
Kuzey İrlanda Premier Ligi
19:30
Glentoran
-
Crusaders
19:30
Larne
-
Coleraine
19:30
Linfield
-
Cliftonville
19:30
Newry City AFC
-
Loughgall
19:30
Glenavon
-
Carrick Rangers
19:30
Dungannon Swifts
-
Ballymena United
İsviçre Kupası
21:30
Sion
-
Lugano
B.A.E Premier Ligi
17:00
Al-Sharjah
-
Al Bataeh
17:00
Ajman
-
Khorfakkan FC
19:45
Al-Ain
-
Shabab Al Ahli
Danimarka 2. Ligi
14:45
FA 2000
-
Brabrand
15:00
Middelfart
-
FC Roskilde
Romanya Liga 2
11:00
CSM Resita
-
Ceahlaul Piatra-Neamt
11:00
CSC Dumbravita
-
Metaloglobus
11:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu
-
CS Tunari
11:00
CSA Steaua Bucuresti
-
CSM Slatina
11:00
Unirea Dej
-
FC Arges Pitesti
11:30
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
-
Unirea Slobozia
NON Lig Premier
17:00
Redditch United
-
Needham Market
17:00
Swindon Super Marine
-
Winchester City
17:00
Beaconsfield Town
-
Plymouth Parkway
17:00
Bracknell Town
-
Hayes & Yeading United
17:00
Didcot Town
-
Hendon
17:00
Dorchester Town
-
AFC Totton
17:00
Gosport Borough
-
Chesham United
17:00
Hungerford Town
-
Basingstoke
17:00
Merthyr Town
-
Harrow Borough
17:00
Salisbury FC
-
Hanwell Town
17:00
Tiverton Town
-
Sholing
17:00
Whitby Town
-
Macclesfield FC
17:00
Walton & Hersham
-
Poole Town
17:00
Berkhamsted FC
-
Halesowen Town
17:00
Bromsgrove Sporting
-
Barwell
17:00
Coalville Town
-
AFC Telford United
17:00
Hitchin Town
-
Stourbridge
17:00
Leamington
-
AFC Sudbury
17:00
Long Eaton United
-
Leiston
17:00
Mickleover FC
-
Stamford
17:00
Workington
-
Guiseley
17:00
Warrington Rylands
-
Ilkeston Town
17:00
Royston Town
-
Stratford Town
17:00
Whitehawk
-
Potters Bar Town
17:00
St Ives Town
-
Alvechurch
17:00
Wingate & Finchley
-
Carshalton Athletic
17:00
Dulwich Hamlet
-
Cray Wanderers
17:00
Hornchurch
-
Kingstonian
17:00
Horsham
-
Concord Rangers
17:00
Haringey Borough
-
Lewes
17:00
Canvey Island
-
Hastings United
17:00
Enfield Town
-
Chatham Town
17:00
Bognor Regis Town
-
Folkestone Invicta
17:00
Morpeth Town
-
Stafford Rangers
17:00
Hashtag United
-
Cheshunt
17:00
Billericay Town
-
Margate
17:00
Ashton United
-
Marine
17:00
Atherton Collieries
-
Worksop Town
17:00
Basford United
-
Bamber Bridge
17:00
United Of Manchester
-
Lancaster City
17:00
Gainsborough Trinity
-
Radcliffe FC
IPT
Marske United F.C.
-
Hyde United
17:00
Matlock Town
-
Bradford PA
IPT
Nuneaton Borough
-
Kettering Town
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
12:00
Hills United FC
-
St George City
12:00
Marconi Stallions
-
St George Saints
İsveç 2. Ligi
13:30
Hudiksvalls FF
-
FC Gute
14:00
Syrianska FC
-
Sylvia
14:00
BK Forward
-
Vanersborgs FK
14:00
Umea FC Akademi
-
Skelleftea
14:00
IFK Lulea
-
Bergnasets AIK
14:00
Högaborg
-
Karlshamn
14:00
FK Karlskrona
-
FBK Balkan
15:00
BK Astrio
-
Varbergs GIF
15:00
Ahlafors IF
-
Motala AIF FK
15:00
Grebbestads
-
Stenungsunds IF
15:00
Taftea IK
-
Algarna
15:00
Laholms FK
-
Lindome GIF
15:00
Öckerö IF
-
IK Tord
15:00
Hassleholms IF
-
Simrishamn
15:00
IF Lödde
-
Rappe GoIF
16:00
Falu
-
Arlanda
16:00
Smedby AIS
-
Enskede IK
16:00
Arameisk Syrianska
-
Atvidaberg
16:00
Mjölby AI FF
-
BK Ljungsbro
17:00
Kungsangens IF
-
Jarfalla
17:00
IFK Haninge
-
Huddinge
17:30
Gottne
-
IFK Östersund
18:00
Qviding FIF
-
Jonsereds IF
Tunus 2. Ligi
17:00
CS Chebba
-
EO Sidi Bouzid
17:00
CS Msaken
-
Rades
17:00
AS Gabes
-
Stade Gabésien
17:00
Esperance Zarzis
-
OC Kerkennah
17:00
El Makarem de Mahdia
-
Sporting Club Moknine
Malavi Süper Ligi
15:30
Silver Strikers
-
MAFCO
15:30
Nyasa Big Bullets
-
Baka City
15:30
Creck Sporting
-
Ekwendeni Hammers
Avustralya NPL Güney
08:30
Adelaide Raiders
-
Para Hills Knights
10:30
Adelaide Comets
-
Modbury Jets
11:30
Adelaide Olympic FC
-
MetroStars
Avustralya NPL Kuzey
07:30
Lambton Jaffas FC
-
Valentine FC
09:00
Lake Macquarie City FC
-
Edgeworth Eagles
09:30
Maitland FC
-
Cooks Hill United
Japonya J-3 Ligi
07:00
Nagano Parceiro
-
Giravanz Kitakyushu
07:00
Imabari
-
Omiya Ardija
08:00
Yokohama Sports
-
Nara Club
08:00
Tegevajaro Miyazaki
-
Sagamihara
Avustralya NPL Queensland
12:30
Moreton City Excelsior
-
Gold Coast Knights
Avustralya NPL Başkent
08:00
Cooma Tigers FC
-
Canberra Olympic
08:00
O'Connor Knights
-
Yoogali
Güney Kore 3. Ligi
08:00
Busan Kyotong
-
Daejeon Korail
08:00
Daegu II
-
Paju Citizen FC
08:00
Pocheon Citizen
-
Gimhae
09:00
Mokpo City FC
-
Gangneung City
Güney Afrika 1. Ligi
16:00
Magesi FC
-
Maritzburg United
16:00
Hungry Lions
-
Baroka FC
16:00
Milford
-
MM Platinum
16:00
Venda FC
-
Univ. of Pretoria
Avusturya Amatör Ligi
14:30
SK Bischofshofen
-
SVG Reichenau
15:00
Kufstein
-
SC Imst
15:30
Wals Grünau
-
Wolfurt
16:00
Ried (A)
-
Wolfsberger AC (A)
17:00
Rot Weiss Rankweil
-
SV Austria Salzburg
17:00
SC Röthis
-
St. Johann
17:00
SC Wiener Viktoria
-
Neusiedl
18:00
SPG Silz/Mötz
-
Pinzgau Saalfelden
18:00
Hohenems
-
Altach II
18:30
SV Leobendorf
-
Wiener Sport-Club
19:00
Schwaz
-
Dornbirner SV
Tayland Premier Ligi
14:00
Buriram United
-
Muang Thong United
14:30
Chonburi
-
Nakhon Pathom
15:00
Sukhothai FC
-
Uthai Thani
16:00
BG Pathum United
-
Port FC
Fas Premier Ligi
19:00
Chabab Mohammedia
-
Union de Touarga
21:00
Hassania Agadir
-
FAR Rabat
23:00
Olympic Safi
-
Ittihad Tanger
Lübnan Premier Ligi
16:00
Shabab Al Ghazieh
-
Shabab Al Sahel
16:00
Bourj FC
-
Al-Ansar
Hong Kong 1. Ligi
10:00
Southern District
-
Lee Man FC
Angola 1. Ligi
17:00
C.R.D. Libolo
-
Sagrada Esperanca
17:00
CD Lunda Sul
-
Petro Atletico Luanda
17:30
Interclube
-
Uniao de Malanje
18:00
CD Huila
-
Bravos do Maquis
Gana Premier Ligi
18:00
Samartex
-
Great Olympics
18:00
Nations
-
Bibiani Gold Stars
18:00
Medeama SC
-
Asante Kotoko
18:00
Bechem United
-
Heart of Lions
18:00
Aduana Stars
-
Karela United FC
21:00
Hearts of Oak
-
Accra Lions FC
El Salvador 1. Ligi
00:00
Jocoro
-
CD Municipal Limeno
00:00
Alianza FC
-
C.D. Fuerte San Francisco
Polonya 2. Ligi
15:00
Hutnik Krakow
-
Polonia Bytom
18:00
Wisla Pulawy
-
SKRA Czestochowa
18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Olimpia Elblag
18:00
GKS Jastrzebie
-
Zaglebie Lubin II
20:45
Stal Stalowa Wola
-
Kotwica Kolobrzeg
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Al Shabab
-
East Riffa
19:00
Al Riffa
-
Sitra
19:00
Al Muharraq
-
Al Hala
Finlandiya Kakkonen Ligi
16:00
GBK
-
OPS
17:00
Pepo
-
NJS
17:00
TP-47
-
OTP
18:30
JPS
-
Kuopion Elo
19:00
JS Hercules
-
SJK Akatemia II
Almanya Regionalliga
14:00
Rot Weiss Erfurt
-
FSV 63 Luckenwalde
14:00
Chemnitzer
-
ZFC Meuselwitz
14:00
Holstein Kiel II
-
St.Pauli II
14:00
Hamburger SV II
-
TSV Havelse
15:00
Vilzing
-
Eintracht Bamberg
15:00
SC Wiedenbrück
-
Paderborn 07 II
15:00
Rot-Weiss Oberhausen
-
Rodinghausen
15:00
Rot-Weiss Ahlen
-
Düren Merzenich
15:00
Alemannia Aachen
-
FC Bocholt
15:00
SV Schalding-Heining
-
Wacker Burghausen
15:00
FC Schweinfurt
-
TSV Aubstadt
15:00
Nürnberg II
-
Würzburger Kickers
15:00
Bayern Münih II
-
Viktoria Aschaffenburg
15:00
Eintracht Frankfurt II
-
Bahlinger SC
15:00
Stuttgarter Kickers
-
Stuttgart II
15:00
TSV Steinbach
-
FC Astoria Walldorf
15:00
Mainz 05 II
-
SGV Freiberg
15:00
Hessen Kassel
-
FC 08 Homburg
15:00
TuS Koblenz
-
Kickers Offenbach
15:00
Hoffenheim II
-
Schott Mainz
17:00
Energie Cottbus
-
1. FC Lokomotive Leipzig
18:00
VfB Oldenburg
-
Jeddeloh
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
17:00
Chelmsford City
-
Braintree Town
17:00
Scunthorpe United
-
Boston United
Kuveyt Premier Ligi
17:30
Al Fahaheel
-
Al-Arabi
17:30
Kazma
-
Al-Shabab
20:15
Al-Kuwait
-
Al Qadsia
20:15
Khaitan SC
-
Al-Jahra
Ürdün 1. Ligi
18:00
Al-Faisaly
-
Al-Ahly
20:45
Al-Hussein
-
Shabab Al-Aqaba
Tacikistan 1. Ligi
14:30
FK Eskhata
-
Ravshan
14:30
Khosilot Parkhar
-
Regar-TadAZ
16:00
FC Khatlon
-
FK Pandzhsher Rumi
Meksika Premier Ligi - Clausura
04:00
Puebla
-
Club America
06:00
Queretaro
-
Pumas UNAM
02:00
FC Juarez
-
Leon
Kosta Rika Primera - Clausura
05:00
C.S. Cartagines
-
Municipal Perez Zeledon
00:00
Puntarenas FC
-
AD San Carlos
00:00
Municipal Grecia
-
Santos de Guapiles
03:00
Sporting San Jose
-
Municipal Liberia
Kolombiya Primera - Apertura
03:00
Atletico Nacional
-
Deportes Tolima
Paraguay 1. Ligi - Apertura
03:00
Sportivo Luqueno
-
Tacuary
Uruguay Primera - Apertura
18:30
Rampla Juniors
-
Deportivo Maldonado
19:00
Cerro Largo
-
Boston River
Umman Profesyonel Ligi
16:00
Al Nahda
-
Bahla
18:00
Al-Rustaq
-
Oman FC
19:15
Al Seeb
-
Sohar
Şili Primera B Ligi
22:00
Deportes Santa Cruz
-
Deportes Antofagasta
00:30
Curico Unido
-
Deportes Temuco
00:30
Santiago Morning
-
Universidad Concepcion
03:00
San Marcos De Arica
-
Barnechea
Katar Emir Kupası
17:15
Al-Mesaimeer
-
Al-Waab
20:00
Al Kharitiyath
-
Al Sailiya
Amerika Şampiyonluk Ligi
23:00
Charleston Battery
-
Las Vegas Lights FC
02:00
Indy Eleven
-
North Carolina FC
02:00
Pittsburgh Riverhounds
-
Detroit City FC
02:00
Miami FC
-
San Antonio FC
02:30
Louisville City
-
Hartford Athletic
02:30
Tampa Bay Rowdies
-
New Mexico United
02:30
Birmingham Legion
-
Memphis 901 FC
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
19:30
Chelsea (K)
-
Barcelona (K)
Belarus 2. Ligi
14:00
Shakhtyor Soligorsk II
-
BATE II
15:00
Niva Dolbizno
-
Slonim 2017
16:00
FC Baranovichi
-
Lida
17:30
Energetik-BGU Minsk
-
Belshina Bobruisk
Peru Primera - Apertura
21:00
Sport Boys
-
Union Comercio
23:00
Universidad Tecnica Cajamarca
-
Atletico Grau
01:30
Cusco FC
-
Cienciano
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
01:00
Walter Ferretti
-
Deportivo Ocotal
Çekya 3. Ligi
11:15
Loko Vltavin
-
Prestice
11:15
Fotbal Trinec
-
Start Brno
11:15
Jablonec B
-
Chlumec nad Cidlino
11:30
Ceske Budejovice II
-
Povltavska
11:30
Kraluv Dvur
-
Viktoria Plzen B
11:30
Sparta Kolin
-
Hradec Kralove II
12:00
Pardubice II
-
Teplice B
16:00
Banik Sous
-
SK Sokol Brozany
17:00
Frydek-Mistek
-
Zlin B
17:00
Uhersky Brod
-
SK Hranice
17:00
FK Hodonin
-
Slovan Rosice
17:00
Frydlant
-
Hlucin
18:00
Jiskra Domazlice
-
Bohemians 1905 II
18:00
Usti nad Labem
-
Slovan Velvary
18:00
Sokol Zivanice
-
Arsenal Ceska Lipa
Nijerya Premier Ligi
17:00
Doma United
-
Kwara United
18:00
Bendel Insurance
-
Heartland
CANLI SKORLAR