HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (4)
Trendyol Süper Lig (1)
Almanya Bundesliga Ligi (1)
İtalya Serie A Ligi (1)
İspanya La Liga (1)
Fransa Ligue 1 (1)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (1)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (1)
Portekiz Süper Ligi (1)
Avusturya Bundesliga Ligi (1)
Libertadores Kupası (2)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (2)
İspanya La Liga 2 (1)
İtalya Serie B Ligi (2)
Çin Süper Ligi (7)
Meksika 2. Ligi (2)
Slovenya 2. Ligi (1)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (6)
Ukrayna 2. Ligi (1)
Gürcistan 1. Ligi (2)
Bulgaristan 2. Ligi (1)
Letonya 1. Ligi (1)
Litvanya 1. Ligi (4)
Hırvatistan 2. Ligi (2)
Azerbaycan 2. Ligi (2)
Şili Primera Ligi (1)
Cezayir Ulusal Ligi (9)
Guatemala Ulusal Ligi (2)
İsrail 2. Ligi (8)
Polonya 1. Ligi (1)
Güney Kıbrıs 2. Ligi (1)
Almanya 3. Ligi (1)
İsveç 1. Ligi (3)
Fransa Ulusal Ligi (8)
Galler 2. Ligi (1)
Danimarka 1. Ligi (3)
İsviçre Challenge Ligi (1)
Finlandiya Kupası (1)
İrlanda 1. Ligi (4)
Finlandiya Ykkönen Ligi (1)
Finlandiya Veikkausliiga (1)
Hollanda Keuken Kampioen Ligi (6)
Danimarka Süper Ligi (1)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (1)
Brezilya Serie B (4)
Avusturya 1. Ligi (3)
İrlanda Premier Ligi (5)
Ermenistan Premier Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Polonya Ekstraklasa (2)
Slovakya Süper Ligi (1)
Estonya 1. Ligi (1)
Güney Afrika PSL (2)
Ekvador Primera (1)
Romanya Liga 1 (1)
Macaristan 1. Ligi (1)
Belarus 1. Ligi (2)
Bulgaristan 1. Ligi (1)
Sırbistan Süper Ligi (2)
Hırvatistan 1. Ligi (1)
Letonya Virsliga (1)
B.A.E Premier Ligi (4)
Danimarka 2. Ligi (4)
Ekvador B Ligi (1)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (2)
İsveç 2. Ligi (7)
Avustralya NPL Güney (2)
Brezilya Copa do Nordeste (1)
Avustralya NPL Queensland (1)
Güney Afrika 1. Ligi (2)
Avusturya Amatör Ligi (12)
Honduras 1. Ligi (1)
CAF Şampiyonlar Ligi (2)
Fas Premier Ligi (1)
Lübnan Premier Ligi (1)
Endonezya Süper Ligi (3)
Angola 1. Ligi (1)
Gana Premier Ligi (1)
El Salvador 1. Ligi (1)
Polonya 2. Ligi (2)
Finlandiya Kakkonen Ligi (3)
Almanya Regionalliga (13)
Ürdün 1. Ligi (2)
Tacikistan 1. Ligi (2)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (8)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Katar Emir Kupası (2)
Amerika Şampiyonluk Ligi (1)
Belarus 2. Ligi (1)
Kolombiya Kupası (2)
Peru Primera - Apertura (1)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Çekya 3. Ligi (1)
Nijerya Premier Ligi (1)
Güney Amerika Kupası
MS
03:00
Fortaleza
4 - 2
Boca Juniors
MS
03:00
Always Ready
2 - 0
Universidad Cesar Vallejo
MS
05:00
Delfin
1 - 2
Internacional
MS
05:00
Independiente Medellin
2 - 1
Defensa y Justicia
Trendyol Süper Lig
Puan Durumu
20:00
Yukatel Adana Demirspor
-
Galatasaray
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
21:30
VfL Bochum
-
TSG Hoffenheim
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
21:45
Frosinone
-
Salernitana
İspanya La Liga
Puan Durumu
22:00
Real Sociedad
-
Real Madrid
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
22:00
Montpellier
-
Nantes
İngiltere Şampiyonluk Ligi
22:00
Queens Park Rangers
-
Leeds United
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Hilal
-
Al Fateh
18:00
Damac
-
Al Taawon
21:00
Al-Ittihad Jeddah
-
Al Shabab
Belçika 1. Ligi
21:45
Eupen
-
Sporting Charleroi
Portekiz Süper Ligi
22:15
Gil Vicente
-
Arouca
Avusturya Bundesliga Ligi
20:30
Austria Wien
-
Altach
Libertadores Kupası
MS
03:00
Palestino
3 - 1
Millonarios
MS
03:00
Barcelona Guayaquil
0 - 2
Sao Paulo
Almanya Bundesliga 2. Ligi
19:30
Hertha BSC Berlin
-
Hannover 96
19:30
St Pauli
-
Hansa Rostock
İspanya La Liga 2
21:30
Andorra
-
Racing Santander
İtalya Serie B Ligi
21:30
Pisa
-
Catanzaro
21:30
Venezia
-
Cremonese
Çin Süper Ligi
13:00
Qingdao West Coast
-
Nantong Zhiyun
14:00
Shenzhen Peng City
-
Qingdao Hainiu
14:00
Cangzhou Mighty Lions
-
Henan Songshan Longmen
14:00
Zhejiang Professional
-
Beijing Guoan
14:00
Wuhan Three Towns FC
-
Tianjin Jinmen Tiger
14:00
Changchun Yatai
-
Meizhou Hakka
15:00
Chengdu Rongcheng FC
-
Shandong Taishan
Meksika 2. Ligi
MS
04:00
Cancun FC
0 - 1
Atlante
MS
06:00
Mineros de Zacatecas
0 - 0
Leones Negros UdeG
Slovenya 2. Ligi
18:00
Ilirija Ljubljana
-
Tabor Sezana
Kuzey İrlanda 2. Ligi
20:45
Knockbreda FC
-
Newington YC
21:45
Dergview
-
Ards
21:45
Ballinamallard United
-
Ballyclare Comrades
21:45
Dundela FC
-
H&W Welders
21:45
Portadown
-
Institute
21:45
Annagh United
-
Bangor
Ukrayna 2. Ligi
12:30
Metalist Kharkiv
-
Kremin Kremenchuk
Gürcistan 1. Ligi
18:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Samtredia
19:00
Dinamo Tiflis
-
FC Telavi
Bulgaristan 2. Ligi
17:00
Marek Dupnitsa
-
Septemvri Sofya
Letonya 1. Ligi
19:00
Rezekne
-
Valmiera-2
Litvanya 1. Ligi
17:00
Be1 NFA
-
BFA
18:00
Babrungas
-
FK Minija
18:00
Nevezis
-
Ekranas
19:00
Neptunas Klaipeda
-
Garliava
Hırvatistan 2. Ligi
16:00
Jarun
-
Vukovar 91
18:00
NK Sesvete
-
Dubrava
Azerbaycan 2. Ligi
14:30
Shamakhi
-
Difai Agsu
15:00
Energetik Mingechevir
-
İrevan FK
Şili Primera Ligi
02:00
O'Higgins
-
Union Espanola
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
US Biskra
-
ES Setif
18:00
MC El Bayadh
-
USM Khenchela
18:00
JS Saoura
-
US Souf
18:00
Paradou AC
ERT
ASO Chlef
18:00
NC Magra
ERT
JS Saoura
18:00
US Biskra
ERT
MC Oran
18:00
JS Kabylie
ERT
CS Constantine
18:00
ES Setif
ERT
US Souf
18:00
USM Khenchela
ERT
MC Alger
Guatemala Ulusal Ligi
MS
03:00
Deportivo Malacateco
3 - 2
CSD Municipal
MS
05:45
Xinabajul
0 - 1
Antigua GFC
İsrail 2. Ligi
16:00
Hapoel Umm Al-Fahm
-
Ironi Tiberias
16:00
Hapoel Nof HaGalil
-
Maccabi Herzeliya
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
-
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
16:00
Hapoel Ramat Hasharon
-
Maccabi Kabilio Jaffa
16:00
Sektzia Nes Tziona
-
Ihud Bnei Shfaram
16:00
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Ramat Gan
16:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
16:00
Hapoel Acre
-
Kafr Qasim
Polonya 1. Ligi
21:30
Wisla Krakow
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Güney Kıbrıs 2. Ligi
17:00
Ermis Aradippou
-
Xylotympou
Almanya 3. Ligi
20:00
Arminia Bielefeld
-
Lübeck
İsveç 1. Ligi
20:00
Torslanda IK
-
Trollhattan
20:00
Örebro Syrianska
-
AFC Eskilstuna
20:00
Angelholms
-
Lunds BK
Fransa Ulusal Ligi
19:30
Chamois Niortais
-
FC Martigues
20:30
Chateauroux
-
SAS Epinal
20:30
Dijon
-
GOAL FC
20:30
FC Versailles 78
-
US Orleans
20:30
SO Cholet
-
FC Rouen
20:30
Villefranche
-
Avranches
20:30
Marignane Gignac
-
Sochaux
20:30
Nancy
-
Le Mans
Galler 2. Ligi
21:30
Buckley Town
-
Chirk AAA F.C.
Danimarka 1. Ligi
20:00
Kolding IF
-
SonderjyskE
20:00
Hillerød
-
Næstved
20:00
B 93
-
Horsens
İsviçre Challenge Ligi
21:15
Aarau
-
Bellinzona
Finlandiya Kupası
19:45
Fish United
-
Tampereen Pallo-Veikot
İrlanda 1. Ligi
20:00
Finn Harps
-
Cork City
21:45
Bray Wanderers
-
Kerry FC
21:45
Treaty United
-
UCD
21:45
Athlone Town
-
Cobh Ramblers
Finlandiya Ykkönen Ligi
19:00
JJK Jyvaskyla
-
EPS
Finlandiya Veikkausliiga
18:00
Inter Turku
-
Ekenas IF
Hollanda Keuken Kampioen Ligi
21:00
De Graafschap
-
Maastricht
21:00
Ajax II
-
Roda
21:00
Cambuur
-
FC Dordrecht
21:00
VVV Venlo
-
Den Bosch
21:00
Willem II
-
Groningen
21:00
TOP Oss
-
AZ Alkmaar II
Danimarka Süper Ligi
20:00
Lyngby
-
Vejle
İskoçya Şampiyonluk Ligi
21:45
Airdrieonians
-
Dundee United
Brezilya Serie B
01:00
Ituano FC
-
Operario PR
01:00
Sport Recife
-
Vila Nova
02:00
Avai FC
-
Santos
03:00
Guarani
-
Chapecoense
Avusturya 1. Ligi
19:00
SV Lafnitz
-
Leoben
19:00
Ried
-
Amstetten
19:00
Kapfenberg
-
SV Horn
İrlanda Premier Ligi
21:45
Waterford FC
-
Derry City
21:45
Drogheda United
-
Sligo Rovers
21:45
Dundalk
-
Bohemians
21:45
Shelbourne
-
St Patricks
22:00
Shamrock Rovers
-
Galway United
Ermenistan Premier Ligi
18:00
Ararat
-
FK Van
Avustralya 1. Ligi
12:45
Brisbane Roar
-
Adelaide United
Polonya Ekstraklasa
19:00
Piast Gliwice
-
Warta Poznan
21:30
Jagiellonia Bialystok
-
Pogon Szczecin
Slovakya Süper Ligi
18:30
Zemplin Michalovce
-
Dukla Banska Bystrica
Estonya 1. Ligi
19:00
Pärnu JK Vaprus
-
FC Nomme United
Güney Afrika PSL
20:30
Cape Town Spurs
-
Richards Bay
20:30
Ts Galaxy FC
-
Moroka Swallows
Ekvador Primera
03:00
Deportivo Cuenca
-
Mushuc Runa
Romanya Liga 1
20:00
Dinamo Bükreş
-
FC Voluntari
Macaristan 1. Ligi
21:00
ZTE FC
-
Puskas Akademia FC
Belarus 1. Ligi
18:30
FK Vitebsk
-
BATE
20:30
Dinamo Brest
-
Naftan
Bulgaristan 1. Ligi
20:00
Pirin Blagoevgrad
-
Botev Vratsa
Sırbistan Süper Ligi
18:00
Vozdovac
-
Spartak Subotica
20:00
Cukaricki
-
Mladost Lucani
Hırvatistan 1. Ligi
19:00
Istra 1961
-
Slaven Belupo
Letonya Virsliga
18:00
FS Metta LU
-
Auda
B.A.E Premier Ligi
17:00
Al-Nasr
-
Al Ittihad Kalba
17:00
Bani Yas
-
Hatta
19:45
Al-Wasl
-
Al Jazira
19:45
Emirates
-
Al-Wahda
Danimarka 2. Ligi
20:00
Thisted
-
Skive
20:00
Fremad Amager
-
HIK (Hellerup)
20:00
Esbjerg
-
Aarhus Fremad
20:00
Nykobing FC
-
AB Gladsaxe
Ekvador B Ligi
MS
03:00
Independiente Juniors
4 - 0
Cuniburo
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
12:30
Manly United
-
North West Sydney Spirit
12:30
Sydney II
-
Sydney United 58
İsveç 2. Ligi
20:00
Landvetter IS
-
Savedalens
20:00
Bodens BK
-
Kiruna FF
20:00
IFK Skövde
-
Lidköpings
20:15
Saffle SK
-
Herrestads
20:30
Kongahalla
-
IK Gauthiod
20:30
IK Sleipner
-
Nyköpings
20:30
Nacka Iliria
-
IFK Eskilstuna
Avustralya NPL Güney
13:00
Adelaide City
-
Adelaide United II
13:00
South Adelaide Panthers
-
Croydon Kings
Brezilya Copa do Nordeste
00:00
Bahia
-
CRB
Avustralya NPL Queensland
13:30
Redlands United
-
Wynnum Wolves
Güney Afrika 1. Ligi
16:00
Black Leopards
-
Orbit College
16:00
Pretoria Callies
-
Upington City
Avusturya Amatör Ligi
19:00
SV Wallern
-
St. Anna
20:00
Voitsberg
-
ASK Klagenfurt
20:00
Gleisdorf 09
-
Deutschlandsberger SC
20:00
Lask Linz (A)
-
Union Gurten
20:00
SC Weiz
-
Hertha Wels
20:00
SK Vorwärts Steyr
-
Union Vöcklamarkt
20:00
Bad Gleichenberg
-
Allerheiligen
20:00
Drassburg
-
SR Donaufeld
20:00
FC Marchfeld
-
FC Mauerwerk
20:30
Rapid Wien II
-
TWL Elektra
20:30
FCM Traiskirchen
-
Favoritner AC
21:00
Ardagger
-
Oberwart
Honduras 1. Ligi
MS
04:30
CD Victoria
1 - 0
CD Marathon
CAF Şampiyonlar Ligi
21:00
Mamelodi Sundowns
-
Esperance Tunis
22:00
Al Ahli
-
TP Mazembe
Fas Premier Ligi
21:00
JS Soualem
-
Mouloudia Oujda
Lübnan Premier Ligi
16:00
Racing Beirut
-
Al-Nejmeh
Endonezya Süper Ligi
11:00
43'
PSIS Semarang
2 - 0
TIRA Persikabo
11:00
43'
Persis Solo
1 - 1
Persita Tangerang
15:00
RANS Nusantara
-
Persija Jakarta
Angola 1. Ligi
19:00
Kabuscorp SC
-
CD Primeiro de Agosto
Gana Premier Ligi
18:00
Legon Cities FC
-
Berekum Chelsea
El Salvador 1. Ligi
MS
04:30
CD Aguila
4 - 2
Santa Tecla
Polonya 2. Ligi
20:30
Chojniczanka Chojnice
-
Sandecja Nowy Sacz
21:00
Pogon Siedlce
-
Radunia Stezyca
Finlandiya Kakkonen Ligi
18:30
MyPa Myllykoski
-
Reipas
19:00
PPJ
-
Grankulla IFK
19:00
Atlantis II
-
FC Futura
Almanya Regionalliga
20:00
FC Memmingen
-
Greuther Fürth II
20:00
TSG Balingen
-
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
20:00
SpVgg Bayreuth
-
Türkgücü Münih
20:00
Illertissen
-
Ansbach
20:00
Weiche Flensburg
-
Meppen
20:00
Altglienicke
-
FC Eilenburg
20:00
Hansa Rostock II
-
Berliner FC Dynamo
20:00
Chemie Leipzig
-
Babelsberg 03
20:30
FC Gutersloh
-
Schalke 04 II
20:30
Fortuna Köln
-
Wuppertaler SV
20:30
Velbert
-
Wegberg-Beeck
20:30
SV Drochtersen/Assel
-
BW Lohne
20:30
SC Spelle-Venhaus
-
Hannover 96 II
Ürdün 1. Ligi
18:00
Shabab Al Ordon
-
Al-Wehdat
20:45
Al-Ramtha
-
Sahab
Tacikistan 1. Ligi
14:30
Istaravshan
-
CSKA Pomir Dushanbe
16:00
Kuktosh
-
Barkchi Hisor
Paraguay 1. Ligi - Apertura
02:30
Sportivo Trinidense
-
Sol de America
Uruguay Primera - Apertura
01:00
Deportivo Maldonado
ERT
Cerro
01:00
Boston River
ERT
Miramar Misiones
01:00
CA River Plate
ERT
Cerro Largo
01:00
Fenix
ERT
Defensor Sporting
01:00
Montevideo Wanderers
ERT
Club Atletico Progreso
01:00
Liverpool Montevideo
ERT
Penarol
01:00
Danubio
ERT
Rampla Juniors
01:00
Club Nacional
ERT
Racing Montevideo
AFC U23 Asya Kupası
17:00
Özbekistan U23
-
Suudi Arabistan U23
20:30
Irak U23
-
Vietnam U23
Katar Emir Kupası
17:15
Al-Khor
-
Lusail SC
20:00
Al Shahaniya
-
Al Bidda SC
Amerika Şampiyonluk Ligi
02:30
Rhode Island FC
-
Phoenix Rising FC
Belarus 2. Ligi
17:30
Volna
-
Belarus U17
Kolombiya Kupası
MS
03:00
Deportes Quindio
2 - 3
Envigado
MS
04:00
Once Caldas
0 - 1
Fortaleza CEIF
Peru Primera - Apertura
23:00
Sport Huancayo
-
Carlos Mannucci
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
MS
03:00
Cacique Diriangen FC
1 - 0
Walter Ferretti
Çekya 3. Ligi
17:30
Unicov
-
Zlinsko
Nijerya Premier Ligi
18:00
Remo Stars
-
Niger Tornadoes
CANLI SKORLAR