HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (3)
Trendyol 1. Lig (2)
Almanya Bundesliga Ligi (1)
İtalya Serie A Ligi (1)
İspanya La Liga (1)
Fransa Ligue 1 (2)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (1)
Portekiz Süper Ligi (1)
Libertadores Kupası (2)
İsviçre Süper Ligi (2)
TFF 3. Lig (4)
Fransa Ligue 2 (10)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (2)
İspanya La Liga 2 (1)
İtalya Serie B Ligi (10)
İskoçya Premier Ligi (1)
Çin Süper Ligi (3)
Rusya Premier Ligi (1)
Brezilya Serie A (1)
Slovenya 2. Ligi (1)
Bosna Hersek 2. Ligi (1)
Ukrayna 2. Ligi (3)
İzlanda 1. Ligi (4)
Gürcistan 1. Ligi (4)
Litvanya 1. Ligi (1)
Hırvatistan 2. Ligi (1)
Yunanistan Süper Ligi 2 (2)
Slovakya 2. Ligi (8)
Tunus 1. Ligi (3)
Cezayir Ulusal Ligi (10)
Galler Premier Ligi (1)
Singapur 1. Ligi (2)
İsrail 2. Ligi (8)
Polonya 1. Ligi (2)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Almanya 3. Ligi (1)
Mısır 1. Ligi (3)
Fransa Ulusal Ligi (9)
Danimarka 1. Ligi (3)
Brezilya Kupası (1)
İrlanda 1. Ligi (5)
Finlandiya Veikkausliiga (1)
İngiltere 2. Ligi (1)
Hollanda Keuken Kampioen Ligi (10)
Danimarka Süper Ligi (1)
İsveç Superettan Ligi (1)
Portekiz 2. Ligi (1)
Brezilya Serie B (1)
Avusturya 1. Ligi (4)
İrlanda Premier Ligi (5)
Arjantin Profesyonel Ligi (1)
İzlanda Premier Ligi (1)
Ermenistan Premier Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Azerbaycan Premier Ligi (1)
Polonya Ekstraklasa (2)
Arjantin Primera B Ligi (1)
Güney Afrika PSL (1)
Ekvador Primera (1)
Bosna Hersek 1. Ligi (1)
Romanya Liga 1 (1)
Macaristan 1. Ligi (1)
Belarus 1. Ligi (2)
Bulgaristan 1. Ligi (2)
Hırvatistan 1. Ligi (1)
Letonya Virsliga (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
B.A.E Premier Ligi (3)
Ekvador B Ligi (1)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (1)
İsveç 2. Ligi (7)
Tunus 2. Ligi (5)
Avustralya NPL Güney (2)
Avustralya NPL Kuzey (1)
Avusturya Amatör Ligi (11)
Tayland Premier Ligi (1)
Lübnan Premier Ligi (1)
Malezya Süper Ligi (1)
Bolivya Premier - Clausura (1)
El Salvador 1. Ligi (1)
Polonya 2. Ligi (1)
Almanya Regionalliga (6)
Ürdün 1. Ligi (3)
Tacikistan 1. Ligi (2)
Meksika Premier Ligi - Clausura (2)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (1)
Şili Primera B Ligi (1)
Amerika Şampiyonluk Ligi (1)
Belarus 2. Ligi (3)
Kolombiya Kupası (1)
Peru Primera - Apertura (1)
Çekya 3. Ligi (5)
Güney Amerika Kupası
03:00
46'
RB Bragantino
2 - 1
Racing Club
05:00
Deportivo Garcilaso
-
Lanus
05:00
Universidad Catolica(Ekv.)
-
Unión La Calera
Trendyol 1. Lig
Puan Durumu
14:00
Ankara Keçiörengücü
-
Altay
17:00
Bitexen Giresunspor
-
Ümraniyespor
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
21:30
Augsburg
-
Vfb Stuttgart
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
21:45
Frosinone
-
Inter
İspanya La Liga
Puan Durumu
22:00
Deportivo Alaves
-
Girona
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
22:00
Nice
-
Havre AC
22:00
Stade Brest 29
-
Reims
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Abha
-
Damac
21:00
Al-Ittihad Jeddah
-
Al Ettifaq
21:00
Al Khaleej
-
Al Wehda
Belçika 1. Ligi
21:45
Standard Liege
-
Westerlo
Portekiz Süper Ligi
22:15
Chaves
-
Famalicao
Libertadores Kupası
03:00
46'
Colo Colo
0 - 0
Fluminense
03:00
İY
The Strongest
1 - 0
Estudiantes
İsviçre Süper Ligi
21:30
Lausanne
-
Basel
21:30
Luzern
-
Grasshopper
TFF 3. Lig
16:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
-
52 Orduspor FK
16:00
Efeler 09 Spor FK
-
Anadolu Üniversitesi
16:00
Kuşadasıspor
-
Belediye Kütahyaspor
16:00
Muş 1984 Muşspor
-
Tokat Belediye Plevnespor
Fransa Ligue 2
21:45
AC Ajaccio
-
Grenoble
21:45
Saint Etienne
-
Rodez AF
21:45
Paris FC
-
Guingamp
21:45
Pau FC
-
Bastia
21:45
Annecy
-
Angers
21:45
Valenciennes
-
US Quevilly
21:45
Amiens SC
-
Auxerre
21:45
Laval
-
Troyes
21:45
US Concarneau
-
Bordeaux
21:45
USL Dunkerque
-
Caen
Almanya Bundesliga 2. Ligi
19:30
Paderborn 07
-
Hamburger SV
19:30
Magdeburg
-
Greuther Fürth
İspanya La Liga 2
21:30
Burgos
-
Eldense
İtalya Serie B Ligi
21:30
FeralpiSalo
-
Ternana
21:30
Lecco
-
Modena
21:30
Bari
-
Brescia
21:30
Reggiana
-
Parma
21:30
Cremonese
-
Cittadella
21:30
Como
-
Cosenza
21:30
Catanzaro
-
Sampdoria
21:30
Südtirol
-
Palermo
21:30
Ascoli
-
Pisa
21:30
Spezia
-
Venezia
İskoçya Premier Ligi
21:45
Partick Thistle
-
Airdrieonians
Çin Süper Ligi
14:00
Qingdao Hainiu
-
Nantong Zhiyun
14:00
Chengdu Rongcheng FC
-
Henan Songshan Longmen
15:00
Shanghai Port FC
-
Changchun Yatai
Rusya Premier Ligi
16:00
Krylya Sovietov
-
FK Akhmat Grozny
Brezilya Serie A
03:00
Criciuma
ERT
Cuiaba
Slovenya 2. Ligi
19:00
NK Krka
-
Bilje
Bosna Hersek 2. Ligi
18:00
BSK Banja Luka
-
Slavija
Ukrayna 2. Ligi
12:00
Viktoriya Sumy
-
FC Epitsentr Dunaivtsi
13:30
Inhulets
-
Ahrobiznes Volochysk
15:30
Livyi Bereh
-
Prykarpattya
İzlanda 1. Ligi
21:00
Vestmannaeyjar
-
Throttur R.
21:00
Fjolnir
-
Leiknir R.
22:15
Grótta
-
Keflavik
22:15
Grindavik
-
IR Reykjavik
Gürcistan 1. Ligi
15:00
FC Gagra
-
Samtredia
18:00
Dila Gori
-
Torpedo Kutaisi
19:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Samgurali Tskhaltubo
20:00
Dinamo Tiflis
-
Iberia 1999
Litvanya 1. Ligi
19:00
Neptunas Klaipeda
-
Babrungas
Hırvatistan 2. Ligi
16:00
NK Sesvete
-
Sibenik
Yunanistan Süper Ligi 2
16:00
Makedonikos Neapolis
-
AEK II
16:00
Panachaiki
-
Diagoras
Slovakya 2. Ligi
18:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
FK Humenne
18:00
Komarno
-
FC Petrzalka
18:00
Zilina II
-
Slavoj Trebisov
18:00
Tatran Presov
-
Dolny Kubin
18:00
FK Spisska Nova Ves
-
Malzenice
18:00
FK Pohronie
-
Puchov
18:00
Slovan Bratislava II
-
Povazska Bystrica
18:00
Spartak Myjava
-
FC Samorin
Tunus 1. Ligi
17:00
EGS Gafsa
-
AS Soliman
19:30
CS Sfaxien
-
Stade Tunisien
19:30
US Monastir
-
Club Africain
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
MC Oran
ERT
ES Ben Aknoun
18:00
Paradou AC
ERT
US Souf
18:00
USM Alger
ERT
ASO Chlef
18:00
ES Setif
ERT
NC Magra
18:00
USM Khenchela
ERT
JS Saoura
18:00
JS Kabylie
ERT
MC Alger
18:00
CR Belouizdad
ERT
MC El Bayadh
18:00
US Biskra
ERT
CS Constantine
19:00
USM Alger
-
MC El Bayadh
20:00
ES Setif
-
US Souf
Galler Premier Ligi
21:45
Caernarfon Town
-
Cardiff Met University
Singapur 1. Ligi
14:45
Balestier Khalsa
-
Geylang International
14:45
Hougang United
-
Lion City Sailors
İsrail 2. Ligi
16:00
Maccabi Kabilio Jaffa
-
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
16:00
Hapoel Ramat Hasharon
-
Hapoel Umm Al-Fahm
16:00
Maccabi Herzeliya
-
Bnei Yehuda Tel Aviv
16:00
Ironi Tiberias
-
Hapoel Nof HaGalil
16:00
Hapoel Rishon LeZion
-
Sektzia Nes Tziona
16:00
Hapoel Ramat Gan
-
Kafr Qasim
16:00
Ihud Bnei Shfaram
-
Hapoel Acre
16:00
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Afula
Polonya 1. Ligi
19:00
Motor Lublin
-
Znicz Pruszkow
21:30
GKS Tychy
-
GKS Katowice
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Lernayin Artsakh
-
Syunik
15:00
BKMA II
-
FC Ararat-Armenia II
Almanya 3. Ligi
20:00
Rot-Weiss Essen
-
1860 Münih
Mısır 1. Ligi
16:00
Ceramica Cleopatra
-
El Geish
19:00
Future FC
-
National Bank Egypt
19:00
El Gouna
-
Pharco FC
Fransa Ulusal Ligi
22:00
FC Versailles 78
-
GOAL FC
22:00
Chamois Niortais
-
Le Mans
22:00
US Orleans
-
Red Star
22:00
Nimes Olympique
-
Sochaux
22:00
Nancy
-
Chateauroux
22:00
SAS Epinal
-
Villefranche
22:00
Marignane Gignac
-
FC Rouen
22:00
SO Cholet
-
Avranches
22:00
Dijon
-
FC Martigues
Danimarka 1. Ligi
20:00
Horsens
-
Næstved
20:00
Hillerød
-
FC Helsingor
20:00
B 93
-
HB Koge
Brezilya Kupası
03:00
Internacional
ERT
Juventude
İrlanda 1. Ligi
21:45
Cobh Ramblers
-
Cork City
21:45
Finn Harps
-
Longford Town
21:45
Treaty United
-
Wexford
21:45
Kerry FC
-
UCD
21:45
Athlone Town
-
Bray Wanderers
Finlandiya Veikkausliiga
18:00
KuPS
-
VPS Vaasa
İngiltere 2. Ligi
22:00
Doncaster Rovers
-
Crewe Alexandra
Hollanda Keuken Kampioen Ligi
21:00
ADO Den Haag
-
PSV II
21:00
Emmen
-
De Graafschap
21:00
Groningen
-
Roda
21:00
Ajax II
-
AZ Alkmaar II
21:00
Maastricht
-
VVV Venlo
21:00
Cambuur
-
Helmond Sport
21:00
FC Eindhoven
-
Den Bosch
21:00
Utrecht II
-
FC Dordrecht
21:00
TOP Oss
-
NAC Breda
21:00
Willem II
-
Telstar
Danimarka Süper Ligi
20:00
Odense
-
Lyngby
İsveç Superettan Ligi
20:00
Östers IF
-
IK Oddevold
Portekiz 2. Ligi
20:00
CF Os Belenenses
-
Benfica B
Brezilya Serie B
01:00
Novorizontino
-
Ceara SC
Avusturya 1. Ligi
19:00
FC Liefering
-
First Vienna
19:00
Admira WM
-
Leoben
19:00
SW Bregenz
-
Stripfing
21:30
St Polten
-
Ried
İrlanda Premier Ligi
21:45
Galway United
-
Sligo Rovers
21:45
Waterford FC
-
Dundalk
21:45
Derry City
-
Bohemians
21:45
Shelbourne
-
Drogheda United
21:45
Shamrock Rovers
-
St Patricks
Arjantin Profesyonel Ligi
01:00
Sarmiento
-
Instituto
İzlanda Premier Ligi
22:15
Stjarnan
-
Fram Reykjavik
Ermenistan Premier Ligi
15:00
Alashkert
-
Shirak
Avustralya 1. Ligi
12:45
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
Azerbaycan Premier Ligi
18:00
Neftçi Bakü
-
Kapaz
Polonya Ekstraklasa
19:00
Piast Gliwice
-
LKS Lodz
21:30
Slask Wroclaw
-
Cracovia
Arjantin Primera B Ligi
02:00
Temperley
-
CA Mitre
Güney Afrika PSL
20:30
SuperSport United
-
Cape Town Spurs
Ekvador Primera
03:00
Deportivo Cuenca
-
Cumbaya FC
Bosna Hersek 1. Ligi
21:00
Sarajevo
-
Zvijezda '09 Brgule
Romanya Liga 1
20:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
Rapid Bükreş
Macaristan 1. Ligi
21:15
Ujpest
-
Kecskemeti TE
Belarus 1. Ligi
19:00
FK Vitebsk
-
Smorgon
21:00
Dnepr Mogilev
-
FC Minsk
Bulgaristan 1. Ligi
16:45
CSKA 1948 Sofya
-
Slavia Sofya
19:15
Krumovgrad
-
Lokomotiv Plovdiv
Hırvatistan 1. Ligi
19:00
HNK Gorica
-
Rudes
Letonya Virsliga
18:00
Rigas FS
-
FK Liepaja
20:00
Riga FC
-
Valmiera
Güney Kıbrıs 1. Ligi
17:00
Doxa Katokopia
-
Ethnikos Achnas
19:00
AEL Limassol
-
Karmiotissa
B.A.E Premier Ligi
17:00
Al Jazira
-
Khorfakkan FC
17:00
Ajman
-
Al Bataeh
20:00
Bani Yas
-
Al-Sharjah
Ekvador B Ligi
03:00
İY
Gualaceo
0 - 0
Chacaritas
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
12:30
Manly United
-
Sydney United 58
İsveç 2. Ligi
20:00
Nosaby IF
-
FBK Balkan
20:00
Hassleholms IF
-
Karlshamn
20:00
Landvetter IS
-
Jonsereds IF
20:00
Öckerö IF
-
Lindome GIF
20:30
FK Karlskrona
-
IFK Hassleholm
20:30
Nacka Iliria
-
Nyköpings
20:30
Kungsangens IF
-
Osteraker United FK
Tunus 2. Ligi
17:00
El Makarem de Mahdia
-
Stade Gabésien
17:00
AS Gabes
-
Rejiche
17:00
Djelma
-
Sporting Club Moknine
17:00
Esperance Zarzis
-
Espoir Rogba
17:00
Sporting Ben Arous
-
CS Tabarka
Avustralya NPL Güney
13:00
South Adelaide Panthers
-
Adelaide Olympic FC
13:00
Adelaide City
-
MetroStars
Avustralya NPL Kuzey
13:00
Broadmeadow Magic
-
New Lambton
Avusturya Amatör Ligi
20:00
Gleisdorf 09
-
Union Gurten
20:00
Voitsberg
-
Allerheiligen
20:00
Lask Linz (A)
-
SC Weiz
20:00
SK Vorwärts Steyr
-
Deutschlandsberger SC
20:00
Schwaz
-
SPG Silz/Mötz
20:00
FC Marchfeld
-
Favoritner AC
20:30
Rapid Wien II
-
FC Mauerwerk
20:30
Ardagger
-
SR Donaufeld
20:30
Austria Wien II
-
Drassburg
20:30
FCM Traiskirchen
-
Kremser SC
20:30
Wiener Sport-Club
-
TWL Elektra
Tayland Premier Ligi
15:00
BG Pathum United
-
Khon Kaen United
Lübnan Premier Ligi
16:00
Racing Beirut
-
Bourj FC
Malezya Süper Ligi
16:00
Johor Darul Takzim
-
Selangor FA
Bolivya Premier - Clausura
03:00
Real Tomayapo
-
GV San Jose
El Salvador 1. Ligi
04:30
CD FAS
-
CD Aguila
Polonya 2. Ligi
21:30
Stal Stalowa Wola
-
SKRA Czestochowa
Almanya Regionalliga
19:30
VfB Oldenburg
-
St.Pauli II
20:00
FC Memmingen
-
Wacker Burghausen
20:00
SpVgg Bayreuth
-
Nürnberg II
20:00
Lippstadt
-
Paderborn 07 II
20:30
Rot-Weiss Oberhausen
-
Wegberg-Beeck
20:30
Velbert
-
SC Wiedenbrück
Ürdün 1. Ligi
18:00
Al-Ramtha
-
Al-Wehdat
18:00
Sahab
-
FC Ma'an
20:45
Al-Faisaly
-
Moghayer Al Sarhan
Tacikistan 1. Ligi
15:00
Khosilot Parkhar
-
Barkchi Hisor
15:00
FK Khujand
-
FK Pandzhsher Rumi
Meksika Premier Ligi - Clausura
04:00
Pumas UNAM
-
Cruz Azul
06:00
Tigres
-
Monterrey
Paraguay 1. Ligi - Apertura
01:00
2 de Mayo
-
Tacuary
Uruguay Primera - Apertura
02:00
Club Nacional
-
Fenix
Şili Primera B Ligi
02:00
Union San Felipe
-
Santiago Morning
Amerika Şampiyonluk Ligi
02:00
Loudoun United
-
El Paso Locomotive
Belarus 2. Ligi
16:00
Shakhtyor Soligorsk II
-
Dinamo Minsk II
17:00
FC Molodechno
-
Orsha
18:00
Energetik-BGU Minsk
-
Torpedo Zhodino II
Kolombiya Kupası
03:00
İY
Tigres FC
3 - 1
Jaguares de Cordoba
Peru Primera - Apertura
22:30
Union Comercio
-
ADT
Çekya 3. Ligi
17:30
Frydlant
-
Tatran Bohunice
18:00
FK Hodonin
-
Hlucin
18:30
Jiskra Domazlice
-
Taborsko II
19:00
Sokol Hostoun
-
Bohemians 1905 II
19:00
Kraluv Dvur
-
Dukla Prag II
CANLI SKORLAR