HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (9)
İngiltere Premier Ligi (5)
İtalya Serie A Ligi (1)
Fransa Ligue 1 (2)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (1)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Hollanda Eredivisie Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (3)
Avusturya Bundesliga Ligi (1)
Libertadores Kupası (10)
Rusya Premier Ligi (4)
Meksika 2. Ligi (2)
Bosna Hersek 2. Ligi (1)
San Marino 1. Ligi (2)
Azerbaycan 2. Ligi (3)
Guatemala Ulusal Ligi (4)
Polonya 1. Ligi (4)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Slovenya Kupası (2)
Danimarka 1. Ligi (1)
Lüksemburg Kupası (4)
İzlanda Kupası (15)
İngiltere Ulusal Ligi (1)
İsveç Allsvenskan Ligi (5)
Portekiz 2. Ligi (2)
İtalya Kupası (1)
CONCACAF Şampiyonlar Kupası (1)
Bosna Hersek 1. Ligi (1)
Brezilya Serie C (1)
Romanya Liga 1 (4)
Romanya Liga 2 (1)
NON Lig Premier (1)
Ekvador B Ligi (3)
Avustralya NPL Güney (1)
Avustralya NPL Kuzey (1)
Brezilya Copa do Nordeste (1)
Avusturya Amatör Ligi (1)
Honduras 1. Ligi (3)
Lübnan Premier Ligi (1)
Endonezya Süper Ligi (4)
Andorra Kupası (2)
Macaristan Kupası (1)
El Salvador 1. Ligi (5)
Finlandiya Kakkonen Ligi (2)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (2)
Ürdün 1. Ligi (2)
Kosta Rika Primera - Clausura (3)
Uruguay Primera - Apertura (1)
Cezayir Ulusal Kupası (1)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Kolombiya Kupası (6)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (5)
Nijerya Premier Ligi (1)
Güney Amerika Kupası
01:00
90+5'
Coquimbo Unido
1 - 2
Racing Club
MS
01:00
Danubio
0 - 1
Athletico Paranaense
03:00
RB Bragantino
-
Sportivo Luqueno
03:30
Real Tomayapo
-
Belgrano
05:00
Deportivo Rayo Zuliano
-
Sportivo Ameliano
01:00
Nacional
-
Racing Montevideo
01:00
Metropolitanos FC
-
Lanus
03:00
Fortaleza
-
Boca Juniors
03:00
Always Ready
-
Universidad Cesar Vallejo
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
MS
21:45
Wolverhampton
0 - 1
AFC Bournemouth
MS
22:00
Everton
2 - 0
Liverpool
MS
22:00
Crystal Palace
2 - 0
Newcastle United
MS
22:00
Manchester United
4 - 2
Sheffield United
22:00
Brighton & Hove Albion
-
Manchester City
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
21:00
Udinese
-
Roma
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
MS
22:00
Monaco
1 - 0
Lille
MS
22:00
Marsilya
2 - 2
Nice
İngiltere Şampiyonluk Ligi
MS
21:45
Coventry City
2 - 3
Hull City
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Fayha
-
Al Tai
21:00
Al Wehda
-
Al Hazm
21:00
Al-Riyadh
-
Al Ahli SC
Hollanda Eredivisie Ligi
MS
22:00
Ajax
2 - 2
Excelsior
19:45
Heerenveen
-
PSV Eindhoven
22:00
Go Ahead Eagles
-
Feyenoord
Belçika 1. Ligi
MS
21:30
Anderlecht
3 - 0
Cercle Brugge
MS
21:30
Club Brugge
4 - 0
KRC Genk
21:30
Antwerp
-
Union St.Gilloise
Avusturya Bundesliga Ligi
MS
21:30
Rapid Wien
1 - 3
Sturm Graz
Libertadores Kupası
MS
01:00
Huachipato
0 - 0
The Strongest
MS
01:00
Botafogo FR
3 - 1
Universitario
MS
01:00
Club Nacional
2 - 1
Deportivo Tachira
03:30
Libertad
-
River Plate
03:30
Independiente Del Valle
-
Palmeiras
03:30
Bolivar
-
Flamengo
01:00
Cobresal
-
Talleres
01:00
Cerro Porteno
-
Fluminense
03:00
Palestino
-
Millonarios
03:00
Barcelona Guayaquil
-
Sao Paulo
Rusya Premier Ligi
16:00
Ural S.O
-
Rostov
18:15
Fakel
-
Krylya Sovietov
20:30
CSKA Moskova
-
Spartak Moskova
20:30
FK Akhmat Grozny
-
PFC Sochi
Meksika 2. Ligi
04:00
Celaya
-
Tapatio
06:00
CA La Paz
-
Venados FC
Bosna Hersek 2. Ligi
MS
21:00
FK Modrica
1 - 1
Borac Kozarska Dubica
San Marino 1. Ligi
MS
21:45
Folgore
2 - 0
FC Fiorentino
MS
21:45
Juvenes/Dogana
3 - 2
Domagnano
Azerbaycan 2. Ligi
14:30
Araz Saatlı
-
Karvan
15:00
Qaradağ Lökbatan
-
MOIK Bakü
15:00
İmişli FK
-
Zaqatala FK
Guatemala Ulusal Ligi
MS
00:00
Deportivo Achuapa
0 - 2
Deportivo Mixco
05:00
CSD Comunicaciones
-
Coban Imperial
05:15
Xinabajul
-
Antigua GFC
03:00
Deportivo Malacateco
-
CSD Municipal
Polonya 1. Ligi
MS
21:30
Lechia Gdansk
1 - 0
Polonia Warszawa
19:00
BB Termalica Nieciecza
-
Odra Opole
19:00
Motor Lublin
-
Chrobry Glogow
21:30
GKS Katowice
-
Gornik Leczna
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Pyunik II
-
Ararat II
17:00
FC Urartu II
-
FC Noah II
Slovenya Kupası
MS
21:00
Gorica
6 - 4
ND Beltinci
21:00
Mura
-
Rogaska
Danimarka 1. Ligi
19:00
Fredericia
-
Aalborg
Lüksemburg Kupası
MS
21:00
FC Progres Niedercorn
2 - 0
Differdange 03
MS
21:00
Jeunesse Esch
0 - 2
Swift Hesperange
MS
21:00
Yellow Boys Weiler
0 - 2
UNA Strassen
MS
21:00
US Hostert
1 - 2
US Mondorf
İzlanda Kupası
MS
22:15
Throttur R.
1 - 2
HK Kopavogs
MS
22:15
Valur
3 - 0
FH
MS
22:15
KA Asvellir
2 - 9
KR Reykjavik
MS
23:00
Augnablik
1 - 2
Stjarnan
17:00
Vestmannaeyjar
-
Grindavik
17:00
Arbaer
-
Fram Reykjavik
17:00
Haukar
-
Vestri
17:00
Höttur / Huginn
-
Fylkir
18:00
Vikingur Reykjavik
-
Vidir
18:00
KA Akureyri
-
IR Reykjavik
18:00
Grótta
-
Thor Akureyri
18:00
Afturelding
-
Dalvik / Reynir
18:00
Akranes
-
Tindastóll
19:30
IH
-
Hafnir
22:15
Keflavik
-
Breidablik
İngiltere Ulusal Ligi
MS
21:00
Solihull Moors
4 - 2
FC Halifax Town
İsveç Allsvenskan Ligi
20:00
Halmstads BK
-
Hammarby
20:00
Vasteras SK
-
Mjallby
20:00
Kalmar
-
Gais
20:00
Djurgarden
-
Malmö
20:00
Norrköping
-
Elfsborg
Portekiz 2. Ligi
MS
22:15
AVS
0 - 2
Porto B
20:00
Uniao Leiria
-
Penafiel
İtalya Kupası
MS
22:00
Atalanta
4 - 1
Fiorentina
CONCACAF Şampiyonlar Kupası
03:15
Columbus Crew
-
Monterrey
Bosna Hersek 1. Ligi
MS
21:30
Zrinjski
4 - 3
Sarajevo
Brezilya Serie C
02:00
İY
Aparecidense
1 - 0
Sampaio Correa
Romanya Liga 1
MS
21:45
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2 - 2
FCSB
16:45
UTA Arad
-
Otelul Galati
19:00
AFC Hermannstadt
-
Petrolul Ploiesti
21:45
CS Universitatea Craiova
-
CFR Cluj
Romanya Liga 2
19:00
Gloria Buzau
-
Corvinul Hunedoara
NON Lig Premier
MS
21:45
Plymouth Parkway
3 - 1
Hayes & Yeading United
Ekvador B Ligi
MS
23:00
Nueve de Octubre
1 - 0
Chacaritas
03:00
Leones del Norte
-
San Antonio
03:00
Independiente Juniors
-
Cuniburo
Avustralya NPL Güney
13:00
FK Beograd
-
Campbelltown City
Avustralya NPL Kuzey
07:30
Adamstown Rosebuds
-
Weston Bears
Brezilya Copa do Nordeste
23:00
Sport Recife
-
Fortaleza
Avusturya Amatör Ligi
20:30
Austria Wien II
-
Kremser SC
Honduras 1. Ligi
02:15
41'
Olancho
1 - 0
CD Vida
04:30
UPNFM
-
CD Olimpia
02:15
CD Motagua
-
CD Real Sociedad
Lübnan Premier Ligi
14:30
Al-Hikma
-
Tripoli
Endonezya Süper Ligi
11:00
Dewa United
-
Madura United
11:00
Barito Putera
-
Bhayangkara
15:00
Arema
-
PSM Makassar
15:00
Persib Bandung
-
Borneo FC
Andorra Kupası
MS
21:30
Inter Club Escaldes
6 - 7
Pas de la Casa
21:30
Atletic Club Escaldes
-
UE Santa Coloma
Macaristan Kupası
MS
21:00
Nyiregyhaza Spartacus
1 - 2
Ferencvaros
El Salvador 1. Ligi
MS
00:00
C.D. Fuerte San Francisco
0 - 2
CD FAS
MS
00:30
Once Deportivo
0 - 0
Platense Municipal
04:00
Alianza FC
-
CD Dragon
04:30
Isidro Metapan
-
Jocoro
04:30
CD Municipal Limeno
-
Luis Angel Firpo
Finlandiya Kakkonen Ligi
18:30
JaPS 2
-
FC Kiffen
19:00
Ilves II
-
VJS
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
MS
21:45
Chorley
0 - 0
Curzon Ashton
MS
21:45
Maidstone United
2 - 1
Aveley
Ürdün 1. Ligi
18:00
Al Salt
-
FC Ma'an
20:45
Al-Jalil
-
Moghayer Al Sarhan
Kosta Rika Primera - Clausura
23:00
Municipal Perez Zeledon
-
Club Sport Herediano
23:00
Sporting San Jose
-
LD Alajuelense
05:00
Municipal Liberia
-
AD San Carlos
Uruguay Primera - Apertura
MS
21:00
Rampla Juniors
2 - 1
Defensor Sporting
Cezayir Ulusal Kupası
23:00
PEN
CR Belouizdad
3 - 1
USM Alger
AFC U23 Asya Kupası
17:00
Katar U23
-
Japonya U23
20:30
Güney Kore U23
-
Endonezya U23
Kolombiya Kupası
MS
23:30
Real Cartagena
7 - 4
Atletico Huila
MS
00:00
Jaguares de Cordoba
5 - 4
Llaneros
03:00
Leones FC
-
Deportivo Pereira
03:30
Independiente Santa Fe
-
Inter Palmira
01:30
Patriotas
-
Atletico Bucaramanga
03:00
Deportes Quindio
-
Envigado
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
MS
00:00
Indigenas de Matagalpa
0 - 2
Managua FC
04:00
Organica Masachapa
-
Real Esteli FC
04:00
Deportivo Ocotal
-
H&H Export Sebaco
00:00
Municipal Jalapa
-
UNAN Managua FC
03:00
Cacique Diriangen FC
-
Walter Ferretti
Nijerya Premier Ligi
18:00
Rivers United
-
Katsina United
CANLI SKORLAR