HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (9)
Şampiyonlar Ligi (1)
UEFA Avrupa Konferans Ligi (1)
Ziraat Türkiye Kupası (1)
Libertadores Kupası (7)
Karadağ 2. Ligi (1)
Vietnam 1. Ligi (5)
Arnavutluk 2. Ligi (5)
Yunanistan Süper Ligi 2 (5)
Sırbistan 1. Ligi (4)
Azerbaycan 2. Ligi (1)
Rusya 1. Ligi (4)
Bosna Hersek Kupası (1)
Çekya 2. Ligi (8)
Ermenistan 1. Ligi (1)
Belarus Kupası (2)
İsveç 1. Ligi (7)
Estonya Kupası (2)
Kazakistan Kupası (4)
Malta Kupası (1)
Karadağ Kupası (2)
Lüksemburg 2. Ligi (1)
Finlandiya Kupası (18)
İngiltere 1. Ligi (1)
Brezilya Serie B (2)
Arnavutluk 1. Ligi (5)
Arjantin Primera B Ligi (1)
Güney Afrika PSL (4)
Moldova 1. Ligi (3)
Sırbistan Süper Ligi (4)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (1)
Romanya Liga 2 (2)
Ekvador B Ligi (3)
Amerika 1. Ligi (1)
Avusturya Amatör Ligi (1)
Honduras 1. Ligi (1)
Arjantin Kupası (2)
Litvanya Kupası (1)
Angola 1. Ligi (7)
Gana Premier Ligi (2)
Bahreyn Premier Ligi (3)
Finlandiya Kakkonen Ligi (1)
Almanya Regionalliga (3)
Kosta Rika Primera - Clausura (4)
Umman Profesyonel Ligi (2)
Şili Primera B Ligi (1)
Fas Kupası (1)
Katar Emir Kupası (1)
Kolombiya Kupası (1)
Burundi Kupası (2)
Güney Amerika Kupası
MS
03:00
Universidad Cesar Vallejo
1 - 5
Independiente Medellin
03:00
Real Tomayapo
ERT
Internacional
MS
03:30
Alianza FC
0 - 3
Cruzeiro
MS
03:30
Sportivo Ameliano
2 - 1
Danubio
05:00
İY
Always Ready
1 - 0
Defensa y Justicia
01:00
Deportivo Rayo Zuliano
-
Athletico Paranaense
01:00
Sportivo Luqueno
-
Coquimbo Unido
03:00
Nacional Potosi
-
Fortaleza
03:00
Cuiaba
-
Metropolitanos FC
Şampiyonlar Ligi
22:00
Real Madrid
-
Bayern Münih
UEFA Avrupa Konferans Ligi
19:45
Club Brugge
-
Fiorentina
Ziraat Türkiye Kupası
20:30
VavaCars Fatih Karagümrük
-
Trabzonspor
Libertadores Kupası
MS
03:00
Palestino
1 - 0
Flamengo
MS
03:00
Club Nacional
2 - 2
River Plate
MS
03:00
Deportivo Tachira
1 - 1
Libertad
05:00
İY
Universitario
1 - 1
Junior
01:00
Huachipato
ERT
Gremio
01:00
Talleres
-
Barcelona Guayaquil
03:00
Alianza Lima
-
Cerro Porteno
Karadağ 2. Ligi
20:00
FK Podgorica
-
Kom
Vietnam 1. Ligi
13:00
Quang Nam
-
Cong An Ha Noi
14:00
Binh Dinh FC
-
Hong Linh Ha Tinh
14:00
Khanh Hoa FC
-
Hai Phong
14:00
Nam Dinh
-
Becamex Binh Duong
15:15
Ho Chi Minh City
-
Thanh Hoa FC
Arnavutluk 2. Ligi
17:00
Luzi 2008
-
FK Vora
17:00
Burreli
-
Apolonia
17:00
Tomori
-
KS Lushnja
17:00
Besa
-
Flamurtari
17:00
Kastrioti
-
Korabi Peshkopi
Yunanistan Süper Ligi 2
16:00
Giouchtas
-
Panathinaikos II
16:00
Iraklis
-
Anagennisi Karditsa
16:00
Aiolikos Mitilini
-
Kampaniakos
16:00
PAE Egaleo
-
Olympiakos II
16:00
Kozani
-
PAOK II
Sırbistan 1. Ligi
18:00
OFK Vrsac
-
Metalac
18:00
Radnicki Beograd
-
Mladost Novi Sad
20:00
FK Sloboda Uzice
-
RFK Novi Sad
20:00
Kolubara
-
Dubocica Leskovac
Azerbaycan 2. Ligi
14:00
İrevan FK
-
Difai Agsu
Rusya 1. Ligi
17:00
Alaniya Vladikavkaz
-
FC Rodina Moskova
18:00
Sokol Saratov
-
Chernomorets N.
19:00
Kamaz
-
Yenisey Krasnoyarsk
19:30
Dinamo Makhachkala
-
Khimki
Bosna Hersek Kupası
19:00
Zrinjski
-
Borac
Çekya 2. Ligi
11:30
Prostejov
-
FK Pribram
11:30
Sparta Prag B
-
SK Lisen
18:00
MFK Vyskov
-
Vysocina Jihlava
18:30
MFK Chrudim
-
Dukla Prag
18:30
FK Varnsdorf
-
SK Hanacka Kromeriz
18:30
FC Silon Taborsko
-
Opava
19:00
Zbrojovka Brno
-
Viktoria Zizkov
19:00
Sellier & Bellot Vlasim
-
Sigma Olomouc B
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Onor
-
Ararat II
Belarus Kupası
18:00
Torpedo Zhodino
-
Isloch
20:45
Neman Grodno
-
Dinamo Minsk
İsveç 1. Ligi
19:30
Ljungskile
-
Trollhattan
20:00
FBK Karlstad
-
United IK Nordic
20:00
IF Karlstad
-
Karlbergs BK
20:00
AFC Eskilstuna
-
FC Stockholm Internazionale
20:00
Ariana
-
FC Rosengard
20:30
Taby
-
Hammarby Talang FF
21:00
Örebro Syrianska
-
Sollentuna FK
Estonya Kupası
18:00
Paide Linnameeskond
-
Nomme Kalju FC
20:30
Tallinna FCI Levadia
-
Viimsi JK
Kazakistan Kupası
16:00
Atyrau
-
Kairat Almaty
16:00
Tobol Kostanay
-
FC Astana
18:00
Yelimay Semey
-
Kyzylzhar
18:00
Ordabasy Shymkent
-
Aktobe Lento
Malta Kupası
20:00
Birkirkara
-
Sliema Wanderers
Karadağ Kupası
17:00
FK Rudar Pljevlja
-
Buducnost Podgorica
18:00
Jezero
-
FK Decic Tuzi
Lüksemburg 2. Ligi
21:00
Rodange
-
US Hostert
Finlandiya Kupası
18:00
Atlantis
-
JäPS
18:00
OLS
-
SJK
18:30
Vaajakoski
-
KTP
18:30
MP 2
-
MP
18:30
Kultsu
-
Lahti
18:30
Honka
-
PK 35
18:30
GBK
-
Oulu
18:30
Vasa IFK
-
SJK Akatemia
18:30
KaPa 1924
-
JBK
18:30
SalPa
-
Ekenas IF
19:00
VJS
-
Gnistan
19:00
Reipas
-
Haka
19:00
Ilves II
-
Inter Turku
19:30
MuSa
-
Tampereen Pallo-Veikot
20:00
Esbo Bollklubb
-
PK Keski-Uusimaa
20:00
Töölön Taisto
-
Kapylan Pallo
20:30
NJS
-
EPS
20:45
Mikkelin Kissat
-
Pepo
İngiltere 1. Ligi
22:00
Peterborough United
-
Oxford United
Brezilya Serie B
MS
03:00
3
Botafogo-SP
0 - 0
Mirassol
03:00
America Mineiro
-
Vila Nova
Arnavutluk 1. Ligi
17:00
Kukesi
-
Partizani
17:00
Tirana
-
Vllaznia
17:00
Skenderbeu
-
Laçi
17:00
Dinamo Tirana
-
Egnatia
17:00
Erzeni Shijak
-
Teuta
Arjantin Primera B Ligi
21:00
Patronato
-
San Miguel
Güney Afrika PSL
20:30
Stellenbosch
-
AmaZulu
20:30
Lamontville Golden Arrows
-
Mamelodi Sundowns
20:30
Orlando Pirates
-
Chippa United
20:30
Polokwane City
-
Richards Bay
Moldova 1. Ligi
17:00
Victoria Bardar
-
Univer Oguzsport
17:00
Speranta Drochia
-
Sparta Selemet
17:00
Floresti
-
Saxan Gagauz Yeri
Sırbistan Süper Ligi
17:00
Napredak
-
Partizan
17:00
FK TSC Backa Topola
-
Radnicki Kragujevac
19:00
Vojvodina
-
Cukaricki
19:30
Mladost Lucani
-
Kızıl Yıldız
Güney Kıbrıs 1. Ligi
18:00
AEZ Zakakiou
-
Apollon Limassol
Romanya Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar
-
CS Mioveni
17:30
Corvinul Hunedoara
-
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Ekvador B Ligi
MS
03:00
Manta
1 - 1
San Antonio
23:30
Guayaquil City FC
-
Cuniburo
03:00
Vargas Torres
-
Nueve de Octubre
Amerika 1. Ligi
01:30
One Knoxville
-
Forward Madison
Avusturya Amatör Ligi
20:30
SV Wallern
-
Hertha Wels
Honduras 1. Ligi
03:00
Genesis
-
CD Marathon
Arjantin Kupası
21:00
Arsenal FC
-
Estudiantes de Rio Cuarto
00:00
CA Colon
-
Los Andes
Litvanya Kupası
18:00
FK Viltis Vilnius
-
Nevezis
Angola 1. Ligi
17:00
CD Lunda Sul
-
Interclube
17:00
Sao Salvador
-
CD Huila
17:00
Santa Rita
-
Wiliete
17:00
Uniao de Malanje
-
Kabuscorp SC
17:30
Academica do Lobito
-
C.R.D. Libolo
18:00
CD Primeiro de Agosto
-
Bravos do Maquis
18:00
Petro Atletico Luanda
-
Sporting de Cabinda
Gana Premier Ligi
18:00
Dreams
-
Bechem United
18:00
Berekum Chelsea
-
Hearts of Oak
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Al Shabab
-
Al Khalidiyah
19:00
Al Riffa
-
Al-Ahli Manama
19:00
Al Muharraq
-
East Riffa
Finlandiya Kakkonen Ligi
18:30
SexyPöxyt
-
Tampere United
Almanya Regionalliga
19:30
Phönix Lübeck
-
Hamburger SV II
20:00
TSV Havelse
-
Kilia Kiel
20:30
Weiche Flensburg
-
Bremer SV
Kosta Rika Primera - Clausura
04:00
90+9'
AD San Carlos
0 - 3
Deportivo Saprissa
05:00
İY
Municipal Liberia
1 - 0
Municipal Grecia
00:00
AD Guanacasteca
-
Municipal Perez Zeledon
03:00
C.S. Cartagines
-
Sporting San Jose
Umman Profesyonel Ligi
16:45
Sur
-
Ibri
19:30
Sohar
-
Al Shabab
Şili Primera B Ligi
02:00
San Luis de Quillota
-
Universidad Concepcion
Fas Kupası
20:00
FAR Rabat
-
Renaissance Zemamra
Katar Emir Kupası
17:15
Al Gharrafa
-
Al Ahli
Kolombiya Kupası
00:00
Envigado
-
Real Cartagena
Burundi Kupası
16:00
Vitalo
-
Deira
16:00
Le Messager Ngozi
-
Bumamuru
CANLI SKORLAR