HABER
SEÇİM 2024
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
SEÇİM 2024
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
İngiltere Premier Ligi (8)
Almanya Bundesliga Ligi (6)
İtalya Serie A Ligi (5)
İspanya La Liga (4)
Fransa Ligue 1 (2)
Suudi Arabistan Premier Ligi (4)
Hollanda Eredivisie Ligi (5)
Belçika 1. Ligi (2)
Portekiz Süper Ligi (4)
Avusturya Bundesliga Ligi (2)
İsviçre Süper Ligi (3)
Amerika Major Ligi (7)
Fransa Ligue 2 (9)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (4)
İspanya La Liga 2 (6)
Güney Kore K-Ligi (4)
İskoçya Premier Ligi (5)
Çin Süper Ligi (4)
Rusya Premier Ligi (4)
Yunanistan Süper Ligi 1 (4)
Meksika 2. Ligi (1)
Güney Kore 2. Ligi (3)
Slovenya 2. Ligi (4)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (1)
Bosna Hersek 2. Ligi (14)
Karadağ 2. Ligi (4)
Ukrayna 2. Ligi (5)
Gürcistan 1. Ligi (2)
Vietnam 1. Ligi (3)
Bulgaristan 2. Ligi (4)
Litvanya 1. Ligi (4)
Çin 1. Ligi (4)
Yunanistan Süper Ligi 2 (8)
Slovakya 2. Ligi (2)
Sırbistan 1. Ligi (5)
Özbekistan Süper Ligi (2)
Makedonya 1. Ligi (2)
Şili Primera Ligi (3)
Rusya 1. Ligi (6)
Lüksemburg Ulusal Ligi (8)
Guatemala Ulusal Ligi (1)
Çekya 2. Ligi (2)
Polonya 1. Ligi (4)
Güney Kıbrıs 2. Ligi (7)
Estonya 2. Ligi (5)
Makedonya 2. Ligi (8)
Almanya 3. Ligi (6)
İtalya Serie C Ligi (24)
Primera Division RFEF (10)
İsveç 1. Ligi (6)
Galler Kupası (1)
Fransa Ulusal Ligi (3)
Kuzey İrlanda Kupası (1)
Malta Kupası (4)
Karadağ 1. Ligi (5)
Danimarka 1. Ligi (1)
İsviçre Challenge Ligi (1)
Lüksemburg 2. Ligi (5)
Kazakistan Premier Ligi (3)
İskoçya 1. Ligi (5)
İskoçya 2. Ligi (5)
Belçika 2. Ligi (3)
İsveç Allsvenskan Ligi (1)
İsveç Superettan Ligi (2)
Portekiz 2. Ligi (4)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (4)
Japonya J-1 Ligi (9)
Avusturya 1. Ligi (2)
Litvanya A Lyga (2)
Arnavutluk 1. Ligi (2)
Ermenistan Premier Ligi (2)
Avustralya 1. Ligi (3)
Azerbaycan Premier Ligi (2)
Japonya J-2 Ligi (10)
Macaristan 2. Ligi (1)
Polonya Ekstraklasa (4)
Arjantin Primera B Ligi (5)
Slovakya Süper Ligi (4)
Slovenya 1. Ligi (2)
Estonya 1. Ligi (2)
Güney Afrika PSL (6)
Ekvador Primera (4)
Katar Yıldızlar Ligi (2)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Brezilya Paulista A2 (1)
Çekya 1. Ligi (4)
Moldova 1. Ligi (3)
Ukrayna Premier Ligi (3)
Romanya Liga 1 (3)
İsrail 1. Ligi (4)
Macaristan 1. Ligi (3)
Belarus 1. Ligi (3)
Bulgaristan 1. Ligi (3)
Sırbistan Süper Ligi (4)
Hırvatistan 1. Ligi (3)
Letonya Virsliga (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
B.A.E Premier Ligi (3)
Romanya Liga 2 (7)
Brezilya Paraense (1)
Brezilya Catarinense (1)
Brezilya Sergipano (1)
Brezilya Alagoano (1)
NON Lig Premier (25)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (3)
Brezilya Pernambucano (1)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (5)
İsveç 2. Ligi (2)
Brezilya Potiguar (2)
Brezilya Amazonense (2)
Amerika 1. Ligi (3)
Avustralya NPL Batı (5)
Avustralya NPL Güney (4)
Brezilya Paranaense (1)
Brezilya Gaucho (1)
Japonya J-3 Ligi (4)
Güney Kore 3. Ligi (4)
Brezilya Maranhense (1)
Avusturya Amatör Ligi (10)
Honduras 1. Ligi (1)
CAF Şampiyonlar Ligi (3)
Tayland Premier Ligi (4)
Hindistan 1. Ligi (2)
Lübnan Premier Ligi (2)
Endonezya Süper Ligi (2)
Bolivya Premier - Apertura (3)
Hong Kong 1. Ligi (2)
Angola 1. Ligi (4)
El Salvador 1. Ligi (1)
Polonya 2. Ligi (6)
Almanya Regionalliga (23)
Kuveyt Premier Ligi (2)
Ürdün 1. Ligi (2)
Meksika Premier Ligi - Clausura (3)
Kosta Rika Primera - Clausura (1)
Kolombiya Primera - Apertura (4)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (3)
Umman Profesyonel Ligi (2)
Şili Primera B Ligi (2)
Cezayir Ulusal Kupası (4)
Fas Kupası (2)
Amerika Şampiyonluk Ligi (4)
Hindistan Süper Ligi (2)
Peru Primera - Apertura (3)
Brezilya Carioca (1)
Çekya 3. Ligi (4)
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
15:30
Newcastle United
-
West Ham United
18:00
AFC Bournemouth
-
Everton
18:00
Chelsea
-
Burnley
18:00
Nottingham Forest
-
Crystal Palace
18:00
Sheffield United
-
Fulham
18:00
Tottenham Hotspur
-
Luton Town
20:30
Aston Villa
-
Wolverhampton
23:00
Brentford
-
Manchester United
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
17:30
Eintracht Frankfurt
-
Union Berlin
17:30
M'gladbach
-
Freiburg
17:30
Werder Bremen
-
Vfl Wolfsburg
17:30
RB Leipzig
-
Mainz 05
17:30
Bayer Leverkusen
-
TSG Hoffenheim
20:30
Bayern Münih
-
Borussia Dortmund
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
14:30
Napoli
-
Atalanta
17:00
Genoa
-
Frosinone
17:00
Torino
-
Monza
20:00
Lazio
-
Juventus
22:45
Fiorentina
-
Milan
İspanya La Liga
Puan Durumu
16:00
Getafe
-
Sevilla
18:15
Almeria
-
Osasuna
20:30
Valencia
-
Mallorca
23:00
Barcelona
-
Las Palmas
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
19:00
Metz
-
Monaco
23:00
Olympique Lyon
-
Reims
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
22:00
Al Wehda
-
Al Fateh
22:00
Al Nassr
-
Al Tai
22:00
Al Shabab
-
Al Hilal
22:00
Al-Riyadh
-
Abha
Hollanda Eredivisie Ligi
18:30
NEC Nijmegen
-
PSV Eindhoven
20:45
Sparta Rotterdam
-
Fortuna Sittard
22:00
RKC Waalwijk
-
Heerenveen
22:00
Go Ahead Eagles
-
Excelsior
23:00
AZ Alkmaar
-
Vitesse
Belçika 1. Ligi
20:15
Oud Heverlee Leuven
-
KV Mechelen
22:45
Anderlecht
-
Antwerp
Portekiz Süper Ligi
18:30
Arouca
-
Farense
18:30
Vitoria Guimaraes
-
Moreirense
21:00
Boavista
-
Rio Ave
23:30
Estoril
-
Porto
Avusturya Bundesliga Ligi
19:00
Austria Lustenau
-
WSG Tirol
19:00
Wolfsberger AC
-
Altach
İsviçre Süper Ligi
20:00
Winterthur
-
Servette
20:00
FC Stade Ls Ouchy
-
Lugano
22:30
Basel
-
Zurich
Amerika Major Ligi
21:00
Philadelphia Union
-
Minnesota United
23:00
Colorado Rapids
-
Los Angeles FC
02:30
Charlotte FC
-
FC Cincinnati
02:30
DC United
-
CF Montreal
02:30
Inter Miami CF
-
New York City FC
02:30
Orlando City
-
New York Red Bulls
02:30
Toronto FC
-
Sporting Kansas City
Fransa Ligue 2
17:00
Valenciennes
-
Saint Etienne
21:00
Troyes
-
Rodez AF
21:00
Bordeaux
-
Paris FC
21:00
Grenoble
-
Guingamp
21:00
Amiens SC
-
Pau FC
21:00
Laval
-
Bastia
21:00
US Concarneau
-
Angers
21:00
US Quevilly
-
Caen
21:00
USL Dunkerque
-
Annecy
Almanya Bundesliga 2. Ligi
15:00
Holstein Kiel
-
Hansa Rostock
15:00
Kaiserslautern
-
Fortuna Düsseldorf
15:00
Eintracht Braunschweig
-
Elversberg
22:30
Hertha BSC Berlin
-
Nürnberg
İspanya La Liga 2
16:00
Real Valladolid
-
Levante
18:15
Andorra
-
Mirandes
18:15
Leganes
-
FC Cartagena
18:15
Eibar
-
Eldense
20:30
Albacete
-
Huesca
20:30
Sporting Gijon
-
Racing Santander
Güney Kore K-Ligi
MS
08:00
Jeonbuk FC
2 - 2
Ulsan Hyundai
MS
08:00
Incheon United
2 - 0
Daejeon Hana Citizen
10:30
Jeju United
-
Pohang Steelers
10:30
Suwon FC
-
Gimcheon Sangmu
İskoçya Premier Ligi
18:00
Aberdeen
-
Ross County
18:00
Hearts
-
Kilmarnock
18:00
Motherwell
-
St Mirren
18:00
Rangers FC
-
Hibernian
18:00
St Johnstone
-
Dundee
Çin Süper Ligi
10:30
Wuhan Three Towns FC
-
Beijing Guoan
14:00
Chengdu Rongcheng FC
-
Nantong Zhiyun
14:00
Qingdao West Coast
-
Qingdao Hainiu
15:00
Shanghai Port FC
-
Henan Songshan Longmen
Rusya Premier Ligi
14:00
Krylya Sovietov
-
Zenit
16:30
PFC Sochi
-
CSKA Moskova
17:30
Baltika
-
FC Pari Nizhny Novgorod
19:00
Spartak Moskova
-
Ural S.O
Yunanistan Süper Ligi 1
16:00
Panserraikos
-
Asteras Tripolis
18:30
Volos N.F.C.
-
Kifisia
20:30
Pas Giannina
-
Panetolikos
21:00
OFI Crete
-
Atromitos
Meksika 2. Ligi
MS
03:00
Celaya
1 - 1
Coyotes de Tlaxcala
Güney Kore 2. Ligi
MS
08:00
Chungnam Asan
4 - 1
Chungbuk Cheongju
10:30
Seongnam FC
-
Gimpo Citizen
10:30
Seoul E-Land FC
-
Anyang
Slovenya 2. Ligi
17:30
Dravinja
-
Primorje
17:30
Bistrica
-
Gorica
17:30
Bilje
-
Brinje Grosuplje
22:00
Nafta
-
ND Beltinci
Kuzey İrlanda 2. Ligi
18:00
Knockbreda FC
-
H&W Welders
Bosna Hersek 2. Ligi
17:30
Ljubic Prnjavor
-
Drina Zvornik
17:30
Rudar Prijedor
-
FK Modrica
17:30
Romanija Pale
-
Kozara
17:30
Velez Nevesinje
-
Borac Kozarska Dubica
17:30
Slavija
-
Sloboda Mrkonjic
18:00
Zvijezda Gradacac
-
Vis Simm-Bau
18:00
Radnik Hadzici
-
Bratstvo Gracanica
18:00
Gorazde
-
Celik
18:00
Mladost Doboj Kakanj
-
Tomislav
18:00
Stupcanica Olovo
-
TOSK Tesanj
18:00
Gornji Rahic
-
Rudar Kakanj
18:00
Buducnost Banovici
-
Jedinstvo Bihac
18:00
Gradina Srebrenik
-
Sloboda Tuzla
20:00
Sutjeska Foca
-
BSK Banja Luka
Karadağ 2. Ligi
17:00
FK Bokelj
-
FK Podgorica
17:00
Kom
-
Internacional Podgorica
17:00
OFK Igalo
-
FK Lovcen
17:00
Iskra Danilovgrad
-
OFK Grbalj
Ukrayna 2. Ligi
13:00
Khust
-
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
13:30
FC Poltava
-
FC Epitsentr Dunaivtsi
14:00
Nyva Ternopil
-
FC Dinaz Vyshhorod
14:30
Bukovyna
-
Chernihiv
15:00
Inhulets
-
Nyva Buzova
Gürcistan 1. Ligi
18:00
Dinamo Tiflis
-
Samtredia
20:00
FC Gagra
-
Samgurali Tskhaltubo
Vietnam 1. Ligi
13:00
Hoang Anh Gia Lai
-
Khanh Hoa FC
14:00
Song Lam Nghe An
-
Hai Phong
15:15
Viettel FC
-
Quang Nam
Bulgaristan 2. Ligi
16:30
Belasitsa Petrich
-
Septemvri Sofya
16:30
Bdin Vidin
-
Dobrudzha Dobrich
16:30
Marek Dupnitsa
-
Maritsa Plovdiv
16:30
Spartak Varna
-
Dunav Ruse
Litvanya 1. Ligi
14:00
Garliava
-
FK Tauras Taurage
16:00
Atmosfera
-
FK Riteriai
16:00
BFA
-
Babrungas
16:00
Ekranas
-
FK Minija
Çin 1. Ligi
10:30
Dalian Zhixing
-
Heilongjiang Ice City
10:30
Shanghai Jiading Huilong
-
Yanbian Longding
14:30
Chongqing Tongliang Long
-
Jiangxi Lushan
14:30
Guangzhou FC
-
Yunnan Yukun
Yunanistan Süper Ligi 2
15:00
Iraklis
-
Kozani
15:00
AEK II
-
Larisa
17:00
Anagennisi Karditsa
-
Kampaniakos
17:00
Panathinaikos II
-
Diagoras
17:00
Giouchtas
-
PAE Egaleo
17:00
Olympiakos II
-
Panachaiki
17:00
PAOK II
-
Aiolikos Mitilini
17:00
Levadiakos
-
Niki Volos
Slovakya 2. Ligi
16:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Spartak Myjava
17:00
FC Samorin
-
FK Spisska Nova Ves
Sırbistan 1. Ligi
17:00
OFK Belgrad
-
Smederevo 1924
17:00
Tekstilac Odzaci
-
Radnicki Sremska Mitrovica
17:00
Graficar
-
Mladost Novi Sad
17:00
RFK Novi Sad
-
OFK Vrsac
19:00
Kolubara
-
FK Indija
Özbekistan Süper Ligi
17:00
Andijan
-
Nasaf Qarshi
17:00
Pakhtakor
-
Sogdiyona Jizzax
Makedonya 1. Ligi
17:00
FC Shkupi
-
FK Vardar
17:00
Tikves
-
FK Sileks
Şili Primera Ligi
18:00
Huachipato
-
Universidad Catolica
00:00
Colo Colo
-
Everton De Vina
02:30
Copiapo
-
Unión La Calera
Rusya 1. Ligi
MS
08:00
Yenisey Krasnoyarsk
4 - 1
Khimki
14:00
SKA-Khabarovsk
-
Sokol Saratov
16:00
Torpedo Moskova
-
Kamaz
16:00
Shinnik
-
FC Leningradets
16:00
Arsenal Tula
-
Tyumen
19:30
FC Rodina Moskova
-
Volgar Astrakhan
Lüksemburg Ulusal Ligi
18:00
Jeunesse Esch
-
Differdange 03
18:00
Schifflange 95
-
Kaerjeng
18:30
Victoria Rosport
-
Fola Esch
20:00
Dudelange
-
UNA Strassen
20:00
Marisca Mersch
-
US Mondorf
20:00
Swift Hesperange
-
FC Mondercange
20:00
Union Titus Petange
-
Racing FC
20:30
FC Progres Niedercorn
-
Wiltz 71
Guatemala Ulusal Ligi
01:00
Deportivo Mixco
-
Deportivo Malacateco
Çekya 2. Ligi
12:15
MFK Vyskov
-
FC Silon Taborsko
12:30
Prostejov
-
MFK Chrudim
Polonya 1. Ligi
14:00
Resovia Rzeszow
-
Gornik Leczna
17:00
Miedz Legnica
-
Arka Gdynia
19:30
Chrobry Glogow
-
Wisla Krakow
22:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala
-
BB Termalica Nieciecza
Güney Kıbrıs 2. Ligi
17:00
Ermis Aradippou
-
Digenis
17:00
ENAD
-
Xylotympou
17:00
Akritas Chloraka
-
PAEEK
17:00
Ayia Napa
-
Olympiakos Nicosia
17:00
ASIL Lysi
-
Omonia 29is Maiou
17:00
Enosis Paralimni
-
Omonia Aradippou
17:00
Peyia 2014
-
Digenis Ypsonas
Estonya 2. Ligi
18:00
Paide Linnameeskond U21
-
Tartu JK Welco
18:00
FC Elva
-
JK Tallinna Kalev U21
18:00
JK Tabasalu
-
Harju JK Laagri
18:00
Tallinna FC Flora U21
-
Tallinna FCI Levadia U21
18:00
Viimsi JK
-
FC Tallinn
Makedonya 2. Ligi
17:00
FK Ohrid Lihnidos
-
Belasica
17:00
Osogovo Kocani
-
FK Novaci
17:00
Pobeda Prilep
-
Kamenica-Sasa
17:00
Bashkimi
-
Detonit Plachkovica
17:00
Teteks
-
FK Kozuv Gevgelija
17:00
Besa Doberdoll
-
Karaorman Struga
17:00
Pelister
-
Vardar Negotino
17:00
Aresimi
-
FK Skopje
Almanya 3. Ligi
16:00
Borussia Dortmund II
-
SV Waldhof Mannheim
16:00
Unterhaching
-
Ingolstadt 04
16:00
Jahn Regensburg
-
Hallescher FC
16:00
Ulm
-
Erzgebirge Aue
16:00
Preussen Münster
-
Dynamo Dresden
18:30
Freiburg II
-
1860 Münih
İtalya Serie C Ligi
16:00
Albinoleffe
-
Trento
16:00
Casertana
-
Taranto
16:00
SS Monopoli 1966
-
Sorrento
16:00
Monterosi
-
Benevento
16:00
Olbia
-
Sestri Levante
16:00
Arezzo
-
Juventus II
18:15
Cesena
-
Pescara
18:15
Novara
-
Lumezzane
18:15
Arzignano Valchiampo
-
Triestina
18:15
Juve Stabia
-
Messina
18:15
Virtus Entella
-
Pontedera
18:15
Ancona
-
SPAL
20:30
Pro Patria
-
Legnago Salus
20:30
Mantova
-
Atalanta U23
20:30
Virtus Verona
-
AC Renate
20:30
Giana Erminio
-
Fiorenzuola
20:30
Potenza
-
Crotone
20:30
Latina
-
Foggia
22:45
Brindisi
-
Virtus Francavilla
22:45
Pro Sesto
-
Vicenza Virtus
22:45
Alessandria
-
Pro Vercelli
22:45
Audace Cerignola
-
Turris
22:45
Avellino
-
Picerno
22:45
Pineto
-
Recanatese
Primera Division RFEF
18:00
Cornella
-
Deportivo La Coruna
18:00
Fuenlabrada
-
Sabadell
18:00
Unionistas de Salamanca CF
-
SD Logrones
20:00
Sestao River
-
Rayo Majadahonda
20:00
SD Tarazona
-
Celta Vigo B
20:00
Teruel
-
Real Union
20:00
Ceuta
-
Algeciras
22:00
Merida AD
-
Cordoba
22:00
Antequera
-
Alcoyano
22:00
Castellon
-
Recreativo Huelva
İsveç 1. Ligi
14:00
IFK Stocksund
-
Friska Viljor
15:00
Örebro Syrianska
-
FC Stockholm Internazionale
15:00
Eskilsminne
-
Tvaakers IF
18:00
United IK Nordic
-
AFC Eskilstuna
18:00
Oskarshamns AIK
-
Ljungskile
18:00
Jönköpings Södra
-
BK Olympic
Galler Kupası
20:15
Cardiff Met University
-
The New Saints
Fransa Ulusal Ligi
21:30
Nancy
-
GOAL FC
21:30
Villefranche
-
Sochaux
21:30
Avranches
-
FC Rouen
Kuzey İrlanda Kupası
20:30
Cliftonville
-
Larne
Malta Kupası
16:00
Gzira United
-
Mgarr United
16:00
Marsaxlokk FC
-
Floriana
17:00
Birkirkara
-
Hamrun Spartans
18:30
Mosta
-
Sliema Wanderers
Karadağ 1. Ligi
17:00
Sutjeska
-
FK Rudar Pljevlja
17:00
FK Arsenal Tivat
-
FK Decic Tuzi
17:00
Jedinstvo BP
-
Mladost Donja Gorica
17:00
Jezero
-
Mornar Bar
20:00
Buducnost Podgorica
-
Petrovac
Danimarka 1. Ligi
18:30
Aalborg
-
SonderjyskE
İsviçre Challenge Ligi
20:00
FC Baden 1897
-
Wil
Lüksemburg 2. Ligi
20:00
Alisontia Steinsel
-
US Rumelange
20:00
Rodange
-
Blo-Weiss Medernach
20:00
US Hostert
-
FC Koeppchen
20:00
FC Residence Walferdange
-
Berdenia Berbourg
20:00
SC Bettembourg
-
Avenir Beggen
Kazakistan Premier Ligi
12:00
Shakhtyor Karagandy
-
FC Turan
14:30
Atyrau
-
Zhetysu Taldykorgan
IPT
Aksu
-
Kaisar Kyzylorda
İskoçya 1. Ligi
18:00
Cove Rangers
-
Stirling Albion
18:00
Alloa Athletic
-
Annan Athletic
18:00
Hamilton
-
Queen of the South
18:00
Kelty Hearts
-
FC Edinburgh
20:30
Montrose
-
Falkirk
İskoçya 2. Ligi
18:00
Dumbarton
-
Stenhousemuir
18:00
East Fife
-
Elgin City
18:00
Peterhead
-
Clyde
18:00
Stranraer
-
Bonnyrigg Rose Athletic
18:00
Spartans
-
Forfar Athletic
Belçika 2. Ligi
18:00
Anderlecht II
-
Francs Borains
22:00
Deinze
-
Zulte Waregem
22:00
Standard Liege II
-
Lierse Kempenzonen
İsveç Allsvenskan Ligi
17:00
Norrköping
-
Malmö
İsveç Superettan Ligi
15:00
Sundsvall
-
Östersunds FK
17:00
Örgryte IS
-
Utsiktens BK
Portekiz 2. Ligi
14:00
Uniao Leiria
-
Nacional Madeira
17:00
Maritimo
-
Leixoes
18:30
AVS
-
Santa Clara
18:30
Porto B
-
Penafiel
İskoçya Şampiyonluk Ligi
18:00
Arbroath
-
Dunfermline
18:00
Dundee United
-
Raith Rovers
18:00
Greenock Morton
-
Queens Park
18:00
Partick Thistle
-
Inverness CT
Japonya J-1 Ligi
MS
07:00
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
Gamba Osaka
MS
08:00
Albirex Niigata
1 - 1
Kashiwa Reysol
MS
08:00
Vissel Kobe
6 - 1
Hokkaido Consadole Sapporo
09:00
52'
Machida Zelvia
1 - 1
Sagan Tosu
09:00
55'
Urawa Red Diamonds
0 - 1
Avispa Fukuoka
09:00
54'
Kawasaki Frontale
1 - 0
FC Tokyo
09:00
53'
Kashima Antlers
1 - 0
Jubilo Iwata
10:00
11'
Cerezo Osaka
0 - 0
Shonan Bellmare
10:00
10'
Nagoya Grampus
0 - 0
Yokohama Marinos
Avusturya 1. Ligi
16:30
Dornbirn
-
SV Horn
16:30
SV Lafnitz
-
SW Bregenz
Litvanya A Lyga
16:00
FC Hegelmann Litauen
-
Panevezys
18:00
Siauliai
-
Transinvest
Arnavutluk 1. Ligi
17:00
Laçi
-
Partizani
20:00
Dinamo Tirana
-
Skenderbeu
Ermenistan Premier Ligi
14:00
Alashkert
-
Ararat
18:00
FC Urartu
-
FK Van
Avustralya 1. Ligi
09:30
43'
Melbourne City
0 - 0
Newcastle Jets
11:45
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
03:00
Wellington Phoenix
-
Brisbane Roar
Azerbaycan Premier Ligi
15:30
Sebail
-
Turan
18:00
Sabah
-
Zire İ.K
Japonya J-2 Ligi
MS
07:00
Ventforet Kofu
0 - 2
Renofa Yamaguchi
MS
08:00
Yokohama FC
1 - 2
Vegalta Sendai
MS
08:00
Blaublitz Akita
1 - 0
Iwaki SC
MS
08:00
Montedio Yamagata
2 - 0
Shimizu S-Pulse
MS
08:00
Tokushima Vortis
0 - 1
Thespakusatsu Gunma
MS
08:00
Mito Hollyhock
0 - 0
Kagoshima United
MS
08:00
Oita Trinita
0 - 0
Fagiano Okayama
09:00
54'
Roasso Kumamoto
0 - 0
JEF United Ichihara
10:00
11'
Ehime FC
0 - 0
Fujieda MYFC
12:00
Tochigi SC
-
V-Varen Nagasaki
Macaristan 2. Ligi
18:00
Mosonmagyaróvár
-
Nyiregyhaza Spartacus
Polonya Ekstraklasa
14:30
Rakow Czestochowa
-
Ruch Chorzow
17:00
Jagiellonia Bialystok
-
LKS Lodz
19:30
Piast Gliwice
-
Slask Wroclaw
22:00
Pogon Szczecin
-
Cracovia
Arjantin Primera B Ligi
19:00
Arsenal FC
-
Chacarita Juniors
21:00
Gimnasia Mendoza
-
CA Colon
22:00
Temperley
-
Defensores Unidos
22:00
Almagro
-
Atletico Rafaela
22:00
Tristan Suárez
-
Ferro Carril Oeste
Slovakya Süper Ligi
17:00
MFK Skalica
-
Zemplin Michalovce
17:00
Dukla Banska Bystrica
-
Trencin
17:00
Zlate Moravce
-
FC Kosice
19:30
Slovan Bratislava
-
Zeleziarne Podbrezova
Slovenya 1. Ligi
17:00
Olimpija Ljubljana
-
Koper
19:30
NK CM Celje
-
Aluminij
Estonya 1. Ligi
13:30
Pärnu JK Vaprus
-
Nomme Kalju FC
15:30
JK Narva Trans
-
FC Nomme United
Güney Afrika PSL
16:30
Cape Town City
-
Kaizer Chiefs
16:30
Polokwane City
-
Chippa United
16:30
Stellenbosch
-
Royal AM
16:30
Lamontville Golden Arrows
-
Richards Bay
18:30
AmaZulu
-
Ts Galaxy FC
18:45
Sekhukhune United
-
Orlando Pirates
Ekvador Primera
MS
03:00
Deportivo Macara
1 - 1
Barcelona Guayaquil
21:00
Mushuc Runa
-
Aucas
23:30
Libertad
-
Tecnico Universitario
02:00
Cumbaya FC
-
El Nacional
Katar Yıldızlar Ligi
21:30
Al Arabi
-
Al Gharrafa
21:30
Katar SC
-
Al-Wakrah
Bosna Hersek 1. Ligi
15:30
Zvijezda '09 Brgule
-
Siroki Brijeg
18:00
Borac
-
Zrinjski
22:45
Gosk Gabela
-
Posusje
Brezilya Paulista A2
21:00
Noroeste
-
Portuguesa Santista
Çekya 1. Ligi
17:00
Sigma Olomouc
-
Pardubice
17:00
Bohemians 1905
-
Jablonec
17:00
Viktoria Plzen
-
Slovan Liberec
20:00
Slovacko
-
Slavia Prag
Moldova 1. Ligi
16:00
Univer Oguzsport
-
Floresti
16:00
Speranta Drochia
-
Victoria Bardar
18:00
Zimbru
-
CSF Balti
Ukrayna Premier Ligi
14:00
Obolon-Brovar Kiev
-
Shakhtar Donetsk
16:30
Polissya Zhytomyr
-
Chernomorets O.
19:00
Veres Rivne
-
Kryvbas Kryvyi Rih
Romanya Liga 1
16:45
Botosani
-
CSM Politehnica Iasi
19:00
Universitatea Cluj
-
UTA Arad
22:00
CS Universitatea Craiova
-
Rapid Bükreş
İsrail 1. Ligi
16:00
Hapoel Beer Sheva
-
Hapoel Haifa
17:00
Hapoel Hadera
-
Hapoel Petah Tikva
19:30
Maccabi Petah Tikva
-
FC Ashdod
20:00
Maccabi Tel Aviv
-
Bnei Sakhnin
Macaristan 1. Ligi
16:30
Kisvarda FC
-
Debreceni
19:00
MTK Budapeşte
-
Kecskemeti TE
21:30
ZTE FC
-
Diosgyor
Belarus 1. Ligi
14:00
Naftan
-
BATE
16:00
FK Vitebsk
-
Slavia Mozyr
18:00
Isloch
-
Shakhtyor Soligorsk
Bulgaristan 1. Ligi
15:00
Botev Vratsa
-
Hebar 1918
17:30
Lokomotiv Plovdiv
-
Ludogorets Razgrad
20:00
Lokomotiv 1929
-
CSKA Sofya
Sırbistan Süper Ligi
16:00
Radnicki Kragujevac
-
Napredak
16:00
Radnicki Nis
-
Mladost Lucani
18:00
Javor Ivanjica
-
Kızıl Yıldız
20:30
Partizan
-
Spartak Subotica
Hırvatistan 1. Ligi
16:00
Varazdin
-
HNK Gorica
19:00
Rudes
-
Rijeka
21:30
Hajduk Split
-
Dinamo Zagreb
Letonya Virsliga
15:00
FK Liepaja
-
Rigas FS
17:00
BFC Daugavpils
-
Tukums 2000
Güney Kıbrıs 1. Ligi
20:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
20:00
Nea Salamis
-
Karmiotissa
B.A.E Premier Ligi
21:00
Al Bataeh
-
Al Jazira
21:00
Al-Wasl
-
Khorfakkan FC
21:00
Al-Ain
-
Al-Sharjah
Romanya Liga 2
12:00
Unirea Slobozia
-
CS Mioveni
12:00
CSM Alexandria
-
CSC Dumbravita
12:00
Ceahlaul Piatra-Neamt
-
Metaloglobus
12:00
Concordia Chiajna
-
FC Progresul 1944 Spartac
12:00
CSM Resita
-
Unirea Dej
12:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu
-
CSA Steaua Bucuresti
12:00
CS Tunari
-
Chindia Targoviste
Brezilya Paraense
23:00
Paysandu
-
Aguia de Maraba
Brezilya Catarinense
22:30
Brusque
-
Criciuma
Brezilya Sergipano
22:00
Itabaiana
-
Dorense
Brezilya Alagoano
23:00
ASA
-
CRB
NON Lig Premier
18:00
Atherton Collieries
-
Basford United
18:00
Swindon Super Marine
-
Salisbury FC
18:00
Stamford
-
Royston Town
IPT
Long Eaton United
-
Nuneaton Borough
18:00
Leiston
-
Berkhamsted FC
18:00
Leamington
-
Halesowen Town
18:00
Kettering Town
-
Barwell
18:00
Coalville Town
-
Bromsgrove Sporting
18:00
Alvechurch
-
Mickleover FC
18:00
AFC Sudbury
-
St Ives Town
18:00
Winchester City
-
Dorchester Town
18:00
Tiverton Town
-
Merthyr Town
18:00
Sholing
-
Plymouth Parkway
18:00
Bamber Bridge
-
Gainsborough Trinity
18:00
Hendon
-
Beaconsfield Town
18:00
Hanwell Town
-
Didcot Town
18:00
Worksop Town
-
Hyde United
18:00
Stafford Rangers
-
Workington
IPT
Radcliffe FC
-
Marske United F.C.
18:00
Morpeth Town
-
Warrington Rylands
18:00
Matlock Town
-
Marine
18:00
Macclesfield FC
-
United Of Manchester
18:00
Ilkeston Town
-
Bradford PA
18:00
Guiseley
-
Lancaster City
18:00
Stourbridge
-
Stratford Town
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
23:00
Boca Juniors
-
San Lorenzo
01:00
Central Cordoba (Sgo. Est.)
-
Racing Club
03:00
Talleres
-
Velez Sarsfield
Brezilya Pernambucano
22:30
Nautico
-
Sport Recife
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
08:30
84'
Sutherland Sharks
0 - 7
APIA Leichhardt Tigers
09:00
55'
Sydney Olympic
1 - 2
Wollongong Wolves
11:00
Hills United FC
-
Manly United
11:00
Western Sydney Wanderers II
-
St George Saints
11:00
Marconi Stallions
-
Central Coast II
İsveç 2. Ligi
16:00
Hassleholms IF
-
IF Lödde
16:00
Algarna
-
Ytterhogdals
Brezilya Potiguar
22:00
Força e Luz
-
America Natal
22:00
ACD Potiguar
-
Potyguar
Brezilya Amazonense
22:30
Manauara
-
Nacional-AM
02:30
Princesa Solimoes
-
Unidos do Alvorada
Amerika 1. Ligi
MS
05:00
Central Valley Fuego
0 - 3
Forward Madison
23:00
One Knoxville
-
Tormenta
02:30
Chattanooga Red Wolves
ERT
Union Omaha
Avustralya NPL Batı
10:00
12'
Stirling Lions
0 - 0
Bayswater City
10:00
10'
Western Knights
0 - 0
Floreat Athena
10:00
13'
Balcatta
0 - 0
Perth Glory II
10:00
12'
Olympic Kingsway SC
0 - 0
Fremantle City
10:00
13'
Armadale
0 - 0
Perth RedStar FC
Avustralya NPL Güney
MS
07:30
Para Hills Knights
0 - 4
Croydon Kings
MS
07:30
Modbury Jets
3 - 1
Adelaide Olympic FC
MS
07:30
Campbelltown City
1 - 1
South Adelaide Panthers
09:30
40'
FK Beograd
0 - 0
Adelaide Comets
Brezilya Paranaense
23:00
Maringa FC
-
Athletico Paranaense
Brezilya Gaucho
22:30
Juventude
-
Gremio
Japonya J-3 Ligi
MS
07:00
FC Osaka
0 - 0
Imabari
MS
07:00
Sagamihara
2 - 1
Kamatamare Sanuki
MS
08:00
Nagano Parceiro
3 - 1
Azul Claro Numazu
10:00
12'
FC Ryukyu
0 - 0
Kataller Toyama
Güney Kore 3. Ligi
MS
08:00
Daegu II
2 - 3
Gimhae
MS
08:00
Changwon City
1 - 2
Paju Citizen FC
09:00
55'
Mokpo City FC
0 - 0
Ulsan Citizen
09:00
58'
Daejeon Korail
1 - 1
Hwaseong FC
Brezilya Maranhense
22:00
Maranhao AC
-
Imperatriz
Avusturya Amatör Ligi
16:00
Kufstein
-
Rot Weiss Rankweil
17:00
SK Bischofshofen
-
SV Austria Salzburg
17:00
Wals Grünau
-
Hohenems
17:00
SR Donaufeld
-
Favoritner AC
17:30
Union Gurten
-
St. Anna
18:00
SC Röthis
-
Altach II
18:00
Austria Wien II
-
FC Mauerwerk
18:00
SC Wiener Viktoria
-
SV Leobendorf
18:00
Dornbirner SV
-
SVG Reichenau
19:00
Ried (A)
-
SK Vorwärts Steyr
Honduras 1. Ligi
02:00
Real Espana
-
Olancho
CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
TP Mazembe
-
Petro Atletico Luanda
21:00
Young Africans
-
Mamelodi Sundowns
00:00
Esperance Tunis
-
ASEC Mimosas
Tayland Premier Ligi
14:00
Uthai Thani
-
Prachuap FC
14:30
Lamphun Warrior
-
Port FC
15:00
Sukhothai FC
-
Ratchaburi
16:00
Trat FC
-
BG Pathum United
Hindistan 1. Ligi
11:30
Real Kashmir
-
Neroca FC
16:00
Mohammedan SC
-
Inter Kashi
Lübnan Premier Ligi
15:15
Shabab Al Ghazieh
-
Al-Hikma
16:00
Shabab Al Sahel
-
Al Ahli
Endonezya Süper Ligi
16:30
Bali United
-
Persija Jakarta
16:30
Persis Solo
-
RANS Nusantara
Bolivya Premier - Apertura
22:00
San Antonio Bulo Bulo
-
Real Tomayapo
00:30
Guabira
-
Universitario de Vinto
03:00
Nacional Potosi
-
Royal Pari
Hong Kong 1. Ligi
10:00
15'
HK U23
0 - 0
Sham Shui Po
13:00
Resources Capital
-
Kitchee
Angola 1. Ligi
17:00
C.R.D. Libolo
-
Wiliete
17:00
Uniao de Malanje
-
Sao Salvador
17:30
Interclube
-
CD Huila
18:00
Sagrada Esperanca
-
Santa Rita
El Salvador 1. Ligi
03:00
Alianza FC
-
CD Aguila
Polonya 2. Ligi
14:00
Stomil Olsztyn
-
Hutnik Krakow
14:00
Radunia Stezyca
-
SKRA Czestochowa
15:00
Zaglebie Lubin II
-
Olimpia Grudziadz
16:30
Chojniczanka Chojnice
-
KKS 1925 Kalisz
17:00
Pogon Siedlce
-
Lech Poznan II
19:00
LKS Lodz II
-
Polonia Bytom
Almanya Regionalliga
15:00
Hansa Rostock II
-
Carl Zeiss Jena
15:00
Berliner AK 07
-
Altglienicke
16:00
Bahlinger SC
-
Hessen Kassel
16:00
Würzburger Kickers
-
Eintracht Bamberg
16:00
Türkgücü Münih
-
Wacker Burghausen
16:00
SV Schalding-Heining
-
Viktoria Aschaffenburg
16:00
FC Memmingen
-
TSV Aubstadt
16:00
FC Augsburg II
-
Illertissen
16:00
Vilzing
-
Ansbach
16:00
Nürnberg II
-
Greuther Fürth II
16:00
SpVgg Bayreuth
-
Buchbach
16:00
Schott Mainz
-
Mainz 05 II
16:00
Alemannia Aachen
-
Fortuna Köln
16:00
Hoffenheim II
-
Stuttgarter Kickers
16:00
Eintracht Frankfurt II
-
VfR Aalen
16:00
Stuttgart II
-
Kickers Offenbach
16:00
SGV Freiberg
-
TSG Balingen
16:00
Lippstadt
-
Wuppertaler SV
16:00
Velbert
-
Borussia Mönchengladbach II
16:00
SC Wiedenbrück
-
Schalke 04 II
16:00
Fortuna Düsseldorf II
-
Rot-Weiss Ahlen
16:00
FC Gutersloh
-
FC Bocholt
18:00
VfB Oldenburg
-
TSV Havelse
Kuveyt Premier Ligi
21:30
Al Nasr
-
Al-Kuwait
21:30
Al-Salmiyah
-
Al-Arabi
Ürdün 1. Ligi
22:30
Shabab Al Ordon
-
Al-Ramtha
22:30
Al-Hussein
-
FC Ma'an
Meksika Premier Ligi - Clausura
MS
04:00
Puebla
2 - 3
Tigres
MS
05:00
Club America
2 - 1
Atletico San Luis
MS
06:00
Mazatlan FC
2 - 0
Club Tijuana
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
04:00
Municipal Perez Zeledon
2 - 1
Santos de Guapiles
Kolombiya Primera - Apertura
MS
03:30
Junior
1 - 0
La Equidad
22:00
Envigado
-
Atletico Nacional
00:00
Deportivo Pasto
-
Once Caldas
02:00
Boyaca Chico
-
Jaguares de Cordoba
Paraguay 1. Ligi - Apertura
01:00
Cerro Porteno
-
Nacional
Uruguay Primera - Apertura
19:30
Rampla Juniors
-
Fenix
22:00
Liverpool Montevideo
-
CA River Plate
01:00
Defensor Sporting
-
Danubio
Umman Profesyonel Ligi
21:00
Al-Rustaq
-
Bahla
21:00
Al Wehda
-
Sur
Şili Primera B Ligi
00:00
Curico Unido
-
La Serena
02:30
Deportes Temuco
-
Rangers
Cezayir Ulusal Kupası
17:00
ES Ben Aknoun
-
JS Djijel
17:30
USM Khenchela
-
MC Alger
00:00
US Biskra
ERT
MC Oran
00:00
JS Azazga
-
WA Tlemcen
Fas Kupası
01:00
Renaissance Zemamra
-
Chabab Ben Guerir
01:00
Raja Casablanca
-
Olympic Safi
Amerika Şampiyonluk Ligi
23:00
Louisville City
-
Birmingham Legion
02:00
Miami FC
-
Charleston Battery
02:00
Indy Eleven
-
Detroit City FC
02:30
Tampa Bay Rowdies
-
Rhode Island FC
Hindistan Süper Ligi
14:30
Bengaluru FC
-
Odisha FC
17:00
Jamshedpur
-
Kerala Blasters
Peru Primera - Apertura
MS
03:00
Cusco FC
1 - 0
Union Comercio
22:15
Atletico Grau
-
Carlos Mannucci
00:45
FBC Melgar
-
Cienciano
Brezilya Carioca
23:00
Nova Iguaçu
-
Flamengo
Çekya 3. Ligi
12:15
Fotbal Trinec
-
Slovacko B
12:30
Prepere
-
Arsenal Ceska Lipa
17:00
Frydlant
-
Unicov
18:30
SK Zapy
-
SK Sokol Brozany
CANLI SKORLAR