HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Trendyol Süper Lig (1)
Trendyol 1. Lig (1)
Almanya Bundesliga Ligi (1)
İtalya Serie A Ligi (2)
İspanya La Liga (1)
Fransa Ligue 1 (1)
Suudi Arabistan Premier Ligi (2)
Portekiz Süper Ligi (1)
Avusturya Bundesliga Ligi (1)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (2)
İspanya La Liga 2 (1)
İtalya Serie B Ligi (2)
Çin Süper Ligi (1)
Rusya Premier Ligi (1)
Brezilya Serie A (2)
Slovenya 2. Ligi (3)
Bosna Hersek 2. Ligi (1)
Ukrayna 2. Ligi (2)
Gürcistan 1. Ligi (1)
Letonya 1. Ligi (1)
Litvanya 1. Ligi (1)
Hırvatistan 2. Ligi (2)
Slovakya 2. Ligi (1)
Rusya 1. Ligi (1)
Cezayir Ulusal Ligi (11)
Faroe Adaları 1. Ligi (1)
İsrail 2. Ligi (8)
Polonya 1. Ligi (3)
Ermenistan 1. Ligi (1)
Estonya 2. Ligi (1)
Almanya 3. Ligi (1)
Mısır 1. Ligi (3)
İsveç 1. Ligi (2)
Fransa Ulusal Ligi (8)
Norveç 2. Ligi (1)
Galler 2. Ligi (5)
Danimarka 1. Ligi (3)
İsviçre Challenge Ligi (4)
Belçika 2. Ligi (7)
İrlanda 1. Ligi (4)
Finlandiya Veikkausliiga (2)
İngiltere 1. Ligi (1)
Hollanda Keuken Kampioen Ligi (5)
Danimarka Süper Ligi (1)
Portekiz 2. Ligi (1)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (1)
Brezilya Serie B (3)
Avusturya 1. Ligi (6)
İrlanda Premier Ligi (5)
İzlanda Premier Ligi (1)
Arnavutluk 1. Ligi (2)
Ermenistan Premier Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Azerbaycan Premier Ligi (1)
Polonya Ekstraklasa (2)
Arjantin Primera B Ligi (1)
Slovakya Süper Ligi (1)
İran Premier Ligi (3)
Ekvador Primera (4)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Romanya Liga 1 (2)
Belarus 1. Ligi (2)
Bulgaristan 1. Ligi (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
Danimarka 2. Ligi (2)
İsveç 2. Ligi (8)
Burundi Lig A (1)
Avustralya NPL Güney (3)
Avustralya NPL Kuzey (1)
Avustralya NPL Queensland (1)
Güney Kore 3. Ligi (1)
Güney Afrika 1. Ligi (1)
Avusturya Amatör Ligi (11)
Tayland Premier Ligi (1)
Fas Premier Ligi (1)
Bolivya Premier - Apertura (1)
Polonya 2. Ligi (2)
Almanya Regionalliga (12)
Tacikistan 1. Ligi (2)
Kosta Rika Primera - Clausura (1)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Umman Profesyonel Ligi (1)
AFC U23 Asya Kupası (4)
UEFA Gençlik Ligi (2)
Belarus 2. Ligi (1)
Hindistan Süper Ligi (1)
Peru Primera - Apertura (2)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Çin Kupası (1)
Çekya 3. Ligi (5)
Nijerya Premier Ligi (1)
Trendyol Süper Lig
Puan Durumu
MS
20:00
Beşiktaş
2 - 0
MKE Ankaragücü
Trendyol 1. Lig
Puan Durumu
MS
20:00
Altay
0 - 2
Manisa FK
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
21:30
56'
Eintracht Frankfurt
1 - 1
Augsburg
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
MS
19:30
Genoa
0 - 1
Lazio
21:45
İY
Cagliari
2 - 0
Juventus
İspanya La Liga
Puan Durumu
22:00
44'
Athletic Bilbao
1 - 1
Granada
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
22:00
45'
Nice
1 - 0
Lorient
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
MS
18:00
Al Nassr
3 - 1
Al Fayha
MS
18:00
Al-Riyadh
1 - 2
Al Tai
Portekiz Süper Ligi
22:15
29'
Rio Ave
0 - 0
Arouca
Avusturya Bundesliga Ligi
MS
20:30
Sturm Graz
1 - 0
Rapid Wien
Almanya Bundesliga 2. Ligi
MS
19:30
Elversberg
1 - 1
Schalke 04
MS
19:30
Nürnberg
0 - 2
Paderborn 07
İspanya La Liga 2
21:30
50'
Tenerife
0 - 0
Leganes
İtalya Serie B Ligi
21:30
57'
Reggiana
0 - 2
Cosenza
21:30
50'
Palermo
0 - 0
Parma
Çin Süper Ligi
MS
15:00
Zhejiang Professional
3 - 2
Tianjin Jinmen Tiger
Rusya Premier Ligi
MS
19:00
FC Krasnodar
2 - 0
Fakel
Brezilya Serie A
MS
03:30
Botafogo FR
1 - 0
Atletico Goianiense
03:00
Criciuma
ERT
Fortaleza
Slovenya 2. Ligi
MS
18:00
ND Beltinci
0 - 1
NK Krka
MS
18:00
Tolmin
1 - 1
Dravinja
MS
20:00
Triglav
1 - 1
Rudar Velenje
Bosna Hersek 2. Ligi
MS
17:30
Kozara
4 - 1
FK Modrica
Ukrayna 2. Ligi
MS
12:00
Prykarpattya
3 - 1
FC Poltava
MS
13:00
Karpaty Lviv
1 - 2
Inhulets
Gürcistan 1. Ligi
MS
19:00
FC Telavi
0 - 3
Iberia 1999
Letonya 1. Ligi
MS
19:00
Tukums 2000-2
2 - 0
AFA Olaine
Litvanya 1. Ligi
MS
19:00
FK Riteriai
1 - 1
Banga-2
Hırvatistan 2. Ligi
MS
18:00
NK Sesvete
2 - 3
Jarun
MS
18:00
Zrinski Jurjevac
1 - 0
BSK Bijelo Brdo
Slovakya 2. Ligi
MS
19:00
FK Pohronie
2 - 1
Slovan Bratislava II
Rusya 1. Ligi
21:00
79'
FC Rodina Moskova
1 - 2
Khimki
Cezayir Ulusal Ligi
MS
18:00
ES Setif
2 - 1
JS Saoura
MS
18:00
USM Khenchela
1 - 2
CS Constantine
MS
18:00
US Souf
0 - 2
ASO Chlef
MS
18:00
NC Magra
0 - 0
MC Alger
18:00
US Biskra
ERT
ES Setif
18:00
ASO Chlef
ERT
NC Magra
18:00
MC Alger
ERT
Paradou AC
18:00
MC El Bayadh
ERT
USM Khenchela
18:00
JS Saoura
ERT
US Souf
18:00
ES Ben Aknoun
ERT
JS Kabylie
MS
20:00
CR Belouizdad
4 - 0
US Biskra
Faroe Adaları 1. Ligi
MS
20:00
HB Torshavn
2 - 1
EB/Streymur
İsrail 2. Ligi
MS
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
1 - 3
Hapoel Nof HaGalil
MS
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Hapoel Umm Al-Fahm
MS
16:00
Ironi Tiberias
3 - 1
Hapoel Ramat Hasharon
MS
16:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 3
Maccabi Herzeliya
MS
16:00
Hapoel Acre
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
MS
16:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
MS
16:00
Kafr Qasim
0 - 1
Hapoel Afula
MS
16:00
Hapoel Rishon LeZion
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
Polonya 1. Ligi
MS
19:00
Stal Rzeszow
2 - 2
Podbeskidzie Bielsko-Biala
MS
19:00
Polonia Warszawa
3 - 3
Zaglebie Sosnowiec
21:30
55'
Znicz Pruszkow
2 - 1
Wisla Krakow
Ermenistan 1. Ligi
MS
15:00
FC Ararat-Armenia II
4 - 0
Pyunik II
Estonya 2. Ligi
MS
19:00
Tallinna FC Flora U21
1 - 3
Viimsi JK
Almanya 3. Ligi
MS
20:00
Sandhausen
1 - 2
Arminia Bielefeld
Mısır 1. Ligi
MS
17:00
Baladiyyat Al-Mehalla
2 - 0
Arab Contractors SC
20:00
Zamalek
ERT
Pyramids FC
20:00
Al Masry
ERT
Al Ahli
İsveç 1. Ligi
MS
20:00
IFK Stocksund
0 - 0
Vasalund
MS
20:00
Ariana
3 - 1
Angelholms
Fransa Ulusal Ligi
MS
20:30
SAS Epinal
0 - 1
FC Versailles 78
MS
20:30
US Orleans
0 - 1
Nimes Olympique
MS
20:30
Avranches
1 - 0
Chateauroux
MS
20:30
FC Rouen
2 - 3
Nancy
MS
20:30
Le Mans
1 - 1
Villefranche
MS
20:30
FC Martigues
2 - 2
SO Cholet
MS
20:30
GOAL FC
3 - 0
Marignane Gignac
MS
20:30
Red Star
0 - 2
Dijon
Norveç 2. Ligi
MS
19:00
Skeid
1 - 0
Kjelsas
Galler 2. Ligi
21:30
58'
Denbigh Town
0 - 1
Flint Town United
21:30
Buckley Town
ERT
Chirk AAA F.C.
21:30
56'
Gresford Athletic
1 - 1
Prestatyn Town FC
21:30
48'
Guilsfield
1 - 1
Airbus UK
21:45
55'
Porthmadog
0 - 1
Holywell Town
Danimarka 1. Ligi
MS
20:00
Horsens
1 - 1
FC Helsingor
MS
20:00
B 93
2 - 0
Næstved
MS
20:00
Hillerød
1 - 1
HB Koge
İsviçre Challenge Ligi
MS
20:30
Schaffhausen
1 - 1
Neuchatel Xamax
21:00
90+1'
Bellinzona
4 - 0
FC Baden 1897
21:15
72'
Sion
0 - 0
Stade Nyonnais
21:15
68'
Aarau
2 - 0
Thun
Belçika 2. Ligi
21:00
86'
Lommel SK
3 - 1
SK Beveren
21:00
83'
Oostende
2 - 1
Standard Liege II
21:00
88'
RFC Seraing
1 - 2
Deinze
21:00
87'
RFC Liege
5 - 0
KRC Genk II
21:00
86'
Francs Borains
0 - 3
Dender
21:00
85'
Zulte Waregem
4 - 1
Lierse Kempenzonen
21:00
88'
Beerschot VA
0 - 1
Patro Eisden
İrlanda 1. Ligi
21:45
İY
Wexford
1 - 2
UCD
21:45
İY
Kerry FC
1 - 1
Athlone Town
21:45
İY
Cobh Ramblers
2 - 0
Finn Harps
21:45
İY
Bray Wanderers
2 - 0
Treaty United
Finlandiya Veikkausliiga
MS
18:00
SJK
1 - 0
Ilves
MS
18:00
Inter Turku
1 - 1
KuPS
İngiltere 1. Ligi
22:00
44'
Oxford United
0 - 1
Stevenage
Hollanda Keuken Kampioen Ligi
21:00
82'
Den Bosch
2 - 2
NAC Breda
21:00
82'
FC Dordrecht
2 - 1
TOP Oss
21:00
83'
Roda
1 - 0
De Graafschap
21:00
84'
Telstar
2 - 3
Emmen
21:00
84'
Helmond Sport
3 - 1
Ajax II
Danimarka Süper Ligi
MS
20:00
Randers
2 - 2
Odense
Portekiz 2. Ligi
MS
20:00
Feirense
1 - 1
Leixoes
İskoçya Şampiyonluk Ligi
21:45
İY
Inverness CT
0 - 0
Raith Rovers
Brezilya Serie B
01:00
Novorizontino
-
CRB
01:00
Botafogo-SP
-
America Mineiro
03:00
Operario PR
-
Avai FC
Avusturya 1. Ligi
MS
19:00
Leoben
1 - 2
FC Liefering
MS
19:00
Admira WM
1 - 0
Kapfenberg
MS
19:00
Amstetten
1 - 4
Sturm Graz II
MS
19:00
First Vienna
2 - 0
SV Lafnitz
MS
19:00
SV Horn
0 - 2
Ried
21:30
58'
SW Bregenz
0 - 1
FAC Team für Wien
İrlanda Premier Ligi
21:45
İY
Derry City
0 - 0
Shamrock Rovers
21:45
İY
Bohemians
1 - 0
Drogheda United
21:45
İY
St Patricks
0 - 1
Waterford FC
21:45
İY
Galway United
1 - 0
Shelbourne
21:45
İY
Sligo Rovers
1 - 0
Dundalk
İzlanda Premier Ligi
22:15
28'
Stjarnan
0 - 0
Valur
Arnavutluk 1. Ligi
MS
16:00
Kukesi
0 - 2
Skenderbeu
MS
16:00
Erzeni Shijak
0 - 2
Tirana
Ermenistan Premier Ligi
MS
18:00
FC Noah
1 - 0
BKMA
Avustralya 1. Ligi
MS
12:45
Newcastle Jets
1 - 1
Wellington Phoenix
Azerbaycan Premier Ligi
MS
15:30
Turan
1 - 4
Sumgayıt FC
Polonya Ekstraklasa
MS
19:00
Korona Kielce
4 - 0
Radomiak Radom
21:30
49'
Rakow Czestochowa
0 - 0
Gornik Zabrze
Arjantin Primera B Ligi
02:00
San Martin Tucuman
-
Guillermo Brown
Slovakya Süper Ligi
MS
18:30
Trencin
1 - 2
FC Kosice
İran Premier Ligi
MS
16:00
Nassaji Mazandaran
1 - 0
Traktor SC
MS
17:30
Esteghlal
3 - 2
Shams Azar Qazvin
MS
17:00
Foolad Khuzestan
0 - 1
Mes Rafsanjan
Ekvador Primera
MS
03:00
Barcelona Guayaquil
1 - 0
El Nacional
22:00
44'
Delfin
1 - 0
Deportivo Macara
00:30
Orense
-
LDU Quito
00:30
Aucas
-
Emelec
Bosna Hersek 1. Ligi
MS
17:00
Gosk Gabela
1 - 0
Tuzla City
MS
19:00
Posusje
1 - 0
Zeljeznicar
21:00
87'
Velez
3 - 1
Zvijezda '09 Brgule
Romanya Liga 1
MS
17:30
AFC Hermannstadt
1 - 1
Botosani
MS
20:30
Farul Constanta
5 - 1
CFR Cluj
Belarus 1. Ligi
MS
17:00
Smorgon
2 - 2
FK Gomel
MS
19:30
BATE
1 - 1
Dnepr Mogilev
Bulgaristan 1. Ligi
MS
17:30
Botev Vratsa
2 - 0
Etar
MS
20:00
Krumovgrad
2 - 0
Slavia Sofya
Güney Kıbrıs 1. Ligi
MS
19:00
Othellos
2 - 1
Ethnikos Achnas
MS
19:00
Doxa Katokopia
1 - 0
Nea Salamis
Danimarka 2. Ligi
MS
20:00
FC Roskilde
1 - 1
AB Gladsaxe
MS
20:00
Fremad Amager
2 - 1
FA 2000
İsveç 2. Ligi
MS
19:30
Nosaby IF
1 - 0
IF Lödde
MS
19:30
Lidköpings
1 - 1
IK Gauthiod
MS
20:00
IFK Hassleholm
1 - 3
Högaborg
MS
20:00
Lindome GIF
3 - 1
Landvetter IS
MS
20:00
Motala AIF FK
2 - 1
BK Forward
MS
20:00
IFK Skövde
4 - 1
Grebbestads
MS
20:00
Enköpings SK
2 - 1
Skiljebo SK
MS
20:15
Herrestads
2 - 2
Kongahalla
Burundi Lig A
MS
16:00
Moso Sugar
-
Inter Star
Avustralya NPL Güney
MS
13:00
Para Hills Knights
0 - 5
MetroStars
MS
13:00
Croydon Kings
2 - 2
Adelaide Olympic FC
MS
13:00
Modbury Jets
2 - 0
Adelaide City
Avustralya NPL Kuzey
MS
13:15
New Lambton
2 - 1
Weston Bears
Avustralya NPL Queensland
MS
13:30
Gold Coast Knights
3 - 1
Brisbane City
Güney Kore 3. Ligi
MS
09:00
Daejeon Korail
0 - 0
Paju Citizen FC
Güney Afrika 1. Ligi
MS
20:30
Maritzburg United
0 - 1
Marumo Gallants FC
Avusturya Amatör Ligi
MS
20:00
Deutschlandsberger SC
3 - 0
SV Wallern
MS
20:00
Allerheiligen
0 - 2
Gleisdorf 09
MS
20:00
Union Vöcklamarkt
2 - 1
Bad Gleichenberg
MS
20:00
Hertha Wels
5 - 0
Ried (A)
MS
20:00
Neusiedl
2 - 2
FCM Traiskirchen
MS
20:30
Rapid Wien II
0 - 1
SV Leobendorf
MS
20:30
Kremser SC
3 - 1
Drassburg
MS
20:30
Oberwart
3 - 0
Austria Wien II
MS
20:30
TWL Elektra
0 - 0
SR Donaufeld
MS
20:30
Wiener Sport-Club
1 - 1
FC Marchfeld
21:00
85'
Favoritner AC
1 - 0
Ardagger
Tayland Premier Ligi
MS
15:00
Port FC
1 - 2
Chiangrai United
Fas Premier Ligi
22:00
42'
Youssoufia Berrechid
0 - 1
Olympic Safi
Bolivya Premier - Apertura
MS
03:00
Aurora
6 - 8
Independiente Petrolero
Polonya 2. Ligi
MS
20:00
SKRA Czestochowa
0 - 1
Pogon Siedlce
21:30
56'
Polonia Bytom
0 - 0
KKS 1925 Kalisz
Almanya Regionalliga
MS
19:30
Wacker Burghausen
1 - 1
SpVgg Bayreuth
MS
20:00
Buchbach
3 - 2
FC Memmingen
MS
20:00
Viktoria Aschaffenburg
1 - 1
FC Augsburg II
MS
20:00
Würzburger Kickers
3 - 0
FC Schweinfurt
MS
20:00
Meppen
3 - 0
SC Spelle-Venhaus
MS
20:00
FSV 63 Luckenwalde
1 - 2
Viktoria Berlin
MS
20:00
1. FC Lokomotive Leipzig
1 - 1
Hansa Rostock II
MS
20:00
Berliner FC Dynamo
2 - 2
Rot Weiss Erfurt
MS
20:30
Schalke 04 II
1 - 1
Rot-Weiss Oberhausen
MS
20:30
Rodinghausen
2 - 3
Lippstadt
MS
20:30
BW Lohne
3 - 3
Teutonia Ottensen
MS
20:30
Jeddeloh
1 - 3
Bremer SV
Tacikistan 1. Ligi
MS
14:30
Khosilot Parkhar
1 - 2
FK Eskhata
MS
17:00
FK Pandzhsher Rumi
1 - 3
Istaravshan
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
05:00
Club Sport Herediano
1 - 1
C.S. Cartagines
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
America de Cali
0 - 0
Deportivo Pasto
Paraguay 1. Ligi - Apertura
01:00
Sol de America
-
Sportivo Luqueno
Uruguay Primera - Apertura
MS
19:30
Racing Montevideo
1 - 1
Cerro
21:30
56'
Liverpool Montevideo
1 - 1
Defensor Sporting
Umman Profesyonel Ligi
MS
16:45
Al Shabab
0 - 0
Dhofar
AFC U23 Asya Kupası
MS
16:00
Çin U23
0 - 2
Güney Kore U23
MS
18:30
B.A.E. U23
0 - 2
Japonya U23
MS
18:30
Tayland U23
0 - 5
Suudi Arabistan U23
21:00
77'
Tacikistan U23
1 - 3
Irak U23
UEFA Gençlik Ligi
MS
15:00
Olympiakos U19
3 - 1
Nantes U19
MS
19:00
Porto U19
4 - 7
Milan U19
Belarus 2. Ligi
MS
19:15
Belarus U17
0 - 4
Torpedo Zhodino II
Hindistan Süper Ligi
MS
17:00
Odisha FC
2 - 1
Kerala Blasters
Peru Primera - Apertura
MS
04:00
Alianza Lima
3 - 0
Sport Boys
23:00
Union Comercio
-
Universitario
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
MS
05:00
Managua FC
1 - 3
UNAN Managua FC
Çin Kupası
MS
09:00
Hangzhou Wuyue
1 - 0
Nantong Haimen Codion
Çekya 3. Ligi
MS
18:00
Zlinsko
2 - 1
FK Blansko
MS
18:00
Start Brno
0 - 2
Banik Ostrava B
MS
19:00
Pisek
2 - 2
Ceske Budejovice II
MS
19:00
SK Hranice
1 - 2
Znojmo
MS
19:00
Hlucin
3 - 2
Fotbal Trinec
Nijerya Premier Ligi
MS
18:00
Heartland
1 - 0
Shooting Stars
CANLI SKORLAR