SPOR

Hazırlık Kulüpler

12.01.2018
Valerenga
3-0
Strommen
12.01.2018
Ruzomberok
6-0
Tatran Presov
12.01.2018
Stabaek
5-1
Asker
12.01.2018
Sturm Graz
2-2
Blau-Weiss Linz
12.01.2018
Hibernian
1-3
Willem II
12.01.2018
Darmstadt 98
0-0
Würzburger Kickers
12.01.2018
Union Berlin
2-3
Wehen Wiesbaden
12.01.2018
Holstein Kiel
2-2
Sint-Truiden
12.01.2018
Thun
5-2
Rapperswil
12.01.2018
Heracles
2-3
Karlsruher SC
12.01.2018
Sarpsborg 08
3-0
Moss
12.01.2018
FC Liefering
4-2
Amstetten
12.01.2018
Markranstadt
0-8
Lokomotive Leipzig
12.01.2018
Salzburg
Wals-Grünau
15.01.2018
LASK Linz
1-0
Vaduz
15.01.2018
FC Liefering
3-3
Wolfsberger AC
15.01.2018
Tobol
0-1
Sivasspor
15.01.2018
Galatasaray
5-0
Tuzlaspor
16.01.2018
Slavoj Trebisov
1-4
Zemplin Michalovce
16.01.2018
Podbrezova
1-3
Pohronie
16.01.2018
Braunschweig
1-3
Hertha Berlin II
16.01.2018
Slaven Koprivnica
8-0
NK Brinje
16.01.2018
Mlada Boleslav
3-1
Loko Vltavin
16.01.2018
Sigma Olomouc
7-3
Hradec Kralove
16.01.2018
Austria Wien
1-1
Floridsdorfer AC
16.01.2018
Jiangsu Suning
0-2
Altglienicke
16.01.2018
Luzern
1-1
Shanghai Shenhua
16.01.2018
Mattersburg
2-2
Ulsan Hyundai
16.01.2018
St. Gallen
1-1
Sturm Graz
16.01.2018
Traiskirchen
1-2
St. Pölten
16.01.2018
Erzgebirge Aue
0-1
Rot-Weiss Erfurt
16.01.2018
Köln II
3-2
Velbert
16.01.2018
Deportivo Lara
1-1
Trujillanos
17.01.2018
Caracas FC
0-1
Monagas
17.01.2018
Zamora
2-0
Atletico Venezuela
17.01.2018
South Melbourne
3-2
Port Melbourne
17.01.2018
Cherno More Varna
2-0
Chernomorets
17.01.2018
Dolgie Prudy
2-1
Kaluga
17.01.2018
Usti Nad Labem
3-3
Teplice
17.01.2018
PFC Beroe
2-1
Maritsa Plovdiv
17.01.2018
Arka Gdynia
3-2
Bytovia Bytow
17.01.2018
Samsunspor
2-1
Atakum Belediyespor
17.01.2018
Brondby
2-1
Fremad Amager
17.01.2018
Lokomotiva Zagreb
1-1
Gorica
17.01.2018
Ried
0-0
Pribram
17.01.2018
Pescara
3-1
Lugano
17.01.2018
Braunschweig
3-0
Energie Cottbus
17.01.2018
Salzburg
0-2
Young Boys
17.01.2018
Basel
1-2
Viktoria Plzen
17.01.2018
Sparta Prag
4-1
Tianjin Quanjian
17.01.2018
Union Berlin
1-1
Ingolstadt
17.01.2018
Rosenborg
4-1
Kolstad
17.01.2018
St. Pauli
1-1
Bochum
17.01.2018
Optik Rathenow
4-3
Neustrelitz
17.01.2018
Kaiserslautern
1-0
Midtjylland
17.01.2018
Hibernians FC
3-0
Levski Sofia
17.01.2018
Sprockhövel
1-1
Fortuna Düsseldorf II
17.01.2018
CD Castellon
0-4
CFR Cluj
17.01.2018
Teutonia WS
1-3
Lübeck
17.01.2018
Wil 1900
8-0
Gossau
17.01.2018
Bayer Leverkusen (K)
1-4
Essen-Schönebeck (K)
17.01.2018
Mineros De Guayana
2-1
Atletico Venezuela
18.01.2018
Monagas
1-0
Metropolitanos
18.01.2018
Zulia
0-2
Deportivo Lara
18.01.2018
Universitario
1-1
Independiente Medellin
18.01.2018
Gryf Wejherowo
4-4
Wisla Plock
18.01.2018
Dunav 2010
3-1
Botev Galabovo
18.01.2018
Silkeborg IF
2-0
AC Horsens
18.01.2018
Rapid Wien
4-2
Beijing Renhe
18.01.2018
Luzern
3-0
Lokomotiv Moscow
18.01.2018
Stadl-Paura
0-4
Blau-Weiss Linz
18.01.2018
Astoria Walldorf
2-2
Neckarsulmer SU
18.01.2018
Rapperswil
2-0
Brühl
18.01.2018
Caracas FC
2-3
Metropolitanos
19.01.2018
Zulia
1-0
Trujillanos
19.01.2018
Zamora
1-1
Mineros De Guayana
20.01.2018
Redlands United
1-5
Western Pride
20.01.2018
Campbelltown City
2-1
NE MetroStars
20.01.2018
Da Nang
0-0
Yokohama FC
20.01.2018
Budapest Vasas
8-0
Vecses
20.01.2018
Rochedale Rovers
3-1
Logan Lightning
20.01.2018
Graffin Vlasim
0-2
Teplice
20.01.2018
FC Fastav Zlin
2-0
Opava
20.01.2018
Senica
2-1
Dubnica
20.01.2018
Slovacko
4-0
Vitkovice
20.01.2018
Budaörs
2-1
Paksi SE
20.01.2018
Balmazujvarosi
1-1
Cegledi VSE
20.01.2018
Szombathelyi Haladas
4-1
Tatran Presov
20.01.2018
BATE Borisov
1-1
Belshina
20.01.2018
Shamrock Rovers
3-1
Longford Town
20.01.2018
Vitosha Bistritsa
3-1
Strumska Slava
20.01.2018
Pogon Siedlce
1-2
Radomiak Radom
20.01.2018
Olimpia Elblag
1-3
Bytovia Bytow
20.01.2018
Slask Wroclaw
1-2
Miedz Legnica
20.01.2018
Stal Mielec
1-3
Cracovia Krakow
20.01.2018
Zilina
2-0
Banik Ostrava
20.01.2018
Wacker Innsbruck
7-1
SK Bischofshofen
20.01.2018
JBK
2-2
Jaro
20.01.2018
BFC Dynamo
3-1
Optik Rathenow
20.01.2018
SV Innsbruck
0-5
Wattens
20.01.2018
Göteborg
1-3
Aalborg
20.01.2018
Podbrezova
5-2
Lokomotiva Zvolen
20.01.2018
Kelantan
3-4
Ratchaburi
20.01.2018
Energetyk ROW Rybnik
1-5
Katowice
20.01.2018
FC Fastav Zlin
3-3
Opava
20.01.2018
Aluminij
1-1
Allerheiligen
20.01.2018
Kriens
7-0
Wohlen
20.01.2018
Fortuna Düsseldorf II
1-1
Wegberg-Beeck
20.01.2018
Alemannia Aachen
1-0
Bochum
20.01.2018
Siarka Tarnobrzeg
2-1
Cracovia Krakow
20.01.2018
Verl
1-2
LSK Hansa
20.01.2018
Hessen Kassel
1-3
Wiedenbrück
20.01.2018
IK Sirius
0-4
GIF Sundsvall
20.01.2018
SC Wiener Neustadt
1-1
Traiskirchen
20.01.2018
Energie Cottbus
2-0
Dukla Prag
20.01.2018
Viktoria Köln
5-1
Oberneuland
20.01.2018
Baerum
3-2
Frigg
20.01.2018
Hartberg
4-2
Neusiedl
20.01.2018
Narva Trans
6-3
Viljandi JK Tulevik
20.01.2018
Thun
3-0
Breitenrain
20.01.2018
Maribor
4-2
Nafta
20.01.2018
Shakhtar Donetsk
2-2
Ludogorets Razgrad
20.01.2018
Zbrojovka Brno
2-0
Nitra
20.01.2018
Zulia
-
Metropolitanos
20.01.2018
Videoton
1-1
Beijing Renhe
20.01.2018
LASK Linz
2-0
Yanbian Funde
20.01.2018
Salzburg
5-0
Viktoria Plzen
20.01.2018
Basel
2-4
Sturm Graz
20.01.2018
FC Lahti
1-0
FC Flora Tallinn
20.01.2018
Dynamo Kiev
1-1
Haugesund
20.01.2018
Mattersburg
1-1
Aarau
20.01.2018
Raufoss
0-0
Asker
20.01.2018
Rijeka
0-0
Gorica
20.01.2018
Limerick
0-0
Galway United
20.01.2018
Caracas FC
-
Trujillanos
21.01.2018
Monagas
-
Mineros De Guayana
21.01.2018
Santa Fe
2-1
Deportivo Cali
21.01.2018
Zamora
-
Deportivo Lara
08.01.2018
Bursaspor
3-0
Skenderbeu
08.01.2018
Alanyaspor
0-2
Elazığspor
08.01.2018
Simba
0-1
URA
08.01.2018
Kayserispor
1-2
Kukesi
08.01.2018
Gençlerbirliği
4-1
KS Kamza
08.01.2018
Stuttgart
5-2
KV Oostende
08.01.2018
Kardemir Karabükspor
1-1
Keçiörengücü
08.01.2018
Borussia Dortmund
3-2
Zulte Waregem
08.01.2018
Young Boys
6-1
Vaduz
08.01.2018
Young Africans
1-1
Singida United
09.01.2018
Balıkesirspor Baltok
3-3
Tuzlaspor
09.01.2018
Madura United
2-0
Persela Lamongan
09.01.2018
Sparta Prag
7-2
MAS Taborsko
09.01.2018
Persija Jakarta
1-1
Kedah
09.01.2018
Stuttgarter Kickers
0-4
Aalen
09.01.2018
Trabzonspor
2-1
Luftetari Gjirokaster
09.01.2018
Meuselwitz
1-2
FSV Zwickau
09.01.2018
Hannover 96
4-1
Paderborn
09.01.2018
Wolfsburg II
1-1
Sportfreunde Lotte
09.01.2018
Beşiktaş
2-2
ADO Den Haag
09.01.2018
Bayern München
5-3
Sonnenhof Grossaspach
09.01.2018
CfR Pforzheim
0-4
Saarbrücken
09.01.2018
Hertha Berlin II
3-2
Optik Rathenow
10.01.2018
Znojmo
0-1
Zbrojovka Brno
10.01.2018
Banik Ostrava
7-0
Valasske Mezirici
10.01.2018
Elche
4-3
Lokeren
10.01.2018
Göztepe
1-1
Atiker Konyaspor
10.01.2018
Adana Demirspor
1-0
Eskişehirspor
10.01.2018
Bursaspor
1-2
Kukesi
10.01.2018
Elazığspor
1-1
Meppen
10.01.2018
FC Schaffhausen
2-0
Zürich
10.01.2018
Trabzonspor
1-1
1461 Trabzon
10.01.2018
Energie Cottbus
0-4
Hallescher FC
10.01.2018
Hannover 96 II
0-3
VfB Germania Halberstadt
10.01.2018
URA
-
Young Africans
10.01.2018
Union Berlin
3-1
Gent
10.01.2018
Sivasspor
1-4
Gençlerbirliği
10.01.2018
Erzgebirge Aue
0-2
KV Oostende
10.01.2018
Jablonec
6-0
Oberlausitz
10.01.2018
Kayserispor
4-1
Slovacko
10.01.2018
Club Brugge
2-1
Groningen
10.01.2018
Heidenheim
3-1
Royal Antwerp
10.01.2018
Medipol Başakşehir
4-1
Yeni Malatyaspor
10.01.2018
Sturm Graz
4-2
Allerheiligen
10.01.2018
Sporting Charleroi
1-0
FC Seoul
10.01.2018
Azam
1-0
Singida United
11.01.2018
Balıkesirspor Baltok
1-0
Erbaaspor
11.01.2018
BB Erzurumspor
1-0
Flamurtari
11.01.2018
Kaiserslautern
1-2
Marbella
11.01.2018
Altınordu
3-0
Kardemir Karabükspor
11.01.2018
Kapfenberger SV
0-1
Wolfsberger AC
11.01.2018
Heerenveen
0-0
Anderlecht
11.01.2018
Arminia Bielefeld
2-0
Genk
11.01.2018
Slavia Prag
2-4
Linense
11.01.2018
Kaiserslautern
1-3
Sparta Rotterdam
11.01.2018
Havelse
2-1
Gifhorn
12.01.2018
Fethiyespor
2-1
Balıkesirspor Baltok
12.01.2018
Alanyaspor
1-0
KS Kamza
12.01.2018
MKE Ankaragücü
0-1
Kastamonuspor 1966
12.01.2018
Kasımpaşa
1-0
Partizani Tirana
12.01.2018
Göztepe
0-0
Adanaspor
12.01.2018
Sivasspor
1-1
Zhetysu
12.01.2018
Çaykur Rizespor
2-0
Tobol
12.01.2018
Beşiktaş
3-2
Skenderbeu
12.01.2018
Medipol Başakşehir
4-0
ADO Den Haag
13.01.2018
Logan Lightning
1-3
Western Pride
13.01.2018
Sigma Olomouc
5-0
Prostejov
13.01.2018
Rochedale Rovers
3-3
Redlands United
13.01.2018
Eskişehirspor
2-1
Konya Anadolu Selçukspor
13.01.2018
Mlada Boleslav
2-0
Sokol Zapy
13.01.2018
Piast Gliwice
2-0
Jastrzebie Zdroj
13.01.2018
Bayer Leverkusen
1-1
Sportfreunde Lotte
13.01.2018
Zilina
0-0
Pohronie
13.01.2018
Karvina
2-2
Gornik Zabrze
13.01.2018
Sigma Olomouc
7-0
Hlucin
13.01.2018
Spartak Trnava
3-5
Opava
13.01.2018
PFC Beroe
3-0
Sozopol
13.01.2018
Partizan Bardejov
1-3
Zemplin Michalovce
13.01.2018
BFC Dynamo
2-2
Bischofswerdaer
13.01.2018
Brondby
4-1
Roskilde
13.01.2018
Carl Zeiss Jena
1-1
Babelsberg
13.01.2018
Budapest Vasas
3-0
Szekszard
13.01.2018
Ajax
5-1
Lyngby
13.01.2018
Lilleström
1-1
Floro SK
13.01.2018
Dukla Prag
2-0
Oberlausitz
13.01.2018
Kardemir Karabükspor
0-1
Akhisarspor
13.01.2018
Elazığspor
1-1
Dordoi Bishkek
13.01.2018
Rheindorf Altach
3-1
Wattens
13.01.2018
TuRU 1880 Düsseldorf
0-5
TuS Erndtebrück
13.01.2018
Sonnenhof Grossaspach
0-2
Jahn Regensburg
13.01.2018
Puszcza Niepolomice
0-2
Cracovia Krakow
13.01.2018
Altglienicke
2-1
CFC Hertha
13.01.2018
Saarbrücken
6-0
Oberachern
13.01.2018
Spartak Trnava
3-2
Opava
13.01.2018
Fortuna Düsseldorf II
1-1
St. Pauli II
13.01.2018
Thun
7-1
Wohlen
13.01.2018
Parma
2-1
Livorno
13.01.2018
Novara
3-0
AlbinoLeffe
13.01.2018
CfR Pforzheim
0-6
Elversberg
13.01.2018
Mestre
2-1
Cittadella
13.01.2018
Empoli
0-0
Pontedera
13.01.2018
Yeni Malatyaspor
3-1
Luftetari Gjirokaster
13.01.2018
Pro Vercelli
1-0
Cuneo
13.01.2018
Rödinghausen
0-3
Paderborn
13.01.2018
Pogon Szczecin
1-1
Chojniczanka Chojnice
13.01.2018
Frosinone
2-0
Avellino
13.01.2018
Robur Siena
2-1
Virtus Entella
13.01.2018
Cremonese
3-1
GIANA Erminio
13.01.2018
Hearts
0-5
Nürnberg
13.01.2018
Feyenoord
2-1
Luzern
13.01.2018
Wil 1900
2-2
Austria Lustenau
13.01.2018
Ajax
1-1
MSV Duisburg
13.01.2018
Fenerbahçe
2-2
Kukesi
13.01.2018
URA
-
Azam
14.01.2018
Arema
2-0
Barito Putera
14.01.2018
Osnabrück
1-0
SW Rehden
14.01.2018
Victoria Hamburg
1-3
LSK Hansa
14.01.2018
Emmen
0-2
Twente
14.01.2018
Kickers Offenbach
0-1
Steinbach
14.01.2018
Monza
1-1
Renate
14.01.2018
Catania
2-1
Sion
14.01.2018
Galatasaray
2-0
Viitorul Constanta
14.01.2018
Sandhausen
0-3
Young Boys
14.01.2018
Basel
1-1
Tianjin Quanjian
14.01.2018
Sport Recife
2-0
Atletico Tucuman

Türkiye’den ve Dünya’dan canlı maç sonuçları (haftasonu, dün, bugün oynanan) futbol maç skorları Mynet Spor hızıyla sizlerle.
iddaa.mynet.com canlı sonuçlardaki veriler; iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri bilgilendirme amaçlıdır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir