HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Trendyol Süper Lig (4)
Trendyol 1. Lig (3)
İngiltere Premier Ligi (3)
Almanya Bundesliga Ligi (5)
İtalya Serie A Ligi (2)
İspanya La Liga (4)
Fransa Ligue 1 (2)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (9)
İngiltere Federasyon Kupası (1)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (4)
Portekiz Süper Ligi (3)
Avusturya Bundesliga Ligi (3)
İsviçre Süper Ligi (3)
Amerika Major Ligi (6)
Fransa Ligue 2 (10)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (4)
İspanya La Liga 2 (5)
İtalya Serie B Ligi (8)
Güney Kore K-Ligi (3)
Çin Süper Ligi (4)
Rusya Premier Ligi (3)
Yunanistan Süper Ligi 1 (3)
Brezilya Serie A (5)
Güney Kore 2. Ligi (2)
Slovenya 2. Ligi (2)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (6)
Bosna Hersek 2. Ligi (12)
Karadağ 2. Ligi (5)
Ukrayna 2. Ligi (4)
Gürcistan 1. Ligi (3)
Bulgaristan 2. Ligi (6)
Letonya 1. Ligi (4)
Arnavutluk 2. Ligi (1)
Çin 1. Ligi (3)
Hırvatistan 2. Ligi (3)
Yunanistan Süper Ligi 2 (3)
Slovakya 2. Ligi (6)
Sırbistan 1. Ligi (2)
San Marino 1. Ligi (5)
Makedonya 1. Ligi (1)
Şili Primera Ligi (3)
Rusya 1. Ligi (8)
Cezayir Ulusal Ligi (1)
Andorra Premier Ligi (1)
Lüksemburg Ulusal Ligi (4)
Faroe Adaları 1. Ligi (1)
Çekya 2. Ligi (3)
Polonya 1. Ligi (3)
Güney Kıbrıs 2. Ligi (8)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Makedonya 2. Ligi (8)
Almanya 3. Ligi (6)
İtalya Serie C Ligi (10)
Primera Division RFEF (8)
İsveç 1. Ligi (8)
Norveç 2. Ligi (6)
Galler 2. Ligi (8)
Danimarka 1. Ligi (1)
İsviçre Challenge Ligi (1)
Malta 1. Ligi (4)
Kazakistan Premier Ligi (4)
İngiltere Ulusal Ligi (12)
İskoçya 1. Ligi (5)
İskoçya 2. Ligi (5)
Belçika 2. Ligi (1)
Finlandiya Kupası (2)
İrlanda 1. Ligi (2)
Finlandiya Ykkönen Ligi (3)
İskoçya Kupası (1)
Finlandiya Veikkausliiga (3)
İngiltere 1. Ligi (11)
İngiltere 2. Ligi (12)
Hollanda Keuken Kampioen Ligi (3)
Norveç 1. Ligi (7)
İsveç Allsvenskan Ligi (3)
İsveç Superettan Ligi (4)
Portekiz 2. Ligi (3)
İskoçya Şampiyonluk Ligi (4)
Japonya J-1 Ligi (7)
Brezilya Serie B (5)
Avusturya 1. Ligi (1)
İzlanda Premier Ligi (3)
Litvanya A Lyga (2)
Arnavutluk 1. Ligi (3)
Avustralya 1. Ligi (3)
Azerbaycan Premier Ligi (2)
Japonya J-2 Ligi (5)
Macaristan 2. Ligi (1)
Polonya Ekstraklasa (3)
Arjantin Primera B Ligi (6)
Slovakya Süper Ligi (4)
Slovenya 1. Ligi (2)
Estonya 1. Ligi (3)
Güney Afrika PSL (4)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Brezilya Serie C (4)
Çekya 1. Ligi (4)
Moldova 1. Ligi (4)
Ukrayna Premier Ligi (2)
Romanya Liga 1 (3)
İsrail 1. Ligi (5)
Macaristan 1. Ligi (3)
Belarus 1. Ligi (3)
Bulgaristan 1. Ligi (3)
Sırbistan Süper Ligi (3)
Hırvatistan 1. Ligi (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
Kuzey İrlanda Premier Ligi (5)
B.A.E Premier Ligi (2)
Danimarka 2. Ligi (3)
Romanya Liga 2 (7)
NON Lig Premier (44)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (2)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (3)
İsveç 2. Ligi (18)
Brezilya Amapaense (1)
Burundi Lig A (6)
Amerika 1. Ligi (3)
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura (2)
Avustralya NPL Batı (6)
Avustralya NPL Güney (2)
Avustralya NPL Kuzey (3)
Japonya J-3 Ligi (2)
Avustralya NPL Queensland (3)
Avustralya NPL Başkent (2)
Güney Kore 3. Ligi (3)
Güney Afrika 1. Ligi (5)
Avusturya Amatör Ligi (10)
Honduras 1. Ligi (3)
CAF Şampiyonlar Ligi (2)
Tayland Premier Ligi (4)
Fas Premier Ligi (3)
Endonezya Süper Ligi (4)
Bolivya Premier - Apertura (1)
Hong Kong 1. Ligi (3)
Angola 1. Ligi (4)
Gana Premier Ligi (2)
Polonya 2. Ligi (2)
Finlandiya Kakkonen Ligi (14)
Almanya Regionalliga (24)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (24)
Tacikistan 1. Ligi (3)
Meksika Premier Ligi - Clausura (4)
Kosta Rika Primera - Clausura (1)
Kolombiya Primera - Apertura (3)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (3)
Uruguay Primera - Apertura (4)
Şili Primera B Ligi (2)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Amerika Şampiyonluk Ligi (10)
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi (2)
Belarus 2. Ligi (4)
Hindistan Süper Ligi (1)
Peru Primera - Apertura (4)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Çin Kupası (11)
Çekya 3. Ligi (8)
Nijerya Premier Ligi (2)
Trendyol Süper Lig
Puan Durumu
13:30
İstanbulspor
-
VavaCars Fatih Karagümrük
16:00
Tümosan Konyaspor
-
Corendon Alanyaspor
19:00
Yılport Samsunspor
-
Yukatel Adana Demirspor
19:00
Mondihome Kayserispor
-
Trabzonspor
Trendyol 1. Lig
Puan Durumu
13:30
Teksüt Bandırmaspor
-
Tuzlaspor
16:00
Bitexen Giresunspor
-
Göztepe
19:00
Eyüpspor
-
Boluspor
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
17:00
Sheffield United
-
Burnley
17:00
Luton Town
-
Brentford
21:30
Wolverhampton
-
Arsenal
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
16:30
TSG Hoffenheim
-
M'gladbach
16:30
FC Heidenheim
-
RB Leipzig
16:30
Vfl Wolfsburg
-
VfL Bochum
16:30
FC Köln
-
SV Darmstadt 98
19:30
Union Berlin
-
Bayern Münih
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
19:00
Empoli
-
Napoli
21:45
Hellas Verona
-
Udinese
İspanya La Liga
Puan Durumu
15:00
Celta Vigo
-
Las Palmas
17:15
Rayo Vallecano
-
Osasuna
19:30
Valencia
-
Real Betis
22:00
Girona
-
Cadiz
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
18:00
Nantes
-
Rennes
22:00
Lens
-
Clermont
İngiltere Şampiyonluk Ligi
14:30
Leicester City
-
West Bromwich Albion
17:00
Sunderland
-
Millwall
17:00
Cardiff City
-
Southampton
17:00
Watford
-
Hull City
17:00
Huddersfield Town
-
Swansea City
17:00
Norwich City
-
Bristol City
17:00
Rotherham United
-
Birmingham City
17:00
Stoke City
-
Plymouth Argyle
19:15
Queens Park Rangers
-
Preston North End
İngiltere Federasyon Kupası
19:15
Manchester City
-
Chelsea
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Akhdoud
-
Damac
21:00
Al Hazm
-
Al-Ittihad Jeddah
21:00
Al Ettifaq
-
Al Wehda
Belçika 1. Ligi
17:00
Oud Heverlee Leuven
-
Sint Truiden
19:15
Westerlo
-
Standard Liege
21:00
KAA Gent
-
KV Mechelen
21:45
KRC Genk
-
Anderlecht
Portekiz Süper Ligi
17:30
Moreirense
-
Gil Vicente
20:00
Boavista
-
Estrela da Amadora
22:30
Braga
-
Vizela
Avusturya Bundesliga Ligi
18:00
Altach
-
BW Linz
18:00
Wolfsberger AC
-
Austria Lustenau
18:00
Austria Wien
-
WSG Tirol
İsviçre Süper Ligi
19:00
Yverdon
-
FC Stade Ls Ouchy
19:00
Servette
-
Grasshopper
21:30
Lugano
-
Lausanne
Amerika Major Ligi
02:30
Atlanta United
-
FC Cincinnati
02:30
Columbus Crew
-
Portland Timbers
02:30
Inter Miami CF
-
Nashville SC
02:30
CF Montreal
-
Orlando City
02:30
New York City FC
-
DC United
02:30
Toronto FC
-
New England Revolution
Fransa Ligue 2
16:00
Rodez AF
-
Auxerre
20:00
AC Ajaccio
-
Caen
20:00
Saint Etienne
-
Bordeaux
20:00
Guingamp
-
Bastia
20:00
Paris FC
-
Valenciennes
20:00
Pau FC
-
Laval
20:00
Annecy
-
Grenoble
20:00
Amiens SC
-
USL Dunkerque
20:00
Angers
-
Troyes
20:00
US Concarneau
-
US Quevilly
Almanya Bundesliga 2. Ligi
14:00
VfL Osnabrück
-
Eintracht Braunschweig
14:00
Fortuna Düsseldorf
-
Greuther Fürth
14:00
Kaiserslautern
-
Wehen Wiesbaden
21:30
Hamburger SV
-
Holstein Kiel
İspanya La Liga 2
15:00
Amorebieta
-
Real Valladolid
17:15
Villarreal B
-
Racing Ferrol
17:15
Racing Santander
-
Levante
19:30
Elche
-
Sporting Gijon
22:00
Huesca
-
Real Zaragoza
İtalya Serie B Ligi
15:00
Bari
-
Pisa
15:00
Ascoli
-
Modena
15:00
FeralpiSalo
-
Como
15:00
Brescia
-
Ternana
17:15
Spezia
-
Sampdoria
17:15
Lecco
-
Venezia
17:15
Südtirol
-
Cittadella
17:15
Catanzaro
-
Cremonese
Güney Kore K-Ligi
MS
08:00
Suwon FC
2 - 1
Jeju United
MS
10:30
Pohang Steelers
0 - 0
Gimcheon Sangmu
MS
10:30
FC Seoul
2 - 3
Jeonbuk FC
Çin Süper Ligi
MS
10:30
Shandong Taishan
4 - 1
Cangzhou Mighty Lions
14:00
Chengdu Rongcheng FC
-
Shenzhen Peng City
14:00
Wuhan Three Towns FC
-
Changchun Yatai
15:00
Nantong Zhiyun
-
Shanghai Shenhua
Rusya Premier Ligi
14:00
Rubin Kazan
-
Lokomotiv Moskova
16:30
Baltika
-
Krylya Sovietov
19:30
CSKA Moskova
-
FK Akhmat Grozny
Yunanistan Süper Ligi 1
18:30
OFI Crete
-
Volos N.F.C.
19:30
Asteras Tripolis
-
Panetolikos
19:30
Atromitos
-
Kifisia
Brezilya Serie A
03:00
Criciuma
ERT
Fortaleza
22:00
Fluminense
-
Vasco da Gama
00:30
Gremio
-
Cuiaba
00:30
RB Bragantino
-
Corinthians
03:00
Atletico Mineiro
-
Cruzeiro
Güney Kore 2. Ligi
MS
08:00
Bucheon
1 - 3
Busan I'Park
MS
10:30
Seongnam FC
1 - 2
Chungbuk Cheongju
Slovenya 2. Ligi
18:00
Bilje
-
Nafta
18:00
Fuzinar
-
Gorica
Kuzey İrlanda 2. Ligi
16:00
Newington YC
-
Ballyclare Comrades
17:00
Institute
-
Bangor
17:00
Portadown
-
Dundela FC
17:00
H&W Welders
-
Annagh United
17:00
Ballinamallard United
-
Ards
17:00
Dergview
-
Knockbreda FC
Bosna Hersek 2. Ligi
17:30
Borac Kozarska Dubica
-
Slavija
17:30
Sloboda Mrkonjic
-
Sutjeska Foca
17:30
Famos Vojkovici
-
Radnik Bijeljina
17:30
BSK Banja Luka
-
Ljubic Prnjavor
17:30
Leotar
-
Romanija Pale
17:30
Drina Zvornik
-
Rudar Prijedor
17:30
FK Laktaši
-
Velez Nevesinje
18:00
Bratstvo Gracanica
-
Gornji Rahic
18:00
Sloboda Tuzla
-
Radnik Hadzici
18:00
Tomislav
-
Celik
18:00
Rudar Kakanj
-
Gradina Srebrenik
18:00
Vis Simm-Bau
-
Mladost Doboj Kakanj
Karadağ 2. Ligi
17:30
FK Lovcen
-
Berane
17:30
OFK Igalo
-
Kom
17:30
OFK Grbalj
-
Otrant-Olympic
18:00
Internacional Podgorica
-
FK Podgorica
19:00
Iskra Danilovgrad
-
FK Bokelj
Ukrayna 2. Ligi
12:00
32'
Metalurg Zaporizhya
0 - 0
Bukovyna
12:45
FC Dinaz Vyshhorod
-
Khust
13:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
-
Podillya-Khmelintskyi
14:30
Ahrobiznes Volochysk
-
FSC Mariupol
Gürcistan 1. Ligi
14:00
Samtredia
-
Torpedo Kutaisi
18:00
Samgurali Tskhaltubo
-
Dinamo Tiflis
20:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Dinamo Batumi
Bulgaristan 2. Ligi
17:00
Chernomorets Balchik
-
Bdin Vidin
17:00
Dobrudzha Dobrich
-
Maritsa Plovdiv
17:00
Strumska Slava
-
Spartak Varna
17:00
Spartak Pleven
-
Sportist Svoge
17:00
Montana
-
Belasitsa Petrich
17:00
Litex Lovech
-
Chernomorets Burgas
Letonya 1. Ligi
12:00
32'
Ogre United
0 - 2
JDFS Alberts
15:00
Riga FC-2
-
Rezekne
16:00
Saldus SS/Leevon
-
Marupe
19:00
Skanstes SK
-
Super Nova
Arnavutluk 2. Ligi
16:00
Korabi Peshkopi
-
Luzi 2008
Çin 1. Ligi
MS
10:00
Shijiazhuang Gongfu
1 - 0
Heilongjiang Ice City
MS
10:00
Liaoning Shenyang Urban
2 - 1
Jiangxi Lushan
MS
10:30
Shanghai Jiading Huilong
1 - 1
Qingdao Red Lions
Hırvatistan 2. Ligi
15:00
Dubrava
-
Croatia Zmijavci
18:00
Sibenik
-
Solin
18:00
Vukovar 91
-
Dugopolje
Yunanistan Süper Ligi 2
15:00
Olympiakos II
-
Diagoras
16:00
Levadiakos
-
Makedonikos Neapolis
16:00
Larisa
-
Niki Volos
Slovakya 2. Ligi
15:00
FK Spisska Nova Ves
-
Slavoj Trebisov
16:00
Komarno
-
FC Samorin
17:30
FK Humenne
-
FC Petrzalka
17:30
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Puchov
17:30
Tatran Presov
-
Povazska Bystrica
17:30
Malzenice
-
Dolny Kubin
Sırbistan 1. Ligi
17:00
Smederevo 1924
-
Radnicki Sremska Mitrovica
17:00
FK Indija
-
Tekstilac Odzaci
San Marino 1. Ligi
16:00
Domagnano
-
Tre Fiori
16:00
Cailungo
-
S.P. La Fiorita
16:00
Tre Penne
-
SS Virtus
16:00
S.S. Murata
-
FC Fiorentino
16:00
Faetano
-
Cosmos
Makedonya 1. Ligi
17:00
FK Bregalnica Stip
-
Rabotnicki
Şili Primera Ligi
MS
03:30
Unión La Calera
0 - 1
Everton De Vina
22:00
Cobresal
-
Deportivo Nublense
00:30
Universidad Catolica
-
Colo Colo
Rusya 1. Ligi
MS
07:00
SKA-Khabarovsk
3 - 0
Yenisey Krasnoyarsk
11:30
İY
Tyumen
0 - 2
Neftekhimik
16:00
Akron Togliatti
-
PFC Kuban Krasnodar
16:00
FC Leningradets
-
Sokol Saratov
17:00
Alaniya Vladikavkaz
-
Volgar Astrakhan
17:00
Shinnik
-
Dinamo Makhachkala
17:00
Kamaz
-
Chernomorets N.
18:00
Torpedo Moskova
-
Arsenal Tula
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
Paradou AC
-
MC El Bayadh
Andorra Premier Ligi
21:30
CE Carroi
-
CF Atletic America
Lüksemburg Ulusal Ligi
19:00
FC Mondercange
-
FC Progres Niedercorn
19:00
US Mondorf
-
Union Titus Petange
19:00
Differdange 03
-
Swift Hesperange
19:00
Jeunesse Esch
-
Marisca Mersch
Faroe Adaları 1. Ligi
20:30
Klaksvik
-
B68 Toftir
Çekya 2. Ligi
11:15
60'
MFK Vyskov
0 - 0
Zbrojovka Brno
18:00
FK Pribram
-
FC Silon Taborsko
18:00
SK Lisen
-
Sigma Olomouc B
Polonya 1. Ligi
16:00
GKS Tychy
-
Resovia Rzeszow
18:30
Gornik Leczna
-
Lechia Gdansk
21:00
Odra Opole
-
Chrobry Glogow
Güney Kıbrıs 2. Ligi
16:30
Peyia 2014
-
Enosis Paralimni
16:30
Digenis Ypsonas
-
Olympiakos Nicosia
16:30
ASIL Lysi
-
Ayia Napa
16:30
ENAD
-
Ermis Aradippou
16:30
PAEEK
-
Digenis
16:30
Akritas Chloraka
-
Ahironas/Onisilos
16:30
Xylotympou
-
MEAP Nisou
16:30
Omonia 29is Maiou
-
Omonia Aradippou
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Ararat II
-
FC Urartu II
15:00
Shirak II
-
Mika Yerevan
Makedonya 2. Ligi
17:00
Kamenica-Sasa
-
FK Novaci
17:00
Pelister
-
FK Ohrid Lihnidos
17:00
Aresimi
-
Besa Doberdoll
17:00
FK Skopje
-
Teteks
17:00
Vardar Negotino
-
Bashkimi
17:00
Karaorman Struga
-
Pobeda Prilep
17:00
FK Kozuv Gevgelija
-
Osogovo Kocani
17:00
Detonit Plachkovica
-
Belasica
Almanya 3. Ligi
15:00
Erzgebirge Aue
-
Unterhaching
15:00
1860 Münih
-
Saarbrücken
15:00
Dynamo Dresden
-
Viktoria Köln
15:00
Hallescher FC
-
SC Verl
15:00
Lübeck
-
Borussia Dortmund II
17:30
Ingolstadt 04
-
MSV Duisburg
İtalya Serie C Ligi
19:30
Fiorenzuola
-
Padova
19:30
Vicenza Virtus
-
Trento
19:30
Triestina
-
Novara
19:30
AC Renate
-
Giana Erminio
19:30
Pro Patria
-
Virtus Verona
19:30
Pro Vercelli
-
Arzignano Valchiampo
19:30
Lumezzane
-
Mantova
19:30
Atalanta U23
-
Pro Sesto
19:30
U.S. Pergolettese
-
Albinoleffe
19:30
Legnago Salus
-
Alessandria
Primera Division RFEF
17:00
Real Sociedad B
-
Fuenlabrada
18:00
Sabadell
-
Cornella
19:00
Algeciras
-
Antequera
19:00
Teruel
-
Sestao River
20:00
Deportivo La Coruna
-
Cultural Leonesa
21:00
Atletico Sanluqueno
-
Recreativo Huelva
21:00
Real Madrid B (Castilla)
-
Alcoyano
21:00
Rayo Majadahonda
-
SD Tarazona
İsveç 1. Ligi
13:00
Friska Viljor
-
United IK Nordic
14:00
FC Rosengard
-
Onsala
14:00
AFC Eskilstuna
-
Assyriska
17:00
Oskarshamns AIK
-
Torslanda IK
17:00
IF Karlstad
-
FC Stockholm Internazionale
17:00
Sollentuna FK
-
FBK Karlstad
17:00
Eskilsminne
-
Jönköpings Södra
17:00
Lunds BK
-
Trollhattan
Norveç 2. Ligi
14:00
Lysekloster
-
FK Arendal
15:00
Gjøvik-Lyn
-
Strindheim
15:00
Vard Haugesund
-
Sotra
15:00
Brattvag
-
Notodden
16:00
Stjordals Blink
-
Follo
17:00
Fløy
-
Kvik Halden
Galler 2. Ligi
16:00
Llanidloes Town
-
Bangor 1876
16:30
Abergavenny Town
-
Caerau (Ely)
16:30
Abertillery Bluebirds
-
Afan Lido
16:30
Cambrian & Clydach Vale
-
Trefelin
16:30
Carmarthen Town
-
Llantwit Major F.C.
16:30
Cwmbran Celtic
-
Goytre United
16:30
Baglan Dragons
-
Pontardawe Town
16:30
Taff's Well
-
Ammanford
Danimarka 1. Ligi
15:00
Hobro
-
Fredericia
İsviçre Challenge Ligi
19:00
Vaduz
-
Wil
Malta 1. Ligi
15:00
Hamrun Spartans
-
Santa Lucia
15:00
Gzira United
-
Birkirkara
17:15
Sliema Wanderers
-
Naxxar Lions
17:15
Marsaxlokk FC
-
Floriana
Kazakistan Premier Ligi
12:00
28'
FC Zhenis
0 - 0
FC Turan
12:00
34'
Kaisar Kyzylorda
0 - 0
Atyrau
14:30
Ordabasy Shymkent
-
Kyzylzhar
17:00
Kairat Almaty
-
Aktobe Lento
İngiltere Ulusal Ligi
14:15
Altrincham
-
Oxford City
14:15
Barnet
-
Kidderminster Harriers
14:15
Boreham Wood
-
Ebbsfleet United
14:15
Chesterfield
-
Maidenhead United
14:15
Dagenham & Redbridge
-
Aldershot Town
14:15
Dorking Wanderers
-
Hartlepool United
14:15
Eastleigh
-
FC Halifax Town
14:15
Gateshead
-
Bromley
14:15
Oldham Athletic
-
Wealdstone
14:15
Solihull Moors
-
York City
14:15
Southend United
-
Rochdale
14:15
Woking
-
AFC Fylde
İskoçya 1. Ligi
17:00
Falkirk
-
Kelty Hearts
17:00
FC Edinburgh
-
Annan Athletic
17:00
Montrose
-
Hamilton
17:00
Stirling Albion
-
Queen of the South
19:30
Cove Rangers
-
Alloa Athletic
İskoçya 2. Ligi
17:00
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Spartans
17:00
Clyde
-
Stenhousemuir
17:00
Elgin City
-
Peterhead
17:00
Forfar Athletic
-
East Fife
17:00
Stranraer
-
Dumbarton
Belçika 2. Ligi
16:00
Anderlecht II
-
Club Brugge II
Finlandiya Kupası
14:30
KaPa 1924
-
KePS
20:00
IPS Edustus
-
Mikkelin Kissat
İrlanda 1. Ligi
21:30
Cork City
-
Longford Town
21:30
Longford Town
-
Cork City
Finlandiya Ykkönen Ligi
16:00
Kokkolan Palloveikot
-
Vaajakoski
16:00
Rovaniemi
-
JJK Jyvaskyla
16:00
EPS
-
Vasa IFK
İskoçya Kupası
14:30
Aberdeen
-
Celtic
Finlandiya Veikkausliiga
15:00
Helsinki
-
Mariehamn
16:15
Lahti
-
Haka
18:30
VPS Vaasa
-
Gnistan
İngiltere 1. Ligi
16:00
Northampton Town
-
Exeter City
17:00
Blackpool
-
Barnsley
17:00
Bolton Wanderers
-
Port Vale
17:00
Bristol Rovers
-
Peterborough United
17:00
Burton Albion
-
Reading
17:00
Cambridge United
-
Derby County
17:00
Carlisle United
-
Wycombe Wanderers
17:00
Charlton Athletic
-
Shrewsbury Town
17:00
Cheltenham Town
-
Lincoln City
17:00
Leyton Orient
-
Fleetwood Town
17:00
Portsmouth
-
Wigan Athletic
İngiltere 2. Ligi
14:30
Crewe Alexandra
-
Wrexham
17:00
Doncaster Rovers
-
Barrow
17:00
Morecambe
-
Forest Green Rovers
17:00
Walsall
-
Bradford City
17:00
Grimsby Town
-
Swindon Town
17:00
Harrogate Town
-
Milton Keynes Dons
17:00
Mansfield Town
-
Gillingham
17:00
Newport County
-
Salford City
17:00
Notts County
-
Colchester United
17:00
Stockport County
-
Accrington Stanley
17:00
Sutton United
-
Crawley Town
17:00
Tranmere Rovers
-
AFC Wimbledon
Hollanda Keuken Kampioen Ligi
17:30
ADO Den Haag
-
FC Eindhoven
19:45
Maastricht
-
Willem II
22:00
Groningen
-
Cambuur
Norveç 1. Ligi
17:00
Levanger
-
Kongsvinger
17:00
Raufoss
-
Bryne
17:00
Ranheim
-
Asane
17:00
Egersunds
-
Aalesund
17:00
Start
-
Sandnes
17:00
Sogndal
-
Moss
19:00
Lyn
-
Valerenga
İsveç Allsvenskan Ligi
16:00
Sirius
-
IFK Varnamo
16:00
Göteborg
-
Norrköping
18:30
Malmö
-
Vasteras SK
İsveç Superettan Ligi
14:00
Skovde AIK
-
Trelleborgs FF
14:00
Sandvikens IF
-
Östers IF
16:00
Utsiktens BK
-
Sundsvall
16:00
Östersunds FK
-
Örgryte IS
Portekiz 2. Ligi
13:00
Penafiel
-
Pacos Ferreira
16:00
Uniao Torreense
-
Uniao Leiria
17:30
Santa Clara
-
Tondela
İskoçya Şampiyonluk Ligi
17:00
Arbroath
-
Greenock Morton
17:00
Dundee United
-
Ayr United
17:00
Dunfermline
-
Queens Park
17:00
Partick Thistle
-
Airdrieonians
Japonya J-1 Ligi
MS
08:00
Sagan Tosu
4 - 2
Kashima Antlers
MS
08:00
Hokkaido Consadole Sapporo
1 - 1
Sanfrecce Hiroshima
MS
08:00
Kyoto Sanga
0 - 1
Albirex Niigata
MS
09:00
Avispa Fukuoka
2 - 2
Jubilo Iwata
MS
09:00
Shonan Bellmare
0 - 1
Vissel Kobe
MS
10:00
Urawa Red Diamonds
0 - 1
Gamba Osaka
MS
10:00
Kawasaki Frontale
0 - 0
Tokyo Verdy
Brezilya Serie B
MS
03:00
Operario PR
1 - 0
Avai FC
21:30
Chapecoense
-
Ituano FC
22:30
Santos
-
Paysandu
23:00
Amazonas
-
Sport Recife
00:00
Ceara SC
-
Goias
Avusturya 1. Ligi
15:30
Stripfing
-
Dornbirn
İzlanda Premier Ligi
17:00
HK Kopavogs
-
FH
19:15
KR Reykjavik
-
Fram Reykjavik
19:15
FH
-
HK Kopavogs
Litvanya A Lyga
15:00
Kauno Zalgiris
-
Suduva
18:00
Siauliai
-
DFK Dainava
Arnavutluk 1. Ligi
16:00
Laçi
-
Egnatia
19:00
Partizani
-
Dinamo Tirana
19:00
Teuta
-
Vllaznia
Avustralya 1. Ligi
MS
08:30
Western Sydney Wanderers
1 - 2
Melbourne City
MS
10:30
Melbourne Victory
0 - 0
Brisbane Roar
12:45
Macarthur FC
-
Sydney FC
Azerbaycan Premier Ligi
15:30
Karabağ
-
Kabala
18:00
Zire İ.K
-
Neftçi Bakü
Japonya J-2 Ligi
MS
08:00
Montedio Yamagata
2 - 1
Ehime FC
MS
08:00
Fujieda MYFC
0 - 1
Tokushima Vortis
MS
08:00
Fagiano Okayama
2 - 0
Roasso Kumamoto
MS
08:00
Shimizu S-Pulse
3 - 2
Vegalta Sendai
MS
08:00
Ventforet Kofu
4 - 1
Thespakusatsu Gunma
Macaristan 2. Ligi
13:30
Nyiregyhaza Spartacus
-
Vasas Budapeşte
Polonya Ekstraklasa
16:00
Pogon Szczecin
-
Piast Gliwice
18:30
Ruch Chorzow
-
Widzew Lodz
21:00
KGHM Zaglebie Lubin
-
Jagiellonia Bialystok
Arjantin Primera B Ligi
19:00
Deportivo Madryn
ERT
Chaco For Ever
19:00
Atlanta
-
Almagro
21:00
Club Atlecio Estudiantes
-
All Boys
21:30
Defensores Unidos
-
Defensores De Belgrano
01:00
CA Colon
-
Temperley
02:00
Talleres Remedios
-
Tristan Suárez
Slovakya Süper Ligi
16:30
Zeleziarne Podbrezova
-
Zilina
19:00
Dunajska Streda
-
Ruzomberok
19:00
Zemplin Michalovce
-
MFK Skalica
19:00
Zlate Moravce
-
Dukla Banska Bystrica
Slovenya 1. Ligi
16:00
NK Radomlje
-
Mura
18:30
Olimpija Ljubljana
-
Aluminij
Estonya 1. Ligi
12:30
4'
FC Nomme United
0 - 1
JK Tallinna Kalev
14:30
Paide Linnameeskond
-
Tartu JK Tammeka
17:00
Tallinna FCI Levadia
-
Pärnu JK Vaprus
Güney Afrika PSL
16:00
Lamontville Golden Arrows
-
Royal AM
18:00
Sekhukhune United
-
Cape Town Spurs
18:30
Orlando Pirates
-
AmaZulu
21:00
SuperSport United
-
Chippa United
Bosna Hersek 1. Ligi
14:30
Siroki Brijeg
-
Igman Konjic
17:00
Sloga Doboj
-
Zrinjski
21:45
Sarajevo
-
Borac
Brezilya Serie C
23:00
Remo
-
Volta Redonda
23:00
Tombense
-
EC Sao Jose
01:30
Ypiranga Erechim
-
CSA
01:30
Caxias
-
Athletic Club
Çekya 1. Ligi
16:00
Karvina
-
Bohemians 1905
16:00
Jablonec
-
Trinity Zlin
16:00
Sparta Prag
-
Banik Ostrava
19:00
Teplice
-
Ceske Budejovice
Moldova 1. Ligi
16:00
Sparta Selemet
-
Victoria Bardar
16:00
Speranta Drochia
-
Floresti
16:00
Univer Oguzsport
-
Saxan Gagauz Yeri
18:00
CSF Balti
-
FC Petrocub Hincesti
Ukrayna Premier Ligi
15:30
Chernomorets O.
-
Kryvbas Kryvyi Rih
18:00
Vorskla
-
Kolos Kovalivka
Romanya Liga 1
15:00
CSM Politehnica Iasi
-
FC Voluntari
17:30
FC U Craiova 1948
-
Dinamo Bükreş
20:30
FCSB
-
Rapid Bükreş
İsrail 1. Ligi
17:00
Maccabi Tel Aviv
-
Hapoel Haifa
18:00
Maccabi Netanya
-
Hapoel Jerusalem
18:00
Bnei Sakhnin
-
Maccabi Bnei Raina
20:00
Maccabi Petah Tikva
-
Hapoel Tel Aviv
20:00
Maccabi Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
Macaristan 1. Ligi
15:30
Puskas Akademia FC
-
Paksi FC
18:00
Ferencvaros
-
Kisvarda FC
20:30
Diosgyor
-
Debreceni
Belarus 1. Ligi
14:00
FC Minsk
-
Naftan
16:00
Arsenal Dzyarzhynsk
-
Shakhtyor Soligorsk
18:00
Slavia Mozyr
-
Dinamo Brest
Bulgaristan 1. Ligi
15:15
Pirin Blagoevgrad
-
Cherno More Varna
17:45
Hebar 1918
-
Ludogorets Razgrad
20:15
Levski Sofya
-
Beroe
Sırbistan Süper Ligi
15:00
Radnicki Kragujevac
-
Cukaricki
16:00
FK TSC Backa Topola
-
Vojvodina
19:00
Kızıl Yıldız
-
Partizan
Hırvatistan 1. Ligi
18:00
NK Osijek
-
Istra 1961
20:00
Slaven Belupo
-
Hajduk Split
Güney Kıbrıs 1. Ligi
19:00
AEZ Zakakiou
-
Karmiotissa
19:30
Apollon Limassol
-
AEL Limassol
Kuzey İrlanda Premier Ligi
17:00
Cliftonville
-
Glentoran
17:00
Coleraine
-
Crusaders
17:00
Ballymena United
-
Newry City AFC
17:00
Dungannon Swifts
-
Glenavon
17:00
Carrick Rangers
-
Loughgall
B.A.E Premier Ligi
17:00
Hatta
-
Emirates
19:30
Al-Wahda
-
Ajman
Danimarka 2. Ligi
15:00
Aarhus Fremad
-
Nykobing FC
15:00
HIK (Hellerup)
-
Thisted
15:00
Skive
-
Brabrand
Romanya Liga 2
11:00
77'
Chindia Targoviste
0 - 0
CSA Steaua Bucuresti
11:00
77'
CSM Slatina
1 - 0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:00
79'
CS Tunari
1 - 2
Concordia Chiajna
11:00
77'
Ceahlaul Piatra-Neamt
4 - 0
CSM Alexandria
11:00
78'
Metaloglobus
0 - 1
Unirea Dej
11:00
74'
FC Arges Pitesti
0 - 0
CSM Resita
12:30
2'
Corvinul Hunedoara
0 - 0
CS Mioveni
NON Lig Premier
17:00
Chatham Town
-
Horsham
17:00
AFC Sudbury
-
Long Eaton United
17:00
Hanwell Town
-
Hungerford Town
17:00
Harrow Borough
-
Tiverton Town
17:00
Hayes & Yeading United
-
Salisbury FC
17:00
Hendon
-
Gosport Borough
17:00
Plymouth Parkway
-
Walton & Hersham
17:00
Poole Town
-
Didcot Town
17:00
Sholing
-
Swindon Super Marine
17:00
Winchester City
-
Beaconsfield Town
17:00
AFC Telford United
-
Berkhamsted FC
17:00
Basingstoke
-
Dorchester Town
IPT
Alvechurch
-
Nuneaton Borough
17:00
Barwell
-
Redditch United
17:00
Halesowen Town
-
St Ives Town
17:00
Kettering Town
-
Coalville Town
17:00
Leiston
-
Leamington
17:00
Needham Market
-
Mickleover FC
17:00
Stamford
-
Hitchin Town
17:00
Stourbridge
-
Royston Town
17:00
Chesham United
-
Bracknell Town
17:00
AFC Totton
-
Merthyr Town
17:00
Hastings United
-
Enfield Town
17:00
Folkestone Invicta
-
Dulwich Hamlet
17:00
Carshalton Athletic
-
Billericay Town
17:00
Concord Rangers
-
Whitehawk
17:00
Cheshunt
-
Canvey Island
17:00
Potters Bar Town
-
Hornchurch
17:00
Cray Wanderers
-
Bognor Regis Town
17:00
Kingstonian
-
Haringey Borough
17:00
Lewes
-
Hashtag United
17:00
Margate
-
Wingate & Finchley
17:00
Bamber Bridge
-
Whitby Town
17:00
Worksop Town
-
Warrington Rylands
17:00
Bradford PA
-
Gainsborough Trinity
17:00
Guiseley
-
United Of Manchester
17:00
Hyde United
-
Matlock Town
17:00
Ilkeston Town
-
Morpeth Town
IPT
Lancaster City
-
Marske United F.C.
17:00
Macclesfield FC
-
Workington
17:00
Marine
-
Atherton Collieries
17:00
Radcliffe FC
-
Basford United
17:00
Stafford Rangers
-
Ashton United
17:00
Stratford Town
-
Bromsgrove Sporting
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
21:30
Argentinos Juniors
-
Defensa y Justicia
00:30
Estudiantes
-
Barracas Central
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
MS
09:30
Sutherland Sharks
1 - 2
Manly United
12:00
30'
St George Saints
1 - 0
Hills United FC
12:15
16'
St George City
0 - 0
Central Coast II
İsveç 2. Ligi
13:00
Kiruna FF
-
Umea FC Akademi
14:00
Osteraker United FK
-
Dalkurd FF
14:00
Frösö IF
-
Bodens BK
14:00
Stenungsunds IF
-
Ahlafors IF
14:00
Vanersborgs FK
-
Vanersborgs IF
14:00
Bergdalens IK
-
Jonsereds IF
15:00
Lucksta
-
Taftea IK
15:00
Ytterhogdals
-
Gottne
15:00
Bergnasets AIK
-
Team TG FF
15:00
Skelleftea
-
Algarna
15:00
Husqvarna FF
-
Laholms FK
15:00
Simrishamn
-
Österlen FF
15:00
Rappe GoIF
-
FK Karlskrona
15:00
IFK Trelleborg
-
Kristianstads
17:00
Nyköpings
-
IFK Haninge
17:00
FOC Farsta
-
Falu
17:00
IK Franke
-
Kungsangens IF
18:00
FC Gute
-
Viggbyholms IK
Brezilya Amapaense
22:00
Trem
-
Santos AP
Burundi Lig A
14:00
Magara Young Boys
-
BS Dynamic
16:00
Olympic Star
-
Flambeau du Centre
16:00
Le Messager Ngozi
-
Musongati FC
16:00
Aigle Noir
-
LLB Amasipiri
16:00
Telaviv FC
-
Kayanza United
16:30
Bumamuru
-
Tigre Noir
Amerika 1. Ligi
22:00
Union Omaha
-
Charlotte Independence
01:00
Richmond Kickers
-
Spokane Velocity
02:30
Chattanooga Red Wolves
-
Northern Colorado
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura
MS
05:00
Escorpiones de Belen
4 - 4
Marineros de Puntarenas
23:00
AD Sarchi
-
Uruguay de Coronado
Avustralya NPL Batı
MS
10:00
Western Knights
3 - 3
Olympic Kingsway SC
MS
10:00
Floreat Athena
2 - 0
Stirling Lions
MS
10:00
Balcatta
3 - 1
Inglewood United
MS
10:00
Perth RedStar FC
2 - 3
Fremantle City
MS
10:00
Bayswater City
5 - 2
Perth Glory II
MS
10:00
Armadale
1 - 1
Perth SC
Avustralya NPL Güney
MS
08:30
Campbelltown City
0 - 4
Adelaide Comets
MS
10:30
Adelaide Raiders
3 - 2
FK Beograd
Avustralya NPL Kuzey
08:30
Edgeworth Eagles
ERT
Adamstown Rosebuds
09:30
Cooks Hill United
ERT
Lake Macquarie City FC
10:30
Valentine FC
ERT
Newcastle Olympic
Japonya J-3 Ligi
MS
08:00
Iwate Grulla Morioka
1 - 1
FC Ryukyu
MS
08:00
Matsumoto Yamaga
2 - 1
Kamatamare Sanuki
Avustralya NPL Queensland
11:00
73'
Redlands United
1 - 4
Queensland Lions
11:15
58'
Wynnum Wolves
0 - 2
Moreton City Excelsior
11:30
İY
Peninsula Power
1 - 2
SC Wanderers
Avustralya NPL Başkent
MS
08:00
Cooma Tigers FC
2 - 2
Canberra Croatia
MS
08:00
O'Connor Knights
2 - 1
Tuggeranong United
Güney Kore 3. Ligi
MS
08:00
Daegu II
1 - 4
Siheung Citizen
MS
08:00
Chuncheon FC
2 - 0
Ulsan Citizen
MS
08:00
Busan Kyotong
2 - 3
Gimhae
Güney Afrika 1. Ligi
16:00
Univ. of Pretoria
-
Magesi FC
16:00
JDR Stars
-
Venda FC
16:00
Upington City
-
Black Leopards
16:00
Baroka FC
-
Casric Stars
16:00
Platinum City Rovers
-
Milford
Avusturya Amatör Ligi
13:45
Altach II
-
Pinzgau Saalfelden
16:00
Wolfurt
-
SK Bischofshofen
17:00
SV Austria Salzburg
-
SC Röthis
17:00
Union Gurten
-
SC Weiz
17:00
FC Mauerwerk
-
SC Wiener Viktoria
18:00
Dornbirner SV
-
SPG Silz/Mötz
18:00
SC Imst
-
Wals Grünau
18:00
St. Johann
-
Kufstein
18:00
Hohenems
-
Rot Weiss Rankweil
20:00
St. Anna
-
Lask Linz (A)
Honduras 1. Ligi
MS
04:00
CD Victoria
0 - 1
UPNFM
00:00
CD Marathon
-
Real Espana
02:15
CD Real Sociedad
-
CD Vida
CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
TP Mazembe
-
Al Ahli
22:00
Esperance Tunis
-
Mamelodi Sundowns
Tayland Premier Ligi
14:00
BG Pathum United
-
Chonburi
14:30
Police Tero
-
Uthai Thani
15:00
Khon Kaen United
-
Trat FC
16:00
Ratchaburi
-
Buriram United
Fas Premier Ligi
19:00
Ittihad Tanger
-
FUS Rabat
21:00
Mouloudia Oujda
-
Chabab Mohammedia
23:00
Wydad Casablanca
-
Hassania Agadir
Endonezya Süper Ligi
11:00
77'
Persik Kediri
0 - 1
Persita Tangerang
11:00
77'
Persib Bandung
2 - 1
Persebaya Surabaya
15:00
PSS Sleman
-
Dewa United
15:00
Bali United
-
Bhayangkara
Bolivya Premier - Apertura
00:30
Universitario de Vinto
-
The Strongest
Hong Kong 1. Ligi
MS
10:00
Wofoo Tai Po
0 - 0
Kitchee
MS
10:00
Southern District
0 - 2
Sham Shui Po
13:00
Lee Man FC
-
Hong Kong FC
Angola 1. Ligi
17:00
Bravos do Maquis
-
Kabuscorp SC
17:00
Uniao de Malanje
-
C.R.D. Libolo
17:00
Sagrada Esperanca
-
CD Lunda Sul
17:30
Academica do Lobito
-
Petro Atletico Luanda
Gana Premier Ligi
18:00
Legon Cities FC
-
Hearts of Oak
18:00
Karela United FC
-
Accra Lions FC
Polonya 2. Ligi
13:30
Olimpia Grudziadz
-
Wisla Pulawy
18:30
Sandecja Nowy Sacz
-
Hutnik Krakow
Finlandiya Kakkonen Ligi
13:00
Ilves-Kissat
-
SexyPöxyt
14:00
OTP
-
Kuopion Elo
15:00
MyPa Myllykoski
-
PPJ
16:00
NJS
-
Reipas
16:00
FC Futura
-
Pepo
16:00
JBK
-
JS Hercules
16:00
HJS Akatemia
-
Tampereen Pallo-Veikot
17:00
JPS
-
GBK
17:00
Esbo
-
Inter Turku II
17:00
VJS
-
Honka
17:30
FC Kiffen
-
Atlantis II
18:00
OPS
-
Narpes Kraft
19:00
SJK Akatemia II
-
TP-47
19:30
Tampere United
-
Ilves II
Almanya Regionalliga
14:00
FC Eilenburg
-
FSV Zwickau
14:00
Phönix Lübeck
-
Eintracht Norderstedt
14:30
ZFC Meuselwitz
-
Altglienicke
15:00
FC Bocholt
-
Rot-Weiss Ahlen
15:00
TSV Havelse
-
Weiche Flensburg
15:00
Wuppertaler SV
-
Fortuna Düsseldorf II
15:00
Paderborn 07 II
-
Alemannia Aachen
15:00
Wegberg-Beeck
-
SC Wiedenbrück
15:00
Borussia Mönchengladbach II
-
FC Gutersloh
15:00
FC Köln II
-
Velbert
15:00
Düren Merzenich
-
Fortuna Köln
15:00
Türkgücü Münih
-
Nürnberg II
15:00
TSV Aubstadt
-
Illertissen
15:00
Greuther Fürth II
-
Vilzing
15:00
Ansbach
-
Bayern Münih II
15:00
Eintracht Bamberg
-
SV Schalding-Heining
15:00
SGV Freiberg
-
Hessen Kassel
15:00
FC Astoria Walldorf
-
Mainz 05 II
15:00
Bahlinger SC
-
VfR Aalen
15:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
-
Hoffenheim II
15:00
FC 08 Homburg
-
TuS Koblenz
15:00
Kickers Offenbach
-
TSG Balingen
17:00
Greifswalder FC
-
Chemie Leipzig
18:00
Kilia Kiel
-
Hamburger SV II
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
17:00
Spennymoor Town
-
King's Lynn Town
17:00
Banbury United
-
Tamworth
17:00
Scarborough Athletic
-
Alfreton Town
17:00
Rushall Olympic
-
Warrington Town
17:00
Peterborough Sports
-
Chorley
17:00
Hereford
-
Boston United
17:00
Gloucester City
-
Scunthorpe United
17:00
Farsley Celtic
-
Buxton
17:00
Chester
-
Darlington
17:00
Blyth Spartans
-
Brackley Town
17:00
Bishop's Stortford
-
Curzon Ashton
17:00
Worthing
-
Weston Super Mare
17:00
Aveley
-
Bath City
17:00
Weymouth
-
Farnborough
17:00
Torquay United
-
Havant & Waterlooville
17:00
Tonbridge Angels
-
St.Albans City
17:00
Taunton Town
-
Hemel Hempstead Town
17:00
Slough Town
-
Welling United
17:00
Maidstone United
-
Hampton & Richmond
17:00
Dover Athletic
-
Yeovil Town
17:00
Dartford
-
Truro City
17:00
Chippenham Town
-
Chelmsford City
17:00
Braintree Town
-
Eastbourne Borough
17:00
South Shields
-
Southport
Tacikistan 1. Ligi
16:00
Barkchi Hisor
-
FC Khatlon
18:00
CSKA Pomir Dushanbe
-
Ravshan
18:00
Istiqlol Dushanbe
-
Kuktosh
Meksika Premier Ligi - Clausura
MS
04:00
Mazatlan FC
0 - 2
FC Juarez
MS
06:00
Atletico San Luis
1 - 5
Toluca
MS
06:00
Club Tijuana
3 - 1
Puebla
02:00
Leon
-
Monterrey
Kosta Rika Primera - Clausura
01:00
Municipal Perez Zeledon
-
Municipal Grecia
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
Atletico Bucaramanga
2 - 3
Boyaca Chico
00:00
Deportivo Pereira
-
Millonarios
02:00
Junior
-
Once Caldas
Paraguay 1. Ligi - Apertura
MS
03:30
2 de Mayo
0 - 2
Cerro Porteno
00:30
Sportivo Ameliano
-
General Caballero JLM
03:00
Libertad
-
Sportivo Trinidense
Uruguay Primera - Apertura
16:00
Danubio
-
Cerro Largo
21:00
Boston River
-
Penarol
00:00
Club Nacional
-
Rampla Juniors
02:30
Deportivo Maldonado
-
Miramar Misiones
Şili Primera B Ligi
19:30
Magallanes
-
San Marcos De Arica
22:00
Deportes Temuco
-
San Luis de Quillota
AFC U23 Asya Kupası
16:00
Malezya U23
-
Vietnam U23
18:30
Kuveyt U23
-
Özbekistan U23
Amerika Şampiyonluk Ligi
23:00
Loudoun United
-
Louisville City
23:00
Detroit City FC
-
Oakland Roots
00:00
Hartford Athletic
-
San Antonio FC
01:00
FC Tulsa
-
Charleston Battery
02:00
Miami FC
-
Birmingham Legion
02:00
North Carolina FC
-
New Mexico United
02:30
Tampa Bay Rowdies
-
El Paso Locomotive
03:00
Colorado Springs Switchbacks
-
Indy Eleven
03:00
Memphis 901 FC
-
Monterey Bay
03:00
Las Vegas Lights FC
-
Rhode Island FC
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
14:30
Barcelona (K)
-
Chelsea (K)
20:00
Olympique Lyon (K)
-
Paris St Germain (K)
Belarus 2. Ligi
13:00
BATE II
-
Ostrovets
15:00
Bumprom
-
Belshina Bobruisk
17:00
Slonim 2017
-
Volna
19:00
Dinamo Minsk II
-
FC Baranovichi
Hindistan Süper Ligi
17:00
Goa
-
Chennaiyin
Peru Primera - Apertura
MS
04:00
Cienciano
0 - 2
Deportivo Garcilaso
21:00
CD Los Chankas
-
Sport Huancayo
23:30
ADT
-
Universidad Cesar Vallejo
23:30
Carlos Mannucci
-
Universidad Tecnica Cajamarca
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
03:00
H&H Export Sebaco
-
Indigenas de Matagalpa
Çin Kupası
MS
09:00
Shanghai Changning
2 - 0
Jiangxi Dark Horse
MS
09:00
Jiangsu Nan Dongsheng
1 - 1
Langfang Glory City
MS
09:00
Shanghai Segenda
1 - 1
Ganzhou Ruishi
MS
09:30
Shanxi Xiangyu
1 - 4
Beijing Institute of Technology
MS
10:00
Dezhou Haishan
1 - 3
Tai'an Tiankuang
MS
10:00
Changchun Xidu
0 - 5
Shaanxi Union
MS
10:00
Dalian K'un City
3 - 2
Quanzhou Yassin
MS
10:00
Qianxinan Xu Fengtang
1 - 4
Shenzhen Juniors
MS
10:30
Shenzhen Jixiang
3 - 1
Guangxi Lanhang
MS
10:30
Xian Ronghai
0 - 4
Guangdong GZ-Power
14:30
Guangxi Bushan
-
Rizhao Yuqi
Çekya 3. Ligi
11:15
60'
Motorlet Prag
0 - 2
Jiskra Domazlice
11:15
59'
Tatran Bohunice
0 - 1
Uhersky Brod
11:30
İY
Prepere
1 - 0
Sparta Kolin
15:30
Prestice
-
Kraluv Dvur
17:00
Slovan Rosice
-
Frydek-Mistek
18:00
Arsenal Ceska Lipa
-
Pardubice II
18:00
Slovan Velvary
-
SK Zapy
19:00
Slavia Karlovy Vary
-
Sokol Hostoun
Nijerya Premier Ligi
16:00
Kwara United
-
Akwa United
18:00
Abia Warriors
-
Bayelsa United
CANLI SKORLAR