Almanya 2. Bundesliga

02.03 21:15
482
Ingolstadt
-
1860 München
-

Arjantin Premier Lig

02.03 23:00
487
CA Sarmiento
-
Atletico Aldosivi
-
02.03 00:14
464
1 Argentinos Juniors
Defensa y Justicia 2
1-0
02.03 02:35
467
3 Belgrano Cordoba
River Plate 3
0-0
02.03 00:17
465
1 1 Racing Club
Temperley 3
2-0

Arjantin Prim B Metro

02.03 22:00
 
Villa San Carlos
-
Acassuso
-

Arjantin Prim C Metro

02.03 22:00
 
Deportivo Laferrere
-
Dock Sud
-
02.03 22:00
 
Lujan
-
Central Cordoba
-
02.03 22:00
 
San Miguel
-
San Martin Burzaco
-

Arjantin Reserve Lig

02.03 00:15
 
Belgrano Cordoba Res.
-
River Plate Res.
-
02.03 14:00
 
Sarmiento Res.
-
Aldosivi Res.
-

Avustralya Victoria 1.Lig

02.03 11:30
 
Kingston City
-
Box Hill United
-

Azerbaycan Reserve Lig

02.03 12:00
 
İnter Bakı Res.
-
Simurq Res.
-

Bahreyn 2.Lig

02.03 17:30
 
Al Ahli
-
Sitra
-
02.03 17:30
 
Al Ittihad
-
Al Najma
-
02.03 17:30
 
Budaiya
-
Al Tadamun Buri
-
02.03 17:30
 
Isa Town
-
Al Ittifaq Maqaba
-

Barbados Premier Lig

02.03 02:00
 
Rendezvous
-
Brittons Hill
-
02.03 00:12
 
Weymouth Wales
Notre Dame
0-0

Belçika Reserve Pro Lig Şampiyonluk Turu

02.03 20:30
 
Anderlecht Res.
-
Genk Res.
-
02.03 20:30
 
Kortrijk Res.
-
Lokeren Res.
-
02.03 20:30
 
Lierse Res.
-
Zulte-Waregem Res.
-
02.03 20:30
 
Standard Liege Res.
-
Club Brugge Res.
-

Belçika Reserve Pro Lig Küme Düşme Turu

02.03 21:00
 
Cercle Brugge Res.
-
Westerlo Res.
-
02.03 20:30
 
KV Oostende Res.
-
Gent Res.
-
02.03 20:30
 
Mechelen Res.
-
Sporting Charleroi Res.
-
02.03 20:30
 
Mouscron-Peruwelz Res.
-
Waasland-Beveren Res.
-

Bolivya LFPB Clausura

02.03 01:00
 
Oriente Petrolero
San Jose
2-0

Brezilya Amazonense 1.Tur

02.03 21:30
 
Operario AM
-
Nacional AM
-

Bulgaristan A PFG

02.03 15:30
 
Botev Plovdiv
-
Marek Dupnitza
-

CONCACAF U17 Grup Aşamaları Grup A

02.03 22:30
 
Jamaika U17
-
Guatemala U17
-

Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi

02.03 14:00
 
Bohemians 1905 U21
-
Pribram U21
-
02.03 14:00
 
Ceske Budejovice U21
-
Slavia Praha U21
-
02.03 15:00
 
Hradec Kralove U21
-
Banik Ostrava U21
-
02.03 15:30
 
Mlada Boleslav U21
-
Teplice U21
-
02.03 15:00
 
Slovacko U21
-
Varnsdorf U21
-
02.03 14:00
 
Slovan Liberec U21
-
Zbrojovka Brno U21
-
02.03 14:00
 
Sparta Praha U21
-
Taborsko U21
-
02.03 14:30
 
Viktoria Plzen U21
-
Dukla Praha U21
-
02.03 14:30
 
Znojmo U21
-
Vysocina Jihlava U21
-

Danimarka Süperlig

02.03 20:00
477
Esbjerg
-
Aalborg
-

Danimarka Reserve Lig 2.Tur Grup 1

02.03 15:00
 
OB Res.
-
Lyngby Res.
-

Danimarka Reserve Lig Şampiyonluk Turu

02.03 18:00
 
Midtjylland Res.
-
Silkeborg Res.
-

Ermenistan 1.Lig

02.03 12:00
 
Ararat II
-
Shirak II
-
02.03 12:00
 
Mika II
-
Alashkert II
-
02.03 12:00
 
Pyunik II
-
Gandzasar II
-

Filistin West Bank Ligi

02.03 17:00
 
Ahli Al-Khalil
-
Shabab Dora
-
02.03 17:00
 
Jabal Al Mukaber
-
Markz Balata
-
02.03 17:00
 
Thagafi Tulkarem
-
Shabab Al Khaleel
-

Finlandiya Suomen Kupası 3.Tur

02.03 20:00
 
MPS/Atletico Malmi
-
NuPS
-

Fransa 2.Lig

02.03 21:30
483
Auxerre
-
Angers
-

Guam 1.Lig

02.03 11:00
 
Quality Distributors
-
IT&E/IP&E
0-0
02.03 11:00
 
Quality Distributors
IT&E/IP&E
-

Gürcistan Reserve Lig

02.03 13:00
 
Dila Res.
-
Torpedo Kutaisi Res.
-
02.03 13:00
 
Merani Martvili Res.
-
Spartaki Tskhinvali Res.
-
02.03 13:00
 
Metalurgi Rustavi Res.
-
Zugdidi Res.
-
02.03 13:00
 
Sioni Res.
-
Dinamo Tbilisi Res.
-
02.03 13:00
 
WIT Georgia Res.
-
Samtredia Res.
-
02.03 13:00
 
Zestafoni Res.
-
Chikhura Res.
-

Hindistan Santhosh Kupası Final Turu Grup A

02.03 02:00
 
Maharashtra
-
Services
-

Hindistan Santhosh Kupası Final Turu Grup B

02.03 02:00
 
Kerala
-
Goa FC
-

Hollanda Eerste Divisie

02.03 20:00
478
Achilles 29
-
Telstar
-

Hollanda Beloften Lig A

02.03 19:30
 
Jong AZ
-
Jong Heerenveen
-
02.03 19:30
 
Jong Feyenoord
-
Jong Willem II
-
02.03 19:30
 
Jong Vitesse
-
Jong Almere City
-
02.03 19:30
 
Jong VVV/Helmond Sport
-
Jong Sparta
-

Hollanda Beloften Lig B

02.03 19:30
 
Jong PEC Zwolle
-
Jong De Graafschap
-
02.03 19:30
 
Jong Utrecht
-
Jong ADO Den Haag
-
02.03 19:30
 
Jong Volendam
-
Jong Groningen
-

Hollanda Beloften Lig C

02.03 19:30
 
Jong Brabant United
-
Jong Roda JC
-
02.03 19:30
 
Jong Fortuna Sittard
-
Jong Go Ahead Eagles
-
02.03 19:30
 
Jong Heracles
-
Jong NAC
-

Honduras Ulusal Lig Clausura

02.03 00:07
 
Motagua
Real Espana
0-2
02.03 00:00
 
CD Olimpia
CD Victoria
-
02.03 00:00
 
Platense
Honduras Progreso
-
02.03 00:00
 
Real Espana
CD Real Sociedad
-

İngiltere Conference N / S Kuzey

02.03 21:45
 
Hyde
-
Solihull Moors
-

İngiltere Non League Premier Isthmian

02.03 21:45
 
Billericay Town
-
Margate
-

İngiltere Non League Premier Kuzey

02.03 21:45
 
Curzon Ashton
-
Belper Town
-

İngiltere U21 Premier Lig 1

02.03 21:00
 
Liverpool U21
-
Chelsea U21
-
02.03 14:00
 
Tottenham Hotspur U21
-
Everton U21
-

İngiltere U21 Premier Lig 2

02.03 21:00
 
Blackburn Rovers U21
-
Brighton & Hove Alb. U21
-
02.03 21:00
 
Middlesbrough U21
-
Wolverhampton U21
-

İngiltere U21 Professional Development Lig

02.03 21:00
 
Cardiff City U21
-
Coventry City U21
-
02.03 15:00
 
Nottingham Forest U21
-
Sheffield United U21
-

İngiltere Manchester Senior Kupası Yarı Final

02.03 21:00
 
Bolton Wanderers CC
-
Manchester United CC
-

İngiltere Gençler Birliği Kupası Kuzey 3.Tur

02.03 02:00
 
Carlisle United U18
-
Doncaster Rovers U18
-

İskoçya Development Lig

02.03 16:00
 
Celtic U20
-
Aberdeen U20
-
02.03 20:00
 
St. Mirren U20
-
Dunfermline Athletic U20
-

İskoçya Development Lig 2 Doğu

02.03 21:30
 
Alloa Athletic U20
-
Forfar Athletic U20
-

İskoçya Development Lig 2 Batı

02.03 02:00
 
Dumbarton U20
Greenock Morton U20
-
02.03 21:30
 
Queen of the South U20
-
Clyde U20
-
02.03 22:00
 
Queens Park U20
-
Annan Athletic U20
-

İspanya Primera Lig

02.03 21:45
485
Celta Vigo
-
Elche
-

İsrail Ligat HaAl

02.03 19:45
 
Maccabi Haifa
-
Maccabi Netanya
-

İsrail Liga Leumit

02.03 18:00
 
Hakoah Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
-
02.03 19:00
 
Hapoel Rishon LeZion
-
Bnei Yehuda
-
02.03 18:00
 
Ironi Ramat HaSharon
-
Hapoel Ramat Gan
-

İsrail Liga Alef Güney

02.03 18:00
 
Sektzia Nes Tziona
-
Shikun HaMizrah
-

İsveç U21 Ligi Superettan U21 Kuzey

02.03 18:00
 
AFC United U21
-
Brommapojkarna U21
-

İsviçre Challenge Lig

02.03 20:45
 
Winterthur
-
FC Schaffhausen
-

İtalya Serie A

02.03 21:45
484
Roma
-
Juventus
-

İtalya Lega Pro 1 Grup B

02.03 21:45
 
Reggiana
-
Santarcangelo
-

Kayman Adaları CIFA Premier Lig

02.03 00:00
 
Bodden Town
-
Sunset FC
-
02.03 02:00
 
Cayman Athletic
-
George Town
-
02.03 02:00
 
Elite
-
Scholars International
-

Kolombiya Primera A Apertura

02.03 00:58
 
1 Deportivo Cali
Millonarios 3
3-1
02.03 02:59
 
3 Santa Fe
Cortulua Tulua 4
2-0

Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano

02.03 00:03
 
CS Cartagines
Santos de Guapiles
0-1
02.03 00:05
 
CS Herediano
Uruguay De Coronado
0-1
02.03 02:03
 
UCR
Deportivo Saprissa
1-0

Litvanya A Ligi

02.03 19:30
 
Zalgiris Vilnius
-
Utenis Utena
-

Lübnan Kupa Yarı Final

02.03 11:00
 
Al Ansar
-
Tripoli SC
-
02.03 11:00
 
Shabab Al Sahel
-
Al Nejmeh
-

Makedonya 1.Lig

02.03 15:00
 
Renova
-
Metalurg Skopje
-

Makedonya 2.Lig

02.03 15:00
 
Mladost CD
-
Vrapciste
-

Meksika Liga MX Clausura

02.03 01:02
466
3 Guadalajara
Monterrey 7 1
1-0

Meksika Ascenso MX Clausura

02.03 00:59
 
Altamira FC
Necaxa 2
0-0

Myanmar Ulusal Lig

02.03 16:00
 
Ayeyawady United
-
Yadanarbon
-

Paraguay Profesyonel Lig Apertura

02.03 01:11
 
Sportivo Luqueno
Rubio Nu
1-0

Polonya Ekstraklasa

02.03 19:00
474
Pogon Szczecin
-
Gornik Leczna
-

Portekiz Premier Lig

02.03 22:00
486
Belenenses
-
Pacos Ferreira
-

Romanya 1.Lig

02.03 20:30
481
Rapid Bucarest
-
Viitorul Constanta
-
02.03 18:00
472
Targu Mureş
-
Ceahlaul
-

Rusya Kupa Çeyrek Final

02.03 18:00
471
CSKA Moscow
-
Krylya Sovetov
-
02.03 19:00
475
Kuban Krasnodar
-
Mordovia Saransk
-

Saint Kitts ve Nevis Premier Lig

02.03 00:30
 
Village Superstars
-
St. Pauls United
-

Singapur S-Lig

02.03 13:30
 
Albirex Niigata S
-
Tampines Rovers
-
02.03 13:30
 
Young Lions
-
Hougang United
-

Somali 1.Lig

02.03 14:30
 
Dekedda
-
Heegan
-

Suudi Arabistan Şampiyonlar Kupası Son 16

02.03 14:50
 
Alwadi Al Akhdar
-
Al Ittifaq
-

Suudi Arabistan Prens Kupası

02.03 14:50
 
Al Faisaly U20
-
Al Ittihad U20
-
02.03 14:35
 
Al Khaleej U20
-
Al Fateh U20
-
02.03 15:10
 
Al Orubah U20
-
Al Taawon U20
-
02.03 14:35
 
Al Raed U20
-
Al Ahli U20
-
02.03 14:45
 
Al Shoalah U20
-
Al Shabab U20
-
02.03 14:35
 
Hajer U20
-
Al Hilal U20
-
02.03 15:00
 
Najran U20
-
Al Nassr U20
-

Şili Premier Lig Clausura

02.03 01:02
 
2 Union La Calera
Huachipato 3
0-1

Şili Primera B Clausura 2.Tur

02.03 00:02
 
CD Everton
Iberia 2
2-1
02.03 22:30
 
Santiago Morning
-
Copiapo
-

Türkiye Spor Toto Süper Lig

02.03 20:00
479
Trabzonspor
-
Karabükspor
-

Türkiye PTT 1. Lig

02.03 19:00
476
Adanaspor
-
Samsunspor
-

Venezuela Premier Lig Clausura

02.03 00:41
 
Zamora
Tucanes
2-0

Venezuela İkinci Lig Clausura

02.03 21:30
 
Margarita
-
Atletico Socopo
-

Venezuela U20 Grup 2

02.03 22:00
 
Carabobo U20
-
Aragua U20
-

Yunanistan Süper Lig

02.03 19:30
 
Olympiakos
Asteras Tripolis
-

Yunanistan Futbol Ligi Notios

02.03 15:00
 
Apollon Smirnis
-
Iraklis Psachna
-
02.03 16:00
 
Panegialios
-
Chania
-
02.03 15:00
 
Trachones
-
Acharnaikos
-

Yunanistan Futbol Ligi Voreios

02.03 15:00
 
AE Larissa
-
Aiginiakos
-
02.03 18:00
 
Olympiakos Volos
-
Lamia
-

Arjantin Premier Lig

02.03 00:14
464
1 Argentinos Juniors
Defensa y Justicia 2
1-0
02.03 02:35
467
3 Belgrano Cordoba
River Plate 3
0-0
02.03 00:17
465
1 1 Racing Club
Temperley 3
2-0

Barbados Premier Lig

02.03 00:12
 
Weymouth Wales
Notre Dame
0-0

Bolivya LFPB Clausura

02.03 01:00
 
Oriente Petrolero
San Jose
2-0

Honduras Ulusal Lig Clausura

02.03 00:07
 
Motagua
Real Espana
0-2

Kolombiya Primera A Apertura

02.03 00:58
 
1 Deportivo Cali
Millonarios 3
3-1
02.03 02:59
 
3 Santa Fe
Cortulua Tulua 4
2-0

Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano

02.03 00:03
 
CS Cartagines
Santos de Guapiles
0-1
02.03 00:05
 
CS Herediano
Uruguay De Coronado
0-1
02.03 02:03
 
UCR
Deportivo Saprissa
1-0

Meksika Liga MX Clausura

02.03 01:02
466
3 Guadalajara
Monterrey 7 1
1-0

Meksika Ascenso MX Clausura

02.03 00:59
 
Altamira FC
Necaxa 2
0-0

Paraguay Profesyonel Lig Apertura

02.03 01:11
 
Sportivo Luqueno
Rubio Nu
1-0

Şili Premier Lig Clausura

02.03 01:02
 
2 Union La Calera
Huachipato 3
0-1

Şili Primera B Clausura 2.Tur

02.03 00:02
 
CD Everton
Iberia 2
2-1

Venezuela Premier Lig Clausura

02.03 00:41
 
Zamora
Tucanes
2-0

Almanya 2. Bundesliga

02.03 21:15
482
Ingolstadt
-
1860 München
-

Arjantin Premier Lig

02.03 23:00
487
CA Sarmiento
-
Atletico Aldosivi
-

Arjantin Prim B Metro

02.03 22:00
 
Villa San Carlos
-
Acassuso
-

Arjantin Prim C Metro

02.03 22:00
 
Deportivo Laferrere
-
Dock Sud
-
02.03 22:00
 
Lujan
-
Central Cordoba
-
02.03 22:00
 
San Miguel
-
San Martin Burzaco
-

Arjantin Reserve Lig

02.03 14:00
 
Sarmiento Res.
-
Aldosivi Res.
-

Avustralya Victoria 1.Lig

02.03 11:30
 
Kingston City
-
Box Hill United
-

Azerbaycan Reserve Lig

02.03 12:00
 
İnter Bakı Res.
-
Simurq Res.
-

Bahreyn 2.Lig

02.03 17:30
 
Al Ahli
-
Sitra
-
02.03 17:30
 
Al Ittihad
-
Al Najma
-
02.03 17:30
 
Budaiya
-
Al Tadamun Buri
-
02.03 17:30
 
Isa Town
-
Al Ittifaq Maqaba
-

Belçika Reserve Pro Lig Şampiyonluk Turu

02.03 20:30
 
Anderlecht Res.
-
Genk Res.
-
02.03 20:30
 
Kortrijk Res.
-
Lokeren Res.
-
02.03 20:30
 
Lierse Res.
-
Zulte-Waregem Res.
-
02.03 20:30
 
Standard Liege Res.
-
Club Brugge Res.
-

Belçika Reserve Pro Lig Küme Düşme Turu

02.03 21:00
 
Cercle Brugge Res.
-
Westerlo Res.
-
02.03 20:30
 
KV Oostende Res.
-
Gent Res.
-
02.03 20:30
 
Mechelen Res.
-
Sporting Charleroi Res.
-
02.03 20:30
 
Mouscron-Peruwelz Res.
-
Waasland-Beveren Res.
-

Brezilya Amazonense 1.Tur

02.03 21:30
 
Operario AM
-
Nacional AM
-

Bulgaristan A PFG

02.03 15:30
 
Botev Plovdiv
-
Marek Dupnitza
-

CONCACAF U17 Grup Aşamaları Grup A

02.03 22:30
 
Jamaika U17
-
Guatemala U17
-

Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi

02.03 14:00
 
Bohemians 1905 U21
-
Pribram U21
-
02.03 14:00
 
Ceske Budejovice U21
-
Slavia Praha U21
-
02.03 15:00
 
Hradec Kralove U21
-
Banik Ostrava U21
-
02.03 15:30
 
Mlada Boleslav U21
-
Teplice U21
-
02.03 15:00
 
Slovacko U21
-
Varnsdorf U21
-
02.03 14:00
 
Slovan Liberec U21
-
Zbrojovka Brno U21
-
02.03 14:00
 
Sparta Praha U21
-
Taborsko U21
-
02.03 14:30
 
Viktoria Plzen U21
-
Dukla Praha U21
-
02.03 14:30
 
Znojmo U21
-
Vysocina Jihlava U21
-

Danimarka Süperlig

02.03 20:00
477
Esbjerg
-
Aalborg
-

Danimarka Reserve Lig 2.Tur Grup 1

02.03 15:00
 
OB Res.
-
Lyngby Res.
-

Danimarka Reserve Lig Şampiyonluk Turu

02.03 18:00
 
Midtjylland Res.
-
Silkeborg Res.
-

Ermenistan 1.Lig

02.03 12:00
 
Ararat II
-
Shirak II
-
02.03 12:00
 
Mika II
-
Alashkert II
-
02.03 12:00
 
Pyunik II
-
Gandzasar II
-

Filistin West Bank Ligi

02.03 17:00
 
Ahli Al-Khalil
-
Shabab Dora
-
02.03 17:00
 
Jabal Al Mukaber
-
Markz Balata
-
02.03 17:00
 
Thagafi Tulkarem
-
Shabab Al Khaleel
-

Finlandiya Suomen Kupası 3.Tur

02.03 20:00
 
MPS/Atletico Malmi
-
NuPS
-

Fransa 2.Lig

02.03 21:30
483
Auxerre
-
Angers
-

Guam 1.Lig

02.03 11:00
 
Quality Distributors
-
IT&E/IP&E
-

Gürcistan Reserve Lig

02.03 13:00
 
Dila Res.
-
Torpedo Kutaisi Res.
-
02.03 13:00
 
Merani Martvili Res.
-
Spartaki Tskhinvali Res.
-
02.03 13:00
 
Metalurgi Rustavi Res.
-
Zugdidi Res.
-
02.03 13:00
 
Sioni Res.
-
Dinamo Tbilisi Res.
-
02.03 13:00
 
WIT Georgia Res.
-
Samtredia Res.
-
02.03 13:00
 
Zestafoni Res.
-
Chikhura Res.
-

Hollanda Eerste Divisie

02.03 20:00
478
Achilles 29
-
Telstar
-

Hollanda Beloften Lig A

02.03 19:30
 
Jong AZ
-
Jong Heerenveen
-
02.03 19:30
 
Jong Feyenoord
-
Jong Willem II
-
02.03 19:30
 
Jong Vitesse
-
Jong Almere City
-
02.03 19:30
 
Jong VVV/Helmond Sport
-
Jong Sparta
-

Hollanda Beloften Lig B

02.03 19:30
 
Jong PEC Zwolle
-
Jong De Graafschap
-
02.03 19:30
 
Jong Utrecht
-
Jong ADO Den Haag
-
02.03 19:30
 
Jong Volendam
-
Jong Groningen
-

Hollanda Beloften Lig C

02.03 19:30
 
Jong Brabant United
-
Jong Roda JC
-
02.03 19:30
 
Jong Fortuna Sittard
-
Jong Go Ahead Eagles
-
02.03 19:30
 
Jong Heracles
-
Jong NAC
-

İngiltere Conference N / S Kuzey

02.03 21:45
 
Hyde
-
Solihull Moors
-

İngiltere Non League Premier Isthmian

02.03 21:45
 
Billericay Town
-
Margate
-

İngiltere Non League Premier Kuzey

02.03 21:45
 
Curzon Ashton
-
Belper Town
-

İngiltere U21 Premier Lig 1

02.03 21:00
 
Liverpool U21
-
Chelsea U21
-
02.03 14:00
 
Tottenham Hotspur U21
-
Everton U21
-

İngiltere U21 Premier Lig 2

02.03 21:00
 
Blackburn Rovers U21
-
Brighton & Hove Alb. U21
-
02.03 21:00
 
Middlesbrough U21
-
Wolverhampton U21
-

İngiltere U21 Professional Development Lig

02.03 21:00
 
Cardiff City U21
-
Coventry City U21
-
02.03 15:00
 
Nottingham Forest U21
-
Sheffield United U21
-

İngiltere Manchester Senior Kupası Yarı Final

02.03 21:00
 
Bolton Wanderers CC
-
Manchester United CC
-

İskoçya Development Lig

02.03 16:00
 
Celtic U20
-
Aberdeen U20
-
02.03 20:00
 
St. Mirren U20
-
Dunfermline Athletic U20
-

İskoçya Development Lig 2 Doğu

02.03 21:30
 
Alloa Athletic U20
-
Forfar Athletic U20
-

İskoçya Development Lig 2 Batı

02.03 21:30
 
Queen of the South U20
-
Clyde U20
-
02.03 22:00
 
Queens Park U20
-
Annan Athletic U20
-

İspanya Primera Lig

02.03 21:45
485
Celta Vigo
-
Elche
-

İsrail Ligat HaAl

02.03 19:45
 
Maccabi Haifa
-
Maccabi Netanya
-

İsrail Liga Leumit

02.03 18:00
 
Hakoah Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
-
02.03 19:00
 
Hapoel Rishon LeZion
-
Bnei Yehuda
-
02.03 18:00
 
Ironi Ramat HaSharon
-
Hapoel Ramat Gan
-

İsrail Liga Alef Güney

02.03 18:00
 
Sektzia Nes Tziona
-
Shikun HaMizrah
-

İsveç U21 Ligi Superettan U21 Kuzey

02.03 18:00
 
AFC United U21
-
Brommapojkarna U21
-

İsviçre Challenge Lig

02.03 20:45
 
Winterthur
-
FC Schaffhausen
-

İtalya Serie A

02.03 21:45
484
Roma
-
Juventus
-

İtalya Lega Pro 1 Grup B

02.03 21:45
 
Reggiana
-
Santarcangelo
-

Litvanya A Ligi

02.03 19:30
 
Zalgiris Vilnius
-
Utenis Utena
-

Lübnan Kupa Yarı Final

02.03 11:00
 
Al Ansar
-
Tripoli SC
-
02.03 11:00
 
Shabab Al Sahel
-
Al Nejmeh
-

Makedonya 1.Lig

02.03 15:00
 
Renova
-
Metalurg Skopje
-

Makedonya 2.Lig

02.03 15:00
 
Mladost CD
-
Vrapciste
-

Myanmar Ulusal Lig

02.03 16:00
 
Ayeyawady United
-
Yadanarbon
-

Polonya Ekstraklasa

02.03 19:00
474
Pogon Szczecin
-
Gornik Leczna
-

Portekiz Premier Lig

02.03 22:00
486
Belenenses
-
Pacos Ferreira
-

Romanya 1.Lig

02.03 20:30
481
Rapid Bucarest
-
Viitorul Constanta
-
02.03 18:00
472
Targu Mureş
-
Ceahlaul
-

Rusya Kupa Çeyrek Final

02.03 18:00
471
CSKA Moscow
-
Krylya Sovetov
-
02.03 19:00
475
Kuban Krasnodar
-
Mordovia Saransk
-

Singapur S-Lig

02.03 13:30
 
Albirex Niigata S
-
Tampines Rovers
-
02.03 13:30
 
Young Lions
-
Hougang United
-

Somali 1.Lig

02.03 14:30
 
Dekedda
-
Heegan
-

Suudi Arabistan Şampiyonlar Kupası Son 16

02.03 14:50
 
Alwadi Al Akhdar
-
Al Ittifaq
-

Suudi Arabistan Prens Kupası

02.03 14:50
 
Al Faisaly U20
-
Al Ittihad U20
-
02.03 14:35
 
Al Khaleej U20
-
Al Fateh U20
-
02.03 15:10
 
Al Orubah U20
-
Al Taawon U20
-
02.03 14:35
 
Al Raed U20
-
Al Ahli U20
-
02.03 14:45
 
Al Shoalah U20
-
Al Shabab U20
-
02.03 14:35
 
Hajer U20
-
Al Hilal U20
-
02.03 15:00
 
Najran U20
-
Al Nassr U20
-

Şili Primera B Clausura 2.Tur

02.03 22:30
 
Santiago Morning
-
Copiapo
-

Türkiye Spor Toto Süper Lig

02.03 20:00
479
Trabzonspor
-
Karabükspor
-

Türkiye PTT 1. Lig

02.03 19:00
476
Adanaspor
-
Samsunspor
-

Venezuela İkinci Lig Clausura

02.03 21:30
 
Margarita
-
Atletico Socopo
-

Venezuela U20 Grup 2

02.03 22:00
 
Carabobo U20
-
Aragua U20
-

Yunanistan Futbol Ligi Notios

02.03 15:00
 
Apollon Smirnis
-
Iraklis Psachna
-
02.03 16:00
 
Panegialios
-
Chania
-
02.03 15:00
 
Trachones
-
Acharnaikos
-

Yunanistan Futbol Ligi Voreios

02.03 15:00
 
AE Larissa
-
Aiginiakos
-
02.03 18:00
 
Olympiakos Volos
-
Lamia
-
powered by maçkolik

Türkiye’den ve Dünya’dan canlı maç sonuçları (haftasonu, dün, bugün oynanan) futbol maç skorları Mynet Spor hızıyla sizlerle.
iddaa.mynet.com canlı sonuçlardaki veriler; iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri mackolik.com'dan sağlanmaktadır ve bilgilendirme amaçlıdır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir