Almanya Bundesliga

27.02 21:30
146
Bayern München
Köln 1
79 '
2-1

Almanya 2. Bundesliga

27.02 19:30
112
2 1 Bochum
FSV Frankfurt 1
1-0
27.02 19:31
113
2 Darmstadt 98
Braunschweig 3
0-0
27.02 19:31
114
3 Kaiserslautern
Greuther Fürth 2
1-0

Almanya 3. Lig

27.02 20:00
115
1 Holstein Kiel
Rot-Weiss Erfurt 2
1-0

Almanya Bölgesel Lig Batı

27.02 20:34
 
Köln II
Bochum II
2-1
27.02 20:31
 
Rot-Weiss Essen
Kray
0-0
27.02 20:30
 
Sportfreunde Siegen
Viktoria Köln
-

Almanya Bölgesel Lig Güney Batı

27.02 20:00
 
Homburg
Kickers Offenbach
-

Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu

27.02 20:00
 
Meuselwitz
Wacker Nordhausen
0-1
27.02 20:00
 
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena
0-0

Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

27.02 19:30
 
Röchling Völklingen
-
Hertha Wiesbach
-

Almanya Oberliga Hamburg

27.02 20:30
 
Victoria Hamburg
-
Meiendorfer SV
-

Almanya Oberliga Niedersachsen

27.02 21:00
 
Drochtersen / Assel
-
TB Uphusen
-

Almanya Oberliga Nordost-Nord

27.02 20:30
 
Malchower SV
-
Luckenwalde
-

Almanya Oberliga Nordost-Süd

27.02 20:00
 
Union Sandersdorf
-
Markranstadt
-

Almanya Oberliga Mittelrhein

27.02 21:00
 
Borussia Freialdenhoven
-
Wegberg-Beeck
-

Almanya Kadınlar Bundesliga

27.02 18:59
 
Wolfsburg (K)
Duisburg (K)
3-0

Arjantin Premier Lig

27.02 22:59
153
Arsenal Sarandi
Nueva Chicago
8 '
-

Arjantin Prim B Nacional

27.02 22:08
 
1 Los Andes
Chacarita Juniors
İY
0-0

Arjantin Prim B Metro

27.02 22:01
 
Almagro
Brown De Adrogue
48 '
0-2

Avustralya A-Lig

27.02 10:46
 
1 Melbourne City
Adelaide United 3
0-1

Avustralya NPL Güney Avustralya

27.02 11:49
 
White City Woodville
Adelaide Blue Eagles
1-2

Avustralya NPL Victoria

27.02 11:32
 
Melbourne Knights
Northcote City
0-0
27.02 11:28
 
Port Melbourne
Pascoe Vale
0-0

Avustralya Victoria 1.Lig

27.02 11:30
 
Richmond
-
Dandenong City
-

Avustralya Brisbane Capital Ligi

27.02 12:35
 
Bayside United
Holland Park Hawks
2-1
27.02 12:38
 
Brisbane Knights
North Pine
0-0

Avusturya 1.Lig

27.02 19:31
107
1 Austria Lustenau
FC Liefering 2
1-2
27.02 19:30
108
4 FAC Team für Wien
SV Horn 2
1-1
27.02 19:30
109
1 Kapfenberger SV
Wacker Innsbruck 4
2-0
27.02 21:30
142
2 LASK Linz
St. Pölten 3
80 '
0-0
27.02 19:30
110
1 Mattersburg
Hartberg 6 1
2-0

Avusturya Landesliga Wien

27.02 20:30
 
Ostbahn XI
-
Post SV Wien
-

Azerbaycan Premier Lig

27.02 11:00
 
Araz
AZAL PFK
-

Azerbaycan 1.Lig

27.02 12:00
 
Ağsu
-
Qaradağ Lökbatan
-
27.02 12:00
 
Geyazan
-
Revan Baki
-
27.02 02:00
 
Lokomotiv-Bileceri
-
Şahdağ
-
27.02 12:00
 
Mil-Muğan
-
Shamkir
-
27.02 15:01
 
Neftçala
Turan Tovuz
2-0
27.02 11:00
 
Şuşa
Bakili
0-1
27.02 16:59
 
Zira
Kapaz
0-0

Azerbaycan Reserve Lig

27.02 02:00
 
Araz Res.
-
AZAL Res.
-
27.02 12:00
 
Khazar Lankaran Res.
-
Bakı Res.
-
27.02 12:00
 
Qarabağ Ağdam Res.
-
Qabala Res.
-
27.02 11:00
 
Sumqayıt Res.
-
Neftçi Res.
-

Barbados Premier Lig

27.02 01:00
 
Paradise
-
Rendezvous
-
27.02 03:09
 
UWI Blackbirds
Pinelands United
0-1

Belçika Pro Lig

27.02 21:32
143
1 Standard Liege
Cercle Brugge 2
76 '
0-0

Belçika 2.Lig

27.02 21:32
 
Excelsior Virton
Seresien
78 '
0-0
27.02 21:31
 
Patro Eisden
Dessel Sport
80 '
0-1

Belçika 3.Lig Grup B

27.02 21:30
 
Cappellen
-
La Louviere Centre
-

Belçika Bölgesel Lig Antwerpen

27.02 21:30
 
De Kempen
-
Houtvenne
-

BeNe Lig Normal Sezon

27.02 20:31
 
Club Brugge (K)
Heerenveen (K)
0-2
27.02 21:37
 
Lierse (K)
Twente (K)
78 '
0-0
27.02 20:31
 
PEC Zwolle (K)
ADO Den Haag (K)
0-5
27.02 20:31
 
PSV / Eindhoven (K)
Anderlecht (K)
0-0
27.02 20:31
 
Telstar (K)
Gent (K)
2-0

Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu

27.02 15:27
 
Al Khaleej
Al Urooba
1-1
27.02 15:29
 
Dibba Al Fujairah
Ras Al Khaimah
1-0
27.02 15:38
 
Dubai
Al Thaid 2
0-0

Birleşik Arap Emirlikleri U18 Ligi 2.Tur Şampiyonluk Grubu

27.02 15:35
 
Al Ahli U18
-
Al Wasl U18
-
27.02 15:35
 
Al Ain U18
-
Al Wahda U18
-
27.02 15:35
 
Al Jazira U18
-
Al Fujairah U18
-
27.02 15:35
 
Al Shabab U18
-
Al Shaab U18
-
27.02 15:30
 
Dabba Al Fujairah U18
-
Al Orooba U18
-

Birleşik Arap Emirlikleri U18 Ligi 2.Tur Küme Düşme Grubu

27.02 15:30
 
Al Ittihad Kalba U18
-
Ras Al Khaimah U18
-
27.02 15:35
 
Al Nasr U18
-
Ajman U18
-
27.02 15:30
 
Deba Al Hissin U18
-
Bani Yas U18
-
27.02 15:35
 
Sharjah U18
-
Al Dhaid U18
-

Botsvana Premier Lig

27.02 21:00
 
ECCO City Greens
-
Gaborone United
-
27.02 20:00
 
Nico United
-
Police XI
-
27.02 21:00
 
Orapa United
-
Motlakase Power Dynamos
-

Brezilya Paranaense 1-1.Tur

27.02 00:31
 
Atletico Paranaense
Foz Do Iguaçu
0-1

Brezilya Catarinense 1-1.Tur

27.02 00:29
 
Guarani De Palhoça
Avai 1
2-1

Brezilya Potiguar 1.Tur

27.02 01:00
 
Corintians RN
Globo FC
0-1
27.02 01:00
 
Potiguar Mossoro
ABC FC
0-0

Brezilya Amazonense 1.Tur

27.02 02:00
 
Nacional AM
-
Rio Negro AM
-

Brezilya Cearense 1-2.Tur

27.02 01:25
 
1 Maranguape
Icasa
0-0

Brezilya Pernambucano 1-2.Tur

27.02 00:32
 
Sport Recife
Central SC
0-0

Bulgaristan A PFG

27.02 14:30
 
Cherno More Varna
Slavia Sofia 1
1-0
27.02 16:59
 
Levski Sofia
Haskovo
4-0

Burkino Faso 1.Lig

27.02 20:00
 
Forces Armees
-
Canon du Sud
-

CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu

27.02 19:00
 
BDF XI
-
Young Africans
-
27.02 02:00
 
Kamboi Eagles
-
Chlef
-
27.02 17:00
 
Sahel
-
MC Alger
-

CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu

27.02 12:00
 
Asante Kotoko
-
East End Lions
-
27.02 18:00
 
ASGNN
Stade Malien Bamako
0-0
27.02 02:00
 
Bantu
-
Mangasport
-
27.02 02:00
 
Big Bullets
-
Fomboni Club
-
27.02 02:00
 
Buffles De Borgou
-
Enyimba
-
27.02 02:00
 
CNaPS Sport
-
Gor Mahia
-
27.02 02:00
 
Etoile Filante
-
Pikine
-
27.02 15:30
 
Kabuscorp
-
LLB Academic
-
27.02 17:00
 
Kano Pillars
-
Al-Malakia
-
27.02 02:00
 
Semassi
-
Sony De Ela Nguema
-

Cezayir 1.Lig

27.02 17:02
 
USM Bel Abbes
El Harrach
2-0

Cezayir 2.Lig

27.02 16:00
 
Ain Fakroun
-
US Chaouia
-
27.02 16:00
 
CA Batna
-
USSM Hadjout
-
27.02 16:00
 
RC Relizane
-
Bordj Bou Arreridj
-
27.02 16:00
 
Saida
-
Merouana
-
27.02 15:59
 
AS Khroub
Blida
1-0
27.02 18:02
 
JSM Bejaia
Amal Bou Saada
1-0
27.02 15:58
 
Kolea
Olympique Medea
0-1
27.02 16:07
 
WA Tlemcen
Tadjenant
0-0

Cezayir U21 Ligi 1

27.02 12:00
 
USM Bel Abbes U21
-
El Harrach U21
-

Cezayir U21 Ligi 2

27.02 12:00
 
Ain Fakroun U21
-
US Chaouia U21
-
27.02 12:00
 
CA Batna U21
-
USMM Hadjout U21
-
27.02 15:18
 
JSM Bejaia U21
Amal Bou Saada U21
0-0
27.02 12:16
 
Khroub U21
Blida U21
0-1
27.02 11:59
 
Koléa U21
Olympique Medea U21
0-0
27.02 12:00
 
RC Relizane U21
-
Bordj Bou Arreridj U21
-
27.02 12:00
 
Saida U21
-
Merouana U21
-
27.02 12:20
 
Tlemcen U21
Tadjenant U21
0-0

CONCACAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

27.02 03:05
598
Alajuelense
DC United 2
3-1

CONCACAF U17 Grup Aşamaları Grup A

27.02 22:30
 
Guatemala U17
-
Trinidad ve Tobago U17
-

Copa Libertadores 2.Tur 1.Grup

27.02 03:29
599
2 1 Santa Fe
Colo Colo 2
2-0

Copa Libertadores 2.Tur 4.Grup

27.02 01:15
597
2 Internacional
Universidad Chile 5
1-0

Copa Libertadores 2.Tur 5.Grup

27.02 01:14
596
2 Boca Juniors
Montevideo Wanderers 2
2-1
27.02 03:29
600
3 Zamora
Palestino 4
0-1

Çek Cumhuriyeti Czech Liga

27.02 19:01
103
1 Dukla Prag
Slovan Liberec 4
0-0
27.02 21:15
141
1 Jihlava
Slovacko 1
0-1

Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19

27.02 12:01
 
Slovacko U19
Sigma Olomouc U19
2-0
27.02 14:34
 
Vysocina Jihlava U19
Pribram U19
1-1

Danimarka Süperlig

27.02 19:30
111
5 Vestsjaelland
SonderjyskE 1
0-1

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Şampiyonluk Turu

27.02 19:30
 
Don Bosco
-
Motema Pembe
-

Fiji Ulusal Futbol Ligi

27.02 09:30
 
Nadroga
-
Nadi
-

Filistin West Bank Ligi

27.02 17:30
 
Taraji Wadi Al-Nes
-
Shabab Al Thahrea
-

Finlandiya Suomen Kupası 3.Tur

27.02 17:00
 
AIFK Turku
-
Jazz
-
27.02 19:01
 
1 Tervarit-j JuPa
KajHa Kajaani
1-1

Fransa 1.Lig

27.02 21:32
145
1 Marseille
Caen 2
74 '
1-0

Fransa 2.Lig

27.02 21:00
123
Chateauroux
Nimes
2-0
27.02 21:00
124
Clermont
Valenciennes
0-0
27.02 21:00
125
Creteil
Dijon 1
0-1
27.02 21:00
126
Gazelec Ajaccio
Orleans Loiret
1-0
27.02 21:00
127
Laval
Arles
1-0
27.02 21:00
128
1 Le Havre
Ajaccio
0-1
27.02 21:00
122
Niort
Troyes
1-0
27.02 21:00
129
Tours
Nancy
0-0

Fransa Ulusal Lig

27.02 21:00
 
Avranches
Amiens SC
-
27.02 21:02
 
Luçon
Red Star FC 93
0-1
27.02 21:02
 
Boulogne
RC Strasbourg
0-2
27.02 21:02
 
Bourg-Peronnas
Chambly
2-0
27.02 21:00
 
CA Bastia
SRC Colmar
0-0
27.02 21:01
 
Colomiers
Dunkerque
1-0
27.02 21:02
 
Frejus St-Raphael
Le Poire-Sur-Vie
1-1

Fransız Guyanası Onur Ligi

27.02 01:00
 
Remire
-
Macouria
-

Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu

27.02 21:47
 
Bala Town
Aberystwyth Town
63 '
2-1

Galler Premier Lig Küme Düşme Grubu

27.02 21:47
 
Bangor City
Prestatyn Town
60 '
0-0
27.02 21:46
 
Cefn Druids
Rhyl
64 '
0-1

Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1

27.02 21:33
 
Afan Lido
Penybont
77 '
1-5
27.02 16:00
 
Ton Pentre
-
Taffs Well
-

Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance

27.02 21:30
 
Buckley Town
-
Denbigh Town
-

Güney Afrika PSL

27.02 19:59
 
2 Ajax Cape Town
Chippa United 2
2-0

Güney Afrika 1.Lig

27.02 15:30
 
Cape Town All Stars
-
Vasco Da Gama
-

Hazırlık Ülkeler

27.02 17:03
 
İrlanda Cumhuriyeti U19
Azerbaycan U19 2
2-0

Hazırlık Kulüpler

27.02 19:00
 
Torns
-
FK Karlskrona
-
27.02 19:35
 
Austria Wien II
Sturm Graz II
1-0
27.02 19:00
 
Fredrikstad
Ranheim
0-0
27.02 19:00
 
Heimstetten
Bayern München II
1-0
27.02 20:12
 
Honka
Kiffen
3-1
27.02 20:05
 
IK Sleipner
Motala AIF FK
0-0
27.02 14:00
 
Inter Turku
P-Iirot
1-0
27.02 14:00
 
Odds BK
Valerenga
2-0
27.02 21:32
 
Shelbourne
Shamrock Rovers
78 '
1-1
27.02 21:49
 
Waterford United
Longford Town
62 '
0-1

Hırvatistan 1. HNL

27.02 19:00
102
Istra 1961
Lokomotiva Zagreb
1-0

Hırvatistan 2. HNL

27.02 16:00
 
Gorica
Imotski
1-1

Hindistan I-Lig

27.02 15:03
 
3 Bharat FC
Mumbai FC 1
0-1
27.02 12:59
 
2 Shillong Lajong
Mohun Bagan AC 2
1-2

Hollanda Eredivisie

27.02 21:00
130
1 Dordrecht
Go Ahead Eagles 1
1-1

Hollanda Eerste Divisie

27.02 21:00
131
2 Almere City
Jong PSV 2
1-1
27.02 21:02
132
De Graafschap
Eindhoven 2
0-0
27.02 21:01
133
1 Den Bosch
Telstar 1
0-1
27.02 21:00
137
FC Oss
Fortuna Sittard 1
0-0
27.02 20:59
134
1 Helmond Sport
RKC Waalwijk
2-0
27.02 21:01
135
Jong Ajax
MVV Maastricht
0-3
27.02 20:59
136
NEC Nijmegen
Roda 1
1-0
27.02 21:00
138
3 Sparta Rotterdam
Jong Twente 3
0-1
27.02 21:01
139
Volendam
Emmen 1
2-2
27.02 21:00
140
3 1 VVV-Venlo
Achilles 29 1
1-1

Hong Kong FA Kupası 1.Tur

27.02 14:00
 
Yau Tsim Mong
Wofoo Tai Po
1-2

İskoçya Championship

27.02 21:45
149
Falkirk
Rangers
64 '
1-1

İspanya Primera Lig

27.02 21:45
150
2 Espanyol
Cordoba 1
65 '
1-0

İspanya Tercera Ligi Grup 12

27.02 23:00
 
Estrella
Arucas
7 '
-

İsrail Liga Leumit

27.02 15:02
 
Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Bnei Lod
1-0
27.02 15:01
 
Hapoel Afula
Hapoel Kfar Saba
0-0
27.02 14:01
 
Hapoel Jerusalem
Maccabi Herzliya
1-1
27.02 15:01
 
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Nazareth Illit
0-2
27.02 14:59
 
Maccabi Yavne
Ironi Kiryat Gat 1
1-0

İsrail Liga Alef Kuzey

27.02 12:00
 
Beitar Nahariya
-
Hapoel Asi Gilboa FC
-
27.02 13:00
 
FC Karmiel Safed
-
Hapoel Eran Hadera
-
27.02 13:33
 
Givat Olga
Ironi Nesher
0-0
27.02 13:00
 
Hapoel Herzliya
Hapoel Migdal Haemek
1-0
27.02 13:30
 
1 Maccabi Kiryat Ata
Hap Mejdel Krum
3-1
27.02 13:00
 
Maccabi Maalot Tarshiha
-
Hapoel Beit Shean
-
27.02 13:30
 
Maccabi Tzur Shalom
-
Maccabi Umm Al Fahm
-

İsrail Liga Alef Güney

27.02 13:46
 
Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Azor
0-0
27.02 13:32
 
Hapoel Hod Hasharon
Maccabi Kiryat Malachi
2-1
27.02 13:30
 
Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Shaarayim
0-0
27.02 13:32
 
Hapoel Marmorek
Hapoel Ashkelon
0-0
27.02 14:00
 
Kfar Kasem
Maccabi Ironi Amishav PT
1-2
27.02 13:30
 
Maccabi Beer Sheva
-
Hapoel Kfar Shalem
-
27.02 13:59
 
Maccabi Kabilio Jaffa
H Morasha Ramat HaSharon
1-0

İtalya Serie B

27.02 22:02
151
1 Bologna
Vicenza 1
49 '
0-1
27.02 20:00
117
3 US Latina
Trapani 5
0-0

İtalya Lega Pro 1 Grup A

27.02 20:31
 
Real Vicenza VS
Lumezzane
0-0

İtalya Lega Pro 1 Grup B

27.02 21:48
 
Pisa
Ascoli
61 '
0-0

İzlanda Kadınlar Lig Kupası A

27.02 22:58
 
Fylkir (K)
İBV (K)
9 '
-

İzlanda Kadınlar Faxafloi Kupası Grup B

27.02 22:00
 
Breidablik II (K)
-
Vikingur Olafsvik (K)
-

Katar Yıldızlar Ligi

27.02 15:45
 
1 Al Ahli
Al Shamal 3
2-1
27.02 18:15
 
2 Al Shahaniya
Al Khor
1-1
27.02 18:14
 
2 1 Al Wakrah
Umm Salal 1
0-1
27.02 15:45
 
5 1 Qatar SC
Al Gharafa 1
0-1

Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig

27.02 17:00
 
Digenis Akritas Morphou
-
Ormideia
-
27.02 17:00
 
EN THOI Lakatamia
-
Amathous
-

Kolombiya Primera A Apertura

27.02 01:02
 
3 Aguilas Doradas
Deportivo Cali 3 1
0-0
27.02 03:00
 
4 Atletico Nacional
Patriotas Boyaca 2
1-0

Kuveyt Premier Lig

27.02 15:59
 
Al Jahra
Al Shabab
2-0
27.02 15:59
 
1 Al Sahel
Khaitan
0-1
27.02 18:30
 
Al Yarmouk
Al Salmiyah
0-2

Lübnan Premier Lig

27.02 15:29
 
Tadamon Sour
Al Ahed
1-1
27.02 15:30
 
Al Ansar
Al Nabi Shayth
-
27.02 14:15
 
Shabab Al Ghazieh
Tadamon Sour
-

Lüksemburg National Lig

27.02 20:31
 
Jeunesse Canach
Rumelange
0-1

Lüksemburg Onur Ligi

27.02 21:00
 
Union Kayl-Tetange
-
Rodange
-

Macaristan NB I

27.02 20:03
116
MTK Budapest
Paksi SE
1-1

Macaristan U21 Ligi Küme Düşme Turu

27.02 15:00
 
Pecs U21
-
Videoton U21
-

Makao Premier Lig

27.02 13:00
 
Lai Chi
-
Sporting Macau
-

Malezya FA Kupası 1.Tur

27.02 10:15
 
Hanelang
Kedah
0-1
27.02 14:45
 
MOF FC
Kuala Lumpur
0-1
27.02 14:49
 
Negeri Sembilan
UiTM
1-0
27.02 14:47
 
PBAPP
Sime Darby
1-3
27.02 14:49
 
PDRM
Sabah
3-0
27.02 14:47
 
Sarawak
Kelantan
1-1
27.02 14:45
 
Sungai Ara
MISC
-

Malta 1.Lig

27.02 20:36
 
Zurrieq
Gudja United 1
0-0

Malta 2.Lig

27.02 20:30
 
Hamrun Spartans
-
Ghaxaq
-

Meksika U20 Ligi Clausura

27.02 20:30
 
Morelia U20
-
Chiapas U20
-

Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura

28.02 00:00
 
Millenium
-
Chiriqui Occidente
-

Polonya Ekstraklasa

27.02 21:31
147
3 Cracovia Krakow
Lech Poznan 1
79 '
0-0
27.02 19:00
104
Ruch Chorzow
Lechia Gdansk 3
0-1

Portekiz Premier Lig

27.02 22:30
152
1 Vitoria Guimaraes
Maritimo 2
37 '
-

Romanya 1.Lig

27.02 20:32
121
3 Botosani
Petrolul Ploiesti 6 1
0-0
27.02 18:03
101
2 Concordia Chiajna
Otelul Galati 2
0-0

Ruanda Ulusal Futbol Ligi

27.02 15:30
 
AS Kigali
-
Police FC
-

Slovakya Süper Lig

27.02 20:00
 
Slovan Bratislava
Zilina
0-0

Somali 1.Lig

27.02 14:30
 
Gaadiidka
-
Elman
-

Surinam Eerste Klasse

27.02 01:00
 
PVV
-
Nishan 42 Meerzorg
-

Suudi Arabistan Pro Lig

27.02 15:12
 
1 Al Orubah
Al Ittihad-Jeddah 1
0-0

Suudi Arabistan 1.Lig

27.02 15:06
 
Abha
Al Riyadh
0-0
27.02 14:53
 
Al Feiha
Al Watani
0-0

Suudi Arabistan 2.Lig Grup A

27.02 14:50
 
Al Akhdoud
-
Ohod
-
27.02 14:40
 
Al Badaya
-
Al Taraji
-
27.02 14:35
 
Al Hamadah
-
Al-Muzahmiyya
-
27.02 14:15
 
Al Najoom
-
Wajj
-
27.02 15:05
 
Al Suqoor
-
Al-Oyoon
-

Suudi Arabistan 2.Lig Grup B

27.02 14:40
 
Al Najma
-
Al Adalh
-
27.02 14:30
 
Al Sharq
-
Al Sahel
-
27.02 14:35
 
Al Zulfi
-
Al-Kawkab
-
27.02 14:55
 
Al-Tuhami
-
Al Ansar
-
27.02 14:30
 
Sdoos
-
Dhamk
-

Şili Premier Lig Clausura

27.02 23:30
 
Santiago Wanderers
-
Universidad Concepcion
-

Şili İkinci Lig 4.Tur

28.02 00:00
 
Deportes Valdivia
-
Naval
-

Tayland 2.Lig Bangkok Metro

27.02 14:02
 
Assumption College
Kasetsart
1-0

Trinidad ve Tobago Pro Lig

28.02 00:00
 
St. Anns Rangers
-
Defence Force
-

Türkiye Spor Toto Süper Lig

27.02 20:02
118
2 Galatasaray
Kayseri Erciyesspor 2
1-1

Türkiye PTT 1. Lig

27.02 19:00
105
3 Boluspor
Bucaspor 4
1-0

Türkiye U21 Ligi Süper Lig

27.02 12:01
 
1 Galatasaray U21
Kayseri Erciyesspor U21 2
3-0

Türkiye U21 Ligi 1.Lig

27.02 12:01
 
2 Boluspor U21
Bucaspor U21 1
1-1

Uganda Premier Lig

27.02 15:44
 
Entebbe
Express
0-1
27.02 15:40
 
Lweza
BUL
1-1
27.02 15:30
 
Sadolin Paints
-
Vipers
0-0
27.02 15:30
 
SCVU
Kira Young
-
27.02 15:26
 
Simba
Police
0-0

Ukrayna Premier Lig

27.02 18:59
106
1 Chornomorets Odessa
Illichivets Mariupol 2
0-0

Ukrayna U21 Ligi

27.02 13:01
 
Vorskla U21
Shakhtar Donetsk U21
0-0
27.02 12:59
 
Zorya Luhansk U21
Olimpik Donetsk U21
0-2

Umman Profesyonel Lig

27.02 15:19
 
Al Oruba
Al Suwaiq
0-1
27.02 17:41
 
Al Seeb
Saham
0-1
27.02 16:59
 
Dhufar
Sohar
0-1

Ürdün Pro Lig

27.02 14:58
 
Al Ahli
Al Sareeh
0-1
27.02 17:29
 
Ittihad Al Ramtha
Al Ramtha
0-0

Venezuela Premier Lig Clausura

27.02 01:33
 
Metropolitanos
Estudiantes De Merida
2-0

Yemen 1.Lig

27.02 14:30
 
Al Ittihad
Al Yarmuk Al Rawda
-
27.02 14:30
 
Al Shula Aden
Fhman
-
27.02 14:30
 
Al Wahda Sanaa
Al Shaab Hadramawt
-
27.02 14:30
 
Shabab Al Jeel
Al Helal Al Sahely
-

Almanya Bundesliga

27.02 21:30
 
Bayern München
-
Köln
-

Arjantin Premier Lig

27.02 22:59
 
Arsenal Sarandi
-
Nueva Chicago
-

Arjantin Prim B Nacional

27.02 22:08
 
Los Andes
-
Chacarita Juniors
-

Arjantin Prim B Metro

27.02 22:01
 
Almagro
-
Brown De Adrogue
-

Avusturya 1.Lig

27.02 21:30
 
LASK Linz
-
St. Pölten
-

Belçika Pro Lig

27.02 21:32
 
Standard Liege
-
Cercle Brugge
-

Belçika 2.Lig

27.02 21:32
 
Excelsior Virton
-
Seresien
-
27.02 21:31
 
Patro Eisden
-
Dessel Sport
-

BeNe Lig Normal Sezon

27.02 21:37
 
Lierse (K)
-
Twente (K)
-

Fransa 1.Lig

27.02 21:32
 
Marseille
-
Caen
-

Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu

27.02 21:47
 
Bala Town
-
Aberystwyth Town
-

Galler Premier Lig Küme Düşme Grubu

27.02 21:47
 
Bangor City
-
Prestatyn Town
-
27.02 21:46
 
Cefn Druids
-
Rhyl
-

Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1

27.02 21:33
 
Afan Lido
-
Penybont
-

Hazırlık Kulüpler

27.02 21:32
 
Shelbourne
-
Shamrock Rovers
-
27.02 21:49
 
Waterford United
-
Longford Town
-

İskoçya Championship

27.02 21:45
 
Falkirk
-
Rangers
-

İspanya Primera Lig

27.02 21:45
 
Espanyol
-
Cordoba
-

İspanya Tercera Ligi Grup 12

27.02 23:00
 
Estrella
-
Arucas
-

İtalya Serie B

27.02 22:02
 
Bologna
-
Vicenza
-

İtalya Lega Pro 1 Grup B

27.02 21:48
 
Pisa
-
Ascoli
-

İzlanda Kadınlar Lig Kupası A

27.02 22:58
 
Fylkir (K)
-
İBV (K)
-

Polonya Ekstraklasa

27.02 21:31
 
Cracovia Krakow
-
Lech Poznan
-

Portekiz Premier Lig

27.02 22:30
 
Vitoria Guimaraes
-
Maritimo
-

Almanya 2. Bundesliga

27.02 19:30
112
2 1 Bochum
FSV Frankfurt 1
1-0
27.02 19:31
113
2 Darmstadt 98
Braunschweig 3
0-0
27.02 19:31
114
3 Kaiserslautern
Greuther Fürth 2
1-0

Almanya 3. Lig

27.02 20:00
115
1 Holstein Kiel
Rot-Weiss Erfurt 2
1-0

Almanya Bölgesel Lig Batı

27.02 20:34
 
Köln II
Bochum II
2-1
27.02 20:31
 
Rot-Weiss Essen
Kray
0-0

Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu

27.02 20:00
 
Meuselwitz
Wacker Nordhausen
0-1
27.02 20:00
 
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena
0-0

Almanya Kadınlar Bundesliga

27.02 18:59
 
Wolfsburg (K)
Duisburg (K)
3-0

Avustralya A-Lig

27.02 10:46
 
1 Melbourne City
Adelaide United 3
0-1

Avustralya NPL Güney Avustralya

27.02 11:49
 
White City Woodville
Adelaide Blue Eagles
1-2

Avustralya NPL Victoria

27.02 11:32
 
Melbourne Knights
Northcote City
0-0
27.02 11:28
 
Port Melbourne
Pascoe Vale
0-0

Avustralya Brisbane Capital Ligi

27.02 12:35
 
Bayside United
Holland Park Hawks
2-1
27.02 12:38
 
Brisbane Knights
North Pine
0-0

Avusturya 1.Lig

27.02 19:31
107
1 Austria Lustenau
FC Liefering 2
1-2
27.02 19:30
108
4 FAC Team für Wien
SV Horn 2
1-1
27.02 19:30
109
1 Kapfenberger SV
Wacker Innsbruck 4
2-0
27.02 19:30
110
1 Mattersburg
Hartberg 6 1
2-0

Azerbaycan 1.Lig

27.02 15:01
 
Neftçala
Turan Tovuz
2-0
27.02 11:00
 
Şuşa
Bakili
0-1
27.02 16:59
 
Zira
Kapaz
0-0

Barbados Premier Lig

27.02 03:09
 
UWI Blackbirds
Pinelands United
0-1

BeNe Lig Normal Sezon

27.02 20:31
 
Club Brugge (K)
Heerenveen (K)
0-2
27.02 20:31
 
PEC Zwolle (K)
ADO Den Haag (K)
0-5
27.02 20:31
 
PSV / Eindhoven (K)
Anderlecht (K)
0-0
27.02 20:31
 
Telstar (K)
Gent (K)
2-0

Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu

27.02 15:27
 
Al Khaleej
Al Urooba
1-1
27.02 15:29
 
Dibba Al Fujairah
Ras Al Khaimah
1-0
27.02 15:38
 
Dubai
Al Thaid 2
0-0

Brezilya Paranaense 1-1.Tur

27.02 00:31
 
Atletico Paranaense
Foz Do Iguaçu
0-1

Brezilya Catarinense 1-1.Tur

27.02 00:29
 
Guarani De Palhoça
Avai 1
2-1

Brezilya Potiguar 1.Tur

27.02 01:00
 
Corintians RN
Globo FC
0-1
27.02 01:00
 
Potiguar Mossoro
ABC FC
0-0

Brezilya Cearense 1-2.Tur

27.02 01:25
 
1 Maranguape
Icasa
0-0

Brezilya Pernambucano 1-2.Tur

27.02 00:32
 
Sport Recife
Central SC
0-0

Bulgaristan A PFG

27.02 14:30
 
Cherno More Varna
Slavia Sofia 1
1-0
27.02 16:59
 
Levski Sofia
Haskovo
4-0

CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu

27.02 18:00
 
ASGNN
Stade Malien Bamako
0-0

Cezayir 1.Lig

27.02 17:02
 
USM Bel Abbes
El Harrach
2-0

Cezayir 2.Lig

27.02 15:59
 
AS Khroub
Blida
1-0
27.02 18:02
 
JSM Bejaia
Amal Bou Saada
1-0
27.02 15:58
 
Kolea
Olympique Medea
0-1
27.02 16:07
 
WA Tlemcen
Tadjenant
0-0

Cezayir U21 Ligi 2

27.02 15:18
 
JSM Bejaia U21
Amal Bou Saada U21
0-0
27.02 12:16
 
Khroub U21
Blida U21
0-1
27.02 11:59
 
Koléa U21
Olympique Medea U21
0-0
27.02 12:20
 
Tlemcen U21
Tadjenant U21
0-0

CONCACAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

27.02 03:05
598
Alajuelense
DC United 2
3-1

Copa Libertadores 2.Tur 1.Grup

27.02 03:29
599
2 1 Santa Fe
Colo Colo 2
2-0

Copa Libertadores 2.Tur 4.Grup

27.02 01:15
597
2 Internacional
Universidad Chile 5
1-0

Copa Libertadores 2.Tur 5.Grup

27.02 01:14
596
2 Boca Juniors
Montevideo Wanderers 2
2-1
27.02 03:29
600
3 Zamora
Palestino 4
0-1

Çek Cumhuriyeti Czech Liga

27.02 19:01
103
1 Dukla Prag
Slovan Liberec 4
0-0
27.02 21:15
141
1 Jihlava
Slovacko 1
0-1

Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19

27.02 12:01
 
Slovacko U19
Sigma Olomouc U19
2-0
27.02 14:34
 
Vysocina Jihlava U19
Pribram U19
1-1

Danimarka Süperlig

27.02 19:30
111
5 Vestsjaelland
SonderjyskE 1
0-1

Finlandiya Suomen Kupası 3.Tur

27.02 19:01
 
1 Tervarit-j JuPa
KajHa Kajaani
1-1

Fransa 2.Lig

27.02 21:00
123
Chateauroux
Nimes
2-0
27.02 21:00
124
Clermont
Valenciennes
0-0
27.02 21:00
125
Creteil
Dijon 1
0-1
27.02 21:00
126
Gazelec Ajaccio
Orleans Loiret
1-0
27.02 21:00
127
Laval
Arles
1-0
27.02 21:00
128
1 Le Havre
Ajaccio
0-1
27.02 21:00
122
Niort
Troyes
1-0
27.02 21:00
129
Tours
Nancy
0-0

Fransa Ulusal Lig

27.02 21:02
 
Luçon
Red Star FC 93
0-1
27.02 21:02
 
Boulogne
RC Strasbourg
0-2
27.02 21:02
 
Bourg-Peronnas
Chambly
2-0
27.02 21:00
 
CA Bastia
SRC Colmar
0-0
27.02 21:01
 
Colomiers
Dunkerque
1-0
27.02 21:02
 
Frejus St-Raphael
Le Poire-Sur-Vie
1-1

Güney Afrika PSL

27.02 19:59
 
2 Ajax Cape Town
Chippa United 2
2-0

Hazırlık Ülkeler

27.02 17:03
 
İrlanda Cumhuriyeti U19
Azerbaycan U19 2
2-0

Hazırlık Kulüpler

27.02 19:35
 
Austria Wien II
Sturm Graz II
1-0
27.02 19:00
 
Fredrikstad
Ranheim
0-0
27.02 19:00
 
Heimstetten
Bayern München II
1-0
27.02 20:12
 
Honka
Kiffen
3-1
27.02 20:05
 
IK Sleipner
Motala AIF FK
0-0
27.02 14:00
 
Inter Turku
P-Iirot
1-0
27.02 14:00
 
Odds BK
Valerenga
2-0

Hırvatistan 1. HNL

27.02 19:00
102
Istra 1961
Lokomotiva Zagreb
1-0

Hırvatistan 2. HNL

27.02 16:00
 
Gorica
Imotski
1-1

Hindistan I-Lig

27.02 15:03
 
3 Bharat FC
Mumbai FC 1
0-1
27.02 12:59
 
2 Shillong Lajong
Mohun Bagan AC 2
1-2

Hollanda Eredivisie

27.02 21:00
130
1 Dordrecht
Go Ahead Eagles 1
1-1

Hollanda Eerste Divisie

27.02 21:00
131
2 Almere City
Jong PSV 2
1-1
27.02 21:02
132
De Graafschap
Eindhoven 2
0-0
27.02 21:01
133
1 Den Bosch
Telstar 1
0-1
27.02 21:00
137
FC Oss
Fortuna Sittard 1
0-0
27.02 20:59
134
1 Helmond Sport
RKC Waalwijk
2-0
27.02 21:01
135
Jong Ajax
MVV Maastricht
0-3
27.02 20:59
136
NEC Nijmegen
Roda 1
1-0
27.02 21:00
138
3 Sparta Rotterdam
Jong Twente 3
0-1
27.02 21:01
139
Volendam
Emmen 1
2-2
27.02 21:00
140
3 1 VVV-Venlo
Achilles 29 1
1-1

Hong Kong FA Kupası 1.Tur

27.02 14:00
 
Yau Tsim Mong
Wofoo Tai Po
1-2

İsrail Liga Leumit

27.02 15:02
 
Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Bnei Lod
1-0
27.02 15:01
 
Hapoel Afula
Hapoel Kfar Saba
0-0
27.02 14:01
 
Hapoel Jerusalem
Maccabi Herzliya
1-1
27.02 15:01
 
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Nazareth Illit
0-2
27.02 14:59
 
Maccabi Yavne
Ironi Kiryat Gat 1
1-0

İsrail Liga Alef Kuzey

27.02 13:33
 
Givat Olga
Ironi Nesher
0-0
27.02 13:00
 
Hapoel Herzliya
Hapoel Migdal Haemek
1-0
27.02 13:30
 
1 Maccabi Kiryat Ata
Hap Mejdel Krum
3-1

İsrail Liga Alef Güney

27.02 13:46
 
Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Azor
0-0
27.02 13:32
 
Hapoel Hod Hasharon
Maccabi Kiryat Malachi
2-1
27.02 13:30
 
Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Shaarayim
0-0
27.02 13:32
 
Hapoel Marmorek
Hapoel Ashkelon
0-0
27.02 14:00
 
Kfar Kasem
Maccabi Ironi Amishav PT
1-2
27.02 13:59
 
Maccabi Kabilio Jaffa
H Morasha Ramat HaSharon
1-0

İtalya Serie B

27.02 20:00
117
3 US Latina
Trapani 5
0-0

İtalya Lega Pro 1 Grup A

27.02 20:31
 
Real Vicenza VS
Lumezzane
0-0

Katar Yıldızlar Ligi

27.02 15:45
 
1 Al Ahli
Al Shamal 3
2-1
27.02 18:15
 
2 Al Shahaniya
Al Khor
1-1
27.02 18:14
 
2 1 Al Wakrah
Umm Salal 1
0-1
27.02 15:45
 
5 1 Qatar SC
Al Gharafa 1
0-1

Kolombiya Primera A Apertura

27.02 01:02
 
3 Aguilas Doradas
Deportivo Cali 3 1
0-0
27.02 03:00
 
4 Atletico Nacional
Patriotas Boyaca 2
1-0

Kuveyt Premier Lig

27.02 15:59
 
Al Jahra
Al Shabab
2-0
27.02 15:59
 
1 Al Sahel
Khaitan
0-1
27.02 18:30
 
Al Yarmouk
Al Salmiyah
0-2

Lübnan Premier Lig

27.02 15:29
 
Tadamon Sour
Al Ahed
1-1

Lüksemburg National Lig

27.02 20:31
 
Jeunesse Canach
Rumelange
0-1

Macaristan NB I

27.02 20:03
116
MTK Budapest
Paksi SE
1-1

Malezya FA Kupası 1.Tur

27.02 10:15
 
Hanelang
Kedah
0-1
27.02 14:45
 
MOF FC
Kuala Lumpur
0-1
27.02 14:49
 
Negeri Sembilan
UiTM
1-0
27.02 14:47
 
PBAPP
Sime Darby
1-3
27.02 14:49
 
PDRM
Sabah
3-0
27.02 14:47
 
Sarawak
Kelantan
1-1
27.02 14:45
 
Sungai Ara
MISC
-

Malta 1.Lig

27.02 20:36
 
Zurrieq
Gudja United 1
0-0

Polonya Ekstraklasa

27.02 19:00
104
Ruch Chorzow
Lechia Gdansk 3
0-1

Romanya 1.Lig

27.02 20:32
121
3 Botosani
Petrolul Ploiesti 6 1
0-0
27.02 18:03
101
2 Concordia Chiajna
Otelul Galati 2
0-0

Slovakya Süper Lig

27.02 20:00
 
Slovan Bratislava
Zilina
0-0

Suudi Arabistan Pro Lig

27.02 15:12
 
1 Al Orubah
Al Ittihad-Jeddah 1
0-0

Suudi Arabistan 1.Lig

27.02 15:06
 
Abha
Al Riyadh
0-0
27.02 14:53
 
Al Feiha
Al Watani
0-0

Tayland 2.Lig Bangkok Metro

27.02 14:02
 
Assumption College
Kasetsart
1-0

Türkiye Spor Toto Süper Lig

27.02 20:02
118
2 Galatasaray
Kayseri Erciyesspor 2
1-1

Türkiye PTT 1. Lig

27.02 19:00
105
3 Boluspor
Bucaspor 4
1-0

Türkiye U21 Ligi Süper Lig

27.02 12:01
 
1 Galatasaray U21
Kayseri Erciyesspor U21 2
3-0

Türkiye U21 Ligi 1.Lig

27.02 12:01
 
2 Boluspor U21
Bucaspor U21 1
1-1

Uganda Premier Lig

27.02 15:44
 
Entebbe
Express
0-1
27.02 15:40
 
Lweza
BUL
1-1
27.02 15:26
 
Simba
Police
0-0

Ukrayna Premier Lig

27.02 18:59
106
1 Chornomorets Odessa
Illichivets Mariupol 2
0-0

Ukrayna U21 Ligi

27.02 13:01
 
Vorskla U21
Shakhtar Donetsk U21
0-0
27.02 12:59
 
Zorya Luhansk U21
Olimpik Donetsk U21
0-2

Umman Profesyonel Lig

27.02 15:19
 
Al Oruba
Al Suwaiq
0-1
27.02 17:41
 
Al Seeb
Saham
0-1
27.02 16:59
 
Dhufar
Sohar
0-1

Ürdün Pro Lig

27.02 14:58
 
Al Ahli
Al Sareeh
0-1
27.02 17:29
 
Ittihad Al Ramtha
Al Ramtha
0-0

Venezuela Premier Lig Clausura

27.02 01:33
 
Metropolitanos
Estudiantes De Merida
2-0

Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura

28.02 00:00
 
Millenium
-
Chiriqui Occidente
-

Şili Premier Lig Clausura

27.02 23:30
 
Santiago Wanderers
-
Universidad Concepcion
-

Şili İkinci Lig 4.Tur

28.02 00:00
 
Deportes Valdivia
-
Naval
-

Trinidad ve Tobago Pro Lig

28.02 00:00
 
St. Anns Rangers
-
Defence Force
-
powered by maçkolik

Türkiye’den ve Dünya’dan canlı maç sonuçları (haftasonu, dün, bugün oynanan) futbol maç skorları Mynet Spor hızıyla sizlerle.
iddaa.mynet.com canlı sonuçlardaki veriler; iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri mackolik.com'dan sağlanmaktadır ve bilgilendirme amaçlıdır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir