ABD Major Lig

31.05 00:00
244
Toronto FC
-
San Jose Earthquakes
-
30.05 04:06
146
Sporting Kansas City
FC Dallas 1 1
1-0

ABD NASL İlkbahar Sezonu

30.05 02:08
 
Ottawa Fury
FC Edmonton
0-0

ABD W-Lig Northeastern Conference

31.05 00:00
 
Long Island Rough Riders (K)
-
New York Magic (K)
-
30.05 22:30
 
New Jersey Wildcats (K)
-
Laval Comets (K)
-
30.05 23:00
 
North Jersey Valkyries (K)
-
Quebec Dynamo ARSQ (K)
-

Almanya DFB Kupası Final

30.05 21:00
229
Borussia Dortmund
-
Wolfsburg
-

Almanya Oberliga Niederrhein

30.05 17:00
 
Hilden
-
Rot-Weiss Oberhausen II
-

Almanya Oberliga Westfalen

30.05 16:00
 
Erndtebrück
-
FC Eintracht Rheine
-
30.05 16:00
 
Zweckel
-
Stadtlohn
-

Almanya DFB Gençler Kupası Final

30.05 12:00
 
Energie Cottbus U19
-
Hertha BSC U19
-

Angola Girabola

30.05 19:00
 
Interclube
-
Progresso
-
30.05 18:00
 
Petro De Luanda
-
Sagrada Esperança
-
30.05 17:00
 
Progresso Lunda Sul
-
Desportivo Huila
-
30.05 17:00
 
Recreativo Do Libolo
-
Academica Do Lobito
-
30.05 17:30
 
Sporting De Cabinda
-
Onze Bravos
-

Arjantin Premier Lig

30.05 23:10
243
CA Sarmiento
-
Argentinos Juniors
-
30.05 21:00
228
Nueva Chicago
-
Temperley
-
30.05 03:11
144
5 Quilmes
San Lorenzo 2
1-2

Arjantin Prim B Nacional

30.05 18:00
 
Chacarita Juniors
-
Patronato
-
30.05 21:30
 
Ferro Carril Oeste
-
Union Mar Del Plata
-
30.05 21:30
 
Villa Dalmine
-
Sportivo Belgrano
-
30.05 02:01
 
2 Deportivo Santamarina
All Boys 2
1-0

Arjantin Prim B Metro

30.05 19:15
 
Brown De Adrogue
-
Defensores De Belgrano
-
30.05 21:30
 
Club Comunicaciones
-
Deportivo Moron
-
30.05 17:00
 
Colegiales
-
Villa San Carlos
-

Arjantin Prim C Metro

30.05 02:00
 
Argentino Merlo
JJ Urquiza
-
30.05 02:00
 
Argentino Quilmes
Defensores De Cambaceres
-
30.05 02:00
 
Canuelas
Talleres Remedios
-
30.05 17:00
 
Canuelas
-
Lujan
-
30.05 02:00
 
Defensores Unidos
San Telmo
-
30.05 02:00
 
Deportivo Laferrere
Midland
-
30.05 02:00
 
Dock Sud
Central Cordoba
-
30.05 17:00
 
Excursionistas
-
Argentino Quilmes
-
30.05 02:00
 
General Lamadrid
Juventud Unida
-
30.05 17:00
 
Juventud Unida
-
San Miguel
-
30.05 02:00
 
Lujan
Berazategui
-
30.05 02:00
 
San Martin Burzaco
Excursionistas
-
30.05 02:00
 
San Miguel
Sacachispas
-
30.05 17:00
 
Talleres Remedios
-
Defensores De Cambaceres
-

Arjantin Prim D Metro

30.05 17:00
 
Yupanqui
-
Barracas Bolivar
-

Arjantin Reserve Lig

30.05 23:45
 
Independiente Res.
-
Tigre Res.
0-0
31.05 00:00
 
Newells Old Boys Res.
-
Banfield Res.
0-0
30.05 00:30
 
Quilmes Res.
-
San Lorenzo Res.
0-0
30.05 20:45
 
Sarmiento Res.
-
Argentinos Juniors Res.
0-0
30.05 19:15
 
Unión Santa Fe Res.
-
Godoy Cruz Res.
-

Avustralya NPL Başkent Bölgesi

30.05 08:15
 
AIS Canberra
-
Canberra FC
-

Avustralya NPL Yeni Güney Galler

30.05 12:30
 
Blacktown Spartans
-
Sutherland Sharks
-
30.05 12:30
 
Bonnyrigg White Eagles
-
Manly United
-

Avustralya Brisbane

30.05 12:00
 
Capalaba
-
Logan Lightning
-
30.05 11:15
 
Rochedale Rovers
-
Queensland Lions
-
30.05 10:00
 
WDSC Wolves
-
University Of Queensland
-

Avustralya NPL Kuzey YGG

30.05 07:30
 
Adamstown Rosebuds
-
South Cardiff
-
30.05 07:45
 
Edgeworth Eagles
-
Newcastle Jets U21
-
30.05 07:30
 
Lambton Jaffas
-
Maitland
-

Avustralya NPL Queensland

30.05 12:00
 
Northern Fury
FNQ Heat
-
30.05 10:00
 
Palm Beach Sharks
-
Brisbane Roar U21
-

Avustralya NPL Güney Avustralya

30.05 08:30
 
Adelaide Comets
-
NE MetroStars
-
30.05 08:30
 
Campbelltown City
-
Para Hills Knights
-
30.05 08:30
 
Croydon Kings
-
Port Adelaide Lion
-
30.05 08:30
 
South Adelaide Panthers
-
Adelaide Raiders
-
30.05 08:30
 
West Torrens Birkalla
-
West Adelaide
-
30.05 12:30
 
White City Woodville
-
Adelaide City
-

Avustralya Tazmanya Kuzey

30.05 07:30
 
Launceston United
-
Burnie United
-
30.05 10:00
 
Northern Rangers (R)
-
Launceston City (R)
-
30.05 07:30
 
Riverside Olympic
-
Somerset
-
30.05 07:30
 
Ulverstone
-
Devonport FC
-

Avustralya Tazmanya Güney

30.05 07:00
 
Hobart Utd
-
BeachSide
-
30.05 07:00
 
Metro Claremont
-
Southern FC
-
30.05 07:30
 
Taroona
-
New Town Eagles
-

Avustralya NPL Victoria

30.05 08:00
 
Avondale Heights
-
Hume City
-
30.05 08:00
 
Northcote City
-
Melbourne Knights
-

Avustralya NPL Batı Avustralya

30.05 10:00
 
Balcatta
-
Perth Glory U21
-
30.05 10:00
 
Bayswater City
-
Floreat Athena
-
30.05 10:00
 
Cockburn City
-
Sorrento
-
30.05 10:00
 
ECU Joondalup
-
Subiaco
-
30.05 10:00
 
Inglewood United
-
Stirling Lions
-
30.05 10:00
 
Perth
-
Armadale
-

Avustralya NPL T-Lig

30.05 09:30
 
Glenorchy Knights
-
Kingborough Lions
-
30.05 12:00
 
Northern Rangers
-
Launceston City
-
30.05 07:00
 
South Hobart
-
Devonport City
-

Avustralya Victoria 1.Lig

30.05 08:15
 
Box Hill United
-
Murray United
-
30.05 08:00
 
Melbourne Victory U21
-
Springvale White Eagles
-
30.05 08:00
 
Moreland City
-
Bendigo Gold
-
30.05 09:00
 
Moreland Zebras
-
Bulleen Lions
-
30.05 08:00
 
Sunshine Georgies
-
Ballarat Red Devils
-
30.05 08:00
 
Whittlesea Ranges
-
Melbourne City U21
-

Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig

30.05 09:45
 
Capalaba Res.
-
Logan Lightning Res.
-
30.05 08:45
 
Rochedale Rovers Res
-
Queensland Lions Res
-
30.05 07:45
 
WDSC Wolves Res.
-
Univ. Queensland Res.
-

Avustralya Güney Avustralya Reserve Premier Lig

30.05 06:31
 
Adelaide Comets Res.
NE MetroStars Res.
29 '
-
30.05 02:00
 
Campbelltown City Res.
-
Para Hills Knights Res.
-
30.05 02:00
 
Croydon Kings Res.
-
Pirates Res
-
30.05 02:00
 
Modbury Jets Res.
-
Adelaide Blue Eagles Res
-
30.05 02:00
 
South Adelaide Res.
-
Adelaide Raiders Res.
-
30.05 06:32
 
West Torrens Res.
West Adelaide Res.
28 '
-
30.05 02:00
 
White City Res.
-
Adelaide City Res.
-

Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig

30.05 06:02
 
Ashburton Womens (K)
Casey Comets (K)
İY
3-0
30.05 06:00
 
Bundoora United (K)
-
South Yarra (K)
-
30.05 08:00
 
Heidelberg United (K)
-
Senior NTC (K)
-

Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland

30.05 06:00
 
Palm Beach Sharks U20
-
Brisbane City U20
-

Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya

30.05 08:00
 
Balcatta U20
-
Perth Glory U20
-
30.05 08:00
 
Bayswater City U20
-
Floreat Athena U20
-
30.05 08:00
 
Cockburn City U20
-
Sorrento U20
-
30.05 08:00
 
ECU Joondalup U20
-
Subiaco U20
-
30.05 08:00
 
Inglewood United U20
-
Stirling Lions U20
-
30.05 08:00
 
Perth U20
-
Armadale U20
-

Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria

30.05 06:04
 
Avondale Heights U20
Hume City U20
İY
1-1
30.05 05:31
 
Northcote City U20
Melbourne Knights U20
75 '
0-1

Avustralya Brisbane Capital Ligi

30.05 10:30
 
Holland Park Hawks
-
Bayside United
-
30.05 10:00
 
North Pine
-
Brisbane Knights
-
30.05 11:00
 
Southside Eagles
-
Mt Gravatt Hawks
-

Avusturya Bölgesel Lig Doğu

30.05 17:30
 
Neuberg
-
Amstetten
-
30.05 16:00
 
Ritzing
-
Neusiedl
-

Avusturya Bölgesel Lig Batı

30.05 17:00
 
Dornbirn 1913
-
Höchst
-
30.05 18:00
 
Eugendorf
-
Bizau
-
30.05 18:00
 
Hard
-
Wacker Innsbruck II
-
30.05 15:30
 
Rheindorf Altach II
-
Wattens
-
30.05 19:00
 
Schwaz
-
Neumarkt
-

Avusturya Landesliga Burgenland

30.05 19:00
 
Forchtenstein
-
Oberwart
-
30.05 18:00
 
Horitschon
-
St. Margarethen
-
30.05 18:00
 
Parndorf II
-
Jennersdorf
-
30.05 19:00
 
Pinkafeld
-
Purbach
-

Avusturya Landesliga Karnten

30.05 19:00
 
ASKÖ Gmünd
-
St. Veit / Glan
-
30.05 19:00
 
Blau Weiss Sachsenburg
-
Köttmannsdorf
-
30.05 18:30
 
Maria Saal
-
Ferlach
-
30.05 18:00
 
Treibach
-
Annabichl / Austria II
-

Avusturya Landesliga Niederösterreich

30.05 18:00
 
Bad Vöslau
-
Würmla
-
30.05 18:00
 
Retz
-
Zwettl
-
30.05 18:00
 
Spratzern
-
Waidhofen / Thaya
-

Avusturya Landesliga Oberösterreich

30.05 18:00
 
Bad Ischl
-
Bad Schallerbach
-
30.05 18:00
 
Eferding
-
Bad Goisern
-
30.05 16:00
 
Neuhofen / Ried II
-
Marchtrenk
-

Avusturya Landesliga Salzburg

30.05 18:00
 
Altenmarkt
-
Puch
-
30.05 18:00
 
Hallwang
-
Union Hallein
-
30.05 18:00
 
Kuchl
-
Zell am See
-
30.05 18:00
 
SV Grödig II
-
Berndorf
-

Avusturya Landesliga Steiermark

30.05 20:00
 
Anger
-
Deutschlandsberger SC
-
30.05 16:30
 
Voitsberg
-
Zeltweg
-

Avusturya Landesliga Tirol

30.05 19:30
 
Kematen
-
Kundl
-
30.05 19:30
 
Union Innsbruck
-
Matrei
-

Avusturya Landesliga Vorarlberg

30.05 17:00
 
Alberschwende
-
Meiningen
-

Avusturya Landesliga Wien

30.05 18:00
 
ASV 13
-
Donau
-
30.05 17:00
 
Austria XIII
-
Favoritner AC
-
30.05 17:00
 
Stadlau
-
Wiener Viktoria
-

Avusturya Jugendliga U18

30.05 17:00
 
Burgenland U18
-
Austria Wien U18
-
30.05 14:00
 
Linz U18
-
St. Pölten U18
-
30.05 17:00
 
Sturm Graz U18
-
Admira U18
-
30.05 14:00
 
Vorarlberg U18
-
Salzburg U18
-

Avusturya Kadınlar Ligi

30.05 15:00
 
Altenmarkt (K)
-
Wacker Innsbruck (K)
-
30.05 18:00
 
Neulengbach (K)
-
LUV Graz (K)
-
30.05 16:00
 
Union Kleinmünchen (K)
-
St. Pölten-Spratzern (K)
-

Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney

30.05 18:00
 
Altenmarkt II (K)
-
Bruck (K)
-
30.05 16:00
 
W. Neustadt / Gloggnitz (K)
-
Carinthians (K)
-

Avusturya Kadınlar 2. Ligi Orta/Batı

30.05 18:00
 
Rot Weiss Rankweil (K)
-
Lustenau / Austria (K)
-
30.05 15:00
 
Union Geretsberg (K)
-
Union Wolfern (K)
-
30.05 15:00
 
Vorderland (K)
-
Wals (K)
-

Belarus Premier Lig

30.05 19:00
208
BATE Borisov
-
FC Minsk
-
30.05 19:30
217
Gomel
-
Vitebsk
-
30.05 18:30
206
Neman Grodno
-
Granit Mikashevichi
-
30.05 18:30
207
Shakhtyor Soligorsk
-
Torpedo Zhodino
-

Belarus 2.Lig Grup A

30.05 16:00
 
Molodechno-2013
-
Oshmyany
-
30.05 17:00
 
Osipovichy
-
Zhdanovichi
-
30.05 17:00
 
Priozerie
-
Zhlobin
-
30.05 17:00
 
Torpedo Mogilev
-
Spartak Shklov
-
30.05 15:00
 
Victoria Maryina Gorka
-
MKK-Dnepr
-

Belarus 2.Lig Grup B

30.05 16:00
 
Lyuban
-
Uzda
-
30.05 17:00
 
Tarpeda
-
Kletsk
-
30.05 16:00
 
Vertykal Kalinkovichi
-
Luch Minsk
-
30.05 19:00
 
Volna Pinsk
-
Livadyya
-
30.05 16:00
 
Zhitkovichi
-
Kolos-Druzhba
-

Belarus Reserve Lig

30.05 17:00
 
Belshina Res.
-
Slutsk Res.
-
30.05 13:00
 
Dinamo Minsk Res.
-
Naftan Res.
-
30.05 13:00
 
Slavia Res.
-
Dinamo Brest Res.
-

Bhutan A-Lig

30.05 13:00
 
Druk United
-
Thimphu FC
-

Bosna-Hersek Premier Lig

30.05 18:00
 
Celik Zenica
-
Zeljeznicar
-
30.05 18:00
 
Drina Zvornik
-
Slavija Sarajevo
-
30.05 18:00
 
FK Sarajevo
-
Sloboda Tuzla
-
30.05 18:00
 
Mladost Velika Obarska
-
Zvijezda Gradacac
-
30.05 18:00
 
Olimpic Sarajevo
-
Radnik Bijeljina
-
30.05 18:00
 
Siroki Brijeg
-
Zrinjski Mostar
-
30.05 18:00
 
Travnik
-
Vitez
-
30.05 18:00
 
Velez Mostar
-
Borac Banja Luka
-

Bosna-Hersek 1.Lig FBiH

30.05 18:30
 
Buducnost Banovici
-
Jedinstvo Bihac
-
30.05 18:30
 
Capljina
-
Mladost Doboj Kakanj
-
30.05 18:30
 
GOSK Gabela
-
Radnicki Lukavac
-
30.05 18:30
 
Gradina Srebrenik
-
Metalleghe-BSI Jajce
-
30.05 18:30
 
Orasje
-
Bratstvo Gracanica
-
30.05 18:30
 
Podgrmec
-
Branitelj
-
30.05 18:30
 
Rudar Kakanj
-
Gorazde
-
30.05 18:30
 
Turbina Jablanica
-
Igman Konjic
-

Bosna-Hersek 1.Lig RS

30.05 18:00
 
Drina HE Visegrad
-
Sloboda Novi Grad
-
30.05 18:00
 
Krupa Na Vrbasu
-
Sutjeska Foca
-
30.05 18:00
 
Mladost Gacko
-
Proleter Teslic
-
30.05 18:00
 
Podrinje Janja
-
Sloboda Mrkonjic Grad
-
30.05 18:00
 
Rudar Prijedor
-
Kozara Gradiska
-
30.05 18:00
 
Tekstilac Derventa
-
Leotar Trebinje
-
30.05 18:00
 
Vlasenica
-
Napredak Donji Sepak
-

Brezilya Serie B

30.05 22:30
237
Boa EC
-
Paysandu
-
30.05 22:30
238
Botafogo
-
Vitoria
-
30.05 22:30
239
Criciuma
-
Atletico Goianiense
-
30.05 22:30
240
Sampaio Correa FC
-
Nautico
-
30.05 03:50
145
2 1 Bahia
Parana 2 1
1-0
30.05 01:30
142
1 Bragantino
America Mineiro 3
0-0
30.05 01:31
143
2 Santa Cruz
ABC FC 5 1
0-1

Brezilya Baiano 2

30.05 21:00
 
Itabuna
-
Atletico Alagoinhas
-
30.05 22:00
 
Juazeiro BA
-
Botafogo BA
-

Brezilya Acreano

30.05 22:30
 
Alto Acre
-
Nauas
-
30.05 23:00
 
Galvez Esporte Clube
-
Rio Branco FC
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1

30.05 21:00
 
Vocem
-
Gremio Prudente
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2

30.05 21:00
 
Desportivo Brasil
-
Ole Brasil
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3

30.05 02:00
 
EC Sao Bernardo
-
Guarulhos
-
30.05 21:00
 
ECUS
-
Portuguesa Santista
-
30.05 21:00
 
Manthiqueira
-
USAC
-
30.05 21:00
 
Mauaense
-
Taboao Da Serra
-

Brezilya Cearense 2 Final

30.05 22:00
 
Tiradentes CE
Maracana
0-0

Brezilya Carioca 2-2.Tur Grup A

30.05 22:00
 
Americano
-
Goytacaz
-
30.05 21:00
 
Audax Rio De Janeiro
-
Sampaio Correa RJ
-
30.05 21:00
 
Sao Cristovao RJ
-
Gonçalense
-
30.05 21:00
 
Sao Joao Da Barra
-
Portuguesa RJ
-

Brezilya Carioca 2-2.Tur Grup B

30.05 21:00
 
America RJ
-
Angra Dos Reis
-
30.05 21:00
 
Duque de Caxias
-
Barra Da Tijuca
-
30.05 19:00
 
Queimados
Gremio Mangaratibense
-

Brezilya Serie C Grup A

30.05 22:00
 
Icasa
-
Salgueiro AC
-

Brezilya Serie C Grup B

30.05 21:00
 
Madureira
-
Portuguesa
-
30.05 22:00
 
Tombense
-
Caxias
-

Brezilya Mineiro 2 Yükselme Turu

30.05 21:30
 
Social
-
Ipatinga
-
30.05 21:30
 
Tricordiano
-
Araxa
-
30.05 21:30
 
Uberlandia
-
America TO
-

Brezilya Tocantinense Final

30.05 22:00
 
Interporto
-
Tocantinopolis
-

Brezilya Amazonense Şampiyonluk Yarı Final

30.05 22:00
 
Princesa Solimoes
-
Fast Clube
-

Bulgaristan V AFG Güney-Doğu

30.05 18:00
 
Maritsa Plovdiv
-
Dimitrovgrad 1947
-
30.05 18:00
 
Rozova Dolina Kazanlak
-
Evrokolezh Plovdiv
-
30.05 18:00
 
Rozova Dolina Kazanlak
FK Stara Zagora
-
30.05 18:00
 
Zagorets
-
Gigant Saedinenie
-

Bulgaristan Kupa Final

30.05 20:00
 
Levski Sofia
-
Cherno More Varna
-

Bulgaristan B PFG

30.05 18:00
 
Bansko
-
Botev Vratsa
-
30.05 17:30
 
Lokomotiv G. Oryahovitsa
-
Botev Galabovo
-
30.05 17:30
 
Lokomotiv Mezdra
-
Pirin Razlog
-
30.05 17:30
 
OFK Pirin
-
Master Burgas
-
30.05 17:30
 
Rakovski 2011
Montana
-
30.05 18:00
 
Vereya Stara Zagora
Spartak Varna
-

Bulgaristan Kadınlar Ligi

30.05 16:00
 
Super Sport (K)
-
Beroe (K)
-

CAF COSAFA Kupası Final

30.05 18:30
 
Mozambik
-
Namibya
-

CAF COSAFA Kupası 3.lük

30.05 16:00
 
Botswana
-
Madagaskar
-

Cebelitarık Rock Kupası Final

30.05 18:00
 
Lincoln Red Imps
-
Lynx
-

Çek Cumhuriyeti Czech Liga

30.05 18:15
198
Banik Ostrava
-
Dukla Prag
-
30.05 18:15
200
Mlada Boleslav
-
Jihlava
-
30.05 18:15
201
Slavia Prag
-
Slovacko
-
30.05 18:15
202
Slovan Liberec
-
Ceske Budejovice
-
30.05 18:15
203
Sparta Prag
-
Bohemians 1905
-
30.05 18:15
204
Teplice
-
Hradec Kralove
-
30.05 18:15
205
Viktoria Plzen
-
Pribram
-
30.05 18:15
199
Zbrojovka Brno
-
Jablonec
-

Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL

30.05 11:15
 
Chomutov
-
Slavoj Vysehrad
-
30.05 18:00
 
Kraluv Dvur
-
Union Novy Bydzov
-
30.05 11:15
 
Loko Vltavin
-
Chrudim
-
30.05 15:00
 
Zenit Caslav
-
Viktorie Jirny
-

Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL

30.05 11:30
 
FASTAV Zlin II
-
Sigma Olomouc II
-
30.05 17:30
 
Lisen
-
HFK Olomouc
-
30.05 17:30
 
Slavia Orlova-Lutyne
-
Spartak Hulin
-
30.05 17:30
 
Trebic
-
Hlucin
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A

30.05 18:00
 
Horovicko
-
Susice
-
30.05 11:15
 
Hvezda Cheb
-
Tachov
-
30.05 11:30
 
Marianske Lazne
-
Sokol Cizova
-
30.05 11:30
 
Zlicin
-
Aritma Praha
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B

30.05 18:00
 
Banik Sous
-
Sokol Brozany
-
30.05 11:15
 
Kladno
-
Motorlet Praha
-
30.05 18:00
 
Krupka
-
Neratovice-Byskovice
-
30.05 18:00
 
LITOL
-
Slavoj Zatec
-
30.05 15:00
 
Litomerice
-
LoKo Chomutov
-
30.05 18:00
 
Novy Bor
-
Nove Straseci
-
30.05 11:15
 
Sokol Libis
-
Lovosice
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C

30.05 18:00
 
Dobrovice
-
Vysoke Myto
-
30.05 18:00
 
Jablonec Nad Jizerou
-
Ceska Trebova
-
30.05 18:00
 
Nachod Destne
-
Usti Nad Orlici
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D

30.05 17:30
 
Bystrice Nad Pernstejnem
-
Pelhrimov
-
30.05 17:30
 
Napajedla
-
Stara Rise
-
30.05 17:30
 
Viktoria Otrokovice
-
Hodonin-Sardice
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E

30.05 17:30
 
Hranice
-
Novy Jicin
-
30.05 17:30
 
Jiskra Rymarov
-
Mohelnice
-
30.05 17:30
 
Prerov
-
REAL Liskovec
-
30.05 17:30
 
Valasske Mezirici
-
Dolni Benesov
-
30.05 17:30
 
Velke Karlovice
-
Sokol Urcice
-
30.05 17:30
 
Vitkovice
-
Havirov
-

Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19

30.05 12:00
 
Bohemians 1905 U19
-
Mlada Boleslav U19
-
30.05 12:00
 
Hlucin U19
-
Banik Ostrava U19
-
30.05 14:00
 
Hradec Kralove U19
-
Karvina U19
-
30.05 14:00
 
Pardubice U19
-
Jablonec U19
-
30.05 15:00
 
Sigma Olomouc U19
-
Viktoria Plzen U19
-
30.05 11:15
 
Slovan Liberec U19
-
Teplice U19
-
30.05 14:00
 
Sparta Prag U19
-
Zbrojovka Brno U19
-
30.05 12:00
 
Vysocina Jihlava U19
-
Slovacko U19
-
30.05 16:00
 
Zlin U19
-
Slavia Praha U19
-

Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Şampiyonluk Turu

30.05 11:15
 
Bohemians Praha (K)
-
Slavia Praha (K)
-

Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Turu

30.05 15:00
 
Hradec Kralove (K)
-
Slovan Liberec (K)
-

Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig Şampiyona Final

30.05 16:30
 
Brno (K)
-
Dukla Praha (K)
-

Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig

30.05 14:35
 
Chongqing Lifan
-
Jiangsu Sainty
-
30.05 14:35
 
Hangzhou Greentown
-
Changchun YaTai
-
30.05 14:45
 
Shanghai Shenhua
-
Shijiazhuang Yongchang
-

Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig

30.05 10:00
 
BIT Beijing
-
Beijing Baxy
-
30.05 10:00
 
Guizhou Zhicheng
-
Hunan Xiangtao
-
30.05 10:00
 
Harbin Yiteng
-
Tianjin Songjiang
-
30.05 10:00
 
Hebei Zhongji
-
Qingdao Jonoon
-
30.05 10:00
 
Yanbian Baekdu
-
Dalian Aerbin
-

Danimarka 1.Lig

30.05 17:00
 
AC Horsens
-
Vejle
-
30.05 17:00
 
Akademisk BK
-
Vendsyssel FF
-
30.05 17:00
 
Bronshoj BK
-
Viborg
-
30.05 17:00
 
HB Koge
-
Roskilde
-
30.05 17:00
 
Lyngby
-
AGF Aarhus
-
30.05 17:00
 
Skive IK
-
FC Fredericia
-

Danimarka 2.Lig Doğu

30.05 16:00
 
Frem
-
GVI
-
30.05 14:00
 
HIK
-
Herlev IF
-
30.05 14:00
 
Svebolle
-
FC Helsingor
-

Danimarka 2.Lig Batı

30.05 17:00
 
Kjellerup
-
Kolding IF
-
30.05 16:00
 
Naesby
-
Jammerbugt
-
30.05 16:00
 
Thisted
-
Sydvest
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 1

30.05 14:00
 
Fredensborg BI
-
B 1903
-
30.05 14:00
 
Jaegersborg
-
Greve
-
30.05 14:00
 
Kastrup
-
BSF Ballerup Skovlunde
-
30.05 14:30
 
KFUM Roskilde
-
SC Egedal
-
30.05 15:00
 
Taastrup FC
-
Tarnby
-
30.05 16:00
 
Vanlose
-
Skjold Birkerod
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 2

30.05 16:00
 
Dalum
-
Naesby II
-
30.05 16:00
 
Dollefjelde-Musse
-
Kalundborg
-
30.05 15:00
 
FA 2000
-
Slagelse B&I
-
30.05 15:00
 
LSF
-
Skanderborg
-
30.05 15:00
 
Otterup
-
Sonderborg
-
30.05 13:00
 
Ringsted
-
B 1909 Odense
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 3

30.05 14:00
 
Aalborg II
-
Randers Freja
-
30.05 16:00
 
Aarhus Fremad
-
Lyseng
-
30.05 16:00
 
Djursland
-
Vorup
-
30.05 14:30
 
Lystrup
-
Lindholm
-
30.05 14:00
 
Viby IF
-
Hobro IK II
-
30.05 16:00
 
VRI
-
Brabrand II
-

Danimarka U19 Ligi

30.05 15:00
 
AaB U19
-
Randers Freja U19
-
30.05 14:00
 
AGF U19
-
Vejle U19
-
30.05 14:00
 
Brondby U19
-
Nordsjaelland U19
-
30.05 14:00
 
Esbjerg U19
-
Silkeborg U19
-
30.05 14:00
 
Odense U19
-
FC Copenhagen U19
-

Danimarka U17 Ligi

30.05 13:00
 
AaB U17
-
Randers Freja U17
-
30.05 16:00
 
AGF U17
-
Vejle U17
-
30.05 16:15
 
Brondby U17
-
Nordsjaelland U17
-
30.05 16:15
 
Esbjerg U17
-
Silkeborg U17
-
30.05 14:00
 
Horsens U17
-
Midtjylland U17
-
30.05 16:15
 
OB U17
-
Kobenhavn U17
-

Danimarka Kadınlar Elit Ligi Şampiyonluk Turu

30.05 16:30
 
Fortuna Hjörring (K)
-
BSF (K)
-

Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup A

30.05 14:00
 
B 1913 (K)
Birkerod (K)
-
30.05 16:00
 
Osterbro (K)
-
Raklev (K)
-
30.05 14:00
 
Rodovre (K)
-
Damso (K)
-

Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup B

30.05 15:00
 
Varde (K)
-
Fortuna Svendborg (K)
-
30.05 13:00
 
Vejlby (K)
-
Naesby (K)
-

Danimarka Kadınlar Elit Ligi Küme Düşme/Yükselme Play Off

30.05 14:00
 
Sundby (K)
-
ASA (K)
-
30.05 15:00
 
Vejle (K)
-
Vorup (K)
-

Dominik Cumhuriyeti Majör Lig

30.05 23:00
 
Cibao
-
Universidad O&M
-
30.05 23:00
 
Deportivo Pantoja
-
Moca
-

Dünya Kupası U20 Grup A

30.05 07:00
150
ABD U20
Myanmar U20
1 '
-
30.05 04:00
147
1 Yeni Zelanda U20
Ukrayna U20
0-0

Dünya Kupası U20 Grup B

30.05 07:00
149
Arjantin U20
Panama U20
-
-
30.05 10:00
163
Gana U20
-
Avusturya U20
-

Ekvador Premier B 1.Tur

30.05 23:00
 
Fuerza Amarilla
-
Tecnico Universitario
-
31.05 00:00
 
LDU Portoviejo
-
Gualaceo
-
30.05 03:01
 
Manta
Deportivo Quevedo
1-0

Endonezya Divisi Utama LI Grup 5

30.05 02:00
 
Persewangi Banyuwangi
Persida Sidoarjo
-

Endonezya Şampiyonluk Kupası Grup C

30.05 23:30
 
Persipasi
Persebaya Surabaya
-

Ermenistan Premier Lig

30.05 15:30
 
Alashkert
-
Banants
-
30.05 15:30
 
Gandzasar
-
Ararat Yerevan
-
30.05 15:30
 
Pyunik
-
Mika
-
30.05 16:35
 
Ulisses
-
Shirak
0-0

Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey

30.05 13:00
 
Tallinna Dünamo
-
Voru
-
30.05 13:00
 
TJK Legion
-
Visadus
-

Estonya 2.Lig Batı / Güney

30.05 13:00
 
Kose
-
SK Imavere/Forss
-
30.05 11:30
 
Tallinna Ülikool
-
Rummu Dünamo
-
30.05 19:30
 
Viimsi MRJK
-
Tulevik II
-

Estonya Kupa Final

30.05 16:30
 
Paide Linnameeskond
-
Nomme JK Kalju
-

Estonya Kadınlar Premium Lig

30.05 20:30
 
Tallinna Kalev (K)
-
Flora (K)
-

Estonya Kadınlar Kupası Final

30.05 13:30
 
Parnu (K)
-
Lootos (K)
-

Faroe Adaları 1.Lig

30.05 17:00
 
B36 Torshavn II
-
07 Vestur Sorvagur
-
30.05 18:30
 
KI Klaksvik II
-
B68 Toftir
-
30.05 17:00
 
MB Midvagur
-
B71 Sandoy
-
30.05 17:00
 
NSI Runavik II
-
AB Argir II
-
30.05 17:00
 
Vikingur Gota II
-
Skala
-

Faroe Adaları 2.Lig

30.05 19:00
 
B36 Torshavn III
-
Royn
-
30.05 15:00
 
EB Streymur II
-
B68 Toftir II
-
30.05 16:30
 
KI Klaksvik III
-
Giza Hoyvik
-
30.05 17:45
 
TB Tvoroyri II
-
IF Fuglafjordur II
-
30.05 19:30
 
Vikingur III
-
HB Torshavn II
-

FIFA Toulon Dünya Gençlik Festivali Grup B

30.05 18:00
 
Çin U22
-
Fas U22
-
30.05 16:00
 
İngiltere U22
-
Fildişi Sahili U22
-

Fiji Ulusal Futbol Ligi

30.05 06:00
 
Ba
-
Labasa
-

Filipinler UFL

30.05 15:15
 
Pachanga FC
-
Stallions
-
30.05 12:15
 
Philippine Army
-
Kaya
-
30.05 09:15
 
Socceroo
-
Loyola
-

Finlandiya Kakkonen Lohko Pohjoinen

30.05 16:00
 
TP-47
-
Kiisto Vaasa
-

Fransa Kupa Final

30.05 22:00
234
Auxerre
-
Paris SG
-

Fransa Gambardella Kupası Final

30.05 18:15
 
Olympique Lyon U19
-
Sochaux U19
-

Fransız Guyanası Onur Ligi

30.05 22:00
 
Cosma
-
Sinnamary
-
30.05 22:00
 
Grand Santi
-
Kourou FC
-
30.05 22:00
 
Macouria
-
Le Geldar
-
30.05 22:00
 
Montjoly
-
SC Kourou
-
30.05 22:00
 
Remire
-
EF Iracoubo
-

Gabon Şampiyona D1

30.05 18:00
 
Missile
-
Mounana
-

Gambiya GFA Ligi

30.05 19:00
 
Brikama United
-
Hawks
-
30.05 19:00
 
Gambia Ports Authority
-
Bombada
-

Gine 1.Lig

30.05 02:00
 
Satellite
-
Gangan
-

Güney Kore K Lig Classic

30.05 08:00
151
Gwangju
-
Jeju United
-
30.05 10:00
161
Jeonnam Dragons
-
Busan I Park
-
30.05 08:00
152
Pohang Steelers
-
Daejeon Citizen
-

Güney Kore K Lig Challenge

30.05 08:00
 
Anyang
-
Daegu
-
30.05 10:00
 
Gangwon
-
Sangju Sangmu
-
30.05 12:00
 
Seoul E-Land
-
Suwon City
-

Güneydoğu Asya Oyunları Grup B

30.05 15:30
 
Malezya U23
-
Doğu Timor U23
-

Gürcistan Meore Ligi Merkez

30.05 15:00
 
Abuli
-
35-e Skola
-

Hazırlık Ülkeler

30.05 02:07
 
Kanada (K)
İngiltere (K)
1-0

Hazırlık Kulüpler

30.05 14:00
 
Chelsea
-
Tayland All-Stars
-
30.05 13:00
 
Sydney
-
Tottenham
-

Hırvatistan 1. HNL

30.05 20:00
223
NK Zadar
-
Lokomotiva Zagreb
-
30.05 20:00
224
NK Zagreb
-
Istra 1961
-
30.05 20:00
222
Osijek
-
Slaven Koprivnica
-

Hırvatistan 2. HNL

30.05 18:30
 
Bistra
-
Imotski
-
30.05 18:30
 
Gorica
-
Inter Zapresic
-
30.05 18:30
 
Hrvatski Dragovoljac
-
HNK Cibalia
-
30.05 18:30
 
Lucko
-
Rudes
-
30.05 18:30
 
Segesta Sisak
-
Radnik Sesvete
-

Hırvatistan 3. HNL Istok

30.05 18:30
 
Belisce
-
Mladost Antin
-
30.05 18:30
 
Dakovo-Croatia
-
Bijelo Brdo
-
30.05 18:30
 
Medimurje Cakovec
-
Slavonija Pozega
-
30.05 18:30
 
Mladost Zdralovi
-
Podravina Ludbreg
-
30.05 18:30
 
NK Varazdin
-
Bjelovar
-
30.05 18:30
 
Oriolok Oriovac
-
NK Koprivnica
-
30.05 18:30
 
Slavija Pleternica
-
Virovitica
-
30.05 18:30
 
Visnjevac
-
Vukovar
-

Hırvatistan 3. HNL Jug

30.05 18:30
 
Croatia Zmijavci
-
Hrvace
-
30.05 18:30
 
GOSK Dubrovnik
-
Omis
-
30.05 18:30
 
Junak
-
Zmaj Makarska
-
30.05 18:30
 
Mosor
-
Jadran LP
-
30.05 18:30
 
Neretva Metkovic
-
Zmaj Blato
-
30.05 18:30
 
Primorac Stobrec
-
Neretvanac Opuzen
-
30.05 18:30
 
Sibenik
-
Solin
-
30.05 18:30
 
Val Kastel Stari
-
Kamen Ivanbegovina
-
30.05 18:30
 
Zagora
-
Hajduk Split II
-

Hırvatistan 3. HNL Zapad

30.05 18:30
 
Dubrava Zagreb
-
Zelina
-
30.05 18:30
 
HASK
-
Vrbovec
-
30.05 18:30
 
Istra 1961 II
-
Dugo Selo
-
30.05 18:30
 
Maksimir Zagreb
-
Novigrad
-
30.05 18:30
 
Rijeka II
-
Trnje
-
30.05 18:30
 
Samobor
-
Dinamo Zagreb II
-
30.05 18:30
 
Spansko Zagreb
-
Zagorec
-
30.05 18:30
 
Stupnik
-
Vrapce Zagreb
-

Hırvatistan 1.Lig Kadınlar

30.05 16:30
 
Ombla (K)
-
Pregrada (K)
-
30.05 16:30
 
Osijek (K)
-
Viktorija Slavonski Brod (K)
-
30.05 16:30
 
Rijeka Jackpot (K)
-
Katarina Zrinski (K)
-
30.05 16:30
 
Split (K)
-
Dinamo Maksimir (K)
-
30.05 16:30
 
Trnava (K)
-
Agram (K)
-

Hindistan I-Lig

30.05 14:00
 
Mumbai FC
-
Bharat FC
-
30.05 14:00
 
Salgaocar
-
Dempo SC
-
30.05 14:00
 
Shillong Lajong
-
East Bengal
-
30.05 14:00
 
Sporting Goa
-
Pune FC
-

Hollanda Topklasse Şampiyona Final

30.05 18:00
 
Lienden
-
Kozakken Boys
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 1

30.05 15:30
 
Breukelen
-
Eemdijk
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 2

30.05 15:30
 
Deltasport
-
DFS
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 3

30.05 15:30
 
Smitshoek
-
Haaglandia (Zat)
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 4

30.05 15:30
 
Kloetinge
-
Swift
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 5

30.05 15:30
 
Buitenpost
-
LRC
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 6

30.05 15:30
 
Urk
-
DETO
-

Hollanda Play Off 4/5 Saturday 1.Tur Grup 7

30.05 15:30
 
PKC 83
-
Staphorst
-

Hollanda Play Off 3/4 2.Tur

30.05 15:30
 
RVVH
-
ACV
-

İngiltere FA Cup Final

30.05 19:30
218
Arsenal
-
Aston Villa
-

İrlanda FAI Kupası 2.Tur

30.05 21:45
 
Athlone Town
-
Liffeys Pearse FC
-
30.05 16:30
 
Killester Utd
-
Cobh Ramblers
-

İskoçya Kupa Final

30.05 17:00
184
Falkirk
-
Inverness C.T.
-

İspanya 2.Lig B Yükselme Play Off Çeyrek Final

30.05 20:00
 
CD Guadalajara
-
Almeria II
-
30.05 18:00
 
Huracan Valencia
-
UD Logrones
-
30.05 20:00
 
Real Murcia
-
Hercules
-

İspanya Kral Kupası Final

30.05 22:30
241
Barcelona
-
Athletic Bilbao
-

İspanya Tercera Ligi Yükselme Play Off Çeyrek Final

30.05 20:00
 
Almansa
-
Martos
-
30.05 20:00
 
Caudal Deportivo
-
Haro
-
30.05 20:30
 
Gerena
-
Alcobendas Sport
-
30.05 19:00
 
Gernika
-
Mercadal
-
30.05 19:00
 
Levante II
-
Tarazona
-
30.05 19:00
 
Numancia II
-
Figueres
-
30.05 20:00
 
Pena Deportiva
-
Racing Santander II
-
30.05 19:00
 
Pobla Mafumet
-
Tuilla
-

İspanya Tercera Ligi Şampiyona Final

30.05 19:30
 
Laredo
-
Merida AD
-

İsrail Ligat HaAl Şampiyonluk Turu

30.05 18:40
 
Hapoel Beer Sheva
-
Beitar Jerusalem
-
30.05 17:15
 
Maccabi Haifa
-
Ironi Kiryat Shmona
-

İsveç Allsvenskan

30.05 17:00
185
Falkenbergs FF
-
GIF Sundsvall
-
30.05 17:00
186
Hammarby
-
Halmstad
-
30.05 17:00
187
Norrköping
-
Kalmar
-

İsveç Superettan

30.05 17:00
188
Assyriska
-
Brommapojkarna
-
30.05 17:00
193
IFK Varnamo
-
IK Frej Taby
-
30.05 17:00
190
IK Sirius FK
-
AFC United
-
30.05 17:00
189
Ljungskile
-
Östersunds FK
-
30.05 17:00
191
Utsiktens BK
-
Jönköpings Södra
-
30.05 17:00
192
Varbergs BoIS FC
-
Degerfors
-

İsveç 1.Lig Güney

30.05 16:00
 
Lunds BK
-
Örgryte
-
30.05 17:00
 
Norrby IF
-
Oskarshamns AIK
-
30.05 17:00
 
Qviding FIF
-
Östers
-

İsveç 1.Lig Kuzey

30.05 17:00
 
Vasalund IF
-
Carlstad United BK
-

İsveç 2.Lig Norra Svealand

30.05 15:30
 
BKV Norrtalje
-
Kvarnsveden
-
30.05 15:00
 
Enskede IK
-
Upsala
-
30.05 17:00
 
Gamla Upsala SK
-
Nacka
-
30.05 16:00
 
Skiljebo SK
-
Vasteras IK
-
30.05 16:00
 
Valsta Syrianska
-
Strömsberg
-

İsveç 2.Lig Vastra Götaland

30.05 15:00
 
Akademi HIF
-
Dalstorps IF
-
30.05 16:00
 
Höganas BK
-
Torslanda IK
-
30.05 15:00
 
Kortedala
-
Vinbergs
-
30.05 14:00
 
Lindome GIF
-
Jonsereds IF
-
30.05 15:00
 
Ytterby IS
-
Hogaborgs BK
-

İsveç 2.Lig Södra Götaland

30.05 15:00
 
FK Karlskrona
-
Torns
-
30.05 15:00
 
IFK Berga
-
Österlen
-
30.05 15:00
 
Kvarnby
-
IFK Malmö FK
-
30.05 15:00
 
Rosengard
-
Lindsdals IF
-

İsveç 2.Lig Norraland

30.05 16:00
 
Ange IF
-
Valbo
-
30.05 17:00
 
Anundsjö IF
-
Bergnäsets
-
30.05 17:00
 
Bodens BK
-
Solleftea GIF FF
-
30.05 16:30
 
Hudiksvalls FF
-
Gällivare Malmbergets
-
30.05 17:00
 
IFK Harnösand
-
Tegs SK
-
30.05 17:00
 
IFK Östersund
-
Selanger
-
30.05 16:00
 
Skelleftea
-
Söderhamns FF
-

İsveç 2.Lig Södra Svealand

30.05 17:00
 
Assyriska IF
-
IFK Stockholm
-
30.05 16:00
 
Vimmerby
-
Ekerö IK
-

İsveç 2.Lig Norra Götaland

30.05 17:00
 
IFK Uddevalla
-
Tibro AIK FK
-
30.05 17:00
 
IK Gauthiod
-
FC Trollhattan
-
30.05 17:00
 
Karlstad
-
Stenungsund
-
30.05 17:00
 
Rynninge IK
-
Nordvarmland FF
-

İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney

30.05 15:00
 
Elfsborg U19
-
Trelleborgs U19
-
30.05 15:00
 
Hacken U19
-
Öster U19
-
30.05 15:00
 
Halmstad U19
-
GAIS U19
-
30.05 15:00
 
Landskrona BoIS U19
-
Malmö FF U19
-
30.05 15:00
 
Mjallby U19
-
Lunds BK U19
-

İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey

30.05 17:00
 
AIK U19
-
Kalmar U19
-
30.05 16:00
 
GIF Sundsvall U19
-
Hammarby U19
-

İsveç Elitettan

30.05 15:00
 
Älta (K)
-
Kalmar (K)
-
30.05 15:00
 
Bollstanäs (K)
-
Lidköping (K)
-
30.05 19:00
 
Jitex (K)
-
Sunnanå (K)
-
30.05 16:00
 
Kungsbacka (K)
-
Hovås Billdal (K)
-
30.05 13:30
 
Kvarnsveden (K)
-
Limhamn Bunkeflo (K)
-

İsviçre Challenge Lig

30.05 18:45
 
FC Schaffhausen
-
Biel-Bienne
-
30.05 18:45
 
Le Mont
-
Chiasso
-
30.05 18:45
 
Lugano
-
Wohlen
-
30.05 18:45
 
Wil 1900
-
Lausanne Sports
-
30.05 18:45
 
Winterthur
-
Servette
-

İsviçre 1.Lig Promotion

30.05 17:00
 
Etoile Carouge
-
Zürich II
-
30.05 17:00
 
Köniz
-
Breitenrain
-
30.05 17:00
 
Locarno
-
Tuggen
-
30.05 17:00
 
Old Boys
-
Delemont
-
30.05 17:00
 
Rapperswil-Jona
-
Basel II
-
30.05 17:00
 
St. Gallen II
-
Sion II
-
30.05 17:00
 
Stade Nyonnais
-
Brühl
-
30.05 17:00
 
YF Juventus
-
Neuchatel Xamax
-

İsviçre 1.Lig Classic Grup 1

30.05 17:00
 
Bavois
-
Azzurri 90
-
30.05 17:00
 
Düdingen
-
Terre Sainte
-
30.05 17:00
 
Echallens
-
Martigny Sports
-
30.05 17:00
 
Meyrin
-
Lancy
-
30.05 17:00
 
Monthey
-
Yverdon
-
30.05 17:00
 
Naters
-
Fribourg
-
30.05 17:00
 
Stade Lausanne-Ouchy
-
Lausanne Sport II
-

İsviçre 1.Lig Classic Grup 2

30.05 17:00
 
Bern
-
Grenchen
-
30.05 17:00
 
Cham
-
Schötz
-
30.05 17:00
 
Kriens
-
Münsingen
-
30.05 17:00
 
Luzern II
-
Concordia
-
30.05 17:00
 
Solothurn
-
Wangen
-
30.05 17:00
 
Sursee
-
Zug 94
-
30.05 17:00
 
Young Boys II
-
Black Stars
-

İsviçre 1.Lig Classic Grup 3

30.05 17:00
 
Baden
-
Thalwil
-
30.05 17:00
 
Eschen / Mauren
-
Taverne
-
30.05 17:00
 
Gossau
-
Balzers
-
30.05 17:00
 
Muri
-
Mendrisio-Stabio
-
30.05 17:00
 
Seuzach
-
Grasshopper II
-
30.05 17:00
 
Wettswil-Bonstetten
-
Dietikon
-
30.05 17:00
 
Winterthur II
-
Team Ticino
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 1

30.05 19:00
 
Dardania Lausanne
-
Vernier
-
30.05 19:00
 
La Sarraz-Eclepens
-
Saxon Sports
-
30.05 19:00
 
Montreux Sports
-
Signal Bernex-Confignon
-
30.05 19:00
 
Perly-Certoux
-
Sierre
-
30.05 19:00
 
Plan-les-Ouates
-
Vevey Sport
-
30.05 19:00
 
Urania Geneve Sport
-
Veyrier Sports
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 2

30.05 19:00
 
Beroche-Gorgier
-
Bümpliz
-
30.05 19:00
 
Gumefens / Sorens
-
Grünstern
-
30.05 19:00
 
La Chaux-de-Fonds
-
Ostermundigen
-
30.05 19:00
 
Lyss
-
Portalban / Gletterens
-
30.05 19:00
 
Stade Payerne
-
Bulle
-
30.05 19:00
 
Thierrens
-
La Tour / Le Paquier
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 3

30.05 19:00
 
Lenzburg
-
Moutier
-
30.05 19:00
 
Lerchenfeld
-
Bassecourt
-
30.05 19:00
 
Olten
-
Granichen
-
30.05 19:00
 
Porrentruy
-
Dulliken
-
30.05 19:00
 
Schöftland
-
Langenthal
-
30.05 19:00
 
Thun II
-
Dürrenast
-
30.05 17:00
 
Wohlen II
-
FC Konolfingen
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 4

30.05 19:00
 
Ascona
-
Ruswil
-
30.05 19:00
 
Buochs
-
Gunzwil
-
30.05 19:00
 
Eschenbach
-
Castello
-
30.05 19:00
 
Hergiswil
-
Ibach
-
30.05 19:00
 
Kussnacht
-
Hochdorf
-
30.05 19:00
 
Sarnen
-
Goldau
-
30.05 19:00
 
Zofingen
-
Malters
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 5

30.05 17:00
 
Aarau II
-
Höngg
-
30.05 19:00
 
Binningen
-
Dardania Basel
-
30.05 19:00
 
Dornach
-
Beringen
-
30.05 19:00
 
Kilchberg-Rüschlikon
-
Allschwil
-
30.05 19:00
 
Liestal
-
Blue Stars ZH 1
-
30.05 19:00
 
Muttenz
-
United Zürich
-
30.05 17:00
 
Seefeld
-
Red Star Zürich
-

İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 6

30.05 19:00
 
Frauenfeld
-
Freienbach
-
30.05 19:00
 
Gossau ZH
-
Amriswil
-
30.05 19:00
 
Kosova
-
Wil II
-
30.05 19:00
 
Mels
-
FC Chur 97
-
30.05 19:00
 
Sirnach
-
Arbon
-
30.05 19:00
 
Uster
-
Kreuzlingen
-
30.05 19:00
 
Widnau
-
Linth
-

İsviçre U18 Ligi 2. Aşama

30.05 15:00
 
Luzern / Kriens U18
-
St. Gallen / Wil U18
-
30.05 16:30
 
Servette U18
-
Sion U18
-
30.05 16:00
 
Thun U18
-
Basel U18
-
30.05 14:00
 
Winterthur U18
-
Lausanne Sport U18
-
30.05 14:00
 
Young Boys U18
-
Grasshopper U18
-
30.05 15:00
 
Zürich U18
-
Aargau U18
-

İtalya Serie A

30.05 21:45
233
Atalanta
-
Milan
-
30.05 19:00
209
Hellas Verona
-
Juventus
-

İtalya Serie B Küme Düşme Play Off

30.05 19:30
219
Virtus Entella
-
Modena
-

İtalya Lega Pro 1 Küme Düşme Play Off

30.05 16:00
 
Aversa Normanna
-
Ischia
-
30.05 18:00
 
Forli
-
Pro Piacenza
-
30.05 18:00
 
Gubbio
-
Savona
-
30.05 16:00
 
Messina
-
Reggina
-
30.05 17:00
 
Monza
-
Pordenone Calcio
-
30.05 17:00
 
Pro Patria
-
Lumezzane
-

İzlanda 1.Lig

30.05 17:00
 
Bİ / Bolungarvik
-
HK Kopavogur
-
30.05 18:00
 
Grotta
-
KA Akureyri
-
30.05 19:00
 
Thor Akureyri
-
Fjardabyggd
-

İzlanda 2.Lig

30.05 21:00
 
Huginn
-
Dalvik / Reynir
-
30.05 17:00
 
IR Reykjavik
-
Höttur
-
30.05 17:00
 
KF Fjallabyggdar
-
Leiknir Faskrudsfjordur
-
30.05 17:00
 
KV Vesturbaejar
-
UMF Tindastoll
-
30.05 17:00
 
Sindri
-
AEgir
-

İzlanda 3.Lig

30.05 17:00
 
Kari
-
Völsungur
-
30.05 18:00
 
KFS Vestmannaeyjar
-
Berserkir
-
30.05 19:00
 
Reynir Sandgerdi
-
Magni
-

İzlanda U19 Ligi Grup A

30.05 18:00
 
Haukar U19
-
KR U19
-

İzlanda U19 Ligi Grup C

30.05 19:30
 
İR / Lettir U19
-
Dalvik / Reynir / KF U19
-
30.05 17:00
 
Leiknir / KB U19
-
UİA U19
-
30.05 17:00
 
Reynir/Vidir U19
-
Bİ / Bolungarvik U19
-
30.05 17:00
 
Snæfellsnes U19
-
Völsungur U19
-

Japonya J1 Lig 1.Tur

30.05 13:00
164
FC Tokyo
-
Kashiwa Reysol
-
30.05 13:00
165
Kashima Antlers
-
Matsumoto Yamaga
-
30.05 13:00
166
Sagan Tosu
-
Urawa Red Diamonds
-
30.05 13:00
167
Shimizu S-Pulse
-
Kawasaki Frontale
-
30.05 13:00
168
Shonan Bellmare
-
Sanfrecce Hiroshima
-
30.05 13:00
169
Yokohama F. Marinos
-
Gamba Osaka
-
30.05 07:00
148
Albirex Niigata
-
Ventforet Kofu
-
30.05 08:00
153
Nagoya Grampus
-
Montedio Yamagata
-
30.05 10:00
162
Vissel Kobe
-
Vegalta Sendai
-

Japonya Futbol Ligi 1.Tur

30.05 07:00
 
Sagawa Printing
Ryutsu Keizai Dragons
1 '
-

Japonya Kadınlar L2 Ligi

30.05 06:00
 
Nippon SCU (K)
-
Kibi Univ. Takahashi (K)
-
30.05 07:00
 
Nojima Stella (K)
-
Fukuoka J. Anclas (K)
-
30.05 06:00
 
Setagaya Sfida (K)
-
Ehime (K)
-

Kamerun Elite ONE

30.05 17:30
 
Botafogo FC
-
Cotonsport
-
30.05 15:30
 
Union Douala
-
New Star De Douala
-

Kanada Futbol Ligi

30.05 02:30
 
Milton
-
SC Scarborough
-
30.05 03:05
 
Serbian White Eagles
Niagara United
4-1

Kanada PCSL

30.05 21:30
 
Abbotsford Marines
-
Mid Isle
-

Kanada Reserve Lig

30.05 23:30
 
Brantford Galaxy Res
-
York Shooters Res.
-
31.05 00:00
 
Burlington Res.
-
Brampton City Utd Res.
-

Karadağ 1.Lig

30.05 18:30
 
Buducnost Podgorica
-
Zeta Golubovci
-
30.05 18:30
 
Grbalj Radanovici
-
Petrovac
-
30.05 18:30
 
Lovcen Cetinje
-
Mornar Bar
-
30.05 18:30
 
Mladost Podgorica
-
Mogren Budva
-
30.05 18:30
 
Rudar Pljevlja
-
Berane
-
30.05 18:30
 
Sutjeska Niksic
-
Bokelj Kotor
-
30.05 18:30
 
Sutjeska Niksic
-
Zeta Golubovci
-

Karadağ 2.Lig

30.05 18:30
 
Cetinje
-
Jezero Plav
-
30.05 18:30
 
Decic Tuzi
-
FK Arsenal Tivat
-
30.05 18:30
 
Igalo
-
Ibar
-
30.05 18:30
 
Iskra
-
Bratstvo
-
30.05 18:30
 
Jedinstvo Bijole Polje
-
Radnicki Berane
-
30.05 18:30
 
Kom
-
Zabjelo
-

Kazakistan 1.Lig

30.05 16:30
 
Akzhayik
-
Baykonur
-
30.05 13:00
 
Bulat-AMT
-
CSKA Almaty
-
30.05 14:00
 
Ekibastuz
-
Kyran
-
30.05 12:00
 
Lashyn
-
Spartak Semey
-
30.05 14:00
 
Maqtaaral
-
Kaspyi
-
30.05 14:00
 
Vostok
-
Kyzyl-Zhar
-

Kenya Premier Lig

30.05 15:00
 
Chemelil
-
Western Stima
-
30.05 13:30
 
KCB Nairobi
-
Muhoroni Youth
-
30.05 15:00
 
Nairobi City Stars
-
Nakuru AllStars
-
30.05 15:45
 
Tusker
-
SoNy Sugar
-

Kolombiya Primera B Apertura

30.05 23:00
 
Barranquilla
-
Depor FC
-
30.05 23:00
 
Expreso Rojo
-
Union Magdalena
-
30.05 23:00
 
Real Santander
-
Deportes Quindio
-
30.05 23:00
 
Valledupar
-
Llaneros
-

Letonya Virsliga

30.05 16:00
 
Spartaks
-
Liepaja
-

Letonya 1.Lig

30.05 14:00
 
Auda
-
JDFS Alberts
-
30.05 15:00
 
Jekabpils
-
Valmiera / BSS
-
30.05 16:00
 
Olaine
-
Staiceles Bebri
-
30.05 14:00
 
Preilu BJSS
-
Rezekne / BJSS
-
30.05 18:00
 
Rigas Futbola Skola
-
Salaspils
-
30.05 15:00
 
Saldus
-
Caramba/Dinamo R?ga
-
30.05 15:00
 
Smiltene
-
FK Tukums 2000
-
30.05 15:00
 
1625 Liepaja
-
FK Ogre
-

Letonya Kadınlar Ligi

30.05 15:00
 
Liepaja / LSSS (K)
-
Rigas Futbola Skola (K)
-
30.05 12:00
 
VRS/Optimists-R (K)
-
Riga United (K)
-

Litvanya 1.Lig

30.05 17:00
 
Auska
-
Banga Gargzdai
-
30.05 15:00
 
Krazante
-
Silas
-
30.05 13:00
 
Kruoja II
-
Zalgiris II
-
30.05 13:00
 
Lokomotyvas Radviliskis
-
FK Panevezys
-
30.05 15:00
 
Minija
-
Lietava Jonava
-
30.05 17:00
 
Nevezis
-
Dziugas Telsiai
-
30.05 15:00
 
Silute
-
Palanga
-
30.05 18:30
 
Tauras Taurage
-
FBK Kaunas
-
30.05 19:00
 
Trakai II
-
MRU
-

Macaristan NB I

30.05 20:00
226
Budapest Honved
-
Lombard Papa TFC
-
30.05 17:30
196
Ferencvaros
-
Videoton
-
30.05 20:00
227
Paksi SE
-
Dunaujvaros-Palhalma
-
30.05 20:00
225
Szombathelyi Haladas
-
Puskas FC
-
30.05 15:00
180
Ujpest
-
Kecskemeti TE
-

Macaristan NB III Keleti

30.05 19:00
 
FC Hatvan
-
Putnok VSE
-
30.05 19:00
 
Hajduboszormenyi
-
Varda SE
-
30.05 19:00
 
Jaszberenyi Vasas
-
Felsotarkany SE
-
30.05 19:00
 
Kazincbarcika
-
Tiszaujvaros
-
30.05 02:00
 
Letavertes SC
Cigand SE
-
30.05 19:00
 
Nyirbatori FC
-
Salgotarjani BTC
-

Macaristan NB III Közep

30.05 19:00
 
Bölcskei
-
Rakospalotai EAC
-
30.05 19:00
 
Gyulai Termal
-
Kozarmisleny
-
30.05 19:00
 
Maglodi TC
-
Vac
-
30.05 19:00
 
Monori SE
-
Szentlorinc SE
-
30.05 19:00
 
Oroshaza
-
ESMTK
-
30.05 19:00
 
Szekszard
-
Dabas
-

Macaristan NB III Nyugati

30.05 02:00
 
Balatonfüredi
Veszprem
-
30.05 19:00
 
Budaörs
-
Györi ETO II
-
30.05 19:00
 
Csepel SC
-
Nagyatadi FC
-
30.05 19:00
 
Dorogi FC
-
Rakosmenti KSK
-
30.05 19:00
 
Mosonmagyarovari TE
-
Diosdi TC
-
30.05 19:00
 
Sarvari FC
-
BKV Elore
-
30.05 19:00
 
Tatabanya
-
III. Kerületi TUE
-
30.05 19:00
 
Tököl
-
Ujbuda TC
-

Macaristan U18 Ligi Küme Düşme Turu

30.05 11:00
 
Györi ETO U18
-
Papai ELC U18
-
30.05 12:00
 
Pecs U18
-
Dunaujvaros-Palhalma U18
-
30.05 12:00
 
Ujpest U18
-
Disgyor U18
-

Macaristan U18 Ligi Şampiyonluk Turu

30.05 13:00
 
Bozsik Akademia U18
-
MTK U18
-
30.05 12:00
 
Illes Akademia U18
-
Ferencvaros U18
-

Makao Premier Lig

30.05 15:00
 
Chuac Lun
-
Casa De Portugal
-
30.05 13:00
 
Sporting Macau
-
Lai Chi
-

Malavi Süper Lig

30.05 15:30
 
Airborne Rangers
-
Surestream
-
30.05 15:30
 
Blue Eagles
-
Dedza Young Soccer
-
30.05 15:30
 
Kamuzu Barracks
-
Silver Strikers
-
30.05 15:30
 
Mzuzu
-
Big Bullets
-
30.05 15:30
 
Red Lions
-
Azam Tigers
-

Martinik Onur Ligi

30.05 23:00
 
Belimois
-
Club Colonial
-
30.05 23:00
 
Club Franciscain
-
Samaritaine
-
30.05 23:00
 
Essor-Prechotain
-
Aiglon
-
30.05 03:00
 
Golden Star
-
Case-Pilote
-
30.05 23:00
 
Marinoise
-
US Robert
-
30.05 23:00
 
Real Tartane
-
Emulation
-
30.05 23:00
 
Riviere-Pilote
-
Golden Lion
-

Meksika U17 Ligi Clausura Final

30.05 17:00
 
America U17
-
Pachuca U17
-

Moldova B Ligi Kuzey

30.05 18:00
 
Drochia
-
Kolos Copceac
-
30.05 18:00
 
Floreşti
-
Cotiujanii Mari
-
30.05 18:00
 
Glodeni
-
Flacara Faleşti
-
30.05 18:00
 
Iskra-Stal
-
Dava Soroca
-
30.05 18:00
 
Rişcani
-
Teleneşti
-
30.05 18:00
 
Singerei
-
Intersport Sanatauca
-

Mozambik Moçambola

30.05 16:00
 
Vilankulo
-
Ferroviario Quelimane
-

Nepal A Ligi

30.05 12:45
 
Nepal Army
-
Far Western
-

Norveç Eliteserien

30.05 16:30
182
Haugesund
-
Start
-
30.05 19:00
210
Molde
-
Sandefjord
-

Norveç 2.Lig Avdeling 1

30.05 17:00
 
Ullern
-
Holmen
-

Norveç 2.Lig Avdeling 2

30.05 17:00
 
Notodden
-
Drammen
-
30.05 17:00
 
Nybergsund
-
Gjovik-Lyn
-

Norveç 2.Lig Avdeling 3

30.05 17:00
 
Arendal
-
Fyllingsdalen
-
30.05 17:00
 
Donn
-
Odds BK II
-
30.05 16:00
 
Eidsvold TF
-
Egersunds
-
30.05 15:00
 
Fana
-
Floya
-
30.05 17:00
 
Ullensaker / Kisa
-
Vard Haugesund
-
30.05 17:00
 
Vidar
-
Odda
-
30.05 17:00
 
Vindbjart
-
Sola
-

Norveç 2.Lig Avdeling 4

30.05 17:00
 
Elverum
-
SK Traeff
-
30.05 15:00
 
Floro SK
-
Rodde
-
30.05 17:00
 
Stjordals-Blink
-
Byasen
-
30.05 17:00
 
Strindheim
-
HamKam
-

Norveç Kadınlar 1.Ligi

30.05 14:00
 
Byasen (K)
-
Lyn (K)
-
30.05 14:00
 
Fart (K)
-
Linderud-Grei (K)
-
30.05 15:30
 
Kongsvinger (K)
-
Fortuna Ålesund (K)
-
30.05 15:00
 
Urædd (K)
-
Sarpsborg 08 (K)
-

Norveç 3.Lig Grup 1

30.05 17:00
 
Drobak / Frogn
-
Nesodden
-
30.05 17:00
 
Selbak Turn
-
Oppsal
-
30.05 17:00
 
Skeid II
-
Ostsiden IL Sellebakk
-

Norveç 3.Lig Grup 2

30.05 17:00
 
Ottestad
-
Funnefoss / Vormsund
-
30.05 17:00
 
Raelingen
-
Grue
-

Norveç 3.Lig Grup 3

30.05 17:00
 
Jevnaker
-
Korsvoll
-
30.05 17:00
 
Nordstrand
-
Hallingdal
-
30.05 17:00
 
Oldenborg
-
Hasle-Loren
-
30.05 16:00
 
Oslo City
-
SF Grei
-
30.05 17:00
 
Skårer BK
-
Frigg
-
30.05 17:00
 
Valdres
-
Roa
-

Norveç 3.Lig Grup 4

30.05 17:00
 
Assiden IF
-
Larvik Turn & IF
-
30.05 17:00
 
Eik Tonsberg
-
Vestfossen
-
30.05 16:00
 
Lommedalen
-
Birkebeineren
-
30.05 17:00
 
Modum
-
Tonsberg
-

Norveç 3.Lig Grup 5

30.05 16:00
 
Mandalskameratene
-
Froyland
-

Norveç 3.Lig Grup 6

30.05 16:00
 
Akra
-
Brodd
-
30.05 16:00
 
Os Turn Fotball
-
Randaberg
-
30.05 16:00
 
Stord Sunnhordland
-
Kopervik
-

Norveç 3.Lig Grup 7

30.05 17:00
 
Bjarg
-
Lyngbo
-
30.05 17:00
 
IL Varegg
-
Austevoll
-
30.05 18:00
 
Oystese
-
Loddefjord
-
30.05 17:00
 
Sotra SK
-
Arna-Bjornar
-

Norveç 3.Lig Grup 8

30.05 17:00
 
Ardal
-
Bergsoy
-
30.05 17:00
 
Brattvag IL
-
Spjelkavik
-
30.05 15:00
 
Kristiansund FK
-
Eid
-
30.05 15:00
 
Stryn
-
Skarbovik IF Aalesund
-

Norveç 3.Lig Grup 9

30.05 17:00
 
Buvik
-
Tynset
-
30.05 16:00
 
KIL Hemne
-
Raufoss II
-
30.05 17:00
 
Orkla
-
Kolbu/KK
-

Norveç 3.Lig Grup 10

30.05 17:00
 
Kolstad
-
Neset
-

Norveç 3.Lig Grup 11

30.05 16:00
 
Fauske / Sprint
-
Sortland
-
30.05 14:00
 
Medkila
-
Stalkameratene
-
30.05 15:00
 
Mo IL
-
Tverlandet
-
30.05 17:00
 
Mosjöen
-
Grand Bodo
-

Norveç 3.Lig Grup 12

30.05 15:00
 
Hammerfest
-
Bjornevatn
-
30.05 17:00
 
Porsanger
-
Bossekop
-
30.05 16:00
 
Skjervoy
-
Ishavsbyen
-

Özbekistan PFL

30.05 15:00
 
Andijan
-
Neftchi Fargona
-
30.05 15:30
 
Dinamo Samarqand
-
Mashal Muborak
-
30.05 17:00
 
OTMK Olmaliq
-
Metalourg Bekobod
-
30.05 16:30
 
Qizilqum Zarafshon
-
Shortan Guzor
-

Paraguay Profesyonel Lig Apertura

30.05 00:14
 
Deportivo Santani
General Diaz
1-1
30.05 01:02
 
Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata
1-0

Paraguay Intermedia Lig

30.05 23:00
 
Deportivo Caacupe
-
Resistencia
-
30.05 21:45
 
General Caballero
-
Liberación
-
30.05 22:00
 
Independiente FBC
-
Fernando De La Mora
-
30.05 17:00
 
River Plate
-
Sportivo Carapegua
-
30.05 22:00
 
12 de Octubre
-
Deportivo Caaguazu
-
30.05 22:00
 
3 de Febrero
-
Sport Colombia
-

Peru 2.Lig

30.05 23:30
 
Sport Boys
-
Deportivo Coopsol
-

Polonya 1.Lig

30.05 17:00
 
Arka Gdynia
-
Olimpia Grudziadz
-
30.05 17:00
 
Chojniczanka Chojnice
-
Wigry Suwalki
-
30.05 17:00
 
Flota Swinoujscie
Bytovia Bytow
-
30.05 17:00
 
Miedz Legnica
-
Zaglebie Lubin
-
30.05 17:00
 
Nieciecza
-
Pogon Siedlce
-
30.05 17:00
 
Sandecja Nowy Sacz
-
Dolcan Zabki
-
30.05 17:00
 
Tychy 71
-
Katowice
-
30.05 17:00
 
Widzew Lodz
-
Chrobry Glogow
-
30.05 17:00
 
Wisla Plock
-
Stomil Olsztyn
-

Polonya Ekstraklasa Küme Düşme Grubu

30.05 19:00
211
GKS Belchatow
-
Zawisza Bydgoszcz
-
30.05 16:30
183
Gornik Leczna
-
Ruch Chorzow
-

Polonya Ekstraklasa Şampiyonluk Grubu

30.05 21:30
232
Slask Wroclaw
-
Lechia Gdansk
-

Polonya Bayanlar Ekstraliga

30.05 15:00
 
Czarni Sosnowiec (K)
-
Zaglebie Lubin (K)
-
30.05 16:00
 
Piaseczno (K)
-
Wroclaw (K)
-

Polonya Bayanlar 1.Ligi Kuzey

30.05 02:00
 
Medyk Konin II (K)
Zam?ynie Radom (K)
-
30.05 17:30
 
Polonia Pozna? (K)
-
Stomil Olsztyn (K)
-
30.05 17:30
 
Praga Warszawa (K)
-
UKS ?ód? (K)
-
30.05 17:30
 
Sportowa Czwórka Radom (K)
-
Stargard Szczecilski (K)
-
30.05 17:30
 
Sztorm Gda?sk (K)
-
Górzno (K)
-

Polonya Bayanlar 1.Ligi Güney

30.05 12:00
 
Bogdanczowice (K)
-
Sokó? Kolbuszowa Dolna (K)
-
30.05 18:00
 
Gol Czestochowa (K)
-
Rolnik Biedrzychowice (K)
-
30.05 17:30
 
Tomaszow Mazowiecki (K)
-
Korona ?aszczów (K)
-
30.05 17:30
 
Wanda Kraków (K)
-
UJ Kraków (K)
-
30.05 17:30
 
Widok Lublin (K)
-
Walbrzych (K)
-

Polonya Merkezi Gençlik Ligi Doğu

30.05 15:00
 
GKS Belchatow U19
-
LKS Lodz U19
-
30.05 15:00
 
Korona Kielce U19
-
Wisla Pulawy U19
-
30.05 15:00
 
KSZO U19
-
Polonia Warszawa U19
-
30.05 15:00
 
Legia Warszawa U19
-
Jagiellonia U19
-
30.05 15:00
 
LKS Lomza U19
-
Stal Mielec U19
-
30.05 15:00
 
Motor Lublin U19
-
Stomil Olsztyn U19
-
30.05 15:00
 
Olimpia Elblag U19
-
Cracovia U19
-
30.05 15:00
 
Wisla Krakow U19
-
Stal Rzeszow U19
-

Polonya Merkezi Gençlik Ligi Batı

30.05 15:00
 
Arka Gdynia U19
-
Lechia Gdansk U19
-
30.05 15:00
 
Baltyk Koszalin U19
-
Olimpia Grudziadz U19
-
30.05 15:00
 
Lech Poznan U19
-
Slask Wroclaw U19
-
30.05 15:00
 
Odra Opole U19
-
Zielona Gora U19
-
30.05 15:00
 
Ruch Chorzow U19
-
Gornik Zabrze U19
-
30.05 15:00
 
Stilon Gorzow U19
-
Kluczbork U19
-
30.05 15:00
 
Zaglebie Lubin U19
-
Warta Poznan U19
-
30.05 15:00
 
Zawisza Bydgoszcz U19
-
Pogon Szczecin U19
-

Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska

30.05 18:00
 
Gac Olawa
-
Zielona Gora
-
30.05 20:00
 
Karkonosze Jelenia Gora
-
Bielawianka Bielawa
-
30.05 18:00
 
Lechia Dziersoniow
-
Polonia Sparta Swidnica
-
30.05 18:00
 
MKS Olawa
-
Sleza Wroclaw
-
30.05 17:00
 
Piast Karnin
-
Polonia Trzebnica
-
30.05 18:00
 
Piast Zmigrod
-
Katy Wroclawskie
-
30.05 18:00
 
Rokita Brzeg Dolny
-
Dab Przybyszow
-

Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska

30.05 17:00
 
Centra Ostrow
-
Tarnovia T. Podgorne
-
30.05 18:00
 
Jarota Jarocin
-
Pogon Mogilno
-
30.05 16:00
 
Nielba Wagrowiec
-
Victoria Wrzesnia
-
30.05 17:00
 
Sparta Brodnica
-
Chelminianka Chelmno
-
30.05 17:00
 
Start Warlubie
-
Wloclavia Wloclawek
-
30.05 12:00
 
Unia Solec Kujawski
-
Polonia Sroda
-
30.05 16:00
 
Wda Swiecie
-
Warta Poznan
-

Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka

30.05 18:00
 
Pilica Bialobrzegi
-
MKS Polonia Warszawa
-
30.05 18:00
 
Radomiak Radom
-
Warta Sieradz
-
30.05 18:00
 
Start Otwock
-
Lechia T. Mazowiecki
-
30.05 02:00
 
Targowek
Sokol Aleksandrow
-
30.05 18:00
 
Ursus Warszawa
-
Bron Radom
-
30.05 18:00
 
Wielun
-
Pelikan Lowicz
-

Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka

30.05 18:00
 
Chelmianka Chelm
-
Avia Swidnik
-
30.05 18:00
 
Jaroslaw
-
Motor Lublin
-
30.05 18:00
 
Karpaty Krosno
-
Stal Krasnik
-
30.05 18:00
 
Lublinianka Wieniawa
-
Hetman Zolkiewka
-
30.05 18:00
 
Orleta Radzyn Podlaski
-
Stal Rzeszow
-
30.05 18:00
 
Resovia Rzeszow
-
Wolczanka W. Pelkinska
-
30.05 18:00
 
Sokol Sieniawa
-
Podlasie Biala Podlaska
-
30.05 18:00
 
Tomasovia Tomaszow
-
Izolator Boguchwala
-
30.05 18:00
 
Wisloka Debica
-
Orzel Przeworsk
-

Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska

30.05 18:00
 
Czarni Polaniec
-
Sola Oswiecim
-
30.05 18:30
 
Hutnik Krakow
-
Beskid Andrychow
-
30.05 18:00
 
MKS Korona Kielce II
-
Granat
-
30.05 18:00
 
Poprad Muszyna
-
Wisla Krakow II
-
30.05 18:00
 
Trzebinia Siersza
-
Garbarnia Krakow
-

Polonya 3.Lig Opolsko Slaska

30.05 18:00
 
Pawlowice Slaskie
-
Gornik Zabrze II
-
30.05 18:00
 
Piast Gliwice II
-
Gornik Wesola
-
30.05 18:00
 
Podbeskidzie II
-
Grunwald
-
30.05 18:00
 
Polonia Laziska
-
Skalnik Gracze
-
30.05 12:00
 
Rekord Bielsko-Biala
-
Jastrzebie Zdroj
-
30.05 18:00
 
Ruch Zdzieszowice
-
Malapanew Ozimek
-
30.05 18:00
 
SKRA Czestochowa
-
Polonia Bytom
-
30.05 18:00
 
Stal Bielsko-Biala
-
Swornica Czarnowasy
-
30.05 18:00
 
Szombierki Bytom
-
Odra Opole
-

Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska

30.05 17:00
 
Astra Ustronie Morskie
-
Cartusia Kartuzy
-
30.05 17:00
 
Chwaszczyno
-
Lechia Gdansk II
-
30.05 13:00
 
Kaszubia Koscierzyna
-
Baltyk Gdynia
-
30.05 18:00
 
Lesnik / Rossa Manowo
-
Chemik Police
-
30.05 17:00
 
Przodkowo
-
Drawa
-

Romanya 1.Lig

30.05 18:00
197
CS U Craiova
-
CFR Cluj
-

Romanya 2.Lig 1.Grup Yükselme Turu

30.05 11:00
 
CF Braila
-
Voluntari
-
30.05 11:00
 
Gloria Buzau
-
Rapid Suceava
-
30.05 11:00
 
SC Bacau
-
Academica Argeş
-

Romanya 2.Lig 2.Grup Yükselme Turu

30.05 11:00
 
Dacia Mioveni
-
Metalul Reşita
-
30.05 11:00
 
Olimpia Satu Mare
-
ACS Poli Timisoara
-
30.05 11:00
 
Unirea Tarlungeni
Olt Slatina
-

Romanya 3.Lig 2.Grup

30.05 18:00
 
Otelul Galati II
Popeşti Leordeni
-
30.05 18:00
 
Vointa Snagov
Viitorul Axintele
-

Rusya Premier Lig

30.05 13:30
172
Dinamo Moscow
-
Krasnodar
-
30.05 13:30
178
FK Ufa
-
Rubin Kazan
-
30.05 13:30
173
Kuban Krasnodar
-
Arsenal Tula
-
30.05 13:30
174
Rostov
-
CSKA Moscow
-
30.05 13:30
175
Spartak Moscow
-
Amkar
-
30.05 13:30
176
Terek Grozny
-
Ural
-
30.05 13:30
177
Torpedo Moscow
-
Mordovia Saransk
-
30.05 13:30
179
Zenit St. Petersburg
-
Lokomotiv Moscow
-

Rusya FNL

30.05 14:00
 
Baltika Kaliningrad
-
Shinnik
-
30.05 14:00
 
Khimik Dzerzhinsk
-
Krylya Sovetov
-
30.05 14:00
 
Sakhalin
-
Anzhi Makhachkala
-
30.05 12:00
 
Sibir Novosibirsk
-
Volga Nyzhnyi
-
30.05 14:00
 
SKA-Energiya
-
Luch Vladivostok
-
30.05 17:00
 
Sokol Saratov
-
Yenisey Krasnoyarsk
-
30.05 14:00
 
Tom Tomsk
-
Dinamo St. Petersburg
-
30.05 14:00
 
Tosno
-
Gazovik Orenburg
-
30.05 15:00
 
Tyumen
-
Volgar Astrakhan
-

Rusya 2.Lig Merkez Grubu

30.05 14:00
 
Arsenal Tula II
-
Kaluga
-
30.05 18:00
 
Fakel
-
Zvezda Ryazan
-
30.05 15:00
 
FK Tambov
-
Podolye
-
30.05 02:00
 
Lokomotiv Liski
Metallurg Vyksa
-
30.05 02:00
 
Metallurg Lipetsk
Vybor-Kurbatovo
-
30.05 16:00
 
Orel
-
Avangard Kursk
-
30.05 17:00
 
Vityaz Podolsk
-
Chertanovo
-
30.05 14:00
 
Zenit Penza
-
Dinamo Bryansk
-