SPOR

Hollanda Eredivisie U19 Şampiyonluk Turu

26.04 17:00
Ajax U19
-
AZ U19

Bhutan Thimphu Premier Lig

26.04 16:00
Tensung
-
Phuensum

Yunanistan Futbol Ligi

26.04 17:00
OFI
-
Panegialios

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Şampiyonluk

26.04 17:00
Maniema Union
-
Saint Eloi Lupopo

İngiltere Youth Alliance Kuzey Doğu Ligi

26.04 15:00
York City U18
-
Hartlepool United U18

Brezilya Cearense 2-1.Aşama

26.04 02:00
Caucaia
0 - 0
Aliança

Hindistan U18 Ligi Şampiyonluk Turu Grup A

26.04 11:00
Lonestar Kashmir
-
Real Kashmir

Hindistan I 2-Lig Ön Eleme Grup C

26.04 12:00
TRAU
-
Jamshedpur II

Ukrayna U21 Ligi Şampiyonluk Turu

26.04 14:00
Illichivets U21
-
Shakhtar Donetsk U21

İngiltere Youth Alliance Kuzey Batı Ligi

26.04 15:00
Carlisle United U18
-
Tranmere Rovers U18

İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey

26.04 21:45
Brentwood Town
-
Canvey Island

İspanya Tercera Ligi Grup 13

26.04 21:00
Bala Azul
-
Deportiva Minera

Galler Kadınlar Welsh Premier Lig

26.04 21:00
Cyncoed (K)
-
Cardiff Metropolitan (K)

İngiltere Durham County Challenge Kupası Final

26.04 21:00
Dunston UTS
-
Consett

İskoçya FA Gençlik Kupası Final

26.04 21:00
Aberdeen U20
-
Hibernian U20

Brezilya Paranaense U19 1.Aşama Grup C

26.04 21:00
Clube Andraus Brasil U19
-
Paraná U19

İngiltere Ulusal Lig N / S Güney

26.04 21:45
Wealdstone
0 - 0
Oxford City

İngiltere Non League Premier Isthmian

26.04 21:45
Kingstonian
0 - 0
Dulwich Hamlet

İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney

26.04 21:45
Molesey
-
South Park

İngiltere Birmingham Senior Kupası Yarı Final

26.04 21:45
Hednesford Town
-
Nuneaton Town

Sırbistan Süper Lig Şampiyonluk Turu

26.04 19:00
Partizan Belgrade
-
Radnicki Nis

Finlandiya Kolmonen Lansi-Suomen

26.04 19:00
SoVo Somero
-
FC Boda

Romanya 1.Lig Şampiyonluk Turu

26.04 19:00
497
CSMS Iaşi
-
Astra Giurgiu

Finlandiya Kolmonen Kaakkois-Suomen

26.04 19:00
Kultsu
-
Ri-Pa

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney

26.04 19:15
Schwaben Augsburg (K)
-
Ingolstadt (K)

Finlandiya Kolmonen Keski-Pohjanmaa Ja Vaasa

26.04 19:00
KPS
-
VPV

Danimarka DBU Kupası Yarı Final

26.04 19:00
499
Brondby
-
Midtjylland

Finlandiya Kolmonen Helsinki Ja Uusimaa II

26.04 20:15
POHU
-
Viikingit II

Finlandiya Kolmonen Helsinki Ja Uusimaa III

26.04 19:00
Reipas Lahti
-
Nastolan Nopsa

Finlandiya Kolmonen Tampereen

26.04 19:45
TP-T
-
Loiske

Almanya Regionalliga Kuzey

26.04 20:00
Lübeck
-
St. Pauli II

Hollanda Eerste Klasse Zondag F

26.04 20:00
Bergum
-
GAVC

Brezilya Paranaense 2-2.Aşama Grup 1

26.04 00:00
Operario PR
3 - 1
PSTC
2 - 1