SPOR

'Ümit Özat, Gençlerbirliği taraftarlarına saldırdı' iddiası!

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'ın Antalyaspor deplasmanından dönüşte iki Gençlerbirliği taraftarına saldırdığı iddia edildi.

'Ümit Özat, Gençlerbirliği taraftarlarına saldırdı' iddiası!

Gençlerbirliği'nde taraftarlarla Ümit Özat arasındaki gerilim tırmanıyor. Antalyaspor deplasmanından galibiyetle dönen takımın dönüş yolunda tecrübeli teknik adamın iki Gençlerbirliği taraftarına saldırdığı iddia edildi.

Başkent ekibinin taraftar grubu Alkaralar'dan yapılan açıklamada takımın teknik direktörü Ümit Özat için 'mafya bozuntusu' ifadeleri kullanıldı.

İşte olay çıkartan o açıklama;

"Her yaşanan kepazeliğin ardından Ümit Özat ve şürekası daha fazla çirkinliğe imza atıp, daha fazla yüz kızartabilir mi derken güne bir başka rezillikle başladık.

Antalyaspor deplasmanından takımla birlikte aynı uçakla dönen taraftarımız Mehmet Soylu ve oğlu Ömer'e saldırıldı. Daha önce de Mehmet Soylu'ya sosyal medya aracılığıyla küfür eden ve bunun hesabını hukuk önünde verecek olan Ümit Özat, dünkü maç sonrası yolcuları uçağa taşıyan otobüste Mehmet Soylu'nun yanına gelerek küfür ve ağır hakaretlerle saldırdı.

Bu sırada Ümit Özat'ın basın danışmanı olarak geçen ancak gönüllü kulluğunu yapan, ne idüğü belirsiz, kafilede ne işi olduğu dahi anlaşılamayan Mustafa Çevik ile futbolcularımızdan Zeki Yavru ise Mehmet Soylu'nun oğlu Ömer'i sıkıştırıp elinden cep telefonunu alarak Ümit Özat'ın küfür ve hakaretlerinin olduğu ses kaydını silme cüretini gösterdiler.

Bu yaşanan hadise Ümit Özat'ın bir taraftara küfür etmesinden ziyade her bir Gençlerbirliği taraftarına ve bu tribünün tümüne edilmiş bir küfürdür. Koskoca Gençlerbirliği camiasının mafya bozuntusu bir adamın egemenliğine girmesini sağlayan iradesiz ve basiretsiz başkan Murat Cavcav ile piyon yöneticilerin bir tepki koymalarını beklemek beyhude olacaktır, farkındayız.

Ancak Gençlerbirliği taraftarı da hemen herkesin çok sevdiği Mehmet Soylu'ya yapılmış bu saldırıyı öyle kolay kolay unutmayacak, hesabını soracaktır. Gençlerbirliği birkaç zibidinin, birkaç aşağılık herifin oyuncağı olamayacak kadar büyük bir kulüptür, büyük bir kültürdür.

O nedenle bir kez daha hatırlatmakta beis görmüyoruz: Kendisine Gençlerbirlikli diyen her bir kimse Murat Cavcav, Ümit Özat ve leş kargaları bu kulübün sahip olduğu tüm değerleri yok etmeden önce tepki vermeli, bu zihniyetten kurtulunması adına üzerine düşeni yapmalıdır. Cavcav ve Özat elbet bir gün gidecek ve Gençlerbirliği yine taraftarlarının Gençlerbirliği olacaktır ama o gün geldiğinde de hatırlanan düşmanların sözleri değil, dostların sessizliği olacaktır."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
bu şahıs teknikdrektör oldu ya...söylenecek başka bişey yok
Gençlerbirliği nin taraftarimi varda saldırısın
Orhaannnn MAVİ-SARI MAKKABİ ORHANNN BU SANA İKİNCİ UYARIM ORHANNN
3.Ya SABIR SONUDUR ORHAAANNN
İlhan Cavcav ın kemikleri sızlıyordur şimdi.Sahipsiz kalan çiftlikte herkes at koşturmaya başlamış
bu adam bir dönem müşterimdi. bildiğin ego tavan bir adam. aksi biri şaşırmadım.
galibiyetle mi döndü? daha sonucu bilmiyon yazarlık yapıon
gençlerbirliğşne yakışan bi teknik direktör td deniyorsa bu futboldan anlamayan zamanında futbolcu yokluğunda ortada olan okuzun biri
Bu adam yıllarca fenevbahçe forması altında galatasarayın fırtına gibi estiği yıllarda ezik olarak yaşadı muhtemelen o yılların ezikliğine tepki olarak böyle davranıyo ama üzülmesin artık babanız kartal sahne aldı birazda beşiktaş altında ezilirsin
ŞU GÜZİDE KULÜBE HİÇ YAKIŞMAYAN BİR ADAM.BAŞKA HOCA YOKMU DA SÜREKLİ BU ADAM TAKIMIN BAŞINA GELİYOR.
gençlerbirliği taraftarı arkadaşlar yapmayın. adam 2 maçta 4 puan almış bu çok değerli. bakın antalya rızayı gönderdi şimdi ne hallerde. rıza mersindeyken başkan ego yaptı rızayı gönderdi. şimdi mersin 3. lige düşüyor. taraftarı her gün kahroluyor. ümit özat sorunlu bir kişilik ama başarılı ise sineye çekmek zorundasınız. eğer gerçekten takımınızı seviyorsanız önce bir düzlüğe çıkmanız gerekiyor. yani köprü ve dayı olayı...
ŞAKAMI BU YAHU ADAM ANTALYASPORU EVİNDE YENMİŞ GİDECEK GENÇLERİN KENDİ TARAFDARINA SALDIRACAK BIRAKIN BU İŞLERİ İYİ TEKNİK DİREKTÖR ANTALYASPORU YENMİŞ ÖPÜP BAŞINIZA KOYUN ELİNİ.YAZIK RAHMETLİ İLHAN CAVCAV IN KLUBÜNE YAZIK ETMEYİN GENÇLER İYİ KLÜPTÜR TARTIŞMALARINIZI SAYGI ÇERÇEVESİNDE YAPINIZ KOL KIRILSIN YEN İÇİNDE KALSIN YAZIKTIR BU TİP TARTIŞMALAR DEĞERLİ BİR KLÜBE ZARAR VERİYOR.ÜMİT ÖZAT VS GEÇİCİ HEPİMİZ GEÇİCİYİZ YAPMAYIN YAZIKTIR
@anadolu.pars antalya mcı berabere bitmedi mi ??
maç 1-1 berabere nasıl galibiyetle dönüyor anlatırmısın
FENEV'İN PARSEL TELAŞINDAKİ,KİBAR MAFYALARININ SENDROMUNUN ADI DOĞU İLLERİ OLMUŞ
bunu nasıl hoca yaptılarsa vay türk futbolunun haline .
bu adam kesinlikle şizofren hastası
sıkışınca bunu yapar samsun spor taraftarı da sevmez Kendisini
o iki arkadaş hemen kuduz aşısı yaptırmalı...
buna nasıl iş verilir anlamıyorum
deve çalıştırsa gençlerbirliği daha başarılı olur . kibar olur saygılı olur . efendi olur insan olur.
yazıklar olsun ben adamın yanındaydım kesinlikle ümit hoca saldırmadı neden bana dm den küfür ettin diye arkadaşla tartıştı bu yalan haberi kim yazdı yazıklar olsun.
Vizyona yakışmayan, Türk futboluna yakışmayan biri. Bizi şu herifin kalitesiz davranışlarına katlanmak zorunda bırakıyorlar.
bu herif pisikopat abicim her an herşey yapabilir.
şu mondofon ineğini kesinde sussun
taraftarın ümütten istediği ne ümü ün kapasitesi belli ne bekleniyor hadi ümüt gitti kim geldi medut bakkal farklımı bu tercihi kim yapıor yönetim hoçayla kavga etmek yerine bir sekment üst hoça alımı için yönetime yüklenin hoçanın oyunçu tervihleri vardır buna seyirci sayı duyacak yoksa her oyuncunun arkasındaki üç beş kişi seyirçiden sayılmaz zira yedeğe her düşenin abisi kardeşi arkadaşı benim adamı oynatmadı her maç kavga olmaz seyircinin hoçayla ne problemi olur tudor GS gibi nir takımda hoçalık yapıyor bukadar tepki yok oysa GS da oyun yok takım ismiyle devam ediyor takım oynuyorsa bırak
SENİİ ANKARALI ABİLERİNDE KURTARAMAYACAKK KİMLERLE OTURDUNU BİLİYORUZ
bu pisikopatta hocalık yapiyo memlekette
seneye PTT ligde oynarlar yazıklar olsun bir başkan öldü sistem nasıl değişti ve şu olaylara bak yazıklar olsun o başkana hicmi saygınız yok 3 .hafta giden ve ne olduğu belli olmayan bir adam daha sonra tekrar takımın başına gelmesini sağlamak başkana rahmetliyi ihanettir yazıklar olsun PTT ligden birdahada zor çıkar bu takım sürüklenip gider
Diğer Haberler