Ünal Aysal'dan botoks açıklaması!

Trabzonspor Kulübü Başkanı’nın sözleri üzerine Aysal, yakın çevresine “Ben botoks işine girmedim ve yaptırmadım. Botokslu kimse, cevabı o versin” dedi.

Ünal Aysal'dan botoks açıklaması!

Aysal, Hacıosmanoğlu’nun bu sözlerini kendisine aktaran yakın çevresine, “Ben bu botoks işine hiç girmediğim ve yaptırmadığım için, bu tip saçmalıkları da bugüne kadar hiç üstüme almadım. Kim botoks yaptırıyorsa, çıkıp o konuşsun” dedi.

Aysal salı günü de Londra’ya gitti. Chelsea Kulübü’nün ev sahipliğinde bu akşam gerçekleşecek olan “Futbolun Liderleri” adlı panele davet edilen Galatasaray Kulübü Başkanı, burada bir konuşma yapacak. Aysal, Avrupa’daki dev ve önemli kulüp başkanlarının katılımı ile gerçekleşecek olan panele katılacağı için bugünkü Divan Kurulu toplantısına da katılamayacak.

HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

İbrahim Hacıosmanoğlu kendisine “Kurtlar Vadisi” denilmesine sinirlenerek, “Ne yapayım gidip, başka başkanlar gibi botoks mu yaptırayım?” dedi. Hacıosmanoğlu’nun, Aysal’ı ima ettiği öne sürüldü. Hacıosmanoğlu, Başbakan Erdoğan’ın verdiği destek ile ilgili de, “Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bizim ömrümüzden ona versin” dedi.

(Hürriyet)

YORUMLARI GÖR