SPOR

Ünal Aysal'dan botoks açıklaması!

Trabzonspor Kulübü Başkanı’nın sözleri üzerine Aysal, yakın çevresine “Ben botoks işine girmedim ve yaptırmadım. Botokslu kimse, cevabı o versin” dedi.

Ünal Aysal'dan botoks açıklaması!

Aysal, Hacıosmanoğlu’nun bu sözlerini kendisine aktaran yakın çevresine, “Ben bu botoks işine hiç girmediğim ve yaptırmadığım için, bu tip saçmalıkları da bugüne kadar hiç üstüme almadım. Kim botoks yaptırıyorsa, çıkıp o konuşsun” dedi.

Aysal salı günü de Londra’ya gitti. Chelsea Kulübü’nün ev sahipliğinde bu akşam gerçekleşecek olan “Futbolun Liderleri” adlı panele davet edilen Galatasaray Kulübü Başkanı, burada bir konuşma yapacak. Aysal, Avrupa’daki dev ve önemli kulüp başkanlarının katılımı ile gerçekleşecek olan panele katılacağı için bugünkü Divan Kurulu toplantısına da katılamayacak.

HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

İbrahim Hacıosmanoğlu kendisine “Kurtlar Vadisi” denilmesine sinirlenerek, “Ne yapayım gidip, başka başkanlar gibi botoks mu yaptırayım?” dedi. Hacıosmanoğlu’nun, Aysal’ı ima ettiği öne sürüldü. Hacıosmanoğlu, Başbakan Erdoğan’ın verdiği destek ile ilgili de, “Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bizim ömrümüzden ona versin” dedi.

(Hürriyet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
son cümleye akıldım, inşallah allahım ikinizdende ömür alsın bana versin
gökalp ağzına sağlık
senin ömrünün tamamını ona versin de senden kurtulalım...
ts başkanı rum kökenli papa(rte) için “Allah onu başımızdan eksik etmesin.Bizim(rumların) ömrümüzden ona versin” diyor..baba(Allah),oğul(rte),kutsal ruhçu(abd,ab,israil) keşişlerin(akp) beyanlarını görüyorsunuz..TÜRK takımları gs,fb ve bjk'ya yapılan operasyonun bir nedenide bu işte,TÜRK takımları da pontus rum takımı gibi yalaka ve biatçı olsun istiyorlar!!!
serdarbayazit senin bu sözünün üstüne söz olmaz arkadaş,tebrikler
“Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bizim ömrümüzden ona versin” adına konuş ne oldugu belirsiz milletin ömründen ne istiyon çok vermek istiyorsan git ver ömrünü...
ama hacıda da hiç surat yok. yani botoks yaptırsa biraz insana benzerdi
galatasary ünal aysal olduğu sürece borcu da azalmaz başarıya da aç taraftar olur bir gs taraftarı olarak bunlaı paylaşmak istedim gs bitirdiler
inşallah tez zamanda ikınızda geçmışlerınıza kavusursunuz
Kadayifa bi yorum dememis? :)
ünal aysal altın yumurtlayan ekibi dağıttı şimdi başarı bkliyor adnan öztürk abdurrahim al bayrak fatih terim gibi takımın başarısında etkili rol alan isimleri sildi ve kovdu yazık
kadayıfı sen yedinya ondan bişey dememiş.
Burjuvalar.Ne yazık ki Galatasaray kulübüne daha 5 kuruş veremediler.Katkıları yok.Peki neyin peşindeler? Soyguncu ÜNAL&Sahtekar AYSAL
Kurumsallık adı altında spor kamuoyunu aldatma ya devam edeceğini sanan burjuva yönetim derhal defolup gitmelidir.Bunların ne galatasaray a nede TÜRK sporuna asla katkıları olamaz.Sahtecilik ve oyun peşindeler.Kendilerini şiddetle kınıyorum.
tek bir gün konuşmasın bu adam dişimi kırcam bu ne yaaa hergün hergün
Diğer Haberler