SPOR

Hamit Altıntop’tan olay yaratacak Galatasaray itirafı

Alman basınına konuşan Galatasaray'ın eski futbolcusu Hamit Altıntop,“Galatasaray’da kendime inanmıyordum, bu yüzden oynamak istemiyordum. Frings (Darmstadt’ın hocası) beni aradığında üç cümlenin yeterli olacağını biliyordum” ifadelerini kullandı.

Hamit Altıntop’tan olay yaratacak Galatasaray itirafı

Galatasaray’da 4 sezon forma giyen ve 11 milyon Euro gibi rekor bir ücret kazanan Hamit Altıntop'tan çarpıcı bir açıklama geldi. Geçen hafta Bundesliga'da ‘haftanın oyuncusu' seçilen Darmstadt'lı Hamit, Galatasaray’dan ayrılık sürecini anlattı. Tecrübeli oyuncu, “Oynamak istemiyordum. Galatasaray'da kendime inanmıyordum. Torsten Frings benimle konuştu ve beni tekrar oynamaya ikna etti” diye konuştu.

Ocak ayında ikinci kez baba olduktan sonra kendine geldiğini belirten Altıntop, “Frings beni aradığında üç cümlenin yeterli olacağını biliyordum. Frings bana enerji ve motivasyon verdi. Bana sağladıkları ruhuma çok iyi geldi. Bu ruhu eski takımımda aylar öncesinde kaybetmiştim. Fark yaratmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Her şeyimi vermeye ilk defa hazırım'' sözleriyle eski günlerine döneceğini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
O paralari alirken inaniyordun ya oynarkenmi inanmadin
parasını yerkende keşke böyle düşünseydin ayagına top değmeden 8 mılyon euro kazandın
Oturduğu yerden söğüşledi himmetçileri.
Haram olsun o zaman kendine güvenin yoktu neden hak etmediğin parayı aldın Real'e bile haketmedim diye para bırakıp gelmiştin
demekki para herşey değil yönetici arkadaşlar, insan faktörünü aklınıza getirin ve bir daha böyle çok para vermeyin, aç oyuncu oynar,
Senelerce türkiyenin parasını yedin. Parayı cukka yapınca kaçtın. Senin gibi üç kağıtçı birinin türk olmasından utanıyorum.
@bulentasl Bu herif 2 sene önce şampiyon olunan sene hamzalı avusturya yaz kampında, saçma sapan bir basın açıklaması yapmıştı:Kimse dikkat etmedi "Galatasaray şampiyonluğu çok mu haketti diğerleri haketmedi mi tartışılır son 2 hafta şans yüzümüze güldü şampiyon olduk..daha çok çalışmamız gerek.." gibi açıklmalar yapmıştı!!! Adam gibi yöneticiler olsaydı Bu açıklama sonrası bu topitop derhal gönderilmeliydi!!!!Daha yönetim utanmadan, gel seni sportif direktör yapalım, sen iyi söğüşledin bu kulübü diyorlar hamit altın topa
Haram zıkkım olsun.Senin gibi futbolculara da lanet olsun.Sizi takımlarına alanlara da lanet olsun.Emin bakalım kanımızı vampirler.
bunun adı kısaca nankörlüktür oynamak istemiyordum değil oynayamıyordun zaten
Sen gs'de aldığın paraların haram olduğuna İnan bize yeter Hamit
gerçekten bu açıklamayı yaptıysan çok ayıp yaptığın kısacası ALLAH belanı versin
3 .4 sezon oynamadan milyon euro ları at cebe almanya dan bir hoca 2.3 laf etti diye oynamaya başla soyadin gibisin topun topu
Paraları alırken iyidi yata yata o zaman profesyobelliğiniz aklınıza geliyor dimiii
fenerlıyım ama bu nu ne edepsızlık yahu.. 45 trılyonu alırkende aynı duygudamıydın. ben gs yonetıcılerın yerınde olsam tazmınat davası açardım. aymazlığa bak ya...
Hamit Altıntop, senin ki de düpedüz nankörlük. Galatasaray' da olduğun süre içerisinde yan geldin yattın, doğru dürüst hiç oynamadan dünyanın parasını aldın. Bu konuşmanı bırak Galatasaray'lı olmayı ülkem adına esefle kınıyorum. Çok ayıp.
o parada dogmamış yetimin hakkını 4 yıl yedin demekki. nasıl helallik alacaksın şimdi?
paragoz hamit.. suc sende deil, yonetim ve kuluplerin icinde kadrolasmis cakallarda..
İNANMIYORSAN O PARAYI ALMASAYDIN O HALDE
Oynamak istemezsin tabi. Bu sazanlarla öyle bi sözleşme yapmışsın ki elleri kolları bağlanmış seni kovunca ödeyecekleri cezadan korktular.
Yazık böylelerine verilen paralara. İşte bu parayı verdirenler arada nemalanıyor. o 11 milyon EURO nun en aşağı 5 milyon EURO su medyaya çıkıp transferin nasıl gerçekleştirildiğini anlatarak şirinleri oynayan yöneticinin cebine girmiştir.
oynamadan aldıgın bu paraları nasıl vicdanın rahat yiyeceksin acaba haram olsun sana
fenerlıyım ama bu nu ne edepsızlık yahu.. 45 trılyonu alırkende aynı duygudamıydın. ben gs yonetıcılerın yerınde olsam tazmınat davası açardım. aymazlığa bak ya.
hırsız
Zaten Galatasaray'ın ekmeğini yiyenlere bir şeyler oluyor. İçlerindeki şeref yoksunu yüzleri ortaya çıkıyor. Oynamadan yıllarca para kazandın adi adam. Madem inancın yoktu neden takımdan ayrılmadın? Umarım bacağın kırılır futbol hayatın biter. Amin.
Hep kulüplere kızıyoruz da adam bildiğin bilerek oynamadığını itiraf etmiş. Ben Galatasaray yönetiminin yerinde olsam 3 yılda Hamit'e ödenen paraların iadesi için dava açarım.
G saray paraları geri alabilir dava açsın
tek kelime ile haram olsun aldığın paralar
Galatasarayda oynamak istemiyordun. oynamadın da zaten
kan emici p
O büyük camiadan aldığın parayla kendine biraz karakter al yarın oralarda da lazım olur takıma ne kattın yıllarca sakat sakat ekmek verdi sana o kulüp konuşma baride adam sansınlar seni
@sayinkaplan Bu herif 2 sene önce şampiyon olunan sene hamzalı avusturya yaz kampında, saçma sapan bir basın açıklaması yapmıştı:Kimse dikkat etmedi "Galatasaray şampiyonluğu çok mu haketti diğerleri haketmedi mi tartışılır son 2 hafta şans yüzümüze güldü şampiyon olduk..daha çok çalışmamız gerek.." gibi açıklmalar yapmıştı!!! Adam gibi yöneticiler olsaydı Bu açıklama sonrası bu topitop derhal gönderilmeliydi!!!!Daha yönetim utanmadan, gel seni sportif direktör yapalım, sen iyi söğüşledin bu kulübü diyorlar hamit altın topa
aldığın zehirzukkum olsun
Biraz onurun olsa başka bir bahane bulurdun aldığın o haram lokmalar boğazında kalacaktır hiç merak etme
Bu herifi sevememekte haklıymışım,nankörmüş.Zaten bu çakma Türklere hiç ısınamadım.Türk asıllı diye birşey olmaz insan ya Türktür yada değildir.Kendini Türk hissetmeyen asıllı olsa ne olur olmasa ne olur.Halit için söylemiyorum ama Türk olup yabancı bir ülkenin milli formasını giyen adam bu ülkeye benim duyduğum sevgiyi ,saygıyı duyabilirmi?
yazık sana yazık para alırken inanıyordun ama nankör..
oturduğun yerden para kazandın.. sizi adamdan sayıp takıma alanda kabahat.. kaç sezon yattın be.. tek bir maçta oynadın.. onda da her attığın direkte patladı.. yazıklar olsun size..
Yazıklar olsun sahtekar hamit
Hain nankör gurbetciler artik turkum demesin adam almanyada yasiyo referandum oyu kullaniyo sen kimsin sen mi yasiyacan benmi boyle bir sacma sistem yok hainler
Sordum rabbime rızkın darmstadda dedi
Haram olsun aldiginn paralar gerci senin sucun yok veren ahmak olursa alanin ne sucu var
Şikecisin. Federasyonda buna göz yumuyor. Tuzla maçı araştırılmalı. Şaibe var
nankör..gözune dizine dursun o paralar
Diğer Haberler