SPOR

Lucas Podolski Çin’e gidecek mi? Açıkladı

Bir organizasyona katılmak için Almanya’ya giden Lukas Podolski, Çin’e transferini ‘söylenti’ olarak yorumladı ve İstanbul’a döneceğini söyledi.

Lucas Podolski Çin’e gidecek mi? Açıkladı

Transfer döneminin hareketli takımlarından G.Saray'da geleceği en fazla merak edilen isimolan Lukas Podolski, kafa karıştıran açıklamalarda bulundu. Çin'e sadece 10 milyon Euro gibi çok yüksek bir yıllık ücret karşılığında transfer olmaya sıcak baktığı bilinen yıldız isim, bir organizasyona katılmak için gittiği Almanya'da, transfer söylentilerini yalanladı.

Çin’e gideceği yönünde çıkan haberleri, ‘söylenti' olarak yorumlayan 31 yaşındaki futbolcu, İstanbul'a döneceğini açıkladı. G.Saray yönetimi 7 milyon Euro karşılığında Beijing Guoan ile anlaşmış ve Alman yıldızdan bir karar vermesini istemişti. Poldi'nin bu sözleri, Çin'den daha fazla para koparmak için söylediği düşünülürken, Guanghzhou kulübü ise yıldız isimle ilgilenmediklerini açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Allah belani vere senin podolski..! gideceksen gitt bee!!!! 1 aydir çin podolski konuşuluyor yaziliyorr çiziliyor...Neden yalandir söylentidir demedin de şimdi diyorsun!?!? kijin bajin oynamasin, gidecekmiş gibi yapip sonra yan çizme!!!! Adi herif Galatasaray da senden gelecek paraya göre transfer yapacak..1 aydir herkes seni bekliyor!!!! Tabi bulmuş böyle çiftlik gider mi?? Nasil olsa 12 ayin 8 ayi podolski Almanya da gezmelerde...
Lukas'ı 7.ooo.ooo £ okutursanız başarı.
iyi topçu ama oynamadı bizde, satın gitsin müthiş para veriyorlar doğru ise, işe bakın hala adamın adı para ediyor...
Diğer Haberler