Taraftar sahaya girerek Messi'nin ayağını öpmeye kalktı

Sporting'in Barcelona'ya 1-0 yenildiği maçta bir futbolsever sahaya girip Messi'nin ayağını öpmeye kalktı... Taraftarın Messi'nin ayağını öpmeye çalışması, Ronaldo'nun yetiştiği Sporting'in evinde gerçekleşmesi olayı daha ilginç kıldı.

Taraftar sahaya girerek Messi'nin ayağını öpmeye kalktı

Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona'nın deplasmanda Sporting'i 1-0 yendiği karşılaşma sırasında sahaya giren bir futbolsever Messi'nin yanına kadar geldi ve Arjantinli yıldızın "büyülü" sol ayağını öpmeye kalktı.

Güvenlik engellerini aşarak yanına kadar gelen taraftar karşısında soğukkanlılığını koruyan Messi, hayranının kendisine sarılma, sonra da ayağını öpme girişimi karşısında şaşırsa da, isteği geri çevirmedi.Messi hayranı futbolseverin bu girşimi, Arjantinli yıldızın en büyük rakibi Cristiano Ronaldo'nun yetiştiği Sporting'in evi Jose Alvalade Stadı'nda yapması da ilginçti.

Maç sırasında Messi'ye pek sevgi göstermeyen ve sık sık "Cristiano Ronaldo" tezahüratı yapan tribünler, Barcelona'nın yıldızına yönelik bu hayranlık gösterisini de ıslıklarla protesto etti ve Portekiz Milli Takımı'nın da kaptanı olan Ronaldo'ya sevgi gösterilerinde bulundu.

YORUMLARI GÖR