Arda'nın İspanya'daki ilk sözleri!

Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan, Madrid'de İspanyol basınının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Arda'nın İspanya'daki ilk sözleri!

Galatasaray'dan İspanya'nın Atletico Madrid Kulübü'ne transfer olan Arda Turan, Madrid'e geldi. Dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'ndan Madrid Barajas Havaalanı'na gelen Arda'ya menajeri Ahmet Bulut eşlik etti.

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

Milli futbolcuyu havalimanında Atletico Madrid Kulübü yöneticileri karşıladı. Havalimanında yöneticilerle bir süre konuşan Arda Turan, daha sonra kendisini karşılamaya gelen basın mensuplarının karşısına çıktı.

"TÜM TÜRKİYE İÇİN İSPANYA'DAYIM"

Havalimanında İngilizce olarak kısa bir açıklama yapan Arda Turan, "Atletico Madrid'e geldiğim için çok mutluyum, Atletico büyük bir takım" dedi. İspanyol gazeteciler özellikle Arda'nın sakatlık durumuyla ilgili sorular yöneltirken, Türk futbolcu "İyiyim, doktorumla da konuşacağım, ciddi bir sakatlık değil" açıklamasında bulundu. Arda son olarak "Tüm Türkiye için İspanya'dayım" dedi.

Türk futbolcu, basının yoğun ilgisi altında İspanyol kulübünün kendisine tahsis ettiği araçla havalimanından ayrılarak konaklayacağı otele gitti. Arda Turan bugün sağlık kontrolünden geçecek ve 16 Ağustos Salı günü de Vicente Calderon Stadı'nda taraftarın karşısına çıkarak 4 yıllık imza atacak.

YORUMLARI GÖR