05 Haziran 2008 | 12:43
  • +
  • -

Beşiktaş Olimpiyat'ı seçti!

Beşiktaş Olimpiyat'ı seçti!

Gebze, Zeytinburnu derken Beşiktaş Atatürk Olimpiyat Stadı'nı seçti. Beşiktaş yönetim kurulu yeni stat projesinin konuşulduğu toplantı sonrası maçları Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamayı kararlaştırdı. Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden duyurulan haber şöyle:

"Yönetim Kurulumuz; bugün yapılan toplantıda BJK İnönü Stadyumumuz’un yerine yapılacak yeni stad projemiz ile ilgili yasal prosedürlerin ve gerekli izinlerin alınma süreci halen devam ettiğinden ve de taraftarlarımızın ısrarla bir an önce kombine kart talepleri doğrultusunda 2008 – 2009 sezonu maçları kombine kart satışlarına, BJK İnönü Stadyumu üzerinden başlamayı, gerekli izinler tamamlandığı gün itibari ile de maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynamayı kararlaştırmış bulunmaktadır. Buna göre kombine kart satışlarına 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlanacaktır. 

Bu sezona mahsus olmak üzere, yukarıda ifade ettiğimiz gibi ev sahibi takım olarak maçlarımızı oynamak üzere Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun kullanılması halinde kombine kart sahiplerine BJK İnönü Stadyumu’nda bilet aldıkları yerlerin emsali konumundaki tribünlerden yer verilecek ayrıca aynı bölgeden bir kombine kart daha tarafımızdan kendilerine bedelsiz olarak sunulacaktır. Böylelikle 2008 –2009 sezonu için  BJK İnönü Stadyumu’ndan 1 adet kombine kart alan taraftarımız maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynamamız halinde 2 adet kombine kart sahibi olacaklardır.

Kombine kart satışlarımız, 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlayacak ve 9 Ağustos 2008 Cumartesi günü son bulacaktır.

12 Haziran 2008 ile 21 Haziran 2008 tarihleri arasında eski kombine kart sahiplerine eski yerlerini almak üzere öncelik tanınacaktır"


MOBİL'DE MYNET SPOR
En güncel spor haberleri, son dakika gelişmeleri ve en iyi spor yazarları QR Kod okuyucu ile hemen cebinde!