SPOR

Berke Özer'e İtalya ve İspanya'dan talip!

Altınordu'nun genç kalecisi Berke Özer için Avrupa'nın önemli kulüpleri girişimlerini sürdürüyor. Konu hakkında NTV Spor’a konuşan İzmir ekibinin başkanı Seyit Mehmet Özkan, 5 milyon Euro'luk bir ücret belirledikleri kaleci için 3 ciddi teklif olduğunu söyledi.

Berke Özer'e İtalya ve İspanya'dan talip!

Altınordu futbolcu ihracını sürdürüyor.

Avrupa'nın önemli kulüpleri, İzmir ekibinin 17 yaşındaki kalecisi Berke Özer'le yakından ilgileniyor. İtalya ve İspanya liglerinden 3 takım, Berke için Altınordu'nun kapısını çaldı.

Başkan Seyit Mehmet Özkan, genç kalecinin geleceğiyle ilgili NTV Spor'a konuştu. Berke'yi Fernando Muslera'ya benzeten Özkan, pazarlıklara 5 milyon Euro'dan başladıklarını söyledi.

Son olarak A Milli Takim'in Makedonya ve Kosova maçları kadrosuna alınan Berke'nin olası 3. bir takıma satışından Altinordu %30luk bir pay daha alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bizim En İyi Doktorlarımızı,Mühendislerimizi, Futbolcularımızı Daha Saymakla Bitmez Elin abdsi,İtalyası,fransası Toplasın Gelişsin Kalkınsın Bizde Hala Sakız Orucu Bozarmıyı Tartışalım :(
@serkan42unal Doktor ve mühendis konusunda haklısın. ama futbol konusunda yetiştirip satmak emin olun çok daha büyük katkılar sağlar ülkemize hem direk transfer ücretleri hemde reklam açısından. brezilya ile diğer güney amerika ülkeleri arasındaki en önemli fark çok lejyoner futbolcuları olması. sadece o satışlardan değil dğnyaya reklam açısındanda önemli
abartmışlar
fener almalı bunu.. uyuyormusunuz yönetim kaleci ihtiyacı var hemde uzun vadeli bir kaleci ihtiyacı var.. en az 20 sene oynar..
@serhan_demir_1975 FENERİN MEVCUT KALECİSİ FOSİL OLMAYI KAFAYA KOYMUŞ.BU GENCECİK ÇOCUK ANCAK 2028 YILINDA KALEYİ DEVRALABİLİR.
ule hüso yaşadın kardeşim....
son yılların parlayan yıldızı altınordu yu tebrik ediyor başarılarının debamını diliyorum.. altyapıdan yetiştirdikleri adamları harcanmasın diye 3 büyüklerede satmıyorlar. cengiz başakşehire çağlar freiburg a satıldı. barcelananın direk ilgilendiği topçusu var. alyapı modelinin acil olarak diğerleri tarafından incelenmesi lazım.
Diğer Haberler