SPOR

Şaban Yıldırım FETÖ'den gözaltına alındı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında teknik direktör Şaban Yıldırım gözaltına alındı. Şaban Yıldırım'ın son olarak çalıştırdığı Pendikspor'daki görevine geçen yıl Kasım ayında son verilmişti.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında çeşitli futbol kulüplerinde teknik direktörlük yapan Şaban Yıldırım gözaltına alındı. Sakaryalı Şaban Yıldırım'ın, son olarak çalıştırdığı Pendikspor'daki görevine geçen yıl kasım ayında son verildi. Şaban Yıldırım elleri kelepçeli olarak götürüldüğü sağlık kontrolünden sonra FETÖ soruşturmasında gözaltına alınanlarla birlikte adliyeye getirildi.

Eski futbolcu olan Şaban Yıldırım, Sakaryaspor'da antrenör olarak başladığı kariyerinde 2004-2005 sezonu ikinci yarısında teknik direktör olarak devam etmişti. Yıldırım daha sonra sırasıyla Elazığspor, Sakaryaspor, Çubukspor, Kartalspor, İnegölspor ve Pendikspor'da görev yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
SEN KADIR TOPBAŞ GIBI YADA PARSELCI GÖKÇEK GIBI BIR GERCEK FETOCU BULADIN MI YAA
@nejmitut Feto 2 yıl önce ölseydi hükümet türbe yaptırır sizde dua ederdiniz.
@serdar_1981_alcym sende fetöcüsün.
hani ertuğrul sağlam. hani bursasporun şampiyonluğu. bak biz futboldan da adam alıyoruz demek için gitmişler almışlar birini. şaban yıldırım kim ya fetocu olsa ne olmasa ne?
Ertuğrul,Hamza,Cihat duruken
Fatih Terimi alacak değiller ya ya da Haluk Ulusoy'u. Nerede işlevsiz bir insan var onu alıyorlar. İşlevi olanların hepsi masum ama her kurumda yüzde 80 oranında fetöcü var derler işlerine geldiği zamanda.
ünlüsü yok.öküz fetönün yandaşı ise oda öküzdür.herkes cezasını çekecek
Bursasporu şampiyon yapanların hepsini almaları gerekir
Diğer Haberler