Rıdvan, Aydınlar'ı bombaladı! (Video)

Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile ziyareti hakkında bomba açıklamalar yaptı.

Rıdvan, Aydınlar'ı bombaladı! (Video)

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın geçtiğimiz günlerde 32. Gün programında yaptığı açıklamalara bomba yanıtlar verdi.

* MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

facebook-paylas.gif

Rıdvan'dan olay yaratacak açıklamalar! | video.mynet.com

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı ziyaretinin bütün detaylarını açıklamaktan çekinmedi.

İşte Rıdvan Dilmen'in çarpıcı açıklamaları:

"3 Ocak Salı günü Mehmet Ali Aydınlar, Altunizade'deki ofisine çağırdı beni ve 2 konudan bahsetti. Aydınlar, 'UEFA'ya gittim konuştum. Fenerbahçe cezasını tamamladı. Seneye Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. Ama eksi puan gelecek Fenerbahçe'ye' dedi. Daha sonra Aykut Kocaman'ı aradım ve hassas bir konu var Mehmet Ali Bey ile konuşman lazım diyerek yanımıza çağırdım. Kocaman'ın Ordu'ya gideceğinden dahi habersizdim. Kocaman da sonrasında ofise geldi.

Ben daha önce Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne alınmayınca Aydınlar'a mesaj atıp 'Bu olmadı sayın Başkan' demiştim. Bana dönüp 'Şimdi ne diyeceksin o mesaj için' dedi. Kocaman da varken, 'Cezanız bitti. Seneye Avrupa'dasınız. UEFA ile anlaştık. Ama bu basına düşerse UEFA da biz de bunu yalanlamak zorunda kalırız' diyerek anlaşmayı tekrarladı. Ben de sonrasında 'Özür dilerim attığım mesaj için' dedim. Aydınlar ise 'Benden daha çok özür dilemen gerecek' dedi.

Bu konuşmaların ardından Mehmet Ali Aydınlar, 'Ancak Fenerbahçe'den puan silinmesi gerekecek' dedi. Aykut Kocaman 'Niye?' diye sorduğunda, Kocaman'a 'Malesef yöneticileriniz şike yapmış' diyerek cevap verdi. Kocaman bu açıklamanın ardından ise 'O zaman bizi küme düşürün' dedi. Hatta sonrasında ben ultrAslan kurucusu arkadaşımdır, Mehmet Ali AYdınlar'a 'O bile sizin kadar Fenerbahçe'den nefret etmiyordur' dedim. Daha sonrasında 'Siz beni sevmezsiniz biliyorum ama ben de sizin için benzer şeyler düşünüyorum' dedim ve odadan ayrıldık. O günden sonra ise Mehmet Ali Aydınlar ile hiç konuşmadım. Hangi konuda konuşmak istiyorsa da ben yüzleşmeye hazırım."

YORUMLARI GÖR