İşte Fenerbahçe'nin yeni stoperi!

Fenerbahçe Teknik Direktör Aykut Kocaman, Mehmet Topal'ı stopere çekmeyi planlıyor.

İşte Fenerbahçe'nin yeni stoperi!

Fenerbahçe'de yüksek maliyetler nedeniyle ara transferde takviye girişimlerini şimdilik askıya alınması sonrasında, Teknik Direktör Aykut Kocaman da takımda önemli değişikliklere gitmeyi planlıyor.

Aykut Kocaman, özellikle Yobo'nun yokluğunda stoperde yaşayacağı sıkıntının çözüm yolarını Antalya'da bulmaya çalıştı. Buna göre Aykut Kocaman, ön liberodaki yıldızı Mehmet Topal'ı stopere çekmeyi hedefliyor. Bunun çalışmalarını da idmanlarda zaman zaman yaparak, Mehmet Topal ile Egemen'i yan yana oynattığı öğrenildi.

İKİNCİ FORVET DIRK KUYT

HT Spor'da yer alan habere göre; Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın bir diğer değişikliği de ileri uçta olacak. Hatırlanacağı gibi ara transferin başladığı ilk günlerde yönetim, Moussa Sow'un ileri uçta yalnız kalmasından dolayı forvete de takviye yapılacağını açıklamıştı. Ancak mali nedenler ve önümüzdeki sezonlarda yabancı sayısının azalacak olması gerekçesiyle bu konuda da frene basıldı. Durum böyle olunca Aykut Kocaman, Kuyt'a ikinci forvet görevini tamamen verme kararı aldı.

MEHMET TOPUZ'A DAHA ÇOK ŞANS

Aykut Kocaman'ın bir diğer önemli girişimi de Mehmet Topuz konusunda olacak. Sık sık görüşen deneyimli hoca "Sana sağ kanatta sürekli şans vereceğim. Kendini göstermeni istiyorum" dediği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR