SPOR

Hıncal Uluç: 'Aziz Yıldırım kendini tanrı sanıyor'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç'tan olay sözler! Bugünkü köşe yazısında Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştiren Hıncal Uluç, Aziz Yıldırım'ın kendisini tanrı gibi gördüğünü söyledi.

Hıncal Uluç: 'Aziz Yıldırım kendini tanrı sanıyor'

Sabah Gazetesi yazarlarından Hıncal Uluç, gazetenin bugün tarihli baskısında Aziz Yıldırım hakkında olay yaratacak ifadeler kullandı.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın başkan adayı Ali Koç için,"Fenerbahçe'yi bölmüştür, tebrik ediyorum" sözlerini eleştiren Uluç, köşe yazısında Yıldırım'a şu sözlerle seslendi;

"Fenerbahçe artık bölünmüştür!." Halt!.. Kimdir bu küstahça lafı eden?. Aziz Yıldırım nam, 19 yıldır Fener'in başına çöreklenen ve tarihin en fazla Galatasaray şampiyonluğu gören başkan.. Niye bölünmüş Fener?. Ali Koç, başkanlığa aday olduğunu açıklamış da ondan.. Sen kimsin Ali Koç da, Aziz'e karşı aday olduğunu açıklarsın!. Bre cahil!. Sen bilmez misin ki, Aziz demek "Fenerbahçe" demektir. O giderse Fener biter.. Şimdi bu Aziz'e karşı aday olmak, Fenerbahçe'yi bölmek değildir de nedir?"

Ben Aziz'e şaşmıyorum da.. Bu nasıl bir rezilliktir ki, medyada kimsenin gıkı çıkmaz?. Bu kadar mı esir, bu kadar mı köle bu medya?. Fener'e değil, Aziz'e köle.. Dahası var. Bu Aziz denen adam "Alex'i Türkiye'ye getirmek Fenerbahçe'ye dinamit koymaktır. Alex ihanet etmiştir" demiş bir de.

'Tanrı sanıyor kendini'

Adam İmparator, diktatör falan değil, Tövbe yarabbim "Tanrı" sanıyor kendini.. O "Hain" dediğin Alex'in heykeli var, Kadıköy'de, biliyor musun, Aziz!. Senin adını yarın Fener tarihinden silerler.. Onu da biliyor musun?. Bu ülkenin her ama her sahasında, hatta Fener maçı yokken bile sana sövüyor tribünler, niye acaba?

'Sende demokrasi inancı yok'

Niye durmadan cezalısın da Fener Stadına bile giremiyorsun aylardır?. Seçimde karşına aday çıkmayacak. Çünkü sende demokrasi inancı yok. Alex canı isteyince Türkiye'ye gelemeyecek, heykelini diken Fenerbahçesi'nin maçına giremeyecek. Çünkü sende İnsan Hakları diye bir şey de yok. Seyahat hakkı yok.. İstediği maçı izleme hakkı yok.. Ne demek "Hak?." Aziz'e karşı hak mı olur?

Senin korkundan kimse Alex'i locasına alamamış, iyi mi?. Senin ihraç ettirdiğin, ama mahkeme kararı ile kulübüne dönen Sadrettin Saran duymuş da, seni zerre sallamadığı için "Buyur" demiş, Alex'e.. Hadi bir daha ihraç ettir, Saran'ı.. Hadi durma, ettir de görelim, boyunu!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Fenerbahçeli biri olarak sonuna kadar katılıyorum
Sonunda adına yakışır bir kaç cümle yazmışsın Hıncal Uluç. Ali Koç başkan FENERBAHÇE şampiyon.
oda biseymi sende kendini insan saniyosun bunak HİNÇ AL ala ala bi hincini alamadin
uluç sen git 20 yaşlarda ki kızlarla gez çok konuşma herşeye maydon olma
Ulan Hıncal sizlerde nesiniz galatasaray kulübünün sahte dinazorları Ben galatasaylıyım ama AZİZ başkanımı hep taktir ederim sizler ne yapmışınız galatasaray kulübüne onu söyleyin herkesi eleştirin seni kim eleştirsin dinazor kızın yaşındaki sübyanlarla takılıyosun fenerbahçeliler size sesleniyorum aziz başkanı çok ararsınız adam kahpeliğe dayanamıyor adamın arkasından her türlü kahpeliği yapıyolar aziz başkan süperdir keşke bizde olsa
Uyanık .Azizi övüyor gitmesin diye.biliyor çünkü Ali Koç gelirse fener tutulamaz
bre hıncal bre bunak sen kimsinki fenerbahçe hakkında yorum yapıyosun sen git kendi çöplüğünde öt başkan aziz yıldırımda bizim ali koçta bizim alexte bizim sanane bunak
@11dp872 hala senin gibi aptalca azizi tutanların olduğunu görmek bizleri güldürüyor
Hıncal sen yasıyonmu hala :)) Ajda pekkan =Hincal uluç
keko bela oldun yüzyıllık takımın başına...
seni hiç sevmem bir fenerbahçeli olarak anma doğru söylüyorsun bu adam kendini bir halt san ne diyor nasıl Fatih Terim’i kebapçıdan akdu dersini bundada birşey yok balon
Hınçal seni hiç sevmem ama belkide söylediğin ender doğrulardan birini söylemişsin ne diyelim doğru olunca kimin söylediğinin önemi yok doğru doğrudur
Aziz yıldırım kadar başına taş düşsün...sen kim Aziz başkana çamur atmak kim...
fenerin kurtulmasına az kaldı
bozuk saat misali arada doğruyu gösteriyor hıncalda.aziz yıldırımın paçaları tutuştu.ama kendi kaşındı alikoçun elinden tutup işte yeni başkanınız diyip görevi bırakmak varken şimdi seçimle fenerbahçe başkanlığından indirilen eski başkan olarak fenerbahçe tarihinde yerini alacaksın aziz.kendin ediyon kendin buluyon.
hıncal uluç kitabı açmışın orta yerinden konuşmuşun doğru söze hiç bişey denemez bıktık bu aziz diktatöründen kendi şahsi işleri için kullanıyor fb yi git gencecik eşin var gez toz bırak fb yakasını yaşlı bunak herif
AZİZ BAŞKAN SENİ SEVİYORUZ FENERBAHAÇEYE verdiğin hizmetten dolayı o fenerbhçe sevgisi dolu yüreğini seviyorum başkanım artık bir VİZYON FARKIMIZ OLSUN ALİ KOÇU buraya sen aday göterdin bunun hakkını ver kimse fenerbahaçeyi bu saatten sonra bölemez sen ve biz FENERBAHÇELİLER bunu tanıyoruz gelen SAYIN ALİ KOÇ buraya veliaht olarak sen gösterdin BAŞKANIM!
Diğer Haberler