Giuliano: 'Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum'

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano Victor De Paula, İstanbul'a gelir gelmez Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Taraftarların gösterdiği ilgiden memnun olduğunu söyleyen Giuliano, sahaya çıkmak için sabırsızlandığını ifade etti.

Giuliano: 'Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum'

Akşam saatlerinde İstanbul’a gelen Giuliano Victor De Paula, Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu.

İlk olarak Sarı-Lacivertli taraftarın gösterdiği ilginin kendisini mutlu ettiğini söyleyen Giuliano Victor De Paula, takımın kalitesine de vurgu yaptı.

Taraftarın gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Giuliano Victor De Paula, “Buraya geldiğim ilk andan itibaren gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyum. Burada benden bekleneni vermeye çalışacağım. Umarım burada çok mutlu olurum ve takımla beraber kupalar kazanırız.” dedi.

Fenerbahçe taraftarının kendisini heyecanlandırdığını da ifade eden Giuliano Victor De Paula, “Fenerbahçe taraftarının benim hakkımda söylediği sözleri duydum ve çok mutlu oldum. Beni izlemek için çok heyecanlı olduklarını biliyorum. Aynı heyecan benim için de geçerli. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan da güzel bir birliktelik ortaya koyacaktır.” şeklinde konuştu.

Son olarak takımın kalitesine dikkat çeken Brezilyalı oyuncu, “Takımda tanıdığım isimler var. Josef de Souza da yakın arkadaşım.  Gerçekten güçlü bir takımız ve büyük oyuncularımız var. Ben de onlarla aynı takımla olacağım için mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Giuliano Victor De Paula, sözlerini Türkçe olarak "En büyük Fenerbahçe" diyerek noktaladı.

YORUMLARI GÖR