SPOR

Dick Advocaat, İstanbul'dan ayrıldı

Her fırsatta Hollanda'ya giden Dick Advocaat'ın Başakşehir yenilgisi sonrası ilk uçakta tatile çıkması taraftarları kızdırdı. Fenerbahçe'nin patronu Türkiye Kupası yarı finalinde takımının Başakşehir'e elenmesinin hemen ardından İstanbul'u terk etti.

Dick Advocaat, İstanbul'dan ayrıldı

Dört günlük tatil için yurt dışına gitmek için yola koyulan tatilcileri görüntülemek için havalimanının yolunu tutan gazeteciler beklenmedik bir isimle karşılaştı.

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Dick Advocaat takımının Türkiye Kupası yarı finalinde Başakşehir karşısında elenmesinin hemen ardından İstanbul'dan ayrılırken görüntülendi.

Sezon sonu Hollanda Milli Takımı'nın başına geçeceği resmen açıklanan Advocaat'ın pazartesi günü Fenerbahçe'yle çıkacağı bir Gençlerbirliği mücadelesi bulunuyor.

19 MAYIS YOĞUNLUĞU

19 Mayıs tatili ile hafta sonu tatilini birleştiren yolcular Atatürk Havalimanı'nda yoğunluğa neden oldu.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde güvenlik noktası, Check-in bankoları ve pasaport noktasında uzun kuyruklar oluştu.

Bu arada yurt dışına çıkmak isteyen yeşil ve gri pasaport sahipleri ile kimlikle KKTC' ye seyahat edecek yolcuların pasaport kontrol öncesinde işlem yaptığı noktada uzun kuyruk oluştu.4 günlük tatili fırsat bilen yolcular pasaport sırasında ortalama 40 dakika beklemek zorunda kaldı.

ADVOCAAT DA KUYRUKTA

Dış hatlardan seyahat eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat güvenlik noktası sırasında beklerken, minikler güreş takımı da gri pasaportla yurtdışına çıkacağı için işlem noktasında beklemek zorunda kaldı. Yolcular uçaklarını kaçırmamak için hızlı hareket etti. Bazı polis bankoların boş olduğu gözlenirken THY yolcularına su ikram etti. Hediyelik eşya, restoran ve kafelerin boş olduğu görüldü.

ELİNDE KUPA KALMADI

Hemen hemen her hafta sonu Hollanda'ya giden Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat, Başakşehir yenilgisi sonrası yine tatile çıktı.

Elindeki tek hedef olan Türkiye Kupası'na da yarı finalde veda edip sezonu kupasız kapatan Hollandalı hocanın rahat tavırları, sarı-lacivertli taraftarları iyice kızdırdı.

Taraftarlar, ''Tüm kupalardan elendik, rahatça tatile çıkabilirim'' şeklinde capsler paylaşıp, Advocaat'a olan kızgınlığını dile getirdi.

Hollandalı teknik adamın neden yurt dışına gittiği ve ne zaman döneceği bilinmiyor.

SPORDA SON 24 SAATTE NELER OLDU?