SPOR

Türk Boksör, kendisiyle dalga geçen futbolcuyu dövmekten beter etti

Türk boksör Atıf Tanrıseven, videosunu çekerek kendisiyle dalga geçen Leverkusen'li futbolcu Leon Bailey'i restoranda kıstırdı, ağır sözleriyle dövmekten beter etti. Ağır küfürler eden Atıf, "Eğer bir daha böyle bir şey yaparsan, senin kafanı kırarım, sen de bir sporcusun ve diğerlerine saygı duymalısın. Boks hakkında hiçbirşey bilmiyorsun" diye konuştu.

Bayer Leverkusen'in genç futbolcusu Bailey yaptığı çocukça şakanın bedelini ağır ödedi. Bailey gittiği bir spor salonunda, aynanın karşısında spor yapan bir kişiyi, telefonuyla kaydederek, sosyal medya hesabında paylaştı. Altına da "Palyaço" yazdı. Ancak genç futbolcu, sert bir kayaya çarptığını bilmiyordu.

Kaydettiği kişi, profesyonel boksör Atıf Tanrıseven çıktı. Bu olaya, Oldukça sinirlenen Tanrıseven, Bailey'i bir restoranda bulunca kıyamet koptu. Olayı Facebook sayfasında canlı olarak yayınlayan başarılı boksör, genç futbolcuya ağzına geleni söyledi.

"SENİN KAFANI KIRARIM"

Ağır küfürler eden Atıf, "Eğer bir daha böyle bir şey yaparsan, senin kafanı kırarım, sen de bir sporcusun ve diğerlerine saygı duymalısın. Boks hakkında hiçbirşey bilmiyorsun." diye konuştu.

Bailey'den videoyu hemen silmesini isteyen Atıf Tanrıseven, özür dilediğini de yazmasını söyledi. Ağır hakaretlere mazur kalan Bailey'in, boksör karşısında sessiz kaldığı görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Habere bakarmısın?ne yapalım şimdi gururmu duyalım?yok seni döverim yok kafanı kırarım ne güzel icraatler.bizimki kafasını kırar ötekinin arkadaşları gelir onlarda onun kafasını kırar sonra sınır dışı falan filan.bir kerede gülelim geçelim böyle şeylere herşeyde kavga dövüş küfür tehdit dünyada iki eli olan tek millet biziz sanki.artık kaslarımızı değilde beynimizi çalıştırmalıyız efendiliğimizle,buluşlarımızla,bağımsız ekonomimizle,bilim insanlarımızla gurur duymalıyız.akıllı olan sağlığını düşünen psikolojisi sağlam biri zaten boksa spor demez orasıda ayrı bir konu!!
@nurettin_baki_2016 ne anten adamsın
ağzına sağlık haddini bir güzel bildirmişsin
Adem ile Serhat....
KARA KAFALAR kapısmıs afrıkalı esmer ıle turk esmer ( kı bunlar almanya hollanda gıb dıs ulkere gıdebılmek oralarda kalabılmek ıcın yaASLI slı ESCINSELLERLE yatarlar vatandaslık almak ıcın fıln burada unlu boksor fıln dıyor ya laf bu yaslı escınslelerın sayesıdne orlARDA SPR YAPIP BU YASLI AMCALAIR MEMNUN EDIP BU ISLERI YAPABLIRTIYORLAR bugun yurt dısındakı ESMERLERIN yuzde 80 ı bu sekılde yasar avrupalılar bu yuzdne kurtlerı araparlı alır ulkeleırne bu ESMER KARAKFALAR oralrdakı Y
Türk vurdu :)
Diğer Haberler