Fikret Orman'dan Vida sorusuna yanıt

Gary Medel'in imza töreninde konuşan Fikret Orman bir gazetecinin Domagoj Vida transferiyle ilgili sorusunu yanıtladı. Fikret Orman, esprili bir ifadeyle 'Bu nazik soruna teşekkür eder, saygılar sunarım' açıklamasını yaptı.

Fikret Orman'dan Vida sorusuna yanıt

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gary Medel'in transferi için düzenlenen törende transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

"ŞİMDİ OYUNCU SATACAĞIZ..."

Transferin devam edip etmeyeceğiyle ilgili konuşan Fikret Orman, "Beşiktaş'ta transfer bitmez. Devre arası olur, şimdi olur. Daha 1 ay var. Sezonun başında 3 transfer yapacağımı söyledik ama esasında 5 transfer yaptık. Orkan Çınar transferi yatırımdır. Töre sakatlandığı için Lens ile anlaştık. Asıl olarak 3 transfer yapacaktık ama 5 oldu. Takım kadrosu oldukça geniş, oynayamayacak oyuncularımız var. Şimdi biraz satış yapacağız. Herkes "Şunu, bunu alalım" diyor ama yabancı sayımız fazla. Onun için forma bulamayacak oyuncuları ya kiralayacağız ya da satacağız. Hemen hemen her mevkiide iki 11 çıkabilecek kadro var. Transferde her an her şey olabilir" dedi.

"VIDA SORUNA TEŞEKKÜR EDER, SAYGILAR SUNARIM"

"Domagoj Vida transferine son durum nedir? Kiev transfer olacağını açıkladı?" sorusu üzerine Fikret Orman, "Bu nazik soruna teşekkür eder, saygılar sunarım" açıklamasını yaptı.

YORUMLARI GÖR