Beşiktaş Emre Mor'u açıkladı, Fenerbahçe görüştü!

Adı 3 büyüklerle anılan Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan, Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile birlikte maç izledi. Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Ürkmezgil de bir radyo programında milli oyuncuyu kiralama durumunun olabileceğini açıklamıştı.

Beşiktaş Emre Mor'u açıkladı, Fenerbahçe görüştü!

19 yaşındaki milli yıldızın menajeri Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile bir araya geldi. Bu anlar Anadolu Ajansı'nın kameralarına yakalandı.

Adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan 19 yaşındaki süper yetenek 3 büyükleri deyim yerindeyse peşine taktı. Özellikle Beşiktaş ve Galatasaray'ın masaya oturmak için fırsat kolladığı şu günlerde flaş hamle Fenerbahçe'den geldi.

Türkiye U21 ve Azerbaycan U21 takımları arasında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanan karşılaşmada Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan ve Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya bir araya geldi.Protokol tribününde buluşan ikiliyi Anadolu Ajansı görüntüledi. Türkiye'de ilk kez bir takımla görüşme gerçekleştiren menajer Özcan, hem maçı takip etti hem de Hasan Çetinkaya ile Emre Mor transferinin detaylarını görüştü.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Beşiktaş yönetiminden Ahmet Ürkmezgil, Borussia Dortmund forması giyen Emre Mor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Ürkmezgil, "Bizim ekonomik durumumuzun iyi olması transfer konusunda titiz davranmamızdan da kaynaklanıyor. Emre Mor'u kiralama durumumuzda olabilir, ben sıcak bakıyorum ve biz bu yöntemden çok ciddi verim aldık" dedi.

YORUMLARI GÖR