SPOR

Trabzonsporlu yönetici açıkladı! 'Mehmet Ekici, Beşiktaş'la görüşüyor'

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Fenerbahçe'nin renklerine katmak istediği Mehmet Ekici'nin Beşiktaş'la da görüştüğünü açıkladı.

Trabzonsporlu yönetici açıkladı! 'Mehmet Ekici, Beşiktaş'la görüşüyor'

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu transferler hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

Transfer gündemiyle ilgili özel Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Önder Bülbüloğlu, "Mehmet Ekici sevdiğimiz bize değer katan bir oyuncu. İsteyen kulüpler var. Fenerbahçe konusunda anlaşmıştık, Aatif'in takası kabul etmemesi bu transferi öteledi. Beşiktaş ile de görüşmemiz oldu. Bizimde alacağımız oyuncularla anlaşmamız gerekiyor. Şu anda Mehmet giderse kulübe maddi menfaat sağlanmalı. İlk planda Tolgay Arslan'ı talep ettik. Tolgay dışında, Kerim Frei ve Olcay Şahan gündemimize geldi. Kerim konusunda anlaşma sağlanamadı.

[Aatif'ten Fenerbahçe'yi çıldırtan istek!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/105466-aatiften-fenerbahceyi-cildirtan-istek.html)

Beşiktaş, Tolgay'ı vermek istemiyor. Olcay'ı bütün haklarıyla istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Aatif Fenerbahçe olmazsa ülke dışında başka takıma gitmek istiyor. Bu hafta içerisinde bu konular netleşecektir. Carl Medjani transferinde şu anda net bir gelişme yok. Kendisi Antalya'da, ama kesin anlaştığımızı söyleyemem'' dedi.

RODALLEGA OLUYOR

Başkan yardımcısı Önder Bülbüloğlu, "Akhisar ile görüşme yapıldı. Rodallega Trabzonspor'a çok yakın, Mustafa Yumlu konusu doğru. Gitme olasılığı yüksek. Caceres de ilgilendiğimiz bir oyuncu, fakat hiçbir transferimizde net bir şey yok. Fatih Tekke sportif direktörlük kursuna Trabzonspor adına katıldı. Görev konusuna oturup karar vereceğiz" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
bunu bile alamadı fenev zuhaaa
FENERBAHÇE isterse seni bile satınalır. Bunu kalın kafana sok!!! Zuhaa
@lllxdelicesine_sevdamxlll Fener'in alt yapısında bundan çok var ezikler puhaaaaa haaaaa
@hapyman her oyuncunun bir ederi vardır bence Mehmet ekici verilenin üstünde isteniyor fener bahçenin de Mehmet ekiciye çokta ihtiyacı yok sırf tiransfer olsun diye tıransfer olmaz ben burda Fenerbahçeli yöneticileri takdir ediyorum şimdi bizim aklı beş para etmez beşiktaşli yöneticiler tırabzona yokyere dünyanın parasını dökerler sonuç hüsran
@mayki5 çıkarında görelim cello bellolar zuhahahmuhahhaaa
@hapyman seni kaça aldı?keh keh...
Ne yapsak bizi taklit ediyorlar dandik kulup senolun gozu kaldi bunlara inat etoyu alicaksin
Pazarlığı kızıştırıyorlar :)
TS da oynamak için kafayı yemek gerek bakın TS a gidenlerin hepsi dökülüyor
Buna batan geminin mallari denir
fener aldı bıle..fıyat artırma ayakklarınızı yemez fener. gerekırse bırakıverır..elınızde patlar kendını uyanık sanan lazıkolar...hahhahahhha.....
Fenerin Disinda kim alirsa alsin döküntülerle fenerin isi yok
@rambo230 amele
Şikebahçeye kakalattır yine kartal
Transfer sezonlarında yaşanan en basit fiyat arttırma usulü.. Ama hala işe yarıyor.
OZANI,ALANA KADAR BUNU AL,HİÇ DEĞİLSE UZAKTAN SERT ŞUTLAR ATIYOR.
yok mu artıran. şunu iyi bir fiyata ist. kulüplerine satalım
Eyvah yine oyuna getirip Beşiktaşa yutturacaklar. Yapma ne olur Beşiktaş. Üstüne iki oyuncu ver ve bunu almaktan vazgeç. Kerim ve Tolgay' ı ver kurtul. Bun alma ne olurrrr:...
Diğer Haberler