SPOR

Ergin Ataman'dan Galatasaray yönetimine sert mesaj

Galatasaray Odeabank'la sözleşmesi sona eren ve yerine Erman Kunter getirilen Ergin Ataman, sosyal medya hesabından sarı-kırmızılı yönetimi topa tuttu. Ergin Ataman, "Doğru ve yanlışların takdirini Galatasaray taraftarı, kongresi ve spor kamuoyu verir. Umarım 1 yıldır olan borç ve son 3 maaşı öderler" ifadelerini kullandı.

Ergin Ataman'dan Galatasaray yönetimine sert mesaj

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray Odeabank'ın eski başantrenörü Ergin Ataman, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ergin Ataman, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Doğru ve yanlışların takdirini Galatasaray taraftarı, kongresi ve spor kamuoyu verir. Umarım 1 yıldır olan borç ve son 3 maaşı öderler." ifadesini kullandı.

DURSUN ÖZBEK'TEN ATAMAN'A: "SÖYLENMEMİŞ KABUL EDİYORUM"

Dursun Özbek, Ergin Ataman'ın "Bedava çalışırım" sözlerine tepki göstermiş ve, "Verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel günler yaşadık beraber. Fakat bizimle sözleşmesi sona erdi. Galatasaray'ın yönetim kurulunun da bu konuda görüşleri var. Gelecek sezon farklı bir koçla devam etmek istedik. Buna Ergin Ataman dahil herkesin saygı duyması gerekiyor. Galatasaray'da ücretsiz çalışırım ifadesi yanlış bir ifade. Herkes bugüne kadar ücretini almıştır, bundan sonra da alır. Ben bu ifadeyi söylenmemiş kabul ediyorum. Ergin Ataman'la çok keyifli, çok güzel, çok başarılı senelerimiz geçti. Bu olayı daha fazla irdelememek gerekir. Galatasaray'a hizmet ettiniz, Galatasaray her zaman bunun karşılığını vermiştir. Gün geliyor, bu hizmetin sonlanması gerekiyor. Sonlandığında da, bugüne kadar nasılsa, aynı şekilde sonlanması gerekiyor. Basketbol şubesinin yöneticisi Can Topsakal'dır. Divan kurulunda kendi düşüncelerini aktardı. Yönetim böyle bir karar almıştır. Herkes de buna saygı duymak zorundadır. Bunu geri çevirmek mümkün olmadığına göre, bundan sonra yapılan yorumlar sadece Galatasaray'a zarar verir" ifadelerini kullanmıştı.

Ergin Ataman ayrılık sürecinde kişisel twitter adresinden yöneticilere gerekirse ücretsiz çalışabileceğini söylediğini ifade etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Çingeneleşme maganda adam...Aldıkların yediklerinin de hesabını açıklasana....
adamın maaşını ödemiyor.bedava çalışırım kelimesi yanlış diyor.öde o zaman adamın parasını... ayağı kapana kısılmış,kuyruğu dik tutmaya çalışıyor...
@ibrahim_abdullah_1975 adamda madem bedava çalışırım diye şovyapıyor. şimdi 3 kuruşumu irdeliyor. isabet olmuş gitmesi. zaten onun zamanında harcanan paraya bak başarıya bak.
biri ile kavgalı veya küs olduğunda onun sırlarını ifşa edenden daha alçağı yoktur.merak etme senin de paran ödenir nasıl olsa 942 milyon tl geliyor sende alırsın alacağını.sözleşme yapılmayınca kulübün açıklarını meydana dökmek adamlık değil hainliktir birde gs lı olacaksın
dursun efendi o can topsakal dediğin adam senin başına ne çoraplar örecek!!! nasıl yönetime kardeşini aldın da işler arap saçına döndü bu can denen adam da basketbol şubesinin içine sıçacak. 2 sene de güzelim kulübü rezil ettiniz
gs den ayrılar topçulaR ve antrenörler hep yönetime nefretini kusuyo (SABRİ,HASAN ŞAŞ,Ü,KARAN,H.ŞÜKÜR,TERİM,vs)gittikten sonra.bazen kol kırılınca yen içinde kalması gerekir.hiç sevmediğim emre belözoglu bile gönderilince agzını açmadı camia zarar görür diye.
kalite ortaya çıktı..gs da kimin parası kalmış ergin efendi..kendini çok uğraştı fb ye yamamak için olmadı boşta kalınca çamur at izi kalsın..2. bay kibir ergin atamandır..1. bay kibiri yazmaya gerek varmı futbolun traktörü:))dünyanın en çok kazanan hocası, tüp kafanın kankisi:))
adam yüzde yüz haklı beyler kimse kızgınlıkla sallamasın yabancılara var türk oluncamı olmuyor yani bende sevmiyorum ama atamanı adam emek sarfetmiş alın terini ödeyeceksin sallayan yorumcular hadinbakalım çalıştığınız yerden bir yıl maaş almayın o zaman göreceğim sizi saldırmadık şikayet etmedik yer bırakmazsınız
birşeyin davası olmazmış ergn...
Diğer Haberler