SPOR

Dival Kurulu'nda Can Topsakal'a Ergin Ataman tepkisi

Galatasaray'da basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal, Ergin Ataman döneminde kulübün büyük zarar ettiğini söyledi. Can Topsakal, Ergin Ataman döneminde Galatasaray'ın zararının 55. milyon dolar olduğunu söylerken, Divan Kurulu üyeleri Topsakal'a tepki gösterdi.

Dival Kurulu'nda Can Topsakal'a Ergin Ataman tepkisi

Galatasaray'daki başantrenör değişikliği, Divan Kurulu’nda tartışmalara neden oldu.

Basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal, Ergin Ataman'la son görüşmeleri hakkında bilgi verdi. Topsakal, Ataman'in ücretsiz çalışmayı teklif ettiğini doğruladı. Açıklamalara Divan Kurulu üyeleri tepki gösterdi.

Topsakal “Bugün kendisiyle görüştüm. Ergin Ataman çok iyi bir koçtur. Fakat 5 senelik zararı getiren Ergin Ataman'dır. Zarar 55 milyon dolardır, bunu da unutmayalım” dedi.

Can Topsakal, bütçeyi 4 milyon Euro'ya indirdiklerini, Erman Kunter'in bu bütçeyle başarılı olabileceğini söyledi. Topsakal “Ergin Ataman’ın yerine Erman Kunter'i getirdik. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. Küçük bütçelerle oynamaya alışık biri” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Parasızlıktan inliyor üçkâğıtçılar. Himmet parasıda kesilince komaya girdiler dolandırıcı ve vergi hırsızları. Maliye uyuma ve parana sahip ol. Gene üçkâğıtlar ve dolandırmalar olabilir. Keh keh.
Can Topsakal; kimsin neyin nesisin bilmem fakat sana söyleyeceğim tek şey şu: erman kunter düşük bütçelerle çalışmaya felan alışkın değil ama senin vizyonun ve misyonun belli ki çok düşük. fb 20 milyona takım kurup avrupa şampiyonu oluyor ki başlarında obradoviç diye bir adam var. eğer sen 4 milyon parayla şampiyonluk hayali kuruyorsan daha çok beklersin. şu an ki gs yönetimi gs tarihinin en vizyonsuz ve misyonsuz yönetimidir.
sizin ve sizden önceki yönetimlerin zararları ne kadar peki ? mesela Nigel De Jong diye bi topçu aldınız..zararı ? Hamit Altıntop ile sözleşme yenilediniz..zararı ? Bruma gibi bi adamı 15 e vermeyi düşünüyorsunuz..mantıklı mı ? Sneijder gibi bi asist kralın varken, dünyanın en iyi pasörlerinden birine sahipken onu gönderme düşüncesi...mantıklı mı ? sağ bek diye aldığınız Martin Linnes sol açık oynuyor.. daha çok var yazacak..ama nasılsa anlamassınız..klavyeme yazık
Dursun Özbek başarısız olmasına rağmen;elini taşın altına soktu diye destek olan taraftarı bile çileden çıkardınız.G.Saray'ın değerlerini bir bir rezil ettiniz.Bu can topsakal malı eorulig de oynayan bir takımın bütçesinden haberiN varmı?.para yoksa başarıda yok MAL.dursun özbek ve avenesi DERHAL DEFOLUP GİDİN...Futbol ergün'e,basketbol can'a..sen ne iş görürsün PİŞMİŞ KELLE!!!!
bu can topsakal kalitesiz üç kağıtçının biri..ergin atamanın arkasında kalmak kıskançlığı var...ergin adam 55 sene sonrada olacak seni kimse hatırlamayacak onursuz can topsakal...geriZekalı sığırlardan oluşan yönetimin kapı önü ayakçısı...
Diğer Haberler