Fenerbahçe fuhuştan kaçmış!

CEV Şampiyonlar Ligi'ne alınmayan Fenerbahçe Kulübü, çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Fenerbahçe fuhuştan kaçmış!

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın, Bakü'deki Dörtlü Final'de, takımlara ayrılan oteli terkettiği için CEV Şampiyonlar Ligi'ne alınmadığı kaydedildi. Fenerbahçeliler, "O otelde fuhuş yapılıyordu" dedi.

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Fenerbahçe Kulübü'nün Kadın Voleybol Takımı, mart ayında şampiyon olduğu Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne önümüzdeki sezon alınmadı. Ligde ilk 2'ye giremediği için, Galatasaray ile birlikte Avrupa Voleybol Konfederasyonu'na (CEV) 'Wild Card' için başvuran Fenerbahçe Universal'a olumsuz yanıt verildi. CEV, 'Wild Card'ı Galatasaray'a verirken, Fenerbahçe ise gelecek sezon Avrupa'nın iki numaralı kupası olan CEV Cup'ta mücadele edecek.

"BELİRTİLEN OTELDE KALMADIKLARI İÇİN ALINMADILAR"

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, dün bir açıklama yaparak, "CEV, Fenerbahçe'yi, mart ayında Bakü'de yapılan Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'nde, organizasyon komitesinin belirlediği otelde kalmaması ve Supervisor'un istediği formaya itiraz etmesi nedeniyle almadı. Yakın zamanda tartıştığınız birini düğününüze çağırmazsınız, bu da öyle bir durum" dedi.

FENERBAHÇE CEPHESİ: "OTEL RANDEVU EVİ GİBİYDİ"

Fenerbahçe Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, otel konusunda yaşanan anlaşmazlığı doğrularken, son derece çarpıcı bir gerekçe ortaya koydu. Hakan Dinçay, "Dörtlü Final'den iki gün önce menajerimiz Violet Duca, Bakü'ye giderek, takımlara ayrılan oteli inceledi. Oradan bize, 'Otel randevu evi gibi, fuhuş yapılıyor' bilgisini verdi. Buna rağmen o otelde 1 gün kaldık. Sporcularımız ortamdan rahatsız olunca, oteli değiştirdik. Bir otel değiştirmenin faturası bu kadar ağır olmamalı" dedi.

GALATASARAY CEPHESİ: "BİZİM BİR İLGİMİZ YOK"

Galatasaray Sportif Direktörü Orkun Darnel ise, CEV'in kararıyla hiçbir ilgilerinin olmadığı söyledi. Orkun Darnel, "Fenerbahçe'nin neden tercih edilmediği konusunda hiçbir bilgim yok. Bazı çevreler bu olayı bahane edip Galatasaray ile Fenerbahçe'yi karşı karşıya getirmeye çalışıyor" diye konuştu.

TÜRKİYE'DEN 3 TAKIM KATILACAK

Gelecek sezon CEV Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi, Galatasaray'ın dışında lig şampiyonu Eczacıbaşı VitrA ve ligi ikinci sırada bitiren Vakıfbank Türk Telekom temsil edecek.

FENERBAHÇE'DE NAZ AYDEMİR ŞOKU

Fenerbahçe'ye voleybolda ikinci şoku Naz Aydemir yaşattı. Milli pasör, kulüpten ayrıldığını açıkladı. Galatasaray ise Beşiktaş'tan orta oyuncu Sinem Barut'u transfer etti.

YORUMLARI GÖR