SPOR

Datome, Fenerbahçe Final Four'u kazanırsa saçını kesecek

F.Bahçe'nin İtalyan yıldızı Gigi Datome, THY Euroleague Final-Four'u öncesi açıklamalar yaptı. 29 yaşındaki oyuncu, geçen sezon kaybettikleri şampiyonluğu bu sefer bırakmayacaklarını ifade etti ve taraftara garanti verdi: "Geçen sezon sakalımı boyayacaktım. Bu sezon bazı şeyler gerçekleşirse, saçlarımı keseceğim. Sakalımın duracağından emin olabilirsiniz."

Datome, Fenerbahçe Final Four'u kazanırsa saçını kesecek

Çok zorlu seriden geçtiniz. Üst üste üç sezon Final-Four'a kalmak nasıl bir duygu?

Çok mutluyuz. İlk hedeflerimizden biri Final-Fourdu. Çok uzun bir yolculuktu. İlk hedefimize ulaştık. Final-Four'a kaldık diye tatmin olacak değiliz. Geçen yıl final oynadık. Geçen sezondan daha iyi oluruz.

RAHAT BİR UYKU ÇEKECEĞİZ

Sloukas, "CSKA maçındaki son top, rüyalarımıza girdi" dedi. Bu sefer rahat bir uyku çekecek misiniz?

Umarım... Final-Fourdan sonra Türkiye Fig'i'ni düşünmemiz gerekecek. FinalFourdan sonra daha iyi gecelerimiz olacak. Taraftarımız rahat olsun, çok rahat uyku çekeceğiz, inanıyorum. Bu gibi şeyler idmana gelirken, motive olmamızı sağlıyor.
Geçen sezon 'Şampiyon olursak, sakallarımı boyayacağım' demiştin. Bu sezon bir uğurun var mı? Bu sezon çok başka bir planım var. Bazı şeyler gerçekleşirse, saçlarımı keseceğim. Fakat sakalımın duracağından emin.
olabilirsiniz. Onu kesmem.

F.Bahçe taraftarı sana 'Ressam' diyor. Bu sefer onlara mutluluğunu resmini çizecek misin?

Hedefimiz, amacımız tabii ki her zaman taraftarımızı mutlu etmek. Onları en çok mutlu edebileceğimiz şey Euroleague şampiyonluğu elbette. Bu kupayı istiyoruz.

ÖNEMLİ DEĞİL Kİ

İstanbul'da Final-Four'un olması avantaj mı?

Taraftarımız sezon başında bizim hep yanımızda oldu. İstanbulda olması da tabii ki çok değerli... Nerede olduğunun bir önemi yok. Kazanacağız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
inşş elenirsinizde senide gönderirlerr takımıda dagıtırlar tüm kalbimle realmadrid baskette bile şikeylee götürüyorsunuz herşeyii
@kuzey_3412 Senin Rengin değil Kanın bozuk
@kuzey_3412 ezik cinconlu.... yanlış takimi destekliyorsun cahil...Real İspanya takımı Fransız değil....
saç neysede o sakalla nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum. terin içinde. bit düşer lan :D
Fb Avrupadan hiç bir zaman kupa alamadı ve alamayacak da
osmanlısprolu aykuta demedıgını bıurakmayanlar buna ses cıkarmıyor neden cunku şikebahcelı cunku ıtlayan kendı ınsanını yerden yere vuran asagılayan cok yvsak mılletımız var.
ula bir kuaföre gitte elin yüzün gözün acılsın bu ne la
Diğer Haberler