Atiker Konyaspor Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshetti

Atiker Konyaspor, Ali Çamdalı ile yollarını ayırdı. Atiker Konyaspor'dan yapılan açıklamada Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildiği belirtildi. Atiker Konyaspor, fesih gerekçesi olarak Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından yapılan açıklamaları gösterdi.

Atiker Konyaspor Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshetti

Atiker Konyaspor, takım kaptanı Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı feshedildiğini açıkladı.

Ali Çamdalı, Akhisar'a 3-0 yenildikleri maçtan sonra "İyi transferler yapıldı ve ama bu iş sadece isimlerle olmuyor. Takım olmamız gerekiyor. Herkesin koşup mücadele etmesi lazım" ifadelerini kullanmıştı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Yönetim Kurulumuz T.M Akhisarspor maçında ortaya konan kötü futbol ve mücadelenin ardından bu akşam toplanmış ve takımımızın menfaatleri doğrultusunda bir takım kararlar almıştır.

Yapılan görüşmelerin ardından oyuncumuz Ali Çamdalı’nın mukavelesi tek taraflı olarak fesh edilmiştir. Futbolcumuz Ali Çamdalı Akhisar ile oynadığımız müsabakanın ardından takım arkadaşlarını hedef alan açıklaması tarafımızca ve camiamızın genelinde uygun görülmemiştir. Ali Çamdalı daha önce de kulüp yapısına ve disiplinine uygun hareket etmeyerek benzer davranışlarda bulunmuş, ikaz edilmesine rağmen aynı tutumunu sürdürmüştür. Bu gelişmeler neticesinde yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantısında yukarıda belirttiğimiz kararın alınma zaruriyeti hâsıl olmuştur.
 
Ali Çamdalı’na takımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz.

YORUMLARI GÖR