SPOR

Antalyaspor Veli Kavlak ile anlaştı!

Uzun süredir omzundaki sakatlıkla mücadele eden ve Beşiktaş'ta gözden çıkarılan Veli Kavlak, Antalyaspor ile büyük ölçüde anlaştı.

Antalyaspor Veli Kavlak ile anlaştı!

Yaşadığı ağır sakatlıkların ardından bir türlü eski formuna kavuşamayan ve Teknik Direktör Şenol Güneş tarafından gönderilecekler listesine konan Veli Kavlak, Antalyaspor ile masaya oturdu.

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın isteği doğrultusunda Veli Kavlak ile görüşmelere başlayan kırmızı-beyazlı yönetim 28 yaşındaki futbolcuyla anlaşmaya vardı.

2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan Veli Kavlak ile sözleşme feshine yanaşmayan Beşiktaş, oyuncudan alacaklarından vazgeçmesini ya da 500 bin Euro bonservis getirmesini talep etti.

Veli Kavlak'ın menajerinin Beşiktaş ile görüşmelere devam ettiği ve tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi. (Ajansspor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Git de kurtulsun Beşiktaş şu çöp futbolçalarsan giderken yanında boyko Franco aras Mustafa pektemek Ömer şişmanoğlu milosevic bu çöpleride al götür.
@forever1505 ayıp be kardeşim adam o kadar emek verdi sakatlandı diye adama çöp denirmi
eto olayından sonra fikret böyle bir hata yapmaz.Antalyaya su vermeyin su
Antalyaspora kiralanmalı seneye lazım olur
ajansspor iyi sallamıssın la adam zaten oynamadıgı zamanın alacaklarından vazgecti yönetimde buna karsıulık jest olarak kiralama bedelini veliye vercek. masa basından kalkında az işinizi yapın kekolar
kesin ilk turda elenir.selçuklan kavandaylan yasinlen olacak iş değil
sen önce hangi habere yorum yaptığına bak
forever1505, lüften bjk terbiyesine yakışır şekilde konuş. Bize hizmet etmiş hiç kimse çöp değildir. Allah yolunu açık etsin Veli nin de diğerlerinin de.
Diğer Haberler