Muzzi Özcan: 'Emre Mor İtalya'ya gidecek'

Borusssia Dortmund forması giyen milli futbolcu Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırdı. Emre Mor'un yollarını ayırdığı Muzzi Özcan, yaptığı açıklamada Emre Mor'un Fenerbahçe'ye değil İtalya'ya gideceğini söyledi.

Muzzi Özcan: 'Emre Mor İtalya'ya gidecek'

Emre Mor'un yollarını ayırdığı menajer Muzzi Özcan, Beyaz TV'ye katıldığı programda açıklamalarda bulundu.

İşte Muzzi Özcan'ın açıklamaları;

Emre Mor'u milli takıma kazandırmak için çok uğraştım. Bazı olaylar oldu. Milli takımda bana yapılanları hiçbir zaman affetmeyeceğim. Bana edilmeyen laf kalmadı. Emre ile menajerlik ilişkisi değil, baba oğul, abi kardeş gibiydik.

"İTALYA'YA GİDECEK"

Emre'ye Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın ilgisi vardı. En çok Fenerbahçe ilgilendi ama Fenerbahçe'ye transfer olacağını sanmıyorum. Emre Mor, İtalya'ya gidecek. Fenerbahçe'ye gitmeyeceğini biliyorum"

"YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİ"

Benim zoruma giden. İnsanlar ve medya, yanlış bilgilendirildi. Futbol dünyası Emre ile nasıl bir ilişkim olduğunu bilir. Milli Takım'da bazı insanlar gidip de beni kötüleyip, yanlış konuşmalar yaptı.

"AÇIKLAMALAR YAPACAĞIM"

Emre'ye destek olsun. Olanlar benimle Emre arasında. Yapılanlar çok ağrıma gitti. Milli takım konusunda ben bir şeyleri bekliyorum. Zamanı geldiğinde gerekli açıklamaları yapacağım.

YORUMLARI GÖR