SPOR

Mario Gomez çark etti!

Beşiktaş'tan Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak bir takıma gitmek istiyorum diyen ve ardından daWolfsburg'a transfer olan Mario Gomez, Şampiyonlar Ligi'nde oynamanın kendisine bir artısı olmayacağını söyledi.

Mario Gomez çark etti!

Mario Gomez, son sözleri ile şaşırttı! Beşiktaş'tan ayrılırken Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak bir takımda oynamak istiyorum diyen Alman golcü, ardından Avrupa arenasında olmayan Wolfsburg'a imza atmıştı.

Alman ekibiyle play-out maçları sonunda ligde kalan Gomez, yaptığı açıklamada Şampiyonlar Ligi'nin önemininin olmadığını ve Wolfsburg'taki geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

"6 TANE MAÇ BENİ DAHA İYİ YAPMAZ"

32 yaşındaki golcü, Alman basınına yaptığı açıklamada "6 Şampiyonlar Ligi maçı veya Avrupa Ligi maçı beni daha iyi bir oyuncu yapmayacak. Eğer geçen sezonki kötü anları yaşamazsak bu sene mutlu olabiliriz" şeklinde konuştu.

Wolfsburg'un geleceğinin parlak olduğunu belirten Gomez, "Geçen sene de kadro iyiydi ama bu sezonki kadroya çok güveniyorum. Yaşlarına göre harika oyuncular ve eğer doğru odaklanırlarsa hepsini iyi bir kariyer bekliyor" sözlerini kullandı.

YORUMLARI GÖR